Νέα

Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
βαλε και μερικες φορες που πραγματικα "κερδιζεις"....αλλη καυλα και πολυ πιο δυσκολο απο το να τον βαζεις απλα καπου....
χοντρο παιχνιδι και δυσκολο .... ο καθε ενας οπως γουσταρει παντως

Ε ναι, απλά πράγματα λέμε. Απλά ορισμένοι αρέσκονται να γίνονται κριτές των πάντων, μέχρι και με το πώς θα καβλώνει ο καθένας και ποια επιλογή είναι VFM και ποια όχι.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ε ναι, απλά πράγματα λέμε. Απλά ορισμένοι αρέσκονται να γίνονται κριτές των πάντων, μέχρι και με το πώς θα καβλώνει ο καθένας και ποια επιλογή είναι VFM και ποια όχι.
:2funny: :2funny: :2funny: VFM ειναι να την παιζεις για καποιους η να γαμας σε 10 λεπτα με τοσα οσα ενας περναει ενα φοβερο βραδυ (και γαμαει κιολας)
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
Ε ναι, απλά πράγματα λέμε. Απλά ορισμένοι αρέσκονται να γίνονται κριτές των πάντων, μέχρι και με το πώς θα καβλώνει ο καθένας και ποια επιλογή είναι VFM και ποια όχι.
Φίλτατε μην θίγεσε έχεις το Γνώθι σαυτόν!! Εύγε!!



Αναζητούν ΨΕΥΔΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, δηλαδή την ψευδαίσθηση ότι είναι σε ένα μπαρ με μια γυναίκα που τους γουστάρει (κάτι που στην πραγματικότητα και στο 95% των περιπτώσεων δεν ισχύει) και τη χαλβαδιάζουν, καβλάντα και πάλι καβλάντα. Κάτι το οποίο συνήθως τα συγκεκριμένα άτομα δεν είναι ικανά να το κάνουν με μια γυναίκα στον πραγματικό κόσμο. Κατάλαβες τώρα;

σεβαστό.... αλλά να πληρώσω για  ΨΕΥΔΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ???? μάλιστα !! το περίεργο είναι ότι τουλάχιστον το καταλαβαίνεις το τί πραγματικά ισχύει σε λογική βάση πάντα!



Εγώ συναγωνιστή  ...για να μπούμε στο ζουμί με     1.000 ευρώ  θα πάρω τηλέφωνο το παρακάτω για παράδειγμα και θα το ευλογήσω για 10 ώρες όποτε θελήσω εγώ ! θα ήθελα να μου αντιστοιχήσεις κάτι ανάλογο και αν με πείσεις θα γίνω φανατικός των κωλόμπαρων και θα αποδεχτώ τη (λογική) σου ότι δεν είναι χαμένα λεφτά όπως αναγράφει και ο τίτλος της δημοσίευσης!
uSBck6y2.jpg


αν δεν έχεις ανάλογη αντιστοίχηση ....! έχασες στο να με πείσεις!

Με εκτίμηση πάντοτε προς όλους !!
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
θεμα χωρις αρχη κ τελος!!!
Βασικα χαμενα λεφτα ειναι αυτα που θα κλαις την αλλη μερα, η λεφτα που τα χες για ποιο σημαντικο σκοπο και τα εφαγες(Δεη,οδοντιατρο,ντυσιμο)κ.α...
Αν πας οπουδηποτε με σκοπο να χαλασεις οσα ΑΡΧΙΚΑ ηθελες εισαι οκ..ειτε ειναι μπουρδελο ειτε στριπ ειτε μπαρ.Χ
Αυτα τα 3 ειναι διφορετικα π.χ στο στριπ ξερεις οτι δεν θα γαμησεις ΟΠΟΙΑ θες,στο στουντιο απλα πληρωνεις κ το βαζεις.
Απο κωλομπαρα δεν εχω εμπειρια,5-6 φορες ολες κ αυτα με παρεα αν εξαιρεσω μια περιπτωση που δεν ξαναπηγα ολες οι αλλες "αρπαχτικα"-
Πολλοι πανε για διαφορους λογους...χωρισμος,μοναξια να αισθανθουν οτι μετρανε κτλ.
θεωρω ακυρο να την λεει ο στουντιακιας στον κολομπαρα κ αυτος στον στριπ θαμωνα...ΠΑΙΔΙΚΟ.
φολα μπορεις να θας παντου....ακυρο πηδημα,κερασματα...κτλ...
χαμενα λεφτα ειναι κ το ταξιδι με μια γκομενα(ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ)...δωρα κτλ...
εξαιρουνται αυτοι που το κανουν συνειδητα...χωρις να τρωνε το παραμυθι.
και στο φιναλε λογικη δεν υπαρχει στο τι θελει ο καθενας...
-απλο παραδειγμα...ο χιου γκραντ ειχε την μουναρα αγγλιδα μοντελο κ γαμησε την μαυρη των 100$...που οι πιο πολλοι εδω δεν θα διναν ουτε 20$...."
τις πιο πολλες φορες που χω παει στριπ....απο 1997 δεν εχω ξοδεψει ποτε πανω απο 50-70 ευρω..
μερικες φορες 150ε, μετρημενες στα δαχτυλα...
ποτε δεν το μετανιωσα γιατι ξοδεψα οσα ηθελα.
εκτος απο 2,3 φορες που χα πιει τα κερατα μου κ 3,5 φορες πηγα 100+
κ παλι επομενη μερα ειπα οκ δεν πειραζει..η μ@@ της στιγμης..
μονη φορα που αισθανθηκα κοροιδο ηταν οταν ηξερα μια(την ειχα  :fuck1:),
μου φαγε 120ε σε 30 λεπτα...
ημουν με 1,2 ποτα οποτε ξενερωτος μου φανηκε σαν τρελη αρπαχτη...πολλοι μπορει να θεωρησουν το ποσο αστειο αλλα δεν ηταν τα λεφτα...το θεμα-
και οσοι το παιζουν ξερολες..
ποσοι αραγε τις καλες  εποχες πηραν αμαξι για γκομενοπαγιδα...με αποτελεμα μισος η 2/3 μισθου να πανε στην δοση...χωρια το καθηκον του σωφερ..
συμπερασμα αν κανεις συνειδητα αυτο που θες χωρις να στερεις τα φραγκα απο το μπατζετ σου ειναι μια χαρα.
+++βασικο να μην παραμυθιαζεις τον εαυτο σου...
σε ολα αυτα στριπ,μπαρ...μπουρδελα μην ξεχνας εισαι ΠΕΛΑΤΗΣ...
τι να πουνε κ τα θυματα που πεταγαν πανερια λουλουδια κατα ριπας καποτε στα μπουζουκια...
στην τελικη οποιος θελει να σου φαει λεφτα απο το πορτοφολι=εχθρος...
κ ετσι πρεπει να αντιμετωπιζεται..



 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

ΝΑΙ.

Τις τελευταίες μου δραχμές σε κωλόμπαρο τις έφαγα, και όπως ο Πάπας ορκίστηκε στην Παναγία για την τηλεόραση, έτσι και εγώ ορκίστηκα στον εαυτό μου να μην ξοδέψω από εκεί και πέρα σε κωλόμπαρο ούτε ένα ευρώ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Φίλτατε μην θίγεσε έχεις το Γνώθι σαυτόν!! Εύγε!!



σεβαστό.... αλλά να πληρώσω για  ΨΕΥΔΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ???? μάλιστα !! το περίεργο είναι ότι τουλάχιστον το καταλαβαίνεις το τί πραγματικά ισχύει σε λογική βάση πάντα!



Εγώ συναγωνιστή  ...για να μπούμε στο ζουμί με     1.000 ευρώ  θα πάρω τηλέφωνο το παρακάτω για παράδειγμα και θα το ευλογήσω για 10 ώρες όποτε θελήσω εγώ ! θα ήθελα να μου αντιστοιχήσεις κάτι ανάλογο και αν με πείσεις θα γίνω φανατικός των κωλόμπαρων και θα αποδεχτώ τη (λογική) σου ότι δεν είναι χαμένα λεφτά όπως αναγράφει και ο τίτλος της δημοσίευσης!
uSBck6y2.jpg


αν δεν έχεις ανάλογη αντιστοίχηση ....! έχασες στο να με πείσεις!

Με εκτίμηση πάντοτε προς όλους !!

Δε θίχτηκα ρε. Απλά έχω απηυδήσει με ορισμένους στενοκέφαλους εδώ μέσα που επειδή έχουν ξεπεράσει τα όρια του μισογυνισμού και είναι άδειοι συναισθηματικά, αδυνατούν να καταλάβουν ότι κάποιος άνθρωπος μπορεί να μην επιθυμεί μόνο το sex από μία γυναίκα. Χωρίς φυσικά να εννοώ ότι εσύ ανήκεις σ' αυτούς, άλλωστε την απορία σου την έθεσες πολύ ευγενικά και απλά σου απάντησα. Ακριβώς όπως στο γράφω και φυσικά έχω πλήρη συναίσθηση, πληρώνουν για την ψευδαίσθηση... Όσο για το τελευταίο, κατ' αρχάς δεν είμαι πλέον ο κατάλληλος άνθρωπος για να σε πείσω γιατί όπως έγραψα και σε προηγούμενο post πλέον κάνω μόνο guest εμφανίσεις σε κωλόμπαρα όταν έχω περίσσεια χρημάτων και δίνω περισσότερη έμφαση σε studio, μπουρδέλα, πιάτσες κ.τ.λπ. Το μόνο που μπορώ να σχολιάσω είναι ότι συνεχίζεις να κάνεις το ίδιο λάθος: Γράφεις ότι σκας 1000 ευρώ για να "ευλογείς" την πιτσιρίκα για 10 ώρες, όποτε εσύ γουστάρεις. και επαναλαμβάνω: ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΝΑ "ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ" ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. Εσύ με το 1000άρικό σου αγοράζεις απεριόριστο sex και μόνο αυτό. Ο άλλος με τα ποσά που καταθέτει αγοράζει καβλάντα, mind game, ψευδοαισθήματα, συντροφιά και άμα είναι τυχερός και sex το οποίο το γουστάρει μάλιστα πολύ περισσότερο γιατί ξέρει ότι το κέρδισε με το σπαθί του καθώς η κοπέλα δεν ήταν υποχρεωμένη να του το δώσει, σε αντίθεση με εσένα που το αγοράζεις απ' ευθείας. Πόσο πιο λιανά να το κάνω; Με άλλο πράγμα φτιάχνεσαι εσύ, με άλλο αυτά τα παιδιά. Τώρα το πόσα είναι διατεθειμένος ο καθένας σας να σκάσει και πόσο κοστολογεί τις υπηρεσίες που λαμβάνει, αυτό είναι μια άλλη συζήτηση.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
θεμα χωρις αρχη κ τελος!!!
Βασικα χαμενα λεφτα ειναι αυτα που θα κλαις την αλλη μερα, η λεφτα που τα χες για ποιο σημαντικο σκοπο και τα εφαγες(Δεη,οδοντιατρο,ντυσιμο)κ.α...
Αν πας οπουδηποτε με σκοπο να χαλασεις οσα ΑΡΧΙΚΑ ηθελες εισαι οκ..ειτε ειναι μπουρδελο ειτε στριπ ειτε μπαρ.Χ
Αυτα τα 3 ειναι διφορετικα π.χ στο στριπ ξερεις οτι δεν θα γαμησεις ΟΠΟΙΑ θες,στο στουντιο απλα πληρωνεις κ το βαζεις.
Απο κωλομπαρα δεν εχω εμπειρια,5-6 φορες ολες κ αυτα με παρεα αν εξαιρεσω μια περιπτωση που δεν ξαναπηγα ολες οι αλλες "αρπαχτικα"-
Πολλοι πανε για διαφορους λογους...χωρισμος,μοναξια να αισθανθουν οτι μετρανε κτλ.
θεωρω ακυρο να την λεει ο στουντιακιας στον κολομπαρα κ αυτος στον στριπ θαμωνα...ΠΑΙΔΙΚΟ.

φολα μπορεις να θας παντου....ακυρο πηδημα,κερασματα...κτλ...
χαμενα λεφτα ειναι κ το ταξιδι με μια γκομενα(ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ)...δωρα κτλ...
εξαιρουνται αυτοι που το κανουν συνειδητα...χωρις να τρωνε το παραμυθι.
και στο φιναλε λογικη δεν υπαρχει στο τι θελει ο καθενας...
-απλο παραδειγμα...ο χιου γκραντ ειχε την μουναρα αγγλιδα μοντελο κ γαμησε την μαυρη των 100$...που οι πιο πολλοι εδω δεν θα διναν ουτε 20$...."
τις πιο πολλες φορες που χω παει στριπ....απο 1997 δεν εχω ξοδεψει ποτε πανω απο 50-70 ευρω..
μερικες φορες 150ε, μετρημενες στα δαχτυλα...
ποτε δεν το μετανιωσα γιατι ξοδεψα οσα ηθελα.
εκτος απο 2,3 φορες που χα πιει τα κερατα μου κ 3,5 φορες πηγα 100+
κ παλι επομενη μερα ειπα οκ δεν πειραζει..η μ@@ της στιγμης..
μονη φορα που αισθανθηκα κοροιδο ηταν οταν ηξερα μια(την ειχα  :fuck1:),
μου φαγε 120ε σε 30 λεπτα...
ημουν με 1,2 ποτα οποτε ξενερωτος μου φανηκε σαν τρελη αρπαχτη...πολλοι μπορει να θεωρησουν το ποσο αστειο αλλα δεν ηταν τα λεφτα...το θεμα-
και οσοι το παιζουν ξερολες..
ποσοι αραγε τις καλες  εποχες πηραν αμαξι για γκομενοπαγιδα...με αποτελεμα μισος η 2/3 μισθου να πανε στην δοση...χωρια το καθηκον του σωφερ..
συμπερασμα αν κανεις συνειδητα αυτο που θες χωρις να στερεις τα φραγκα απο το μπατζετ σου ειναι μια χαρα.
+++βασικο να μην παραμυθιαζεις τον εαυτο σου...
σε ολα αυτα στριπ,μπαρ...μπουρδελα μην ξεχνας εισαι ΠΕΛΑΤΗΣ...
τι να πουνε κ τα θυματα που πεταγαν πανερια λουλουδια κατα ριπας καποτε στα μπουζουκια...
στην τελικη οποιος θελει να σου φαει λεφτα απο το πορτοφολι=εχθρος...
κ ετσι πρεπει να αντιμετωπιζεται..

Εύγε για τις επισημάνσεις σου. Ούτε εγώ έχω κλάψει λεφτά από κωλόμπαρα, καθώς ποτέ μου δεν είχα χαλάσει λεφτά που προορίζονταν για άλλες βασικές ανάγκες όπως έγραψες, άντε το πολύ - πολύ αν κάποια φορά χαλούσα περισσότερα να έκανα μια έξοδο λιγότερο για να ισοφαρίσω. Στη χειρότερη περίπτωση άντε να μετάνιωνα για κάποιο ποτό που μπορεί να κερνούσα και να μην εισέπραττα ούτε το ελάχιστο των υπηρεσιών που αντιστοιχούσαν σ' αυτό, αλά και σ' αυτήν την περίπτωση μιλάμε για ένα 10άρικο σε τουλάχιστον 80 ευρώ λογαριασμό. Μήπως όμως υπάρχει κανένας σε οποιοδήποτε τομέα του αγοραίου έρωτα με την ευρεία έννοια που δεν έχει κλάψει λεφτά από φόλα; Όχι όμως για λεφτά που χάλασε συνειδητά. Ειδικά οι βραδιές που έχω χαλάσει τα κέρατά μου και είχα κάνει χαμό, έχουν μείνει στο μυαλό μου σαν οι ωραιότερες αναμνήσεις.
 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
. Εσύ με το 1000άρικό σου αγοράζεις απεριόριστο sex και μόνο αυτό. Ο άλλος με τα ποσά που καταθέτει αγοράζει καβλάντα, mind game, ψευδοαισθήματα, συντροφιά και άμα είναι τυχερός και sex το οποίο το γουστάρει μάλιστα πολύ περισσότερο γιατί ξέρει ότι το κέρδισε με το σπαθί του καθώς η κοπέλα δεν ήταν υποχρεωμένη να του το δώσει, σε αντίθεση με εσένα που το αγοράζεις απ' ευθείας.

δεν το κερδίζεις το ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ με πολύ ακριβό τρόπο ! και με διαφορετική μέθοδο! ο απότερος σκοπός παραμένει ο ίδιος και εξαρτάται από το πόσο θα ξοδέψεις και σε πόσο σύντομο χρονικό διάστημα!Τα άλλα όλα περί mind games και στυλ Ζορρό συμπεριφορά τα ακούω βερεσέ!! (το πως γκαβλώνει ο καθένας είναι δικαίωματα του δεν έχει  όμως δικαίωμα του να προσπαθεί να αποδείξει ότι με παράλογους για την λογική τρόπους ,κάτι που δεν έχει λογική βάση!) Έχεις την εντύπωση ότι πραγματικά δεν γνωρίζω αυτά που μου γράφεις ? ή ότι δεν ξέρω το γιατί ? μεγάλοι άνθρωποι είμαστε ρε συ φίλτατε !

Έχω μια πιτσιρίκα φίλη καλή η οποία κάνει αυτή τη δουλειά από το 2011 και ξαφρίζει τον κόσμο (την δουλειά της κάνει) όταν όπως ανάφερα και σε παλιότερη δημοσίευση μου ,μου εκμυστηριεύτηκε τα ποσά που δαπάνησαν ορισμένοι έμεινα έκπληκτος πραγματικά ρε συ ! δεν μπορούσα να διανοηθώ εν μέσω κρίσης ότι υπάρχουν ακόμη αιμοδότες σε τέτοιο βαθμό ..σου μιλάω ότι κάποιος (δαπάνησε) μέχρι να τον ακουμπήσει τρελό ποσό!! δικαίωμα του δεν λέω αλλά να πιστέψω τώρα ότι το κέρδισε με την γοητεία του?ή ήθελε να το πληρώσει για την συνοδεία της σε δείπνο χωρίς απότερο σκοπό που είναι ίδιος ακριβώς με τον δικό μου ..... στο φινάλε φίλτατε ένα συμπέρασμα βγαίνει Ο ΚΟΙΝΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ !! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

Να θυμάσαι ότι όλους μπορούμε να τους εξαπατήσουμε τον εαυτό μας όμως ποτέ!! δεν δικαιολογούνται παράλογες συμπεριφορές με βάση την ιδιομορφία του καθενός γιατί τότε έναν δολοφόνο θα τον δικαιολογούσαμε με βάση τις ορέξεις του ή έναν παιδεραστή!

ΦΙΛΙΚΑ και με εκτίμηση προς όλους όσους ασχολούνται με το άθλημα αυτό!! καλή σας μέρα!  (καλές και οι ψευδαισθήσεις ακόμη καλύτερη όμως η πραγματικότητα)

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.477
Πόντοι
10.686
Έχω μια πιτσιρίκα φίλη καλή η οποία κάνει αυτή τη δουλειά από το 2011 και ξαφρίζει τον κόσμο (την δουλειά της κάνει) όταν όπως ανάφερα και σε παλιότερη δημοσίευση μου ,μου εκμυστηριεύτηκε τα ποσά που δαπάνησαν ορισμένοι έμεινα έκπληκτος πραγματικά ρε συ ! δεν μπορούσα να διανοηθώ εν μέσω κρίσης ότι υπάρχουν ακόμη αιμοδότες σε τέτοιο βαθμό ..σου μιλάω ότι κάποιος (δαπάνησε) μέχρι να τον ακουμπήσει τρελό ποσό!!
Γιατί δεν γεννήθηκα γκόμενα ρε πούστη μου!  :headbang:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
δεν το κερδίζεις το ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ με πολύ ακριβό τρόπο ! και με διαφορετική μέθοδο! ο απότερος σκοπός παραμένει ο ίδιος και εξαρτάται από το πόσο θα ξοδέψεις και σε πόσο σύντομο χρονικό διάστημα!Τα άλλα όλα περί mind games και στυλ Ζορρό συμπεριφορά τα ακούω βερεσέ!! (το πως γκαβλώνει ο καθένας είναι δικαίωματα του δεν έχει  όμως δικαίωμα του να προσπαθεί να αποδείξει ότι με παράλογους για την λογική τρόπους ,κάτι που δεν έχει λογική βάση!) Έχεις την εντύπωση ότι πραγματικά δεν γνωρίζω αυτά που μου γράφεις ? ή ότι δεν ξέρω το γιατί ? μεγάλοι άνθρωποι είμαστε ρε συ φίλτατε !

Έχω μια πιτσιρίκα φίλη καλή η οποία κάνει αυτή τη δουλειά από το 2011 και ξαφρίζει τον κόσμο (την δουλειά της κάνει) όταν όπως ανάφερα και σε παλιότερη δημοσίευση μου ,μου εκμυστηριεύτηκε τα ποσά που δαπάνησαν ορισμένοι έμεινα έκπληκτος πραγματικά ρε συ ! δεν μπορούσα να διανοηθώ εν μέσω κρίσης ότι υπάρχουν ακόμη αιμοδότες σε τέτοιο βαθμό ..σου μιλάω ότι κάποιος (δαπάνησε) μέχρι να τον ακουμπήσει τρελό ποσό!! δικαίωμα του δεν λέω αλλά να πιστέψω τώρα ότι το κέρδισε με την γοητεία του?ή ήθελε να το πληρώσει για την συνοδεία της σε δείπνο χωρίς απότερο σκοπό που είναι ίδιος ακριβώς με τον δικό μου ..... στο φινάλε φίλτατε ένα συμπέρασμα βγαίνει Ο ΚΟΙΝΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ !! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

Να θυμάσαι ότι όλους μπορούμε να τους εξαπατήσουμε τον εαυτό μας όμως ποτέ!! δεν δικαιολογούνται παράλογες συμπεριφορές με βάση την ιδιομορφία του καθενός γιατί τότε έναν δολοφόνο θα τον δικαιολογούσαμε με βάση τις ορέξεις του ή έναν παιδεραστή!

ΦΙΛΙΚΑ και με εκτίμηση προς όλους όσους ασχολούνται με το άθλημα αυτό!! καλή σας μέρα!  (καλές και οι ψευδαισθήσεις ακόμη καλύτερη όμως η πραγματικότητα)
Χωρις να θελω να αντιπαρατεθω μαζι σου, απο κωλομπαρο εχω κανονισει 2 βιζιτες για εξω, η μια Ελληνιδα γυρω στα 25 τοτε κοντουλα αλλα με καλο σωμα και η αλλη απο μια εξωτικη χωρα, (που δεν μπορω να αναφερω για ευνοητους λογους), διασημη παγκοσμιως για τις ωραιες γυναικες και τον τροπο που κανουν σεξ (και αυτη γυρω στα 25 κοντουλα με φοβερο σωμα), το κοστος ηταν 100 + 20 το ξενοδοχειο + 50 το φωρτωμα στο κωλομπαρο = 170, ο χρονος συνευρεσης ηταν 3 με 4 ωρες, για να παω 3 με 4 ωρες με μια μεσαια βιζιτα θελω 300 Ευρω (ασε που πρεπει να μετραω και τις εκτονωσεις μου ανα ωρα :headbang: :headbang:). Ασε που τωρα καποια κωλομπαρα προσφερουν και σεξ. Περα απο το σεξ παντως αν ξερεις να κινηθεις σε ενα κωλομπαρο μπορεις να περασεις καλα με μια ωραια γυναικα με 30 - 40 Ευρω, αρκει να μπορεις να αποφευγεις τις φολες και τις μουφες, νεροφιδες και αυτες που κρυωνουν και εμφανιζονται με καλσον (καποιες αν τις δελεασεις με 20αρι ή 30αρι ποτο το βγαζουν).
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Χωρις να θελω να αντιπαρατεθω μαζι σου, απο κωλομπαρο εχω κανονισει 2 βιζιτες για εξω, η μια Ελληνιδα γυρω στα 25 τοτε κοντουλα αλλα με καλο σωμα και η αλλη απο μια εξωτικη χωρα, (που δεν μπορω να αναφερω για ευνοητους λογους), διασημη παγκοσμιως για τις ωραιες γυναικες και τον τροπο που κανουν σεξ (και αυτη γυρω στα 25 κοντουλα με φοβερο σωμα), το κοστος ηταν 100 + 20 το ξενοδοχειο + 50 το φωρτωμα στο κωλομπαρο = 170, ο χρονος συνευρεσης ηταν 3 με 4 ωρες, για να παω 3 με 4 ωρες με μια μεσαια βιζιτα θελω 300 Ευρω (ασε που πρεπει να μετραω και τις εκτονωσεις μου ανα ωρα :headbang: :headbang:). Ασε που τωρα καποια κωλομπαρα προσφερουν και σεξ. Περα απο το σεξ παντως αν ξερεις να κινηθεις σε ενα κωλομπαρο μπορεις να περασεις καλα με μια ωραια γυναικα με 30 - 40 Ευρω, αρκει να μπορεις να αποφευγεις τις φολες και τις μουφες, νεροφιδες και αυτες που κρυωνουν και εμφανιζονται με καλσον (καποιες αν τις δελεασεις με 20αρι ή 30αρι ποτο το βγαζουν).

Μύστη σε κόβω έμπειρο στο άθλημα  :rockon: :rockon: :hi:.Μήπως το κωλόμπαρο που αναφέρεις είναι κάπου Κερατσίνι-Δραπετσώνα  :rolleyes: :think: :grin: :grin:
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Φίλτατε μην θίγεσε έχεις το Γνώθι σαυτόν!! Εύγε!!



σεβαστό.... αλλά να πληρώσω για  ΨΕΥΔΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ???? μάλιστα !! το περίεργο είναι ότι τουλάχιστον το καταλαβαίνεις το τί πραγματικά ισχύει σε λογική βάση πάντα!



Εγώ συναγωνιστή  ...για να μπούμε στο ζουμί με     1.000 ευρώ  θα πάρω τηλέφωνο το παρακάτω για παράδειγμα και θα το ευλογήσω για 10 ώρες όποτε θελήσω εγώ ! θα ήθελα να μου αντιστοιχήσεις κάτι ανάλογο και αν με πείσεις θα γίνω φανατικός των κωλόμπαρων και θα αποδεχτώ τη (λογική) σου ότι δεν είναι χαμένα λεφτά όπως αναγράφει και ο τίτλος της δημοσίευσης!
uSBck6y2.jpg


αν δεν έχεις ανάλογη αντιστοίχηση ....! έχασες στο να με πείσεις!

Με εκτίμηση πάντοτε προς όλους !!
Αυτό θα το δεις μόνο στην φωτογραφία γιατί δεν υπάρχει στην Eλλάδα αυτό το μωρό, η αγγελίες συνοδών είναι μουφο γραφειο
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Μύστη σε κόβω έμπειρο στο άθλημα  :rockon: :rockon: :hi:.Μήπως το κωλόμπαρο που αναφέρεις είναι κάπου Κερατσίνι-Δραπετσώνα  :rolleyes: :think: :grin: :grin:
Οχι, προκειται για δυο διαφορετικες περιπτωσεις, το ενα στα Ν. Προαστια και το αλλο προς Κεντρο, απλα δεν μπορω να αναφερω ουτε την εθνικοτητα (γιατι ειναι σπανια για Ελλαδα) ουτε τα μαγαζια για ευνοητους λογους......
 

tsakalakos(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Όπως είπαν κι άλλοι, πεταμένα δεν είναι αν χαλώντας τα γούσταρες, πέρασες καλά και δεν σου στέρησαν κάτι πραγματικά σημαντικό. Είναι λίγο σαν να πηγαίνεις στο καζίνο. Αν χαλάσεις μόνο όσα μπορείς να χάσεις είσαι ΟΚ, αν παίξεις και το σπίτι σου καταστράφηκες.

Από κει και πέρα, η επαρχία πάντα προσφέρει μεγαλύτερες πιθανότητες να πηδήξεις (χωρίς να χαλάσεις μία περιουσία πάντα)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Οχι, προκειται για δυο διαφορετικες περιπτωσεις, το ενα στα Ν. Προαστια και το αλλο προς Κεντρο, απλα δεν μπορω να αναφερω ουτε την εθνικοτητα (γιατι ειναι σπανια για Ελλαδα) ουτε τα μαγαζια για ευνοητους λογους......

Τι ευνόητους λόγους ρε τύπε,πλάκα μας κάνεις τώρα  :S :tickedoff: :headbang:.Γι αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε τέτοιες πληροφορίες  :rockon: :rockon:.Αλλιώς θα έγραφε ο καθένας μια ιστορία χωρίς τίποτε άλλο και τελείωσε η υπόθεση  :orchestra:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
τυπε νοτια προαστια το λαλουνια ξερω αλλα εκει παιζουν μονο γκιλφακια
α παιζει και μια μικρη ρουμανα καλη ειναι πιτσιρικα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
τυπε νοτια προαστια το λαλουνια ξερω αλλα εκει παιζουν μονο γκιλφακια
α παιζει και μια μικρη ρουμανα καλη ειναι πιτσιρικα

Μύστη το λαλούνια το έχω τιμήσει κι έχω ενημερώσει για το τι παίχτηκε  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Μου είχαν πει ότι μόνο 2 τεμάχια ξηγιούνται έξτρα υπηρεσίες σε καβάτζα κι έτσι  :pipa1: :zfuck: :fuck2:,μια γκιλφ ελληνίδα και μια αλβανίδα  :grin: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Μύστη το λαλούνια το έχω τιμήσει κι έχω ενημερώσει για το τι παίχτηκε  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Μου είχαν πει ότι μόνο 2 τεμάχια ξηγιούνται έξτρα υπηρεσίες σε καβάτζα κι έτσι  :pipa1: :zfuck: :fuck2:,μια γκιλφ ελληνίδα και μια αλβανίδα  :grin: :grin:
για λεγε λεπτομερειες ή στειλε πμ κοντα σχετικα μενω
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Τι ευνόητους λόγους ρε τύπε,πλάκα μας κάνεις τώρα  :S :tickedoff: :headbang:.Γι αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε τέτοιες πληροφορίες  :rockon: :rockon:.Αλλιώς θα έγραφε ο καθένας μια ιστορία χωρίς τίποτε άλλο και τελείωσε η υπόθεση  :orchestra:
Οι λογος ειναι απλος οτι τα αφεντικα των μαγαζιων δεν γουσταρουν με τιποτε οι γκομενες να  :fuck1: με πελατη εξω, γιατι πολυ απλα θελουν να στα τρωνε στο μαγαζι, αν μαθευτει κατι τετοιο η κοπελα στην καλυτερη εχει φυγει απο το μαγαζι και εαν ο καμπαρετζης ειναι λιγο βαρυμαγκας μπορει να παιξουν και αλλες καταστασεις  :s&m_2:, λογω του οτι απο την μια περιπτωση την Ελληνιδα εχουν περασει αρκετα χρονια μπορω να σου πω οτι επροκειτο για το παλιο Cats στην Μακαριου στην Δαφνη, στην αλλη περιπτωση και επειδη το μωρο ειναι ακομη ενεργο στον χωρο δεν μπορω να γραψω κατι παραπανω.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom