Νέα

Εκπλήρωση φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kologeros25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.907
Κριτικές
20
Like
26.850
Πόντοι
8.346
Το χειρότερο που εχω ακουσει απο κοπελα ειναι ότι πελάτης της εχει ζητήσει να την βλέπει οταν ειναι στην τουαλέτα για το χοντρο της :jerking::think:
Οποτε εσυ μια χαρα εισαι. Τωρα οσο για το θεμα καθαριότητας, τι να πω ρε φιλε.. καθαρισε την με κανα πανακι στην περιοχή.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Καλημέρα στο φόρουμ! Όντας εντελώς αμύητος στο θέμα του αγοραίου έρωτα και έχοντας παράλληλα και μια ακόρεστη δίψα για τον γυναικείο αφαλό/κοιλιά/ευρύτερη περιοχή, θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής!

1. Είναι εύκολο θεωρείτε να πάω σε κάποιο μπουρδέλο/στούντιο ή το οτιδήποτε άλλο και να ζητήσω συγκεκριμένα να γλύψω την κοιλιά της τάνας και μόνο χωρίς να γίνει απαραίτητα κάτι άλλο όσο περίεργο και αν ακούγεται;

2. Είναι υγιεινό; Φαντάζομαι ότι σε μέρη που δεν παίζει μπανιάρισμα πριν υπάρχει κίνδυνος να τρώω τα φλόκια του προηγούμενου που απλά τα σκούπισε η τάνα με πετσέτα!

3.Πως θα μπορούσα να το προσεγγίσω το θέμα για να ζητήσω κάτι τέτοιο; Θαρρώ πως το να είμαι ευθύς θα έχει και το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα λογικά.

Γενίκες συμβουλές θα ήταν πολύ βοηθητικές, επίσης ζητώ συγγνώμη εκ των προτέτων αν είναι σε λάθος κατηγορία η ανάρτηση μου.
Αν δεν σου δωσει κοιλια και σου δωσει τετρακεφαλο μετραει ; :confused:
 

cuntstory

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
229
Πόντοι
280
Καλημέρα στο φόρουμ! Όντας εντελώς αμύητος στο θέμα του αγοραίου έρωτα και έχοντας παράλληλα και μια ακόρεστη δίψα για τον γυναικείο αφαλό/κοιλιά/ευρύτερη περιοχή, θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής!

1. Είναι εύκολο θεωρείτε να πάω σε κάποιο μπουρδέλο/στούντιο ή το οτιδήποτε άλλο και να ζητήσω συγκεκριμένα να γλύψω την κοιλιά της τάνας και μόνο χωρίς να γίνει απαραίτητα κάτι άλλο όσο περίεργο και αν ακούγεται;

2. Είναι υγιεινό; Φαντάζομαι ότι σε μέρη που δεν παίζει μπανιάρισμα πριν υπάρχει κίνδυνος να τρώω τα φλόκια του προηγούμενου που απλά τα σκούπισε η τάνα με πετσέτα!

3.Πως θα μπορούσα να το προσεγγίσω το θέμα για να ζητήσω κάτι τέτοιο; Θαρρώ πως το να είμαι ευθύς θα έχει και το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα λογικά.

Γενίκες συμβουλές θα ήταν πολύ βοηθητικές, επίσης ζητώ συγγνώμη εκ των προτέτων αν είναι σε λάθος κατηγορία η ανάρτηση μου.
Να πας στην αρχη της βαρδιας και να προτιμησεις μια κοπελα που να ειναι γενικα καθαρη. Ετσι θα αποφυγεις πολλα αλλα και παλι μπορει να εχει γκομενο που να της λουζει την κοιλια πριν παει στην δουλεια. Η αλλη λυση ειναι να πας σε εσκορτ η οποια θα κανει μπανιο πριν κανετε μαζι το οτιδηποτε
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Το φετίχ σου δεν είναι δα και κάτι αντικοινωνικό που να ντρέπεσαι να το ζητήσεις από την κάθε κοπέλα , το γλύψιμο στην τανα είναι το θέμα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Φίλε πάρε ένα κολ γκιρλ που συμφωνεί, πλυθειτε όσο τραβαει η ψυχή σου και με την ησυχία/χρόνο σου και σε καθαρο κρεβατι ξενοδοχειου κάνε το κεφι σου...
 

Pouts_lee

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
65
Κριτικές
4
Like
259
Πόντοι
0
αν πραγματικά σε ενδιαφέρει ΜΟΝΟ αυτό που περιγράφεις, δεν πρέπει να πας σε μπουρδέλο. Ο λόγος είναι απλούστατος. ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ γι αυτά τα κορίτσια να κάνουν μπάνιο ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που πάνε με πελάτη. Η μόνη εναλλακτική είναι να πας με φριλάνσερ, να της πεις τι ακριβώς θέλεις, να απαιτήσεις να πας μαζί της στο μπάνιο του Ξενοδοχείου, και να την πλύνεις εσύ ο ίδιος. Τότε και μόνο θα είσαι σίγουρος, αφού θα έχεις καθαρίσει με τα ίδια σου τα χέρια την περιοχή
Καλά μπορεί να πάει ο άνθρωπος στην αλλαγή της βάρδιας και να μπει πρώτος. Αν πας στο άνοιγμα δεν έχει περάσει άλλος πελάτης πρώτος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καλά μπορεί να πάει ο άνθρωπος στην αλλαγή της βάρδιας και να μπει πρώτος. Αν πας στο άνοιγμα δεν έχει περάσει άλλος πελάτης πρώτος
οκ, καλή εναλλακτική. Εγώ και πάλι θα πρότεινα να έχει βεβαιωθεί ο ίδιος, πλένοντάς την
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
οκ, καλή εναλλακτική. Εγώ και πάλι θα πρότεινα να έχει βεβαιωθεί ο ίδιος, πλένοντάς την
Ακριβώς....μπορεί να θεωρηθεί ως παιχνίδι ερεθιστικό το να κάνετε μαζί μπάνιο.Ισως χρειαστεί μια παραπάνω επιβάρυνση για αυτό αλλά αξίζει...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Δηλαδή εννοείς ότι παίρνουν για ενθύμιο χυμένες καποτες ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ;Και μάλιστα ζητάνε και άδεια για αυτό;Δεν ξέρω πιο από τα δύο είναι μεγαλύτερη ανωμαλία....:confused::headbang:
Μου έχουν στείλει πμ εδώ μέσα, αν μπορώ, να κρατάω και να τους στέλνω τις χυμένες καπότες, από συνευρέσεις μου ή από μαλακία, δεν είχε θέμα!!! Φτάνει να ήταν γεμάτες σπέρμα!! :headbang::bigdick:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
να πω και γω καμια εμπειρια στη δουλεια με μερικους μμμπουσταράδες η να το αφησω στη φαντασια σας??επειδη βλεπω σας στελνουν μεσω πμ....(υπάρχουν και χειρότερα :tooth: ........live)
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Μου έχουν στείλει πμ εδώ μέσα, αν μπορώ, να κρατάω και να τους στέλνω τις χυμένες καπότες, από συνευρέσεις μου ή από μαλακία, δεν είχε θέμα!!! Φτάνει να ήταν γεμάτες σπέρμα!! :headbang::bigdick:
κι εμενα μου εχουνστειλει π.μ. αλλα με πιο light αιτηματα ευτυχως! :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ακριβώς....μπορεί να θεωρηθεί ως παιχνίδι ερεθιστικό το να κάνετε μαζί μπάνιο.Ισως χρειαστεί μια παραπάνω επιβάρυνση για αυτό αλλά αξίζει...
Όχι ίσως. Το έχω επιβεβαιώσει όταν έκανα μπάνιο μαζί με την Κινέζα, βέβαια ήταν σαφές πως γνώριζε τι έκανε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Μου έχουν στείλει πμ εδώ μέσα, αν μπορώ, να κρατάω και να τους στέλνω τις χυμένες καπότες, από συνευρέσεις μου ή από μαλακία, δεν είχε θέμα!!! Φτάνει να ήταν γεμάτες σπέρμα!! :headbang::bigdick:
Θα γίνεις πολύ δημοφιλής σύντομα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Όχι ίσως. Το έχω επιβεβαιώσει όταν έκανα μπάνιο μαζί με την Κινέζα, βέβαια ήταν σαφές πως γνώριζε τι έκανε
Πράγματι...είναι επιπλέον παροχή η οποία πληρώνεται παραπάνω.Μιλαμε όμως για άλλη εμπειρία που αξίζει....
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Μου έχουν στείλει πμ εδώ μέσα, αν μπορώ, να κρατάω και να τους στέλνω τις χυμένες καπότες, από συνευρέσεις μου ή από μαλακία, δεν είχε θέμα!!! Φτάνει να ήταν γεμάτες σπέρμα!! :headbang::bigdick:
Με κουριερ; :2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Καλά μπορεί να πάει ο άνθρωπος στην αλλαγή της βάρδιας και να μπει πρώτος. Αν πας στο άνοιγμα δεν έχει περάσει άλλος πελάτης πρώτος

να πω και γω καμια εμπειρια στη δουλεια με μερικους μμμπουσταράδες η να το αφησω στη φαντασια σας??επειδη βλεπω σας στελνουν μεσω πμ....(υπάρχουν και χειρότερα :tooth: ........live)
Για πες
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646
Καλημέρα στο φόρουμ! Όντας εντελώς αμύητος στο θέμα του αγοραίου έρωτα και έχοντας παράλληλα και μια ακόρεστη δίψα για τον γυναικείο αφαλό/κοιλιά/ευρύτερη περιοχή, θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής!

1. Είναι εύκολο θεωρείτε να πάω σε κάποιο μπουρδέλο/στούντιο ή το οτιδήποτε άλλο και να ζητήσω συγκεκριμένα να γλύψω την κοιλιά της τάνας και μόνο χωρίς να γίνει απαραίτητα κάτι άλλο όσο περίεργο και αν ακούγεται;

2. Είναι υγιεινό; Φαντάζομαι ότι σε μέρη που δεν παίζει μπανιάρισμα πριν υπάρχει κίνδυνος να τρώω τα φλόκια του προηγούμενου που απλά τα σκούπισε η τάνα με πετσέτα!

3.Πως θα μπορούσα να το προσεγγίσω το θέμα για να ζητήσω κάτι τέτοιο; Θαρρώ πως το να είμαι ευθύς θα έχει και το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα λογικά.

Γενίκες συμβουλές θα ήταν πολύ βοηθητικές, επίσης ζητώ συγγνώμη εκ των προτέτων αν είναι σε λάθος κατηγορία η ανάρτηση μου.
Και τι θα πάθεις ρε τυπε άμα γλύψεις και λίγα ξεραμενα χυσια δηλαδη?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Πράγματι...είναι επιπλέον παροχή η οποία πληρώνεται παραπάνω.Μιλαμε όμως για άλλη εμπειρία που αξίζει....
όχι. Η συγκεκριμένη όταν την έφερα στο σπίτι μου με έπιασε από το χέρι, με πήγε στο μπάνιο και μου είπε, μαζί, μαζί. Θαύμασα την έξυπνη και ευγενική κίνηση. Δεν ήξερε αν ήμουν καθαρός, και για να μην με προσβάλλει προσποιήθηκε ότι ήθελε να κάνουμε ντους μαζί. Με έπλυνε και με στέγνωσε με έναν απίθανο τρόπο, ποτέ δεν είχα ξαναζήσει κάτι παρόμοιο, ένοιωσα ίσως για πρώτη φορά στην ενήλικη ζωή μου ότι με περιποιούνται πραγματικά. Η αίσθηση που είχε το δέρμα της ήταν μεταξένια, χωρίς ούτε μια τρίχα πουθενά, ελάχιστο τρίχωμα στο επίμαχο σημείο
 

Kostass928

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες, ελπίζω να είστε όλοι καλά, χάρηκα πολύ που ανακάλυψα το φόρουμ σας. Είμαι νέο μέλος εδώ και δυστυχώς από ο,τι βλέπω δεν έχω ακόμη δικαίωμα να ανοίξω δικό μου θέμα, οπότε θα κάνω κάποιες ερωτήσεις που έχω εδώ και ελπίζω να λάβω απάντηση. Ζήτω συγνώμη προκαταβολικά αν χαλάω το αρχικό ποστ, δεν ήξερα που αλλου μπορεί να ταιριάζουν οι ερωτήσεις μου!!
Λοιπόν αρχικά εγώ και η κοπέλα μου ψηνόμαστε για ένα τρίο με άλλη μια γυναίκα αλλα επειδή δε θελουμε να μπούμε σε διαδικασία να βρούμε γκομενα μέσω τιντερ κλπ σκεφτόμαστε να πληρώσουμε ένα call girl. Ούτε εγώ ούτε εκείνη έχουμε ξανά πάει με άλλο άτομο επι πληρωμή οποτε δεν έχουμε εμπειρία πάνω σε αυτό το κομματι. Θέλω λοιπόν να ρωτήσω το εξής. Ποσο επίφοβο είναι να κολλήσει κανεις κάποιο αφροδισιο νόσημα από call girls? Οκ για τους άντρες δεν είναι και τόσο επίφοβο επειδή φοράμε προφυλακτικό, αλλα η κοπέλα μου δεν κινδυνεύει αν τριφτεί με την άλλη πχ; Ρωτάω γιατί η κοπέλα μου έχει κονδυλώματα (δεν έχουν εμφανιστεί ποτε στο δέρμα της, απλά το τεστ παπ δείχνει ότι έχει τον ιο μέσα της) και για το λόγο αυτό είναι πολύ συγκρατημενη και φοβάται παρα πολύ μην τυχόν κολλήσει τίποτα άλλο. Τι παίζει λοιπόν με τις γυναίκες αυτές γενικά; Είναι καθαρές, προσέχουν;

Επίσης, κάτι άκυρο. Πήγαμε κάνα δυο φορές προσφατα στο Αλκατράζ, μας αρεσε η φάση και σκεφτόμαστε να πάμε για πριβέ χορό με μια κοπέλα. Τι ακριβώς παίζει εκεί; Μόνο μας χορεύουν η γίνεται και παιχνίδι;

Ευχαριστώ προκαταβολικά και Σορρυ και πάλι αν σας χαλάω το ποστ!!
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.387
Like
4.765
Πόντοι
456
..... το ότι εν γνώση της θα κολλήσει την επαγγελματία κονδυλώματα ? σε απασχολεί ? το ότι μετά η επαγγελματίας θα γίνει εν αγνοία της μεταδότης ? σε απασχόλησε καθόλου ? .........................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom