Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
οχι ρε φιλε απο τα μεγαλυτερα μπαζα ειναι...... την εχω δει την μαλακισμενη ειμασται απο το ιδιο μερος.... λοιπον με λιγα λογια πολυ κοντη ακομα και για γκομενα και δευτερον αβυζη!!!!! αναροτιεμαι πως μεγαλωνει το στηθος στην καμερα
και φυσικα απο ομορφια [χωρις μακιγιαζ με μαγιο] μπαζο!!!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οχι ρε φιλε απο τα μεγαλυτερα μπαζα ειναι...... την εχω δει την μαλακισμενη ειμασται απο το ιδιο μερος.... λοιπον με λιγα λογια πολυ κοντη ακομα και για γκομενα και δευτερον αβυζη!!!!! αναροτιεμαι πως μεγαλωνει το στηθος στην καμερα
και φυσικα απο ομορφια [χωρις μακιγιαζ με μαγιο] μπαζο!!!
εγω που την ειδα περισυ στις σπετσες ηταν το αντιθετο απο αυτο που λες..το ακριβως αντιθετο ομως...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
οχι ρε φιλε απο τα μεγαλυτερα μπαζα ειναι...... την εχω δει την μαλακισμενη ειμασται απο το ιδιο μερος.... λοιπον με λιγα λογια πολυ κοντη ακομα και για γκομενα και δευτερον αβυζη!!!!! αναροτιεμαι πως μεγαλωνει το στηθος στην καμερα
και φυσικα απο ομορφια [χωρις μακιγιαζ με μαγιο] μπαζο!!!
ρε τυπε οχι και αβυζη η ελεονωρα :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
την ειδα πριν 1 χρονο καλοκαιρι [αμα εκανε πλαστικη μπραβο της] μην μπερδευεσται ομος οταν απλως φοραει σωστα φορεματα
παντος ρε μαγκα κοντη ειναι δεν μπορεις να κανεις πλαστικη σε αυτο....  ομως την ειχα δει χωρις μακιγιαζ και ουτε καν παπουτσια!!
μπαζο ειναι βασικα, επιπεδου λαμπιρη [ζουμ στο προσοπο με τρελο μακιγιαζ]
 

Επισκέπτης
:tits: :tits:

eleonorameleti.jpg
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εεετσι η νορα!!!για χυσιμο straight between the ....eyes!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Αφού βλέπει ότι τα καταπιέζει,
γιατί δεν τα αφήνει ελεύθερα να
τα χαρεί ο όλος ο κόσμος!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
τρομερές ματάρες!!!!!!  :tits2: :tits2: :tits2:

Συμφωνώ κι εγώ για τις βυζάρες (ε.., χμ, ...ματάρες ήθελα να πω). Γενικά, θα ήταν ακόμα καλύτερη αν άλλαζε το χτένισμά της -νομίζω ότι όπως έχει τώρα τα μαλλιά της τονίζονται πολύ οι γωνίες του προσώπου της που έτσι φέρνει λίγο στο άγριο. Αντε σαν τον Τρύφωνα Σαμαρά άρχισα να μιλάω στα γεράματα... :)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Συμφωνώ κι εγώ για τις βυζάρες (ε.., χμ, ...ματάρες ήθελα να πω). Γενικά, θα ήταν ακόμα καλύτερη αν άλλαζε το χτένισμά της -νομίζω ότι όπως έχει τώρα τα μαλλιά της τονίζονται πολύ οι γωνίες του προσώπου της που έτσι φέρνει λίγο στο άγριο. Αντε σαν τον Τρύφωνα Σαμαρά άρχισα να μιλάω στα γεράματα... :)

Όντως βγάζει κάτι το άγριο το προσωπό της αλλά σε φτιάχνει όμως για τρελά γαμήσια  :fuck1: :fuck1:  :knockinb: :knockinb:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
και για να μη ξεχνιομαστε,βυζαρες ατελειωτες τωρα στο star...
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
ειναι να μη μεινεις.........?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom