Νέα

Έφυγε ο Σωτήρης Μουστάκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HAROKAVLOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
καλο ταξίδι Σωτήρη..
αξέχαστος..
αθάνατος..
ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ηθοποιός..
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σωτηρη you were the best,ας ειναι ελαφρυ το χωμα που σε σκεπαζει κ ελπιζω να τα λετε με το μπαμπα μου εκει ψηλα κ να του λες κ κανα αστειο να του τονωνεις το ηθικο...
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Ο αγαπημενος μου ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ηθοποιος απο παιδι!Τον εβλεπα και επαιρνε ολες τις πικρες απο την ζωη!Εχω το αυτογραφο του απο μια επιθεωρηση και ειναι αφιερωμενο με πολυ αγαπη σ'εμενα!Εκλαιγα σαν να εχασα εναν δικο μου ΑΝΘΡΩΠΟ!!
θα σε θυμομαστε παντα ΣΩΤΗΡΗ!!!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τα είπατε όλα!!! Το άκουσα το πρωί και πάγωσα ολόκληρος... Είναι από τις λίγες φορές που ένιωσα έτσι τα τελευταία χρόνια... Μεγαλώσαμε με αυτόν. Πραγματικά σεμνός και ταπεινός. Ζούσε ένα προσωπικό δράμα και δεν το πήρε χαμπάρι κανείς!! Σίγουρα θα τον θυμόμαστε... Τι να πεις για ένα τέτοιο άνθρωπο... Τα πολλά λόγια μείωνουν την αξία του!!! Ας τον θυμόμαστε για την απλότητά του όχι για τα όσα βαριά θα ακούσουμε για 2-3 μέρες...
 

Επισκέπτης
πάει το πουλί μας πάει......
πάει το πουλί μας πάειιι..........
πάει το πουλί μας πάει.......
και δε ξαναγυρίζει πιά.....

θα μας λείψεις πουλί μας
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα!!!Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει και δύναμη στους οικείους του!
Σωτήρη θα σε θυμόμαστε πάντα από τις ταινίες σου!!!
 

papagalos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σωτήρη θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου, μου έχεις προσφέρει απίστευτες στιγμές γελιου!! Να σαι πάντα καλά όπου και να σαι!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ....στην αγκαλιά των αγγέλων....
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
τη δεκαετεια του 80 στην εποχη της "βιντεοταινιας", οι δικες του ταινιες ηταν οι ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ που "ΒΛΕΠΟΝΤΟΥΣΑΝ"!
Κι αυτο λογω της ερμηνειας του... Επαιρνε ενα "αδυναμο" σεναριο (οπως τα περισσοτερα των βιντεοταινιων) και τα απογειωνε
 

ocean_ddd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι να πω ρε παιδια.Ηταν ξεχωριστος ανθρωπος γεματος σοφια και ταλεντο και ειχε παρα πολλα να δωσει ακομα.Το χιουμορ του ηταν διορατικο και οξυδερκες και παροτι αντιμετωπιζε σοβαρα προβληματα ηταν παντα ψυχραιμος και ευχαριστος,σαν να ηξερε κατι παραπανω...Κριμα που εφυγε τοσο νωρις.Ειναι απο τους λιγους ηθοποιους που δεν θα ξεχασω ποτε...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Ειναι από τους ανθρώπους που ο θάνατός του λύπησε όλους ....Αυτό και μόνο τα λέει όλα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom