Νέα

Έλενα Κρεμλίδου Mariposa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:

στείλε κι απο δω ένα pm φίλε
 

enasis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:
Αν μπορείς ένα pm φίλε μου.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
παρακαλω να μην μου στελνετε pm για φωτο , στειλτε στο dimitristz1992 η troubakis η raupau . Αρκετα δικαστικα εχω με την Νικολετα , δεν θελω να μπλεξω και με Κρεμλιδου ... :hi:
 

John Snow MC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:
ρε φιλε ενα pm να βοηθησεις πλιζ
 

biggie1997

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει στειλει σε κανεναν υλικο? αν γινετε μια πασα και σε μενα
 

axilleasz

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ένα pm και εδω μαγκες αν γινεται... Ευχαριστώ
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Σιγά μην στείλει πμ ρε παιδία, χαλαρώστε, παίζει να ναι και τρολια
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Έτσι κάνουν όλοι και στο ινστα, Twitter κλπ, την παρακαλάνε απλα να τους απαντήσει, και έχει παρει αέρα αυτή και η καθεμία σαν αυτη...ήθελα να ξέρα αυτός ο μουσάτος που κανουν νούμερα μαζί την έχει πηδηξει καθόλου? Πασσα νομίζω τον λένε
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Εναν κωλο τονεπαιρνα κι εγω.
 

Johnm91

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
92
Like
116
Πόντοι
0
Οντως παιζουν γυμνες ερασιτεχνικες φωτο της κρεμλιδου?! :grin:
 

brutalmind

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:

paizoun oi eikones se pm?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom