Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pidixtaras25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2014
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
ε μονο για την συγκεκριμενη σου λεω
ΑΜΕ...
ΑΧΧΧΧΧ  :fuck1:
URL]]
 

pidixtaras25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2014
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Αχ και να βλεπε τα σχολια μου τωρα να επικοινωνουσε μαζι μου!!! Ειναι το sex symbol μου απο την εφηβεια μου χρονια τωρα!!!  :cum: :cum: :cum:

det_eleonoracover.jpg
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
την θεωρουσα πολυ καβλιαρα και προχωρημενη.... αλλα απο τοτε που εκανε δηθεν την σκηνοθετρια ερωτικης ταινιας για λογους τηλεθεασης της εκπομπης της την βαρεθηκα... αν οντως ηταν πιο μπροστα απο τις αλλες θα ηταν καλυτερη
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
την θεωρουσα πολυ καβλιαρα και προχωρημενη.... αλλα απο τοτε που εκανε δηθεν την σκηνοθετρια ερωτικης ταινιας για λογους τηλεθεασης της εκπομπης της την βαρεθηκα... αν οντως ηταν πιο μπροστα απο τις αλλες θα ηταν καλυτερη

αν όντως ήταν καλύτερη θα έπερνε μέρος στην τσόντα  :cum: :cum: :cum:
αλλά που... όλα backstage  :P
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
φιλε γιατι;αγαπησες τοσο πολυ;δεν με ρωταγες πρωτα; :jerking: την αφησες εγκυο; :) πες τα με πμ στον θειο Κωστακη  :)

άσχετο..
καπνίζεις η προσπάθησες ποτέ να το κόψεις  ?
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
άσχετο..
καπνίζεις η προσπάθησες ποτέ να το κόψεις  ?
καπνιζω καργα το εχω κοψει για ιατρικους λογους τη πρωτη φορα 18 μερες και τωρα ειμαι ακαπνος 2 μερες και μαλλον θα ειμαι ακαπνος για αλλες 7 :grin: τι θες να μαθεις;
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
καπνιζω καργα το εχω κοψει για ιατρικους λογους τη πρωτη φορα 18 μερες και τωρα ειμαι ακαπνος 2 μερες και μαλλον θα ειμαι ακαπνος για αλλες 7 :grin: τι θες να μαθεις;

έχω να καπνίσω κάνα μήνα (γιατί κάνω ηλεκτρονικό) αλλά εδώ και κάτι μέρες αρχίζω να νιώθω σαν το κοριτσάκι στον εξορκιστή  :2funny: :2funny:
τι στον πούτσο ? πάνω στο μήνα με πιάνουν τα κουλά ?  :grin:

 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
έχω να καπνίσω κάνα μήνα (γιατί κάνω ηλεκτρονικό) αλλά εδώ και κάτι μέρες αρχίζω να νιώθω σαν το κοριτσάκι στον εξορκιστή  :2funny: :2funny:
τι στον πούτσο ? πάνω στο μήνα με πιάνουν τα κουλά ?  :grin:
εμενα τα κουλα με επιασαν 12η μερα ρε.Τυχαινει ;) στον συναδελφο μου του ηρθε ταμπλας μετα απο ενα χρονο :grin: μην μασας ;)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
έχω να καπνίσω κάνα μήνα (γιατί κάνω ηλεκτρονικό) αλλά εδώ και κάτι μέρες αρχίζω να νιώθω σαν το κοριτσάκι στον εξορκιστή  :2funny: :2funny:
τι στον πούτσο ? πάνω στο μήνα με πιάνουν τα κουλά ?  :grin:
Το ηλεκτρονικο τσιγαρο τη μια βδομαδα το βγαζουν πιο υγιεινο και την αλλη περισσοτερο επιβλαβες απο το κανονικο.Ακομα στο ψαξιμο ειναι.Παντως ξερω πολλους που απο τοτε που το ξεκινησαν,εκοψαν τελειως τα πακετα τσιγαρα.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
Το ηλεκτρονικο τσιγαρο τη μια βδομαδα το βγαζουν πιο υγιεινο και την αλλη περισσοτερο επιβλαβες απο το κανονικο.Ακομα στο ψαξιμο ειναι.Παντως ξερω πολλους που απο τοτε που το ξεκινησαν,εκοψαν τελειως τα πακετα τσιγαρα.
μαλλον συγκλινουν οτι ειναι λιγοτερο επιβλαβες :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Το ηλεκτρονικο τσιγαρο τη μια βδομαδα το βγαζουν πιο υγιεινο και την αλλη περισσοτερο επιβλαβες απο το κανονικο.Ακομα στο ψαξιμο ειναι.Παντως ξερω πολλους που απο τοτε που το ξεκινησαν,εκοψαν τελειως τα πακετα τσιγαρα.

ναι βοηθάει πολύ για να μην καπνίσεις,και στο μήνα κατάλαβα ότι στο θέμα της φυσικής κατάστασης βοηθάει στάνταρ (σε σχέση με το τσιγάρο δλδ)

ατιμο πραγμα το τσιγαρο ρε ;)

είναι λίγο σπαστικό  :grin:

 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
εως πολυ.Την πρωτη φορα μολις μου εδωσαε ο γιατρος το οκ να καπνισω παω στο περιπτερο εξω απο το ιατρειο,παιρνω ενα ροθμανς,ενα χολμπορν κιτρινο και σε 15 λεπτα εκανα 4 ροθμανς,2 στριφτα :grin: :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
εως πολυ.Την πρωτη φορα μολις μου εδωσαε ο γιατρος το οκ να καπνισω παω στο περιπτερο εξω απο το ιατρειο,παιρνω ενα ροθμανς,ενα χολμπορν κιτρινο και σε 15 λεπτα εκανα 4 ροθμανς,2 στριφτα :grin: :grin:

το γάμησες    :2funny:
βασικά μαλακίες όλα στο μυαλό είναι, πχ τώρα μου έφηγε  :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
το γάμησες    :2funny:
βασικά μαλακίες όλα στο μυαλό είναι, πχ τώρα μου έφηγε  :grin:
ακριβως ολα στο μυαλο και στα στερητικα :grin: :grin: :grin: αυτη τη φορα μεχρι τωρα ειμαι καλα λιγο τρεμουλο στα χερια ειχα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom