Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Πριν 5 χρονια απο greek chat εχω γνωρίσει μια γυρω στα 50 τοτε 55 σημερα. Παντρεμένη και ξεκαθαρη σχεση,οποτε ερχεται Αθηνα βρισκομαστε για καφε,ποτο,φαγητο και πολυ σεξ. Βγαζουμε γουστα για μια εβδομαδα περιπου και ολα καλα. Αυτη ηταν λαχείο γιατι εχω βγει και με σαβούρες, αλλα τις εξυπηρετησα.
Δεν άφησες καμία παραπονεμένη;
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.338
Πόντοι
1.046

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
127
Κριτικές
31
Like
748
Πόντοι
311
Ναι, πάρα πολλές φορές. Το μονο εύκολο.
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Κάποια στιγμή έπαιξε ένα μιλφέτο 40αρι από blindchat.gr.
Συμπαθητικό σε εμφάνιση και πολύ έκφυλο γαμήσι αφού ο μαιμουδιάρης ο άντρας της την είχε στην πείνα.
Είναι πολλές οι σελίδες για να τσεκάρω αν έχει αναφερθεί πάλι το συγκεκριμένο site.
Μιλάς με κόσμο και παίζουν γνωριμίες αλλά ως αρνητικό ότι πρέπει να πληρώσεις για να τσατάρεις.
Όχι εξωφρενικές χρεώσεις (δε θυμάμαι ακριβώς αφού έχω πολύ καιρό να μπω) αλλά χρεώσεις όπως και να το κάνεις.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Κάποια στιγμή έπαιξε ένα μιλφέτο 40αρι από blindchat.gr.
Συμπαθητικό σε εμφάνιση και πολύ έκφυλο γαμήσι αφού ο μαιμουδιάρης ο άντρας της την είχε στην πείνα.
Είναι πολλές οι σελίδες για να τσεκάρω αν έχει αναφερθεί πάλι το συγκεκριμένο site.
Μιλάς με κόσμο και παίζουν γνωριμίες αλλά ως αρνητικό ότι πρέπει να πληρώσεις για να τσατάρεις.
Όχι εξωφρενικές χρεώσεις (δε θυμάμαι ακριβώς αφού έχω πολύ καιρό να μπω) αλλά χρεώσεις όπως και να το κάνεις.

20€ για ενα μηνα ειναι,η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ κινηση εκει μεσα αλλα για να γαμησεις,πρεπει να εισαι πολυ τυχερος και να καθεσαι εκει με τις ωρες και παλι δυσκολο.Βαλε αλλα 10€ και πηγαινε σε ενα στουντιο ή αν εισαι Αθηνα,τραβα 3 φορες με κανενα πτωμα της Φυλης ή του Μεταξουργειου.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
20€ για ενα μηνα ειναι,η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ κινηση εκει μεσα αλλα για να γαμησεις,πρεπει να εισαι πολυ τυχερος και να καθεσαι εκει με τις ωρες και παλι δυσκολο.Βαλε αλλα 10€ και πηγαινε σε ενα στουντιο ή αν εισαι Αθηνα,τραβα 3 φορες με κανενα πτωμα της Φυλης ή του Μεταξουργειου.
συμφωνώ

Μπήκα ένα μήνα με συνδρομή κ άλλο ένα μήνα χωρίς ..

Άπειρος χρόνος χαμένος, κατάφερα κ πρόλαβα κ έσπρωξα 2 τμχ, αλλά μιλάς με την άλλη με τις ώρες κ ξαφνικά σε διαγράφει από επαφή ή εκεί μου μιλάς "εξαφανίζεται" οπότε χαμένος χρόνος

(όχι ότι βέβαια τα άλλα dating apps, είναι καλύτερα, αλλά τουλάχιστον είναι πιο γήινο το σκηνικό (συνδέεσαι συνήθως με το προφίλ στα social media, οπότε είναι λιγότερες οι πιθανότητες να πέσεις σε μούφα ..)
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.740
Like
21.602
Πόντοι
4.656
Πωωω......eftaxias!!! τι μου θύμισες τώρα, είχε σχεδόν χαθεί απ τη μνήμη........net meeting θυμάσαι?

Πωωω που με γυρίσατε τώρα, αυτο το σαιτ πρεπει να έκλεισε πριν βγει καν το ADSL

Μάλλον πρέπει να είχε κλείσει πριν.

Εγώ αν θυμάμαι καλά (καταραμένο alzheimer) έμπαινα eftaxia γύρω στο 1999-2000, είχα μια σύνδεση ίντερνετ σε CD, HOL (Hellas On Line)
και προσπαθούσε το modem του pc να συνδεθεί κάνοντας εκείνο το χαρακτηριστικό ήχο.....και ρίξε κι άλλο κάρβουνο.
Και στο net meeting είχε παιχνίδι τότε, δεν ήταν σάιτ, εφαρμογή για pc αλλά είχε κόσμο και κοσμάκη και έκανες την επιλογή σου για chat.

Αν θυμάται κάνας τύπος καλύτερα οκ
Το γαμήσαμε λίγο το νήμα, σόρυ παιδιά.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Έβγαινα με ενα Μιλφόνι απο xhamster. Άσε είχε γίνει της ανας! :boff:
 

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
είχα επιτυχίες με dating sites μπορώ να πω. Ειχα γαμήσει απο badoo μια το 2018 οταν πηγα στην πρωτεύουσα για δουλειες και το εφτιαξα εκεινες τις μερες. Ειχε πολυ επιτυχία, και εκεινη μονο ενα γαμήσι ηθελε. Μετά πηγαίνοντας σε ένα νησί το ενεργοποίησα ξανα και γνώρισα μια αλβανίδα φοβερο μουνι και τη γαμούσα για κανα 6μηνο. Αυτα απο μπαντου, οσο για τιντερ μια φορα γνώρισα ενα μιλφακι δασκαλα σε σχολείο που εκανε ΟΡΓΙΑ κυριολεκτικά, εκτος απο τα γαμήσια που ειχαμε κανει οι 2 μας με προσκαλούσε σε παρτουζες. Προσπάθησε και πριν λιγες μερες να το ενεργοποίησω ξανα για να δω μηπως κατσει τιποτα αλλα πηρε χαμπαρι το προφιλ μου ενα γκομενακι που μιλαω (της το εστειλαν ειπε) και αναγκάστικα να το κλεισω μεχρι να ηρεμήσουν τα πνευματα δυστυχως. Με ενα γρήγορο περασμα ειχα βρει αξιόλογα κομμάτια
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Παλιά το dod ήταν εγγύηση τώρα έχει πέσει αρκετά.. Στην καραντίνα είχε μαζευτεί πολύς κόσμος αλλά ήθελαν να παίξουν μόνο ενώ παλιά ήταν στέκι παντρεμένων που ψωνίζονταν μεταξύ τους
 

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
Παλιά το dod ήταν εγγύηση τώρα έχει πέσει αρκετά.. Στην καραντίνα είχε μαζευτεί πολύς κόσμος αλλά ήθελαν να παίξουν μόνο ενώ παλιά ήταν στέκι παντρεμένων που ψωνίζονταν μεταξύ τους
τωρα που το λες ειχα γνωρισει και πηδηξα μια φορα μια απο dod. σε μια παρτιδα τιτσου την γνώρισα και οσο χαζο και αν ακουγεται το πρωτο πραγμα που της ειπα ηταν "εσυ πρεπει να κανεις φοβερα ισπανικα". και λιγες μερες μετα κατεληξε να μου κανει και μου λεει " τελικα κανω ωραια ισπανικα;" χαχαχαχα
 

Eir.k

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ δυο φορες εχω γνωρίσει από κοντά . Ο πρώτος ήταν ντροπαλός και δεν έγινε κάτι . Ο δεύτερος το πήγε στο σεξ .. και έγινε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom