Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
δεν εχουν σβησει τιποτα στην πλατη τυπε πιο πανω, φοραει εμπλαστρα για την μεσουλα/πλατουλα της που εχει προβλημα το κοριτσι.

Μη ξεχνάμε και ότι το κορίτσι είναι και δεινή windsurfer και όσο να ναι τραυματιζεται η πλατούλα του... :(
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
είναι ο λάκης surfer? αρχίζω να τον συμπαθώ τον μπαγάσα...
ναι τυπε :rockon:

Surf_Nazis_Must_Die_Movie_Poster_Small.jpg
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
Μη ξεχνάμε και ότι το κορίτσι είναι και δεινή windsurfer και όσο να ναι τραυματιζεται η πλατούλα του... :(

εγω σε φαση σερφ την εχω πετυχει γιατι κανω και ξαναλεω το μωρο ειναι σουπερ και οπως την εβλεπα βρεγμενη και αναψοκοκκινισμενη ειχα φτιαχτει. απλα αποκαλουσε εναν φιλο της μαλακα και μου επεσε μολις την ακουσα  :grin: :grin:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
εγω σε φαση σερφ την εχω πετυχει γιατι κανω και ξαναλεω το μωρο ειναι σουπερ και οπως την εβλεπα βρεγμενη και αναψοκοκκινισμενη ειχα φτιαχτει. απλα αποκαλουσε εναν φιλο της μαλακα και μου επεσε μολις την ακουσα  :grin: :grin:

εμένα μου πέφτει όταν λέει η μια γκόμενα στη άλλη με αγανάκτηση: ''έλα ρε πουστη μου''
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
εμένα μου πέφτει όταν λέει η μια γκόμενα στη άλλη με αγανάκτηση: ''έλα ρε πουστη μου''

τυπε οταν λενε βρωμοκουβεντες εγω στεναχωριεμαι και δεν μπορω να τις δω ερωτικα. ειμαι ρομαντικος χαρακτηρας.  :sunglasses:
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
τυπε οταν λενε βρωμοκουβεντες εγω στεναχωριεμαι και δεν μπορω να τις δω ερωτικα. ειμαι ρομαντικος χαρακτηρας.  :sunglasses:

Και εγώ έτσι είμαι, τις βλέπω όμως ως υποδιαίστερα όντα και τις γαμάω όπως ο τράγος την κατσίκα.  :rockon:
 

Thekavlantis12345

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος γουσταρει να καβλωσουμε με διασημες ας στειλει μνμ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εμένα μου πέφτει όταν λέει η μια γκόμενα στη άλλη με αγανάκτηση: ''έλα ρε πουστη μου''
Σε κατι τετοιεs "κοριτσομαγκιεs"  αφου ανδρεs και γυναικεs ειναι ιδιοι,  τοτε  ριχνειs  ενα περιποιημενο κλασιμο/ρεψιμο
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
πο πο τι εβγαλα για παρτυ σου καυλα μελετη :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom