Νέα

Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σε άντρα ή γυναίκα που σας άρεσε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Νομίζεις ότι παίρνω στα σοβαρά τα όσα μου γράφετε εδώ πέρα μερικοί; ΧΧΑΑΧΑΧ. Όποιος με βρίζει, ή με ειρωνεύεται ή με χαρακτηρίζει τον έχω συνδεδεμένο με τον βαρύ μου εξοπλισμό που τον έχω ειδικά για τέτοιες περιπτώσεις .Φιλάκια και σε σένα .
:2funny:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Νομίζεις ότι παίρνω στα σοβαρά τα όσα μου γράφετε εδώ πέρα μερικοί; ΧΧΑΑΧΑΧ.

Ε τοτε μην ανοιγεις καποιο θεμα...

Και επισης ναι ειναι ανωμαλια το να στελνει κανεις το πουλι του σε μια κοπελα στο fb. Ειναι η ιδια ανωμαλια που μερικοι πηγαιναν εξω απο ενα σχολειο μασκαρεμενοι και μολις βλεπανε κοριτσακια κατεβαζαν το παντελονι τους απλα τωρα γινεται εκ του ασφαλους...
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Ε τοτε μην ανοιγεις καποιο θεμα...

Και επισης ναι ειναι ανωμαλια το να στελνει κανεις το πουλι του σε μια κοπελα στο fb. Ειναι η ιδια ανωμαλια που μερικοι πηγαιναν εξω απο ενα σχολειο μασκαρεμενοι και μολις βλεπανε κοριτσακια κατεβαζαν το παντελονι τους απλα τωρα γινεται εκ του ασφαλους...
Mάγκες εγώ δεν είπα ότι είναι σωστό αυτό, αλλά επειδή γίνεται πολύ στις ημέρες μας, ειδικά τώρα μέ το instagram , ρώτησα για να ακούσω γνώμες. Φυσικά και με νοιάζουν οι απόψεις , προσέξτε όμως, μόνο όσων τις εκφράζουν με πολιτισμένο τρόπο. Τώρα αν θέλετε όλοι να το παίξουμε μυξοπαρένες και να πούμε ότι εμείς δεν τα κάνουμε αυτα, αλλά τα κάνουν οι άλλοι, οι εξωγήινοι τότε εντάξει, δεκτό και αυτό. Συζήτηση κάνουμε.  Εγώ πάντως ποτέ δεν το έχω κάνει, αλλά δυστυχώς οι φίλοι μου τουλάχιστον οι μισοί το έχουν. Βέβαια όλοι φάγανε μπλοκ και καλα να πάθουν .Τους τα έλεγα.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Mάγκες εγώ δεν είπα ότι είναι σωστό αυτό, αλλά επειδή γίνεται πολύ στις ημέρες μας, ειδικά τώρα μέ το instagram , ρώτησα για να ακούσω γνώμες. Φυσικά και με νοιάζουν οι απόψεις , προσέξτε όμως, μόνο όσων τις εκφράζουν με πολιτισμένο τρόπο. Τώρα αν θέλετε όλοι να το παίξουμε μυξοπαρένες και να πούμε ότι εμείς δεν τα κάνουμε αυτα, αλλά τα κάνουν οι άλλοι, οι εξωγήινοι τότε εντάξει, δεκτό και αυτό. Συζήτηση κάνουμε.  Εγώ πάντως ποτέ δεν το έχω κάνει, αλλά δυστυχώς οι φίλοι μου τουλάχιστον οι μισοί το έχουν. Βέβαια όλοι φάγανε μπλοκ και καλα να πάθουν .Τους τα έλεγα.

Αυτο που σου απαντησα ηταν μια πολιτισμενη γνωμη.

Μια παροιμια λεει επισης, "οτι ειναι ο καφετζης ειναι και οι πελατες του". Το προβλημα δεν ειναι οτι μονο στελνουν το πουλι τους αλλα και η γενικευμενη χρηση που γινεται σε αυτα τα μεσα. Πιο μεγαλο προβλημα θεωρω τον εθισμο σε αυτα και την τοξικοτητα που δημιουργουν στους εθισμενους χρηστες τους... Καλο ειναι τετοιους τυπους να αρχισουμε να τους βαζουμε στο περιθωριο γιατι πολλες φορες στην πραξη γινονται το ιδιο ηλιθιοι και στην πραγματικοι ζωη και πολλες φορες καταφερνουν να απομακρυνουν ή να φοβιζουν κοσμο με την συμπεριφορα τους και εσυ να βρισκεσαι διπλα τους και να χανεις ευκαιριες εξαιτιας τους.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Αυτο που σου απαντησα ηταν μια πολιτισμενη γνωμη.

Μια παροιμια λεει επισης, "οτι ειναι ο καφετζης ειναι και οι πελατες του". Το προβλημα δεν ειναι οτι μονο στελνουν το πουλι τους αλλα και η γενικευμενη χρηση που γινεται σε αυτα τα μεσα. Πιο μεγαλο προβλημα θεωρω τον εθισμο σε αυτα και την τοξικοτητα που δημιουργουν στους εθισμενους χρηστες τους... Καλο ειναι τετοιους τυπους να αρχισουμε να τους βαζουμε στο περιθωριο γιατι πολλες φορες στην πραξη γινονται το ιδιο ηλιθιοι και στην πραγματικοι ζωη και πολλες φορες καταφερνουν να απομακρυνουν ή να φοβιζουν κοσμο με την συμπεριφορα τους και εσυ να βρισκεσαι διπλα τους και να χανεις ευκαιριες εξαιτιας τους.
Συμφωνώ σε όσα λες. Η παροιμία πάντως δεν ανταποκρίνεται σίγουρα σε εμένα , γιατί αν και 22 ετών και σε αντίθεση με την πλειοψηφία των συνομηλίκων μου, δεν έχω ούτε facebook,ούτε instagram , τίποτα. Και φυσικά δεν είμαι ανώμαλος να κάνω κάτι τέτοιο, ούτε απελπισμένος. Πάντως το κάνουν και οι γυναίκες αυτό και ειδικά σε περιπτώσεις διασήμων, ηθοποιών μοντέλων κτλ. Αμφιβάλλεις ότι στο inbox παικτών του survivor κτλ γίνεται χαμός απο τέτοια; Όπως και τραγουδιστών ή ηθοποιών;
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Συμφωνώ σε όσα λες. Η παροιμία πάντως δεν ανταποκρίνεται σίγουρα σε εμένα , γιατί αν και 22 ετών και σε αντίθεση με την πλειοψηφία των συνομηλίκων μου, δεν έχω ούτε facebook,ούτε instagram , τίποτα. Και φυσικά δεν είμαι ανώμαλος να κάνω κάτι τέτοιο, ούτε απελπισμένος. Πάντως το κάνουν και οι γυναίκες αυτό και ειδικά σε περιπτώσεις διασήμων, ηθοποιών μοντέλων κτλ. Αμφιβάλλεις ότι στο inbox παικτών του survivor κτλ γίνεται χαμός απο τέτοια; Όπως και τραγουδιστών ή ηθοποιών;

Η παροιμια απευθυνεται σε ολους. Και σε εμενα και σε εσενα. Ειπες και μονος σου οτι εχεις τετοιους φιλους. Αν οι φιλοι σου π.χ συμπεριφερονται στο δρομο σαν ζωα και ας εισαι εσυ ηρεμος εγω σαν παρατηρητης θα σας χαρακτηρισω ολους ζωα. Και εισαι σε μια παρα πολυ καλη ηλικια που πρεπει να αρχισεις να κανεις παρεα με αξιολογους ανθρωπους που θα σε πανε μπροστα και να κερδιζεις σεβασμο. Εισαι σε μια ηλικια που η μοναξια δεν θα σου χτυπησει την πορτα ακομα και μονος να μεινεις γιατι μεχρι τα 28-30 που ολοι αρχιζουν να "φτιαχνουν" την ζωη τους και να σε ξεχνανε εχεις καιρο.

Οι γυναικες το κανουν συνηθως απο αφελεια και χαζομαρα γιατι δεν σκεφτονται το αυριο και τις επιπτωσεις του. Ο αντρας που το κανει δεν το κανει απο αφελεια αλλα απο ηλιθιοτητα. Ειναι ο ιδιος αντρας που θα πιστεψει οτι η γυναικα εχει παει μονο με αλλους 3ις, οι γυναικες δεν αυνανιζονται και οτι οταν τις γαμαει ερχονται παντα σε οργασμο. Σκεφτεται λοιπον οτι αν στειλει την πουτσα του η αλλη θα καυλωσει τρελα. Δεν σκεφτεται το αυριο γιατι δεν τον ενδιαφερει.

Οσο για διασημους και αλλους τετοιους, αυτοι ειναι μια κλειστη κοινωνια που κανουν οτι θελουν. Ας πουμε οτι δεν μας πεφτει και λογος γιατι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα βρεθουμε σε αυτην την κοινωνια. Και προσωπικα δεν θελω.
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
240
Πόντοι
6
Η παροιμια απευθυνεται σε ολους. Και σε εμενα και σε εσενα. Ειπες και μονος σου οτι εχεις τετοιους φιλους. Αν οι φιλοι σου π.χ συμπεριφερονται στο δρομο σαν ζωα και ας εισαι εσυ ηρεμος εγω σαν παρατηρητης θα σας χαρακτηρισω ολους ζωα. Και εισαι σε μια παρα πολυ καλη ηλικια που πρεπει να αρχισεις να κανεις παρεα με αξιολογους ανθρωπους που θα σε πανε μπροστα και να κερδιζεις σεβασμο. Εισαι σε μια ηλικια που η μοναξια δεν θα σου χτυπησει την πορτα ακομα και μονος να μεινεις γιατι μεχρι τα 28-30 που ολοι αρχιζουν να "φτιαχνουν" την ζωη τους και να σε ξεχνανε εχεις καιρο.

Οι γυναικες το κανουν συνηθως απο αφελεια και χαζομαρα γιατι δεν σκεφτονται το αυριο και τις επιπτωσεις του. Ο αντρας που το κανει δεν το κανει απο αφελεια αλλα απο ηλιθιοτητα. Ειναι ο ιδιος αντρας που θα πιστεψει οτι η γυναικα εχει παει μονο με αλλους 3ις, οι γυναικες δεν αυνανιζονται και οτι οταν τις γαμαει ερχονται παντα σε οργασμο. Σκεφτεται λοιπον οτι αν στειλει την πουτσα του η αλλη θα καυλωσει τρελα. Δεν σκεφτεται το αυριο γιατι δεν τον ενδιαφερει.

Οσο για διασημους και αλλους τετοιους, αυτοι ειναι μια κλειστη κοινωνια που κανουν οτι θελουν. Ας πουμε οτι δεν μας πεφτει και λογος γιατι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα βρεθουμε σε αυτην την κοινωνια. Και προσωπικα δεν θελω.
Μιλάς ( ή μάλλον γράφεις)  πολύ ωραία και λογικά  και μπράβο σου για αυτό ειλικρινά.  :hi:
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Οπότε κανένας δε στέλνει σε καμία, και δε λαμβάνει από καμία κανενός είδους φωτογραφίες. Μαλιστα... Το δηθεν και η υποκρισια στα καλυτερα του))) και πού.. στο σαιτ για τα μπουρδελα.. ελεος μλκ...  :kneel: :2funny: :headbang: :think:
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Οπότε κανένας δε στέλνει σε καμία, και δε λαμβάνει από καμία κανενός είδους φωτογραφίες. Μαλιστα... Το δηθεν και η υποκρισια στα καλυτερα του))) και πού.. στο σαιτ για τα μπουρδελα.. ελεος μλκ...  :kneel: :2funny: :headbang: :think:
εντωμεταξύ καμιά φορά βλέπεις κανένα μωράκι στα σόσιαλ, στελνεις μηνύματα γνωριμίας και μεσα σε μια δυο μέρες μπορεί να έχεις δει μέχρι μήτρα γιατι αποδεικνύεται οτι η κοπέλα είναι σουγκαρ μπεϊμπι ή "ελευθερη επαγγελματιας"...
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Το δηθεν και η υποκρισια στα καλυτερα του))) και πού.. στο σαιτ για τα μπουρδελα.. ελεος μλκ...  :kneel: :2funny: :headbang: :think:

Ειπε ο νεος των 22 μηνυματων που χρονια παρακολουθει το forum και τωρα αποφασισε να γραφτει. Να επισημανουμε οτι στο μπου τελεια κομ υπαρχουν παρα πολλα μελη που το μορφωτικο και το κοινωνικο τους επιπεδο ειναι παρα πολυ ψηλο... Και που... Στο σαιτ για τα μπουρδελα...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ειπε ο νεος των 22 μηνυματων που χρονια παρακολουθει το forum και τωρα αποφασισε να γραφτει. Να επισημανουμε οτι στο μπου τελεια κομ υπαρχουν παρα πολλα μελη που το μορφωτικο και το κοινωνικο τους επιπεδο ειναι παρα πολυ ψηλο... Και που... Στο σαιτ για τα μπουρδελα...

Παπαρα, μια και ντικ αυτο νομιζω σημαινει κοιταζοντας το σχετικο λεξικο, αν εχεις κατι να σχολιασεις για το θεμα, καντο. Αν εχεις βεβαια μονο αυτο να πεις, οτι εχω 22, α σορυ 23 πλεον μηνυματα, καταλαβαινω οτι μαλλον δεν ανηκεις σε ενα απο τα πολλα υψηλου επιπεδου ατομα που τιμουν το σαιτ, παπαρα
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
εντωμεταξύ καμιά φορά βλέπεις κανένα μωράκι στα σόσιαλ, στελνεις μηνύματα γνωριμίας και μεσα σε μια δυο μέρες μπορεί να έχεις δει μέχρι μήτρα γιατι αποδεικνύεται οτι η κοπέλα είναι σουγκαρ μπεϊμπι ή "ελευθερη επαγγελματιας"...
Πες τα ρε φιλε, γιατι θα τρελαθουμε)) εκραξε ενας και χεστηκαν ολοι, μην τους πουν ανωμαλους)) και για ποιο πραγμα?? για φωτος που πανε κι ερχονται αβερτα, ειδικα στο ινστα, στο σναπτσατ κλπ)) ΑΥΤΟ ειναι η ανωμαλια!! Οχι τι γινεται και τι λεγεται στα υπολοιπα θρεντ του σαιτ)) τρέλα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα χαρακτηρίσουν κάποιον ως ανώμαλο ή ο,τι άλλο ανάλογο καθώς η γκάμα των τρόπων που τη βρίσκει ο καθένας είναι πλέον τεράστια στο 2019 και έχει χαθεί η μπάλα στην τελικη. Εξαιρούνται βέβαια οι περιπτώσεις των ανθρώπων που τη βρίσκουν με παιδιά, μωρά κ.ο.κ. Οκ. Αντε και με ζώα. Εκεί ναι θα πω ρε φίλε είσαι για τα σίδερα.
Το αν συμφωνώ ή δε συμφωνώ με την τακτική να στείλω την πούτσα μου σε κάποια άγνωστη ή το ανάποδο είναι άλλο θέμα. Προφανώς και δε συμφωνώ αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι δε γίνεται από πάρα πολύ κόσμο και από τα δύο φύλα. Όχι τοσο από ινστα αλλά κυρίως απο dating apps.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.041
Πόντοι
6.796
Όλοι στέλνουν τη πουτσα τους μετά από 3-4 μυνήματα, μου το εχουν πει πολλές γυναίκες αυτό
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Παπαρα, μια και ντικ αυτο νομιζω σημαινει κοιταζοντας το σχετικο λεξικο, αν εχεις κατι να σχολιασεις για το θεμα, καντο. Αν εχεις βεβαια μονο αυτο να πεις, οτι εχω 22, α σορυ 23 πλεον μηνυματα, καταλαβαινω οτι μαλλον δεν ανηκεις σε ενα απο τα πολλα υψηλου επιπεδου ατομα που τιμουν το σαιτ, παπαρα


Εχω σχολιασει μια σελιδα πριν αμορφωτε γιδοβοσκε που πρεπει να κοιταξεις λεξικο για να μαθεις τι σημαινει ντικ. Και αφου εχεις 24 πλεον μηνυματα να τα παρεις ενα ενα και να τα βαλεις απο εκει που χεζεις!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.213
Like
34.633
Πόντοι
9.931
Η ανταλλαγή γυμνών η ημιγυμνων φώτων πάει σύννεφο ιδικά σε ηλικίες κάτω τον 30 και μάλιστα αυτό το σπορ έχει ξεκινήσει εδώ και χρόνια, εγώ έτυχε να δω γυμνές φωτό φίλης μου που έστελνε στον γκόμενο το 2008-9.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Εχω σχολιασει μια σελιδα πριν αμορφωτε γιδοβοσκε που πρεπει να κοιταξεις λεξικο για να μαθεις τι σημαινει ντικ. Και αφου εχεις 24 πλεον μηνυματα να τα παρεις ενα ενα και να τα βαλεις απο εκει που χεζεις!!!

Παπαρα, καποιοι δε διαθετουμε διδακτορικο οπως εσυ και χρειαζεται να συμβουλευτουμε και λεξικο καποιες φορες. Να σου επισημανω παντως, παροτι γιδοβοσκος, οτι δε λεμε ''βαλτο απο εκει που χεζεις'' αλλα ''βαλτο εκει που χεζεις''. Μαλλον στο χαρβαρντ δε σας το διδαξανε αυτο, εκτος αν τη μερα που ειχε συντακτικο, χαζοψωλαρες στο σαιτ βριζοντας ασυστολως προσπαθωντας να πεισεις οτι εισαι μορφωμενος, παπαρα )))
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σας σε γυναίκα ή άντρα που σας άρεσε; Είτε μέσω facebook , είτε μέσω instagram ή με οτιδήποτε άλλο μέσο; Τι σκέφτεστε όταν το κάνετε αυτό, τι κοπέλες συνήθως επιλέγετε για να στείλετε τέτοιες φωτογραφίες( πχ μέτριες εμφανισιακά, καλλονές, διάσημες) και τι συμβαίνει στο τέλος. Υπάρχει ανταπόκριση, τρώτε block ή έχει συμβεί να προχωρήσει η γνωριμία και να εξελιχθεί σε σχέση; :think:
ΥΓ. Το κάνουν μόνο άντρες  τελικά ή και το αντίστοιχο συμβαίνει ;
πολλοί ξέρω το κάνουν αλλά άμα στέλνεις πολλές ακατάλληλες νομίζω σε μπλοκάρει το μεσεντζερ η το φεις δεν είμαι σίγουρος. Προσωπικα το χω κάνει και έχει εξελιχθεί σε γαμησι και μου χει στείλει η γκομενα που πιπωνε έναν άλλον τύπο. Εγώ τη ψολαρα μου της εστειλα να ξέρει με τι έχει να κάνει..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Έχετε στείλει ποτέ γυμνή φωτογραφία σας σε γυναίκα ή άντρα που σας άρεσε; Είτε μέσω facebook , είτε μέσω instagram ή με οτιδήποτε άλλο μέσο; Τι σκέφτεστε όταν το κάνετε αυτό, τι κοπέλες συνήθως επιλέγετε για να στείλετε τέτοιες φωτογραφίες( πχ μέτριες εμφανισιακά, καλλονές, διάσημες) και τι συμβαίνει στο τέλος. Υπάρχει ανταπόκριση, τρώτε block ή έχει συμβεί να προχωρήσει η γνωριμία και να εξελιχθεί σε σχέση; :think:
ΥΓ. Το κάνουν μόνο άντρες  τελικά ή και το αντίστοιχο συμβαίνει ;


Μόνο γυμνή ;;; Έχω στείλει και ντυμένος αδελφέ. Εκεί να δεις σουξέ...
 

nikath13

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Ε τοτε μην ανοιγεις καποιο θεμα...

Και επισης ναι ειναι ανωμαλια το να στελνει κανεις το πουλι του σε μια κοπελα στο fb. Ειναι η ιδια ανωμαλια που μερικοι πηγαιναν εξω απο ενα σχολειο μασκαρεμενοι και μολις βλεπανε κοριτσακια κατεβαζαν το παντελονι τους απλα τωρα γινεται εκ του ασφαλους...
Καμια σχεση, αυτο που αναφερεις ειναι ποινικα κολασιμο, ενω το να στελνεις σ εμια ενηλικη γυναικα, η οποια συμφωνει να λαβει μια τετοια φωτο σου, ειναι κοινη συναινεση μεταξυ ΕΝΗΛΙΚΩΝ. Αν απο την αλλη στειλεις χωρις να εχει συμφωνησει, τοτε ειναι σεξουαλικη παρενοχληση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom