Νέα

Έλληνες του εξωτερικού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Στα αρχιδια μου αν έχει κυρος.Δεν ήρθα για το κύρος αλλά για τα λεφτά.
800€ τον μήνα ε;Κάτι λιγότερο βγάζω την εβδομάδα.Καλά είναι και ας μην γαμάω στο μετάξι.
Εγώ δεν θέλω να πείσω κανέναν,εσείς μου κολλήσατε και με λέτε ψευτη.Εβαλα φωτό και τώρα το γυρνάς ,αλλα τι να περιμένεις απο κουτσαβάκια που δεν έχουν κατεβάσει ακόμα  αρχίδια .
Ωραιος καυλιαρη μου!! Σε παω!!! Ασε τους φλωρους να λενε τα δικα τους!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:

 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Αν παίρνεις 800 ευρώ τη βδομάδα , πάλι δεν ζεις καλύτερα απόαυτόν που έχει 800 ευρώ το μήνα στην ελλάδα και ζει σε πατρικό σπίτι με πληρωμένα όλα τα έξοδα.

Καταλαβες τι μαλακια ειπες? Πολλαπλασιασμο ξερεις?  :headbang:

Πάνω από 2500 λίρες απίθανο να παίρνεις.
Πιο πιθανό παρακάτω. Κάπου 2000-2200 ταβάνι  . ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣ.
Καθαρά δεν πας πάνω από 2000 ευρώ το μήνα.

Αν μένεις στο σπίτι των αφεντικών σε δωμάτιο για δούλους, κάτι μπορεί να κάνεις.
Του στυλ παμπ 5-6 φορές το μήνα.
Μ αρεσει που ξερεις κ ποσα βγαζει ο καθενας και που μενει! Μα καλα ποιος εισαι ο Πιτ Παπαδακος ο συγχωρεμενος?

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :2on1:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αυτή είναι η αλλαγή προς το καλύτερο? :2funny:.Να ζεις σε αυτό το δωμάτιο  :2funny:δηλαδή πρώτα που ζούσατε στην αυλή? :2funny:ή στα παγκάκια? :2funny:η αλλαγή προς το καλύτερο είναι να μην έχεις αυτοκίνητο? :headbang:να δουλεύεις διπλοβάρδιες  :2funny:και της νύχτες να κάθεσαι να φυλάς τα γραφεία των Γερμανών μαζί με τα φαντάσματα και το πρω'ι' μετά από ένα μικρό διάλειμμα να πηγαίνεις ξανά στη δουλειά μέχρι το μεσημέρι  :headbang: :2funny:Δηλαδή πριν πως ζούσατε? :2funny: :2funny: :2funny:
Οτιδηποτε στην ζωη ειναι καλυτερο κ πιο αξιοπρεπες απο το να κατσω να με χεσουν
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γιατί;Εσύ έχεις βάλει;
Εγώ έχω βάλει και έχω αποδείξει και πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου.Απλός Αγγλία είσαι στα όνειρα σου  :jerking: :jerking:
  Βάλε που μένεις να ξεφτιλιστείς κ'εσυ όπως και ο νυχτοφύλακας  :2funny:
 
Οτιδηποτε στην ζωη ειναι καλυτερο κ πιο αξιοπρεπες απο το να κατσω να με χεσουν
Άλλοι πληρώνουν γ'αυτό  :2funny:.Εμένα πάντος καμία από της γυναίκες μου δε με πέταξε έξω και δε μου πήρε το σπίτι  :2funny:και σε καμία δε δίνω διατροφή  :headbang: :2funny:το αντίθετό από την Ουγγαρία μου στέλνουν λεφτά κάθε μήνα  :2funny:ενώ εσύ δουλευεις διπλοβάρδιες γιά να τα δίνεις στις τράπεζες και διατροφή στην πρώην σου  :headbang: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εγώ έχω βάλει και έχω αποδείξει και πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου.Απλός Αγγλία είσαι στα όνειρα σου  :jerking: :jerking:
  Βάλε που μένεις να ξεφτιλιστείς κ'εσυ όπως και ο νυχτοφύλακας  :2funny:
  Άλλοι πληρώνουν γ'αυτό  :2funny:.Εμένα πάντος καμία από της γυναίκες μου δε με πέταξε έξω και δε μου πήρε το σπίτι  :2funny:και σε καμία δε δίνω διατροφή  :headbang: :2funny:το αντίθετό από την Ουγγαρία μου στέλνουν λεφτά κάθε μήνα  :2funny:ενώ εσύ δουλευεις διπλοβάρδιες γιά να τα δίνεις στις τράπεζες και διατροφή στην πρώην σου  :headbang: :2funny:
Και μετα γυρισες πλευρο και τα σαλια τρεχουν στο μαξιλαρι
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Εγώ έχω βάλει και έχω αποδείξει και πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου.

Μήτσο πες και για το roof garden...

1 στρέμμα καράφλα roof garden στην Αγ. Πετρούπολη μόνο εσύ και 2-3 ακόμα έχετε  :2funny: :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Οτιδηποτε στην ζωη ειναι καλυτερο κ πιο αξιοπρεπες απο το να κατσω να με χεσουν
Θα την γαμησεις την Αλβανίδα γκαστερμπαιτερ πως το βλέπεις  :2funny: μια μπύρα πήγατε να πιείτε και το έκανες θέμα  :jerking: ασε που δεν ξέρουμε αν η φώτο είναι παλιά η καινούργια  :2funny: αφού σε εκείνη που είσαι στην πόρτα έχεις πάρει κιλά ενώ στην φωτο με αυτήν είσαι ποιο αδύνατους  :2funny: ποια είναι ποιο καινούργια ένας θεός ξέρει  :2funny: τουλάχιστον ο μήτσος λες ότι γαμάει μπαζα, της γαμάει όμως όχι σαν εσένα που πάτε Γι μπύρες και μας λες ότι γαμησες  :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και μετα γυρισες πλευρο και τα σαλια τρεχουν στο μαξιλαρι
Άστο πήρες τ΄αρχήδια μου τότε  :2funny:κακομοίρη  :2funny:κάτσε δούλευε να πληρώνεις της τράπεζες και την πρώην σου που σε πέταξε έξω  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 500 2.jpg
    500 2.jpg
    336,7 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 500 3.jpg
    500 3.jpg
    277,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 500 .jpg
    500 .jpg
    357 KB · Εμφανίσεις: 36

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εγώ έχω βάλει και έχω αποδείξει και πόσο κάνουν τα διαμερίσματα μου.Απλός Αγγλία είσαι στα όνειρα σου  :jerking: :jerking:
  Βάλε που μένεις να ξεφτιλιστείς κ'εσυ όπως και ο νυχτοφύλακας  :2funny:
 
Μπέρδεψες τους λογαριασμούς,με τον μάρκελο ρώτησες.
Και να βάλω θα πειτε ότι λέω ψέμματα.Δεν ξέρω και πόσα τετραγωνικά είναι το δωματιο μου,η en suite τουαλέτα όμως είναι  μεγαλύτερη απο την δικιά σου.Και  δεν χρειάζεται να μπαινωβγαίνω με το πλάι.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Urlauber πουντες βρε οι γκομενες? για δε βαζεις να δουμε και μεις?
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Άστο πήρες τ΄αρχήδια μου τότε  :2funny:κακομοίρη  :2funny:κάτσε δούλευε να πληρώνεις της τράπεζες και την πρώην σου που σε πέταξε έξω  :2funny:

σηκωσες ολα σου τα λεφτα
αν τα χασεις θα ψοφησεις απο την πεινα

και το ταληρακι ρε κακομοιρη

τοσα χαλαω για φαγητα και ποτα σε 2 μερες διακοπων
 

Συνημμένα

  • D3A96946-738D-49BF-9CFA-2EC432FB9D82.JPG
    D3A96946-738D-49BF-9CFA-2EC432FB9D82.JPG
    2 MB · Εμφανίσεις: 43

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σηκωσες ολα σου τα λεφτα
αν τα χασεις θα ψοφησεις απο την πεινα

και το ταληρακι ρε κακομοιρη

τοσα χαλαω για φαγητα και ποτα σε 2 μερες διακοπων
Αφού 535 μου έστειλε με Money gramm τι να πω στην τράπεζα κρατήστε το τάληρο? :jerking: :2funny:
  Αυτή τη φώτο από ποιό κατάλογο την κατέβασες πάλι? :jerking: :2funny:εμένα τα λεφτά είναι πραγματικά και τα πήρα :2funny:.
  Πω πω ρε μεγάλε μας έβαλες φαγητά? :jerking: :2funny:ο νυχτοφύλακας θα σε θαυμάσει τώρα  :jerking: :2funny:
  Εσύ δεν έλεγες ότι οι τράπεζες δε δίνουν 500άρικα? :jerking: :2funny:εσύ ποτέ  έχεις πιάσει 500άρικο :2funny:γ'αυτό και σου τρέχουν τα σάλια να μου φας λεφτά  :2funny:άντε κάνα εικοσάρικο να είχες και αυτό σπάνια πιό πολύ με ψιλά σε κόβω να συναλλάσεσε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μπέρδεψες τους λογαριασμούς,με τον μάρκελο ρώτησες.
Και να βάλω θα πειτε ότι λέω ψέμματα.Δεν ξέρω και πόσα τετραγωνικά είναι το δωματιο μου,η en suite τουαλέτα όμως είναι  μεγαλύτερη απο την δικιά σου.Και  δεν χρειάζεται να μπαινωβγαίνω με το πλάι.
Και καπως ετσι, διαψευδοντας τους παντες και τα παντα ,οτιδηποτε κι αν  βαλεις ως αποδειξη ,
προχωραει μεσα στην παρανοια του, ξαπλωνει στον σπασμενο καναπε του και μονολογει....
"Τους διεψευσα παλι.....συνεχιζω να ειμαι ο καλυτερος"

Ενας δον κιχωτης του 2006...

Το απιστευτο ειναι οι τρεις που τον στηριζουν. Μονο κ μονο αν παν εκει να τους παει στις πουτανες.....φτηνος κοσμος...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Αυτή είναι η αλλαγή προς το καλύτερο? :2funny:.Να ζεις σε αυτό το δωμάτιο  :2funny:δηλαδή πρώτα που ζούσατε στην αυλή? :2funny:ή στα παγκάκια? :2funny:η αλλαγή προς το καλύτερο είναι [size=17pt]να μην έχεις αυτοκίνητο[/size]?
Μα είπε ότι έχει AUDI!!!
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αφού 535 μου έστειλε με Money gramm τι να πω στην τράπεζα κρατήστε το τάληρο? :jerking: :2funny:
 Αυτή τη φώτο από ποιό κατάλογο την κατέβασες πάλι? :jerking: :2funny:εμένα τα λεφτά είναι πραγματικά και τα πήρα :2funny:.
 Πω πω ρε μεγάλε μας έβαλες φαγητά? :jerking: :2funny:ο νυχτοφύλακας θα σε θαυμάσει τώρα  :jerking: :2funny:
 Εσύ δεν έλεγες ότι οι τράπεζες δε δίνουν 500άρικα? :jerking: :2funny:εσύ ποτέ  έχεις πιάσει 500άρικο :2funny:γ'αυτό και σου τρέχουν τα σάλια να μου φας λεφτά  :2funny:άντε κάνα εικοσάρικο να είχες και αυτό σπάνια πιό πολύ με ψιλά σε κόβω να συναλλάσεσε   :2funny: :2funny: :2funny:

δεν στα βαζει σε λογαριασμο η κορη?

καβο ταγκου ειναι δεν το αναγνωρισες?  :2funny: :2funny:

δωσε στο απολυμενο απο σαλον μπαζο κανα σαντουιτσακι μπας και σε πιπωσει γιατι ουτε κανονικες πουτανες δεν μπορεις να πληρωσεις
 

Συνημμένα

  • InkedIMG_5636_LI.jpg
    InkedIMG_5636_LI.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δεν στα βαζει σε λογαριασμο η κορη?

καβο ταγκου ειναι δεν το αναγνωρισες?  :2funny: :2funny:

δωσε στο απολυμενο απο σαλον μπαζο κανα σαντουιτσακι μπας και σε πιπωσει γιατι ουτε κανονικες πουτανες δεν μπορεις να πληρωσεις
Τοσο γελοίος είσαι που περιφανεύεσε ότι πήγες στη Μύκονο?Και αυτός ο φίλος μου που μένει στην Αγγλία στα 4 τετραγωνικά κάθε καλοκαίρι Μύκονο πήγαινε  :2funny:.
  Καρα'ι'βική γιά δε πας? :2funny:Η πλάκα είναι ότι μία έχεις και μας βάζεις.Και φένεται ότι δεν είναι και πολύ νέα 30+ πρέπει να είναι:2funny:όταν δούλευες γκαρσόνι μάλλον στα έτρωγε,τώρα που μπατίρισες μάλλον σε έχει στείλει  :2funny:Καλά άλλη δεν έχεις?Μία φορά πήγες Μύκονο μαζί της γιά να σου κάτσει γιατί άλλες φώτο δεν έχεις :2funny: :headbang:.Ο Βλάκμαν τουλάχιστον έχει 5-6 να μας βάλει να δούμε  :2funny:
 
Και καπως ετσι, διαψευδοντας τους παντες και τα παντα ,οτιδηποτε κι αν  βαλεις ως αποδειξη ,
προχωραει μεσα στην παρανοια του, ξαπλωνει στον σπασμενο καναπε του και μονολογει....
"Τους διεψευσα παλι.....συνεχιζω να ειμαι ο καλυτερος"

Ενας δον κιχωτης του 2006...

Το απιστευτο ειναι οι τρεις που τον στηριζουν. Μονο κ μονο αν παν εκει να τους παει στις πουτανες.....φτηνος κοσμος...
Ας μην έκλεβες τη φωτογραφία από το ιντερνέτ γιά να μας πεις ότι είναι γκόμενα σου  :jerking: :2funny:τα θελες και τα παθες  :2funny:
 
Μα είπε ότι έχει AUDI!!!
Στην καλύτερη περίπτωση να είχε Audi A3 πρώτης γεννιάς το πρόβλημα δεν είναι να το αγωράσεις το αυτοκίνητο το πρόβλημα είναι η βενζίνη και να το συντηρίσεις.Οπότε δεν πρέπει να έχει αμάξι  :2funny:αν είχε θα μας το είχε βάλει φώτο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τοσο γελοίος είσαι που περιφανεύεσε ότι πήγες στη Μύκονο?Και αυτός ο φίλος μου που μένει στην Αγγλία στα 4 τετραγωνικά κάθε καλοκαίρι Μύκονο πήγαινε  :2funny:.
  Καρα'ι'βική γιά δε πας? :2funny:Η πλάκα είναι ότι μία έχεις και μας βάζεις.Και φένεται ότι δεν είναι και πολύ νέα 30+ πρέπει να είναι:2funny:όταν δούλευες γκαρσόνι μάλλον στα έτρωγε,τώρα που μπατίρισες μάλλον σε έχει στείλει  :2funny:Καλά άλλη δεν έχεις?Μία φορά πήγες Μύκονο μαζί της γιά να σου κάτσει γιατί άλλες φώτο δεν έχεις :2funny: :headbang:.Ο Βλάκμαν τουλάχιστον έχει 5-6 να μας βάλει να δούμε  :2funny:
  Ας μην έκλεβες τη φωτογραφία από το ιντερνέτ γιά να μας πεις ότι είναι γκόμενα σου  :jerking: :2funny:τα θελες και τα παθες  :2funny:
  Στην καλύτερη περίπτωση να είχε Audi A3 πρώτης γεννιάς το πρόβλημα δεν είναι να το αγωράσεις το αυτοκίνητο το πρόβλημα είναι η βενζίνη και να το συντηρίσεις.Οπότε δεν πρέπει να έχει αμάξι  :2funny:αν είχε θα μας το είχε βάλει φώτο.
Κι εσυ δεν εχεις μπανιο. Στο σαλονι ειναι η μπανιερα σου
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Αρα το βιντεο ειναι παρα πολυ παλιο
και η μπανιερα δεν ειναι απο το διαμερισμα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom