Νέα

Ελένη Μενεγάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.256
Like
24.174
Πόντοι
6.056
χουφτωσε και την ελενιτσα ο ευτραφης γεροντο-μπεμπεκος  :orchestra:


ασχετο...
αλλα ρε πουστη μου ..
ποσο γλοιωδης λακες ειναι αυτος ο αρουραιος ο βερυκιος?
εμετικος ο πουστης πραγματικα..

στανταρ κανει γλυφοκωλι στο ελεφαντα
για να του δειξει την αφοσιωση του... :kissass:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Φιλε, κι εγω εχω κραξει τον κυρ-Μητσο για τη φαση με τη Σπυροπουλου, αλλά πρεπει να 'μαστε ντομπροι:
ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ!

Ο παππους μου στα 77-78 ηταν ενα ζωντανο φαντασμα. Kλεισμενος ολη μερα σπιτι, χωρις κουραγιο να παει μεχρι το καφενειο για πρεφα.

Φυσικα, δεν οδηγουσε και με το ζορι καταλαβαινε τι λεει η TV.

Αυτος εδω ο τυπος γυριζει ολο τον πλανητη, γαμαει μουνια, παει σε επιτρπες της Βουλης και επιλυει συνθετα οικονομικα-νομικα προβληματα, που αφορουν εκατονταδες εκατομμυρια ευρω.

Respect  :hi:
Ολα τα πετυχες, ενα προς ενα
Μου αρεσε και το: "ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ!" αφου η σαπιοκοιλια, οι πανες ακρατειας, η ακατασχετη αρλουμπολογια (δειγμα κοφτερου μυαλου!) και η ανικανοτητα για οποιαδηποτε σωματικη δραστηριοτητα εκτος του περπατηματος ειναι καραμπινατες ενδειξεις καλου κρατηματος
Με συγκριτικο δειγμα τον παππου σου μπορει να ειναι και ο πιο καλα κρατημενος εβδομηνταχρονος στον πλανητη!!
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486

Σαν επιχειρηματίας/επαγγελματικά φυσικά και μπορεί να "κρατιέται" αλλά σε εμφάνιση είναι στα ίδια επίπεδα με τον Ζονγκ πίσω απ την κουρτίνα και χειρότερος μην πω.  

Ο δικός μου ο παππούς μια ζωή τον θυμάμαι να πηγαίνει για περπάτημα στο χωριό αποστάσεις 2 χιλιομέτρων και βάλε, ηταν νευρικός άνθρωπος και γενικά κινητικός, αδύνατος πάντα και γύρω στο 1,82 (γίγαντας για την εποχή του)...Τις τελευταίες δεκαετίες της ζωής του έκανε μια ήρεμη/νορμαλ ζωή με την οικογένεια του αν και παλιότερα είχε ζήσει πολέμους, φτώχια, έχασε παιδί, στο κλαρί από πολύ μικρός για δουλειά, σκληραγωγημένος άνθρωπος του χωριού και όχι βολεμμένος δημοσιο-υπαλληλος κωλογερος συνταξιουχος...

Πάντα έτρωγε από δικο του κήπο και ζώα που είχε μέχρι τα 87 του που διέγνωσαν καρκίνο και κατέπεσε οριστικά ο θάνατος ήταν λύτρωση και δύο χρόνια μετά μας αποχαιρέτησε.

Παρόμοιους γέρους ξέρω κι άλλους στο χωριό.

Μακάρι να φτάσω και εγώ αυτά τα χρόνια και τη φυσική κατάσταση αυτή.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

O Kοντομηνας αν δεν ηταν χοντρος θα 'χε πολυ καλυτερη φυσικη κατασταση...

Γενικα, τον βρηκα ευδιαθετο για την ηλικια του, ετοιμο να πιασει κωλους και να κανει σοου, on air/ Και ολα αυτα ενω κινδυνευει να χασει ενα asset των 100-200 εκατ. ευρω.

Δεν ξερω τι γεροντια εχετε στα σογια σας, αλλα εμενα οι παππουδες μου ειχαν μπει σε φαση πνευματικου τελματος με το που βγηκαν στη συνταξη. Το ιδιο κι ολοι οι υπολοιποι παππουδες που ξερω:
Δεν μετακινουνται ουτε μεχρι το περιπτερο, δεν εχουν ερωτικη ζωη, δεν ασχολουνται με τιποτα και μιλανε για την Κατοχη (5-6 ιστοριες που περικλειουν ολη τη ζωη τους).

Γουσταρω φουλ οσους ειναι ετσι στα 80 τους, σαν τον κυρ-Μητσο.

Και παλι  :hi:
 

FixerAO

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
630
Like
746
Πόντοι
86
Ο condominass εχει ενα φορητο νοσοκομειο απο πισω του να τον μαζευει και να τον ανυψωνει που οι νορμαλ συνταξιουχοι δεν εχουν. Ενα ραμολι ειναι που τα εχει χασει και ξεφτιλιζεται σερνοντας μαζι του την ντροπη του ανθρωπινου γενους, το προικοθηρα βερυκιο.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
Συνηθως οι τηλεπερσονες παθαινουν αμνησιες και ξεχνανε τις περιοδους που τις γαμαγαν και τα σκυλια.
Ο κοντομηνας ειναι ωραιο παιδι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ο condominass εχει ενα φορητο νοσοκομειο απο πισω του να τον μαζευει και να τον ανυψωνει που οι νορμαλ συνταξιουχοι δεν εχουν. Ενα ραμολι ειναι που τα εχει χασει και ξεφτιλιζεται σερνοντας μαζι του την ντροπη του ανθρωπινου γενους, το προικοθηρα βερυκιο.

Δεν ειναι θεμα σωματικης καταστασης:

Ο μπαρμπας ασχολειται με ΠΟΛΛΑ και ΣΟΒΑΡΑ θεματα, εκει που ο μεσος συνταξιουχος πηγαινει σαλονι-κρεβατι ολη μερα, καθε μερα, μεχρι να ψοφησει.

Τωρα, στο οτι λεει μαλακιες δεν τιθεται θεμα ηλικιας. Απλα, δεν εχει καθολου παιδεια - καλλιεργεια.
(Πιστευω οτι το μυαλο του, ως αντιληψη, ειναι στα επιπεδα των 40-50 ετων)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

manos230

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
354
Κριτικές
13
Like
308
Πόντοι
291
:tits:
 

Συνημμένα

  • menegaki1.jpg
    menegaki1.jpg
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 64

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Εαν θα επαιζε..σε μια απο τις ταινιες του σειρηνακη θα γινοταν παταγος..
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
[size=16pt]ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΠΡΩΪΝΑΔΙΚΟ:


-'Έχουμε την επόμενη τηλεθεάτρια στη γραμμή, για σας, από που μας καλείτε?"

-"Από τηλέφωνο".

-"Τα φιλιά μας στην όμορφη Λέφονο!"[/size]
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
αχαχαααααααααααααααααααααααααααα
 

1349@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
577
Like
4.404
Πόντοι
446
p phgan oi vuzares reeee ? :P
 

Συνημμένα

  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    247 KB · Εμφανίσεις: 202

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom