Νέα

Έγκλημα στα Γρεβενά: Ο 59χρονος βίασε τη μητέρα του πριν τη σκοτώσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν σε κρατάνε ισόβια έγκλειστο σε κανένα ψυχιατρείο .
Σου κάνουν τη μολότοφ το πρώτο μήνα και μετά έξω πάλι
Ναι αυτό έχει γίνει πλέον δεδομένο.Οτι μετά από λίγα χρονακια βγαίνουν εξω
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.212
Like
34.624
Πόντοι
9.931
Εν το μεταξύ ο τυπος είχε διοριστεί ως αναπληρωτής γυμναστής σε σχολείο της Κορίνθου!!! :confused: :confused: :confused::headbang::idiot::uglystupid::jerking:
Αφου δεν καθάρισε 5-6 παιδάκια παλι καλα να λεμε!!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Σε αυτή τη χώρα έχουν όλοι ψυχολογικά προβλήματα. Και πως να μην έχουν άλλωστε αφού οι περισσότεροι είναι ανειδίκευτοι, δεν ειχαν ποτε σοβαρή δουλειά, δεν δούλεψαν ποτέ τον ευατό τους και ζουν κάτω απο τα φουστάνια της μάνας τους (μέχρι να την βιάσουν και σκοτώσουν).

Αυτή είναι η τραγική αλήθεια. Και είναι απόρροια των σοασιαλιστικών πολιτικών του ΠΑΣΟΚ και μεταγενέστερα της ΝΔ. Δημόσιο και εύκολος πλουτισμός. Μηδέν επαγγελματισμός, μηδέν ανταγωνιστικότητα, μηδέν προσπάθεια. Πάντα φταίνε οι άλλοι. That's the motto!
Το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ φταίνε. Πάντα φταίνε οι άλλοι. Το πιο ωραίο μήνυμα μέσα σε ένα λεπτό τα είπες όλα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Αυτός ο άνθρωπος είχε σφάξει τη γιαγιά του πριν 20 χρόνια. Όχι μόνο τον βγάλανε από το τρελάδικο αλλά τον διορισανε και καθηγητή γυμναστικής σε σχολείο!! Γιατί τίποτα δεν είναι πιο λογικό σε αυτή τη χώρα από το να βάλεις έναν σαλταρισμενο δολοφόνο να κάνει μάθημα σε παιδάκια. Τον φόρτωσαν και στη μάνα του ανήμπορη γυναίκα 80+ αντε να κάνει καλά τον τρελό. Την έδερνε και κυκλοφορούσε στο χωριό με τσεκούρι..
Κι αυτόν τον άνθρωπο κάποιος διέταξε να τον βγάλουν από το τρελάδικο.. Και κάποιος τον διόρισε.. Και κάποιος '' παρακολουθουσε'' την πορεία του και έκρινε ότι είναι ψυχικά υγιής. Και ούτε μύτη δεν θα ανοίξει, ούτε θα αναζητήσει κάποιος ευθύνες σε αυτούς. Κι ο μουρλός θα βγει σε 10 χρόνια. Ελπίζω να του δώσουν σύνταξη τουλάχιστον και να μην τον διορίσουν τίποτα νηπιαγωγο πχ.
Εγώ ρε φίλε απορώ πως αυτός ο άνθρωπος ήταν καθηγητής σε σχολείο και ειχε κάνει και άλλο ένα εγκλήμα ήταν ένας άνθρωπος με ψυχιατρικά προβλήματα οκ και εγώ έχω ψυχολογικά και ψυχιατρικά προβλήματα αλλά ζω ήσυχα και δεν ενωχλο τον κόσμο γύρω μου αν εγώ δεν τά πάω καλά με τον εαυτό μου και της άποψης μου απλά ζω μόνος μου

Αυτός ο άνθρωπος είχε σφάξει τη γιαγιά του πριν 20 χρόνια. Όχι μόνο τον βγάλανε από το τρελάδικο αλλά τον διορισανε και καθηγητή γυμναστικής σε σχολείο!! Γιατί τίποτα δεν είναι πιο λογικό σε αυτή τη χώρα από το να βάλεις έναν σαλταρισμενο δολοφόνο να κάνει μάθημα σε παιδάκια. Τον φόρτωσαν και στη μάνα του ανήμπορη γυναίκα 80+ αντε να κάνει καλά τον τρελό. Την έδερνε και κυκλοφορούσε στο χωριό με τσεκούρι..
Κι αυτόν τον άνθρωπο κάποιος διέταξε να τον βγάλουν από το τρελάδικο.. Και κάποιος τον διόρισε.. Και κάποιος '' παρακολουθουσε'' την πορεία του και έκρινε ότι είναι ψυχικά υγιής. Και ούτε μύτη δεν θα ανοίξει, ούτε θα αναζητήσει κάποιος ευθύνες σε αυτούς. Κι ο μουρλός θα βγει σε 10 χρόνια. Ελπίζω να του δώσουν σύνταξη τουλάχιστον και να μην τον διορίσουν τίποτα νηπιαγωγο πχ.
Ότι τον διόρισαν αφού είχε σκοτώσει την γιαγιά του είναι εντελώς αδιανόητο... Δεν περίμενα ποτέ ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο... Φοβερό..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Έτσι είναι φίλε μου δημοκρατία θέλατε κάποτε ψωμί παιδεία Ελευθερία λέγεται αυτό έχετε σήμερα
Οι δημοκρατίες τέτοιους εκτρέφουν και ακόμα χειρότερους, αξίζει να προσέξουμε ότι είχε σκοτώσει και την γιαγιά του παλιότερα και ήταν ελεύθερος σαν να μη συμβαίνει τίποτα, να συνεχίσει το έργο του. Σε μερικά χρόνια από τώρα πάλι ελεύθερος θα είναι να σκοτώσει και κανέναν ακόμα.
Το γεγονός αυτό σίγουρα είναι δυσάρεστο, από την άλλη αποδεικνύει ότι έχω επιλέξει τον σωστό δρόμο, στον εθνικό σοσιαλισμό τέτοιου είδους σκουπίδια δεν έχουν θέση, όχι στη φυλακή, δεν έχουν λόγο ύπαρξης, χώρια που το εθνικό σοσιαλιστικό κράτος δεν γεννά τέτοιου είδους διαστροφές, αυτά υπάρχουν, εκτρέφονται και θεριεύονται στις δημοκρατίες.

Έτσι είναι φίλε μου δημοκρατία θέλατε κάποτε ψωμί παιδεία Ελευθερία λέγεται αυτό έχετε σήμερα
Συμβαίνει μια ανώμαλη τραγωδία όπως αυτή, και σεις βρίσκετε πάτημα να διατυμπανισετε τις πολιτικές απόψεις σας .. εντάξει..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Η Δημοκρατία είναι, δυστυχώς που το λέω, ένα πολύ κακό πολίτευμα. Δεν μας αξίζει. Από κάθε άποψη. Ούτε τα ανθρώπινα δικαιώματα ούτε τίποτα από αυτά. Αυτός διαβάζω παραπάνω από μέλη εδώ πως είχε τρελό ιστορικό... Έπρεπε να παρθούν άλλα μέτρα για τέτοια άτομα.
Μεγάλε δεν έχουμε δημοκρατία..μην έχεις αυταπάτες ..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.423
Κριτικές
62
Like
45.138
Πόντοι
9.297
Ότι τον διόρισαν αφού είχε σκοτώσει την γιαγιά του είναι εντελώς αδιανόητο... Δεν περίμενα ποτέ ότι μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο... Φοβερό..
Δεν είχε καταδικασθεί τότε.Τωρα μάλλον θα οδευσει προς απόλυση....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.423
Κριτικές
62
Like
45.138
Πόντοι
9.297

*Ζούν ανάμεσά μας...
:confused: :confused::confused::confused::confused:
Θα μπορούσε να τελέσει τα εγκλήματα με διαφορετική σειρά....πάλι καλά...ας ασχοληθεί και η ψυχιατρική εκτός από την νομική επιστήμη.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Δεν είχε καταδικασθεί τότε.Τωρα μάλλον θα οδευσει προς απόλυση....
Ααα...μάλιστα ..πρώτα διορίστηκε, μετά σκότωσε τη γιαγιά του, μετά από λίγο καιρό τον ξανατοποθετησαν σε σχολείο... Τώρα σύνταξη .. 60 χρόνων γυμναστική δε γίνεται να διδάξεις...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Για να εκανε οσα εκανε κανα παστιτσιο λογικα . Αν ηταν τπτ φακες δεν ειχε λογο να αντιδρασει ετσι :confused: :confused: :confused:
Ηράκλειο: Έδειρε τη γυναίκα του γιατί μαγείρεψε ψαρόσουπα - Eκείνος ήθελε τηγανητές πατάτες % ορίστε να γιατι παίζει ρολο το ειδος του φαγητού
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αντι για ζεστη τραγανη πατατα να βλεπεις ξαφνικα μια νερουλη σουπα :O:O:O

Ηρωας που δε τη σκοτωσε :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom