Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αυτό το έκλεψες από τα εγκλήματα ....

το έλεγε η χοντρή ξανθιά πουτάνα, ως τίτλο τσόντας που είχε παίξει .......
ναι  :2funny: εγω γουσταρω καργα μελετη και φαινεται οτι ειναι "αλογα¨" στο κρεβατι. Ο κλαμπ ειναι μωρο ακομα δεν ξερει  :grin:
 

Επισκέπτης
σιγα που θες και αλκοολ να γαμησεις την μελετη..

Μεγάλη αλήθεια.
Και πρωί τη γαμάω , μετά από 20 καφέδες ..............

Το αλκοόλ μπορεί να είναι πολύ κακός πουτσοσύμβουλος.
Να ξεμεθύσεις, να δεις τι γάμησες και να κλαις ...

"ρε πούστη , τι γάμησα ο παλιομαλάκας .... δεν πρέπει να ξαναπιώ" ..........
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ναι  :2funny: εγω γουσταρω καργα μελετη και φαινεται οτι ειναι "αλογα¨" στο κρεβατι. Ο κλαμπ ειναι μωρο ακομα δεν ξερει  :grin:

εχεις μαντικες ικανοτητες?  :think:
Τις σεξουλιαρικες μαλακιουλες στην τηλεοραση τις κανει για να δικαιολογει την υπαρξη της εκπομπης της....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εχεις μαντικες ικανοτητες?  :think:
Τις σεξουλιαρικες μαλακιουλες στην τηλεοραση τις κανει για να δικαιολογει την υπαρξη της εκπομπης της....

ειμαι γυναικα. Ξέρω ποτε μια γυναικα ειναι θερμη η μουφα. Τεσπα. Σκασιλαρα μου αν σου αρεσει στο κατω κατω η αν την πηδούσες. απλα εχω δει πολλους ανφρες να λενε τετοια μεγαλα λογια και μετα το πρωτο μπαζο που ασχοληθει μαζι τους το κανουν θεα.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
όπως τη βλέπεις , σε καβλώνει ;;;;;;;;;
τι λέει ο πούτσος σου ;;;;;;;;;;;

Ο Γκαν δεν λαμβάνει υπ' όψιν τον πούτσο του.
Αν η γκόμενα δεν έχει πιστοποίηση ISO από τον Κοκκίνη δεν καταδέχεται  :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
απλα εχω δει πολλους ανφρες να λενε τετοια μεγαλα λογια και μετα το πρωτο μπαζο που ασχοληθει μαζι τους το κανουν θεα.
ετσι ακριβως ειναι στον αληθινο κοσμο..

αλλα μη ξεχνας ομως οτι εδω προκειται για το ιντερνετ.
εδω ειμαστε ολοι παμπλουτοι,φετες,γαμιαδες μοντελων του βερσατζε,πανεξυπνοι,ακαδημαικης μορφωσης κλπ..
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ειμαι γυναικα. Ξέρω ποτε μια γυναικα ειναι θερμη η μουφα. Τεσπα. Σκασιλαρα μου αν σου αρεσει στο κατω κατω η αν την πηδούσες. απλα εχω δει πολλους ανφρες να λενε τετοια μεγαλα λογια και μετα το πρωτο μπαζο που ασχοληθει μαζι τους το κανουν θεα.



Το καταλαβες  εξ αποστασεως απο τον τηλεοπτικο δεκτη?  :think:
Επισης ως γυναικα θα ξερεις οτι ξερετε να υποκρινεστε αψογα μια ευρεια γκαμα συναισθηματων και εκφρασεων  :grin:
τι ειναι το ανφρες?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ετσι ακριβως ειναι στον αληθινο κοσμο..

αλλα μη ξεχνας ομως οτι εδω προκειται για το ιντερνετ.
εδω ειμαστε ολοι παμπλουτοι,φετες,γαμιαδες μοντελων του βερσατζε,πανεξυπνοι,ακαδημαικης μορφωσης κλπ..

αμα δεν εχουμε τα ιδια γουστα ολοι τυπε θα παμε λαιμητομο μηπως?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το καταλαβες  εξ αποστασεως απο τον τηλεοπτικο δεκτη?  :think:
Επισης ως γυναικα θα ξερεις οτι ξερετε να υποκρινεστε αψογα μια ευρεια γκαμα συναισθηματων και εκφρασεων  :grin:
τι ειναι το ανφρες?
ανδρες  :grin:
χαζούλι δεν θα κάτσω να υποστηρίξω αν η μελέτη ειναι καλή στο κρεββάτι προφανώς γιατι δεν με αφορά και πολύ όλο αυτό. είπα την άποψή μου. Από εκεί και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Αν σου κάτσει πες της οχι και στείλτην στα παιδιά που γουστάρουν να παρηγορηθεί. Ακόμα και αν η μελέτη ειναι η μέση γκόμενα που κυκλοφορεί έξω (αν ειναι δυνατόν..) δυσκολα θα έβλεπες πολλούς να λένε οτι δεν της ρίχνουν ενα πουτσο ή οτι πρέπει να πιουν για να την γαμήσουν; (οπως λες εσυ..)
 

Επισκέπτης
εδω ειμαστε ολοι παμπλουτοι,φετες,γαμιαδες μοντελων του βερσατζε,πανεξυπνοι,ακαδημαικης μορφωσης κλπ..

Εγώ δεν είμαι φέτες, πάμπλουτος, πανέξυπνος και γαμιάς μοντέλων , όχι μόνο του βερσάτσε,
αλλά ούτε δευτεροκλασάτου κατάλογου αγορών.

Από όλα αυτά , το τελευταίο με χαλάει.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ανδρες  :grin:
χαζούλι δεν θα κάτσω να υποστηρίξω αν η μελέτη ειναι καλή στο κρεββάτι προφανώς γιατι δεν με αφορά και πολύ όλο αυτό. είπα την άποψή μου. Από εκεί και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Αν σου κάτσει πες της οχι και στείλτην στα παιδιά που γουστάρουν να παρηγορηθεί. Ακόμα και αν η μελέτη ειναι η μέση γκόμενα που κυκλοφορεί έξω (αν ειναι δυνατόν..) δυσκολα θα έβλεπες πολλούς να λένε οτι δεν της ρίχνουν ενα πουτσο ή οτι πρέπει να πιουν για να την γαμήσουν; (οπως λες εσυ..)

οι πολλοι βγαλανε ωραιοτερη γυναικα του πλανητη αυτο εδω

miley-cyrus-150916_w1000.jpg



οποτε χεστο καλυτερα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom