Νέα

Εκλογές 2012-Μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιόν θέλετε για νέο πρόεδρο της Μπουρδελοκαταστασης;

  • stelios77

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • karaman7

    Ψήφοι: 3 6,5%
  • crissalonika

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alex giannopooulos

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • getyoubarbara

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • deportivistas

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • k athanasiadis

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • psix fan

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • johnny red

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • panorama 2007

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ?ainigma?

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • piatsovios

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sauron

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • dbaba

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • zorba 6969

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • al kavlone

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • apollo64

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • maaneskygen

    Ψήφοι: 2 4,3%
  • hagem

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • gameover

    Ψήφοι: 14 30,4%
  • al pacino

    Ψήφοι: 17 37,0%
  • johnsimp

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • papazits

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • destro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • dogbaby

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • dreamakias

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alexm4n

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • npetrak 77

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sxoinobaths

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • thiseas

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • skieros

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • pilot 2005

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • expensive

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • mikros toumpanistis

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • deker

    Ψήφοι: 2 4,3%
  • vourvou

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • dokimazo

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • kingbe

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • gt13

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • baby 1974

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • nstssp

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • d3m

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • pz89

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • nickthess

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • gebetsos

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • cristosdi1

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • midastouch

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • bardaris1983

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • markarian2

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • cosa nostra mafia

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • bbs

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    46

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
-Επειδη καθε επιτυχημενη θητεία πρεπει να φτάνει στο τέλος της
-επειδή καθένας πρεπει να ξέρει πότε ακριβως πρεπει να αποχωρει
-επειδη εφτασε η ωρα των αλλαγων και της νεας γενιας
-επειδη ο παλιος προεδρος κουραστηκε και δεν μπορει πια να σας εκπροσωπει αξια
-επειδη πρεπει να υπαρχει ενδοξη συνεχεια σε ακομα καλυτερες μερες μπουρδελο-ενημερωσης
-επειδη οι αξιοι ρεπορτερς πρεπει να αμειβονται ηθικα

για ολους αυτους και πολλους ακομα λογους κηρυσσω ως πρωην και απερχομενος προεδρος την προκηρυξη εκλογων για αναδειξη νεου προεδρου μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης τις οποιες θα παρακολουθησω πια ηρεμα απο τον καναπε μου με πληρη συνειδητοποιηση του τελους και της ολοκληρωσης της προσφορας του δικου μου νικ...

καλη επιτυχια στο εργο οποιου εσεις επιλεξετε μεταξυ των αξιων τιμημενων της πολης σας

ΥΓ οποιος επιθυμει το ονομα του να μπει στο ψηφοδελτιο να μου το πει εγκαιρα.....η λιστα φτιαχτηκε βασει της παλιας που ειχε συνταξει ο καραμαν προ καιρου και ισως να ειναι λιγο ελλιπης
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
21 μερες ψηφοφοριας εβαλα,δεν ξερω αν ειναι πολλες αρα αποτελεσματα θα εχουμε τρεις πεμπτες αργοτερα......24 Μαιου.....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
3 σταυρούς βάζουμε? Ο πρόεδρος της Δημοκρατίας έδωσε την συγκατάθεσή του? Και τελικά τα έξοδα της εκλογικής διαδικασίας ποιος θα τα επωμισθεί?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
3 σταυρούς βάζουμε? Ο πρόεδρος της Δημοκρατίας έδωσε την συγκατάθεσή του? Και τελικά τα έξοδα της εκλογικής διαδικασίας ποιος θα τα επωμισθεί?
1 σταυρο και μοναδικο βαζετε......προεδρος και εξοδα ειναι δικη μου υποθεση,τα παιρνω πανω μου με την αλλη μου ιδιοτητα στις συλλογες :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Εγώ πάντως ψήφισα τον πιο ενεργό, κατά την γνώμη μου, πορνο-ρεπόρτερ της Θεσσαλονίκης και το άτομο που τα γούστα μας ταιριάζουν...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Προεδρε, δεν εγκαταλειπουν ετσι το λαο  :grin:

Εν παση περιπτωση, περιμενουμε τις προγραμματικες δεσμευσεις απ΄τους υποψηφιους  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Φευγεις Γιωργακη ?  :birdman: εμαθες οτι ερχετε το AIDS κι εδω και τα παρατας ε ?
Καλα κανεις , αλλωστε δεν εχει πλακα πια το θεμα , μερικοι το πηραν στα σοβαρα μαλιστα  :idiot:

Δε παιζω  :birdman:. δε κατεβαινω υποψηφιος , δεν ειμαι ουτε θα ειμαι τοσο ενεργος οσο παλια οποτε δε κανω για προεδρος
Ημουν ορεξατος το 2010 , πολυ μαλιστα , οι πρωτες τσαρκες και η παρεα στο φορουμ ηρθαν μαζι εδεσαν πολυ ωραια  :grouphug: :dancing:
Δεν ανακαλυπτεις ομως για πρωτη φορα καμια 30 ρια μαγαζια μαζι , ουτε εχεις να δεις και να επιλεξεις αναμεσα σε 50 κοριτσια
ωστε να ψαχνεις να ρωτας και να μειραζεσαι γνωσεις κι εμπειριες οποτε η βαρεμαρα κανει την εμφανηση της ... Λογικο
Εξαλου  δεν εχουν και τιποτα τρομερο τελικα να προσφαιρουν τα σπιτια αυτα ,
παρα τα καινουρια τους πλακακια , στοιχειωμενα απο νοοτροπιες παλιες ειναι τα περισσοτερα  :idiot:
Η μπουρδελιακη Αναγεννηση θα αργησει να ερθει οποτε το ομωνυμο κομμα που ειχα ιδρυσει διαλυεται  :zfuck:
Ετσι κι αλλιως υδρηθηκε απο σποντα , παντα ημουν υπερ μιας αταξικης μπουρδελοκοινωνιας  :grouphug:
http://[URL unfurl="true"]www.punkerslut.com/pictures/anarchy-for-a-free-humanity-the-anarchist-movement.jpg[/img[/URL]]

Δεν εχει αναγκη απο προεδρους το φορουμ , απο (νεα) μελη με ορεξη εχει  :zfuck:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τι είναι αυτά που λέτε ωρέ. Η μπουρδελοκατάσταση χρειάζεται πρόεδρο και όχι ακυβερνησία!  :P
Δε θέλουμε χάος!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Απο την λιστα ξεχωρησα 4 ρεμαλια , χωρις φυσικα αυτο να σημαινει οτι οι υπολοιποι ειναι φορ δε μπουτσ ( μαλλον το αντιθετο  :cheesy:)

maaneskygen Πιπινοχαντερ , μεγας κομμαντο και καταδρομεας πρωτης ταξεως  :rockon:
συνεργαστηκαμε πολυ καλα πιστευω τοτε που μεσω κεπικ ελεγχα την κινηση και οποτε ανακαλυπτα κατι ετρεχε να το επιβαιβεωσει
και να μας φερει live αναφορα >μαλιστα μια φορα εγραψα οτι Κωλετη ειναι η Ιφιγένεια  , ενοωντας την Εφη και μετα απο καμια ωρα βλεπω γραμμενο
" πηγα Κωλετη αλλα δεν βρηκα την Ιφιγένεια .. η Εφη ηταν  " :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πρεπει να εφαγα λιγο βρισιμο τοτε  :P
Αξιος ! Ρεπορτερ και κριτικογραφος , βαρεθηκε ομως κι αυτος , και σιγουρα δε θελει προεδριλικια προτιμά κανα πιπινι  :grin:
Δε τον ψηφιζω οποτε ...  ;)

al pacino
Πολυ καλος ρεπορτερ , αναλυτικος και με νεα - κοτσομπολια πολλες φορες
καπου το χασαμε ομως και λογο εκ διαμετρου αντιθετων αποψεων - γουστων και προτημησεων σε κοριτσια - μαγαζια κλτ
μετα απο καποια στιγμη σταματουσα την αναγνωση των αναφορων του στο ονομα της κοπελας  :cheesy:
Εκπροσωπος του σκοταδισμου και της σαβουρογαμιασης ... Απαπα δε τον ψηφιζω , Ξουτ !

Karaman η αλλιως tsarkaman , παντα με πληρης βολτες , ευστοχα σχολια ( κι αστοχες καταθεσεις τελευταια )
Απ τα τα πρωτα μελη που γνωρισα στο φορουμ και ενας απ του πρωτους ψηφιακους φιλους .Ο Πουτανοληξιαρχος
Μου ειχε δωσει τοτε μια λιστα με το πουτανικο δυναμικο της πολης , η οποια με βοηθησε στις πρωτες μου επιλογες
ξερει νουμερο βυζιων , ποσοστο σιλικονης , πρωην ονοματα , πρωην σπιτια , αριθμο δοντιων ( σαπιων και μη )
χρωμα βρακιων , διαμετρο , θερμοκρασια και συντελεστη τριβης αιδοιων και αλλα πολλα
Επισης ξερει ποσα σκαλια εχει καθε υπερυψωμενο σπιτι και με ποσα χιλιομετρα περνονται οι στροφες στις σκαλες
Επικες κοντρες στα σκαλια καποτε χαχαχα .
Εκτος του οτι τα γουστα μας ταιριαζουν λιγο πολυ , πολλες φορες πηδουσαμε μαζι με διαφορα ωρων καποιες φορες ,
Βικυ (Ζωρα) ,Αντζελα.bg , Εμμανουελλα.cy και νομιζω ειναι και αλλη ....
Πολλες αναφορες , πολλες κριτικες , επισης πεσμενος τελευταια , οπωςς κι εγω και οι περισσοτεροι ... Λοτζικ .

Η αυτος θα την παρει την ψηφο η οοοο  

Gameover
Ο Ανθρωπος γαμαω ... που τον χανεις που το βρισκεις σε μπουρδελο ειναι
τωρα μεσα η εξω δεν εχει σημασια  παντως εκει θα τον βρεις .. ειδικα αν περναει το τρενο χαχαχα !
Νομιζω ειχε σπασει ρεκορ επισκεψημοτητας περισι ( δηλωμενης ) και φυσικα δε παρελειψε ποτε
να μας ενημερωσει για τις περιπετειες του ειτε συνοδευοντουσαν απο τσαρκα ειτε μη
Παλιος και οριμος μπουρδελιαρης ( οχι και σαν εμενα αλλα καλος ειναι  :P) ακουραστος και πολυ καλος μυλος
αλεθει τα παντα απο πιπινια μεχρι δελφινια , αν και η αδυναμια του ειναι οι φαλαινες  :birdman:
Παντα ορθιος μπρο  :cheesy:


Αναμενω δηλωσεις υποψηφιων ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Θα πω και εγώ διό λόγια αν και πιστεύω ότι δεν χρειαζόμαστε πρόεδρο, ο καθένας από εμάς συμμετέχει όσο μπορεί, αν μπορεί, και η ηθική του αμοιβή είναι, ένας καλός λόγος για το πόσο χρήσιμα ήταν τα γραφόμενα του ή στα πόσα pm λαμβάνει για συμβουλές και ευχαριστίες.

Πέρα από το χαβαλέ πιστεύω ότι για το θρεντ είναι απώλεια η συνειδητή επιλογή του gl να απόσχει εδώ και κάμποσο καιρό, οι τσάρκες του και ο κριτικές του μας έχουν λείψει καθώς επίσης και στο διάστημα που απείχε ο jo από το θρεντ αυτό σερνόταν.

Ο al pacino με το αστείρευτο ταλέντο του και το ευρύ φάσμα του στη νύχτα, ο karaman που έχει τις περισσότερες κριτικές, ο κομαντο πιπινοκυνηγος maanes, ο απολαυστικός και αυθόρμητος hagem, o dokimazo ο άξιος δοκιμαστής μας, ο Apollo με το κριτικό του πνεύμα και τα καινούργια παιδία gabetsos και midas και πολλοί άλλοι είναι αυτοί που όλοι μαζί κρατάμε το θρεντ ζωντανό για όλους εμάς τους επώνυμους αλλά και για πάρα πολύ ανώνυμο κόσμο που μας διαβάζει.

Εμένα πάλι από τη μεριά μου με ευχαριστεί να ενημερώνω τον κόσμο για τις μπουρδελοπεριπέτειες μου, ενίοτε αδιαφορώντας για το πόσο ευχάριστος μπορεί να είμαι, να ξέρεται όλοι ότι αυτά που γράφω πηγάζουν μέσα από τον αυθορμητισμό μου και περιγράφω τα γεγονότα με όση περισσότερη ακρίβεια μπορώ, μερικές φορές  μάλιστα μπορεί να γίνομαι και υπερβολικός, αλλά είμαι πάντοτε αληθινός. :) :) :)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ψηφιζω gameover καθαρά λόγω τρενου...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Ενταξει χωρις να εχω ουτε μεγαλη συμμετοχη στο φορουμ ουτε μεγαλη δραση στα σπιτακια (παω μονο σε συγκεκριμενα) ενα εχω να πω σαν τον gl δεν εχει. Ο παρολιγον moderator (αληθεια ποσες μερες ωρες επαιξε αυτο?) ηταν αξιος και κατα τη γνωμη μου μπροστα με διαφορα απο τους υπολοιπους υποψηφιους(αφου και ο jo δεν κατεβαινει ως υποψηφιος).
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Πέρα από το χαβαλέ πιστεύω ότι για το θρεντ είναι απώλεια η συνειδητή επιλογή του gl να απόσχει εδώ και κάμποσο καιρό, οι τσάρκες του και ο κριτικές του μας έχουν λείψει καθώς επίσης και στο διάστημα που απείχε ο jo από το θρεντ αυτό σερνόταν.

Ο al pacino με το αστείρευτο ταλέντο του και το ευρύ φάσμα του στη νύχτα, ο karaman που έχει τις περισσότερες κριτικές, ο κομαντο πιπινοκυνηγος maanes, ο απολαυστικός και αυθόρμητος hagem, o dokimazo ο άξιος δοκιμαστής μας, ο Apollo με το κριτικό του πνεύμα και τα καινούργια παιδία gabetsos και midas και πολλοί άλλοι είναι αυτοί που όλοι μαζί κρατάμε το θρεντ ζωντανό για όλους εμάς τους επώνυμους αλλά και για πάρα πολύ ανώνυμο κόσμο που μας διαβάζει.
Χαααχααα...μ΄εβαλαν ακριβως πανω απο σενα στη λιστα.
Δεν θα στραβωθει κανενας να πατησει κατα λαθος το απο πανω κουμπακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Θα του κοψω το χερι!

Λοιπον, μετα την αποχωρηση του προεδρου, αποχωρει και ο αντιπροεδρος.
Απλα φοβουνται να αναλαβουν τις ευθυνες τους  :2funny:
Οπως πρωτα ο Καραμανλης και μετα ο Παπανδρεου. Αισθανομαι λιγο ορφανος  :grin:
Παμε για κυβερνηση συνεργασιας απ΄οτι βλεπω!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ρε gl δεν σε εχει σαν επιλογη,wtf? :think: :think:
Τεσπα,αν κ μου ειναι αδιαφορη πλεον η μπουρδελοwhatever Θεσ/κης,αλλωστε δεν συμμετεχω κ συνειδητα πλεον σε αυτην (παρολο τις επισκεψεις μου),θα θελα να κραταει τα ηνια της ή ο gl ή al pacino,maanes,karaman.
Παντως αν θα υπηρχε επιλογη για τα επαρχιακα θρεντ θα ψηφιζα, οχι για προεδρο ,αλλα για μοντερεΐτορ gl χαλαρα...ακους Αντισθενη? :grin: :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
κριμα για τα ασχημα μαντατα gl  :S

Θα σε ψηφιζα ακομη φιλε , Προεδρο εισαι αξιος  :headbang2: :headbang2: :headbang2:

αφου εσυ το επιλεξες τι να πω.
Ουτε εγω συμμετεχω  αλλο ,  ακομη και αν παω  και κανω τις τσαρκες μου και ριχνω κανενα  :zfuck: δεν δινω αναφορες πλεον.
Κανω τα ρεπορταζ μου εκτος εδρας  :grin:

Υ.Γ.
Ευχομαι να σε κανει γρηγορα  Global-Moderator το αφεντικο  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Κανω τα ρεπορταζ μου εκτος εδρας  :grin:

Υ.Γ.
Ευχομαι να σε κανει γρηγορα  Global-Moderator το αφεντικο  :)
:thumbsup:
αν δεν γινει μοντ ο gl σε επαρχιακα θρεντ,ο δευτερος κ τελευταιος καταλληλος για αυτα τα θρεντ ειναι ο κουκλακης... :rockon: :rockon:
+ οτι το παλικαρι πλεον παιζει μπαλα κ Εκτος Ελλαδας... ;) ;)
κ για να μην ειμαι κ οφ τοπικ,η λεξη προεδρος προσωπικα μου ακουγεται ψικοακυρη κ αστεια...λες κ ειμαστε σε καμμια παε...καλυτερα συντονιστης ή κατι τετοιο τελοςπαντων...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Θα πω και εγώ διό λόγια αν και πιστεύω ότι δεν χρειαζόμαστε πρόεδρο, ο καθένας από εμάς συμμετέχει όσο μπορεί, αν μπορεί, και η ηθική του αμοιβή είναι, ένας καλός λόγος για το πόσο χρήσιμα ήταν τα γραφόμενα του ή στα πόσα pm λαμβάνει για συμβουλές και ευχαριστίες.
Ετσι  σε λιγο που θα κανετε συγκυβέρνηση με τον Αλ ,( γιατι αυτονομια δε παιζει ) να αλλατε τον εκλογικο νομο  :boobies:

Πέρα από το χαβαλέ πιστεύω ότι για το θρεντ είναι απώλεια η συνειδητή επιλογή του gl να απόσχει εδώ και κάμποσο καιρό, οι τσάρκες του και ο κριτικές του μας έχουν λείψει
Κανα γκομενακι θα καβαντζωσε και του εβαλε τα δυο ποδια....τα δυο χερια σε μια τζεπη  :birdman:
Ωραιος  ηταν πραγματι , αλλα κουραστηκε κι αυτος , και πολυ αντεξε μαλιστα ... :fuck2:
ενδεικτικο της κουραση του που τελευταια αντι για κριτικες ειχε αρχησει να γραφει τηλεφραφηματα :birdman:
Επισης τα λαθη που εχει κανει στα ονοματα ...piatsoviosbbs δεν υπαρχει  :birdman: piatsovios & bbs
Επιδης Επισης βγαλε με απ την λιστα ρε κεφαλα μη μπερδευτουν οι χιλιαδες ψηφοφοροι που θα ρθουν αυριο :2funny:

hagem, o dokimazo ο άξιος δοκιμαστής μας, ο Apollo με το κριτικό του πνεύμα και τα καινούργια παιδία gabetsos και midas και πολλοί άλλοι
:grouphug:

Εμένα πάλι από τη μεριά μου με ευχαριστεί να ενημερώνω τον κόσμο για τις μπουρδελοπεριπέτειες μου, ενίοτε αδιαφορώντας για το πόσο ευχάριστος μπορεί να είμαι, να ξέρεται όλοι ότι αυτά που γράφω πηγάζουν μέσα από τον αυθορμητισμό μου και περιγράφω τα γεγονότα με όση περισσότερη ακρίβεια μπορώ, μερικές φορές  μάλιστα μπορεί να γίνομαι και υπερβολικός, αλλά είμαι πάντοτε αληθινός. :) :) :)
:cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πηρε φορα ο Τσιπρας  :rockon: :rockon: :rockon:
:cheesy: :cheesy: :cheesy:



Ρε glιξμπουργκ γιατι δε με εβγαλες και μπερδευεις τον τους εκατονταδες ψηφοφορους
Εστειλα γραμμα στον προεδρο της δημοκρατιας  :birdman:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πηρε φορα ο Τσιπρας  :rockon: :rockon: :rockon:
:cheesy: :cheesy: :cheesy:



Ρε glιξμπουργκ γιατι δε με εβγαλες και μπερδευεις τον τους εκατονταδες ψηφοφορους
Εστειλα γραμμα στον προεδρο της δημοκρατιας  :birdman:
να σε βγαλω.....οι ψηφοι σου θες να πανε καπου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom