Νέα

Ελένη Ματζουράνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 727
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Εγω το πηδαγα αλλα μουναρα δεν το ελεγα, ισα ισα μια καθημερινη ξεκωλη ειναι. Αυτα δεν πρεπει να βγαινουν σε φωτογραφησεις κτλ αλλα εκει εχουμε φτασει, αυτες μας αξιζει να μας ταιζουν, ας ειχαμε γουστο και πυγμη να επιτρεπαμε μονο σε μουναρες να βγαινουν στο εκαστοτε γυαλι (οποιο μεσο και αν σημαινει αυτο)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Εγω το πηδαγα αλλα μουναρα δεν το ελεγα, ισα ισα μια καθημερινη ξεκωλη ειναι. Αυτα δεν πρεπει να βγαινουν σε φωτογραφησεις κτλ αλλα εκει εχουμε φτασει, αυτες μας αξιζει να μας ταιζουν, ας ειχαμε γουστο και πυγμη να επιτρεπαμε μονο σε μουναρες να βγαινουν στο εκαστοτε γυαλι (οποιο μεσο και αν σημαινει αυτο)


Μη τα λες αυτα μεσιε ο thegame παραμονευει  .... :tooth:
 

tsizkeik

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Καλυτερα να την γαμησουμε λιγοτεροι
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Εγω το πηδαγα αλλα μουναρα δεν το ελεγα, ισα ισα μια καθημερινη ξεκωλη ειναι. Αυτα δεν πρεπει να βγαινουν σε φωτογραφησεις κτλ αλλα εκει εχουμε φτασει, αυτες μας αξιζει να μας ταιζουν, ας ειχαμε γουστο και πυγμη να επιτρεπαμε μονο σε μουναρες να βγαινουν στο εκαστοτε γυαλι (οποιο μεσο και αν σημαινει αυτο)

:thumbsup:
 
OP
OP
T

toympa

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
668
Like
12
Πόντοι
6
elenh-matzouranh-okokoras-6.jpg


elenh-matzouranh-okokoras-4.jpg


[URL unfurl="true"]http://okokoras.gr/2011/10/01/%ce%b7-%ce%b5%ce%bb%ce%ad%ce%bd%ce%b7-%ce%bc%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%b6%ce%bf%cf%85%cf%81%ce%ac%ce%bd%ce%b7-%ce%bc%ce%b1%cf%82-%cf%86%cf%84%ce%b9%ce%ac%cf%87%ce%bd%ce%b5%ce%b9-%cf%87%ce%bf%cf%81/[/url]
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγω το πηδαγα αλλα μουναρα δεν το ελεγα, ισα ισα μια καθημερινη ξεκωλη ειναι. Αυτα δεν πρεπει να βγαινουν σε φωτογραφησεις κτλ αλλα εκει εχουμε φτασει, αυτες μας αξιζει να μας ταιζουν, ας ειχαμε γουστο και πυγμη να επιτρεπαμε μονο σε μουναρες να βγαινουν στο εκαστοτε γυαλι (οποιο μεσο και αν σημαινει αυτο)

εσύ καλα τα λες αλλα ποιος σε ακουει...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
elenh-matzouranh-okokoras-6.jpg

Εχει σωματαρα η σκυλα να λεμε την αληθεια...ειδικα τα ποδια της ειναι ολα τα λεφτα...

 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
11
Πόντοι
10
σε ποιό στουντιάκι την βρίσκουμε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom