Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ΑΕΙ ΓΕΙΑ ΣΟΥ  :knockinb: δεν εχουμε και εμοτικον με σκουπα  :grin:

ελα παρε

URL]]
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ελα παρε

http://[URL unfurl="true"]www.tiptopglobe.com/skin/smile/s861.gif[/img[/URL]]
[/quote] ;D

*Πώς τα κατεβάζετε αυτά τα κινούμενα εμοτικον  :banghead: :think: :think:
εχω αποθημένο το machine gun του απόλυτου  :2funny: :2funny:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Θα συμφωνησω οτι ειναι καυλα η γκομενα αλλα στο dancing with the stars δε μου αρεσουν τα ποδια της μου φαινονται λιγο χοντρα στην τηλεοραση τουλαχιστον ετσι φαινονται! Παλιοτερα δε το ειχα προσεξει καθολου αυτο...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Την ειχα γνωρισει πριν γινει διασημη...Ειχαμε μαθημα εκθεσης σε γνωστη εκθεσου του Πειραια, και ξαφνικα σκαει μεσα στο γραφειο ενα ΤΟΥΜΠΑΝΟ, με κολαν, τακουνια, πανηψυλη....Τελειως βιζιτα! Και μενουμε ολοι μαλακες!
Στυλο πεφτανε κατω, ορθογραφικα λαθη διαδεχονταν το ενα το αλλο, ενας που κατι ελεγε αρχισε να μιλαει ξαφνικα στα κογκολεζικα...
Γαμησε τα, το θυμαμαι και γελαω! Αυτη στο μεταξυ το ειχε παρει πρεφα οτι ολοι κοντευαμε να τον παιξουμε για παρτη της, και βαλθηκε να μας αποτρελανει, με κατι σκυψιματα, κατι περιεργες ποζες κλπ κλπ...Τελειως τσοντα η φαση
Το γιατι βρεθηκε εκει δε θα σας  το αναλυσω τωρα, απλα αρκουμαι να σας ενημερωσω οτι η Μελετη ειναι απο τα ελαχιστα ατομα στην Ελλαδα που κατορθωσαν να γραψουν 20 στην Εκθεση! Αυτο αξιολογειστε το ο καθενας οπως θελει

Εγω κυριως ηθελα να καταληξω οτι απο κοντα ειναι 20 φορες πιο καυλα απο ο,τι στο γυαλι. Και δεν φταιει οτι οταν την ειχα δει ημουν 6 χρονια μικροτερος και ηθελα να γαμησω ο,τι στεκεται στα 2 ποδια...Πραγματικα ειχα παθει πλακα τοτε

δεν την κοβω για πανυψηλη καλε :think:
οχι οτι της κοβει ομορφια, μ αρεσει οπως κ να χει :smitten:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
εξαρτάται ποιός βλέπει,και απο ποιό ύψος . Ψιλή δεν είναι , κλασσική ελληνίς  γυρω στο 1,67 απο οτι την έκοψα μια βραδυά που καθόταν δίπλα μου, και οτι λέει μέχρι τη μέση .απ εκεί και κάτω αδιάφορη!!! μα τελείως αδιάφορη με χοντρές γάμπες. δεν λέει  :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
εξαρτάται ποιός βλέπει,και απο ποιό ύψος . Ψιλή δεν είναι , κλασσική ελληνίς  γυρω στο 1,67 απο οτι την έκοψα μια βραδυά που καθόταν δίπλα μου, και οτι λέει μέχρι τη μέση .απ εκεί και κάτω αδιάφορη!!! μα τελείως αδιάφορη με χοντρές γάμπες. δεν λέει  :headbang:
Oπως λέει και ο απόλυτος πόδια καθαρίστριας;;;  :grin:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ελεονώρα Μελέτη: Τι λέει για τα κιλά της..
Δημοσιεύθηκε @ 23/03/2011 στις 15:08

“ Τα πόδια μου θεωρούνται κοντά, όσο απέχει ο λαιμός που από τη λεκάνη μου απέχει η λεκάνη μου από τα δάχτυλα των ποδιών μου που σημαίνει πως έχω τις ιδανικές αναλογίες για να με τεμαχίσει ένας δολοφόνος”!
“Έχω κάνει μία φορά στη ζωή μου δίαιτα και δεν μου άρεσε καθόλου. Τα λιγότερα κιλά που έχω φτάσει ήταν 56 από τη στεναχώρια όταν χώρισα από έναν μεγάλο έρωτα, αλλά μόλις συνήλθα τα πήρα πάλι πίσω”.
“Όταν ξεκίνησα τον Πρωινό Καφέ ήμουν 57 κιλά ενώ τους πρώτους πέντε μήνες επέστρεψα στο κανονικό μου βάρος που είναι 62 κιλά, τα οποία και διατηρώ από τότε. Έχω ύψος 1.70 και οι διαστάσεις μου είναι 89, 67, 98 γάμπα 37. Δεν είχα ποτέ κόμπλεξ με το σώμα μου, μου αρέσει πολύ να κυκλοφορώ με μαγιό το καλοκαίρι, και μάλιστα φοράω Brazilian!!! Το δυνατό μου σημείο πάνω μου πιστεύω και δηλώνω ότι είναι ο πισινός μου γιατί είναι τόσο- όσο, ώστε να με κάνει να νιώθω θηλυκό. Μου αρέσει να τον τονίζω με στενά τζιν κυρίως χαμηλοκάβαλα , ενώ όταν γυμνάζομαι φοράω κολάν midi, δηλαδή μέχρι τη μέση της γάμπας. Το καλοκαίρι προτιμώ τα πολύ κοντά σορτσάκια με ψηλές πλατφόρμες ενώ στα επίσημα ρούχα τονίζω την πλάτη μου, το μπούστο μου και φροντίζω πάντα τα ρούχα μου να είναι στενά για να δίνεται έμφαση στην έντονη διαφορά που έχω ανάμεσα στην πολύ λεπτή μου μέση και τους γοφούς μου”.


:grin: :grin:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Να γλείψω τις μπουτάρες της κι ας πεθάνω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom