Νέα

Έλενα Κρεμλίδου Mariposa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manaconda13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εν γένει πλέον έχουμε μαλακοποιηθεί τελείως σαν άνδρες.Ένα γκομανάκι της σειράς είναι,που δεν την έβγαζαν οι άλλοι οι γελοίοι στα κανάλια τους στο youtube δεν θα γύρναγες εύκολα να την κοιτάξεις.Σύμφωνοι, ωραίος κώλος,αλλά μέχρι εκεί.Αναφέρθηκε πιο πάνω πως υπάρχουν πολλές λόγω μόδας, που μας τα έχουν πρήξει,να σας πώ την αλήθεια,καθώς βλέπεις 2 ποδαράκια σαν κλαδιά έναν κώλο σαν την πλατεία συντάγματος και απο πάνω μια μεσούλα τίποτε και ιο πάνω άλλα 2 βυζιά μούφα.Η μούρη δε...Βάψιμο 2 χέρια ντουκόχρωμα σαν θέατρο Καμπούκι...Σαν κάτι καρτούν γιαπωνέζικα,ναούμε.
Και αυτή, η αρκετά μέτρια που έχουν εκθειάσει όλοι οι απήδηχτοι ειδήμονες του χειρογλύκανου (Στέφανε σε λατρεύουμε) και την έχουν ξεκωλιάσει όλοι οι αράπηδες που έρχονται για μπάσκετ εδώ, θα έχουν τον μέσο γόνο της απατεωνοφραγκάτης οικογένειας να την παρακαλάει...Και εκεί θα πάει και καλά θα κάνει.Όπως είπε κάποιος παραπάνω πολύ σωστά,δεν θα κοιτάξει κάποιον με ένα παλιό φιατάκι και 800€ το μήνα,που και αυτά πολύ πάνω απο τον μέσο όρο είναι για κάποιο νέο άνθρωπο.
Το resume είναι πως μέχρι και πριν κάποια χρόνια, μονο και μόνο που θα πηδιόταν με μαύρους θα ήταν απαγορευτικό να την πλησιάσεις.Αν συνοπολογίσεις πως σιγά την γκόμενα,που βρωμάει και το χνώτο της, θα ήταν μια no no situation.Πλέον θεοποιήθηκε και παίζει οι σύντροφοί της να πληρώνουν να της φέρνουν και τιποτε αράπια να την πηδάνε,γιατί γουστάρουν να είναι κερατάδες.
Η Κρεμλιδου ειναι καραμουναρα και εσυ ενα κομπλεξικο ρατσιστικο σκουπιδι...αυτα...
 

eder12

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
225
Like
276
Πόντοι
21
Και εδω η κρεμλιδου σε μια ''συνεντευξη'' με μοστρα τον κωλο της.Αν της πεις ομως οτι ειναι διασημη για τον κωλο της θα θιχτει. Οπως ελεγε και ενα ρητο του αινσταιν ''για να γινεις διασημη στην ελλαδα πρεπει να εχεις κωλαρα και πτυχιο,και για το δευτερο δεν ειμαι απολυτα σιγουρος΄΄
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Όπως είπε κάποιος παραπάνω πολύ σωστά,δεν θα κοιτάξει κάποιον με ένα παλιό φιατάκι και 800€ το μήνα,που και αυτά πολύ πάνω απο τον μέσο όρο είναι για κάποιο νέο άνθρωπο.

Ποια διάσημη θα κοιτάξει έναν τέτοιο δλδ, σιγα μην δεν το έκανε η Κρεμλίδου... Εδώ βλέπεις και άσημες να έχουν απαιτήσεις τέτοιου είδους πλέον...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
τι σου φταιει ρε κλεφτοπασοκο ο ανθρωπος που εργαζεται τιμια για να ταίσει την οικογενεια του  ,ψοφα επιτελους  σα το πασοκ να ξεβρωμισουμε :vomit:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Πάντως είναι πολύ κουκλάρα!!
Ξέρει κανείς πως μπορούμε να την συναντήσουμε από κοντά;
Απάντηση με πμ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:
Φίλε στειλε πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

V-Slag

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Like
233
Πόντοι
20
Παιδιά κάποιοι λένε ότι κυκλοφορούν κάτι φωτό δικές της εχει κανείς τίποτα ; Αν ναι ας μπυ στείλε ενα πριβέ μνμ
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:
μα η ιδια εχει παραδεχθει οτι απο την "πισω οψη" της εχει γινει οτι γινεται με τη δημοσιοτητα της
 

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
193
Like
98
Πόντοι
1
τι έχουμε εδώ
 

Συνημμένα

  • 15941294_1251500858270936_3289623932797181477_n.png
    15941294_1251500858270936_3289623932797181477_n.png
    400,5 KB · Εμφανίσεις: 343

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι περνάει από το μυαλό όλων αυτών των πυρφόρων που πάνε και την κάνουν follow και γράφουν σαν λιγούρια στα σχόλια. Νομίζουν ότι επειδή κάναν follow θα γαμήσουν? Έχω γνωστό που της έστειλε να πάνε για καφέ κιόλας (και ο βλάκας περίμενε και απάντηση)

Δεν μπορώ να κατηγορήσω την ίδια, βγάζει λεφτά ποσταροντας φωτογραφίες της, που ουτε καν είναι γυμνές, μαγκιά της. Αυτό που δεν μπορώ να χωνέψω είναι το πόσο χαμηλό iq έχει ο μέσος πυρφόρος ελλεηνας.
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι περνάει από το μυαλό όλων αυτών των πυρφόρων που πάνε και την κάνουν follow και γράφουν σαν λιγούρια στα σχόλια. Νομίζουν ότι επειδή κάναν follow θα γαμήσουν? Έχω γνωστό που της έστειλε να πάνε για καφέ κιόλας (και ο βλάκας περίμενε και απάντηση)

Δεν μπορώ να κατηγορήσω την ίδια, βγάζει λεφτά ποσταροντας φωτογραφίες της, που ουτε καν είναι γυμνές, μαγκιά της. Αυτό που δεν μπορώ να χωνέψω είναι το πόσο χαμηλό iq έχει ο μέσος πυρφόρος ελλεηνας.
Έλα ντε μας έχουν ζαλίσει τα υουμπαλα με δαυτην γτ δεν πήγε στο next top model τοτς? Έλεος
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σε άλλες στασεις που φαινεται ο κωλος της ναι

εδώ τι το ιδιαιτερο βλέπεις εσυ? μια συνηθιμενη φατσα, πολύ πιο ομορφες συναντάς καθημερινα, χθες πρπει να ειδα 10 πιο ομορφες από δαυτην, βγαλτε καμμια φωτο που χορευει με τουρλωμενο τον κωλο να φανει η αξια της.
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
380
Πόντοι
26
Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι περνάει από το μυαλό όλων αυτών των πυρφόρων που πάνε και την κάνουν follow και γράφουν σαν λιγούρια στα σχόλια. Νομίζουν ότι επειδή κάναν follow θα γαμήσουν? Έχω γνωστό που της έστειλε να πάνε για καφέ κιόλας (και ο βλάκας περίμενε και απάντηση)

Δεν μπορώ να κατηγορήσω την ίδια, βγάζει λεφτά ποσταροντας φωτογραφίες της, που ουτε καν είναι γυμνές, μαγκιά της. Αυτό που δεν μπορώ να χωνέψω είναι το πόσο χαμηλό iq έχει ο μέσος πυρφόρος ελλεηνας.
Είναι οι ίδιοι που ψηφίζουν με το ίδιο iq.
 

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.173
:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • DSC_5840.jpg
    DSC_5840.jpg
    108,3 KB · Εμφανίσεις: 249

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Στο λύκειο πρέπει να την είχε αλλάξει όλη η Θεσσαλονίκη τη πουτάνα...αλλά τώρα θίγεται άμα της μιλάνε μόνο για το κώλο της που με αυτόν βγήκε μπροστά εξάλλου...Υπάρχει καλύτερος τρόπος να δείξεις ότι είσαι τελειωμένη πουτάνα από τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά??? :2funny: :2funny:


Έχω κάτι γυμνές τις από το λύκειο αλλά άμα ποστάρω εδώ θα με μπανάρουνε.... :2funny: :2funny:
Κ εγω pm τις φωτο παρακαλω!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Μαζεύει λεφτά για να βάλει βυζιά  :boobies: :boobies: :boobies:
 
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
78
Like
878
Πόντοι
80
το κορμί της είναι κόλαση, αλλα αντικειμενικά το πρόσωπο δεν μετράει..έχει και αυτό το ηλίθιο γέλιο..μονο να τη βλέπεις απο πίσω αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom