Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Αποδεικνύεις κάθε φορά , ότι τα τραβέλια της συγγρού , είναι πιο άνδρες από σένα ....
για αυτό και εδώ τακιμιάζεις μόνο με λούγκρες των τσοντοσινεμά ....

Το ξεφτιλόμετρο το έχεις τερματίσει .... κάτοχε μπράμπους , μ6 κτλ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ... ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ !!!!!!!!
:orchestra:
ακομα και τα τραβελια της συγγρου ειναι πιο αντρες απο εσενα.
τουλάχιστον αυτα δεν τα εκμηδενισε μια κυρατσα ελλεηνιδα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τροβαδού ... ωραία δεν θα ήταν να γυρνάγαμε σε ένα νέο 1946 ;;;

εγώ θα γούσταρα πολύ ....


να λύναμε μόνοι μας τις διαφορές μας στους δρόμους .....

ούτε κράτος .... ούτε .... μεσάζοντες ... τίποτε !!!!!!!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τραλαλακη εχω γραψει εγω καπου οτι εχω η ειχα μ6 μπραμπους πορσε μορσε?  :2funny:

ναι μωρή αδελφάρα , το είχες γράψει ....

όταν έλεγες για κόντρες με τα άουντι  που είχα τότε, τσουτσούνι ............


λες και θα κάνει κανείς κόντρες με έναν μαλάκα σαν εσένα ....

εσύ το πιθανότερο είναι να έχεις να μιλήσεις κάποιον από το νηπιαγωγείο τέτοιος μαλάκας που είσαι .........


τράβα ψόφα ρε μαλάκα .........
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ναι μωρή αδελφάρα , το είχες γράψει ....

όταν έλεγες για κόντρες με τα άουντι  που είχα τότε, τσουτσούνι ............


λες και θα κάνει κανείς κόντρες με έναν μαλάκα σαν εσένα ....

εσύ το πιθανότερο είναι να έχεις να μιλήσεις κάποιον από το νηπιαγωγείο τέτοιος μαλάκας που είσαι .........


τράβα ψόφα ρε μαλάκα .........
αμα το ειχα γραψει μωρη πουστρα θα το ειχες βαλει τωρα και θα το ποσταρες μεχρι και στην ημερισια για χεσιμο  :2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
αμα το ειχα γραψει μωρη πουστρα θα το ειχες βαλει τωρα και θα το ποσταρες μεχρι και στην ημερισια για χεσιμο  :2funny:
στην αγοραζω την m6 1500 ευρω..η μεταβιβαση δικη σου να ξες
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
αμα το ειχα γραψει μωρη πουστρα θα το ειχες βαλει τωρα και θα το ποσταρες μεχρι και στην ημερισια για χεσιμο  :2funny:
ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ;;;

Θες posts ;;;;


Ρε μαλάκα ... αν ανοίξουμε τα αρχεία με τις μαλακίες που έχεις γράψει .....
θα πρέπει να φτιάξουμε νέο φόρουμ ....

[size=15pt] να μην περιαυτολογησω αλλα εχω λιωσει στη μαλακια  [/size]

εχω παντως πολυ ανωμαλιαρα παλαμη να ξερεις..  :grin:

μας εγκαβλωσες πετάγομαι να φούσκωσω την κούκλα κι Έρχομαι!



ερη εχω κατουροκαβλες θα καμεις τιποτα η να τον εμπαιξω με κανενα γκιφακι?  :tooth:



Πάνω να την κάνω η κούκλα φούσκωσε  :grin: καλό βράδυ γαμησαμε κι απόψε  :tooth: :tooth:


τον παίζω στο σπίτι μόνος

















 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
στην αγοραζω την m6 1500 ευρω..η μεταβιβαση δικη σου να ξες
εκλεισε τυπε, εχεις δει κατι τυπους γυφτους στην μπιπι στο κιατο που πουλανε αιφον μαιμουδες για γνησια?  :tooth:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ;;;

Θες posts ;;;;


Ρε μαλάκα ... αν ανοίξουμε τα αρχεία με τις μαλακίες που έχεις γράψει .....
θα πρέπει να φτιάξουμε νέο φόρουμ ....
μωρη ψωλομουρα εσυ κοκορευοσουν  σαν το γυφτικο σκερπανι εδω μεσα στα παιδια οτι ειχες αρ ες τεσσερο και εγω σου ειπα ελα οπου θες να το δουμε και να τα στησουμε με οτι θελεις στοιχημα με μαμα αυτοκινητο στο ονομα μας εγω δεν εγραψα με τι θα ερχομουνα μπορει να ερχομουν και με γκολφ  τωρα μην αρχισουν και ρωτανε αυτιστικοι αν ηρθε ποτε... :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ρε τυποι, αυτο με τα μαχαιροπηρουνα δε το πιασα, ριξτε μια ξηγα
Ούτε κ'εγώ το κατάλαβα? :2funny:Εδώ ο άλλος έβαλε ένα πιάτο κατεψυγμένες γαρίδες που έφαγε και μιά μπύρα που πήρε στο ρεπό του σαν ένδειξη χλιδής  :2funny:
    Ούτε τα μαχαιροπίρουνα έχω καταλάβει ούτε της γαρίδες,ούτε την τουαλέτα και το μπάνιο μου που μου ζητάν να βάλω από όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:Μάλλον γ'αυτούς τα αυτά είναι ένδειξη πλούτου  :2funny:Δεν το καταλαβαίνω αλλιώς? :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ούτε κ'εγώ το κατάλαβα? :2funny:Εδώ ο άλλος έβαλε ένα πιάτο κατεψυγμένες γαρίδες που έφαγε και μιά μπύρα που πήρε στο ρεπό του σαν ένδειξη χλιδής  :2funny:
    Ούτε τα μαχαιροπίρουνα έχω καταλάβει ούτε της γαρίδες,ούτε την τουαλέτα και το μπάνιο μου που μου ζητάν να βάλω από όλες της γωνίες  :jerking: :2funny:Μάλλον γ'αυτούς τα αυτά είναι ένδειξη πλούτου  :2funny:Δεν το καταλαβαίνω αλλιώς? :2funny:

Απλά τα πράγματα,του πόσταρε μαχαιροπίρουνα για να φάει τις γαρίδες,μετά ποστάρουμε τουαλέτα για να πα να χέσει και μπανάκι για να φρεσκαριστεί... :S :S :S
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
α κατσε θυμηθηκα κι αλλα μετα της ειπα της πουστραςαν δεν θες να ερθεις  βαλε μωρη τον αριθμο πλαισιου της αδειας χωρις τα τελευταια νουμερα και θα βαλω και τον δικο μου  κι ελεγε η ψωλομουρα δεν το γραφει το τιμολογιο και κατι τετοια  :2funny:
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Εγω δεν εχω καταλάβει, οι πλούσιοι έχουν μόνο πορσικά?
Αν έχεις ένα σκοντάκι ας πούμε δεν μπορεις να έχεις χρήμα?

τυπε πριν κατι χρονια ειχαν βρει εναν πεθαμενο σ'ενα χαμοσπιτο γεματο σαβουρα. Και 4 μυρια στην τραπεζα. Αυτη ειναι η εξαιρεση. Ο κανονας ειναι οτι το χρημα το βγαζεις για να βελτιωσεις την ποιοτητα της ζωης σου, αν ειναι να πεθανεις μιζερος χεστο.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Απλά τα πράγματα,του πόσταρε μαχαιροπίρουνα για να φάει τις γαρίδες,μετά ποστάρουμε τουαλέτα για να πα να χέσει και μπανάκι για να φρεσκαριστεί... :S :S :S

Τουλάχιστον ρε τυπε έχει κάνα κιόσκι εκεί στο parking να μην τον τρώει ο ήλιος τον Σαββιδαρο ?

Αν είναι να του στείλουμε κάνα αντηλιακό 50αρι,  ποιο είναι το ποιο ακριβό ?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Το νήμα εξ αρχής ήταν άτοπο, τώρα πλέον σίγουρα πρέπει να κλείσει...

Εσύ τυπε είχες δεχθεί πρόσκληση ?

Θυμάμαι κάτι ποσταρίσματα που ζήταγες τις μαιμου γκομενες από vk να στις στείλει ο Σαβ ....

Φάγατε το σκουλήκι μαζί με το κορομηλο...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τουλάχιστον ρε τυπε έχει κάνα κιόσκι εκεί στο parking να μην τον τρώει ο ήλιος τον Σαββιδαρο ?

Αν είναι να του στείλουμε κάνα αντηλιακό 50αρι,  ποιο είναι το ποιο ακριβό ?

Τον Σαββ δεν τολμάει να τον κάψει ο ήλιος... :S
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Εγω δεν εχω καταλάβει, οι πλούσιοι έχουν μόνο πορσικά?
Αν έχεις ένα σκοντάκι ας πούμε δεν μπορεις να έχεις χρήμα?

Πολλοί έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους με το τι κάνουν οι πλούσιοι. Καταρχάς πρέπει να ορίσουμε από πόσα χρήματα και πάνω το μήνα θεωρείσαι πλούσιος. Πιστεύω πρέπει να βγάζεις τουλάχιστον 5κ. Επίσης το ζήτημα δεν είναι να έχεις Πόρσε και να την έχεις στο γκαράζ. Πάρε ένα Volvo s90 και είσαι κύριος. Εκτός αυτού εξαρτάται και που χαλάς τα χρήματα. Έχω φίλους ελεγκτές (παντρεμένοι) οι οποίοι μένουν σε διαμέρισμα 60τμ, έχουν Hyundai αλλά τρώνε μόνο έξω και 3 φορές το χρόνο πάνε από 10 μέρες διακοπές εκτός Ευρώπης.
Έχω άλλο φίλο που βγάζει κοντά εκεί και τα τρώει όλα σε ρολόγια, γυαλιά, αξεσουάρ κλπ + τη μερσεντα που οδηγεί.
Όλα είναι επιλογές.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολλοί έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους με το τι κάνουν οι πλούσιοι. Καταρχάς πρέπει να ορίσουμε από πόσα χρήματα και πάνω το μήνα θεωρείσαι πλούσιος. Πιστεύω πρέπει να βγάζεις τουλάχιστον 5κ. Επίσης το ζήτημα δεν είναι να έχεις Πόρσε και να την έχεις στο γκαράζ. Πάρε ένα Volvo s90 και είσαι κύριος. Εκτός αυτού εξαρτάται και που χαλάς τα χρήματα. Έχω φίλους ελεγκτές (παντρεμένοι) οι οποίοι μένουν σε διαμέρισμα 60τμ, έχουν Hyundai αλλά τρώνε μόνο έξω και 3 φορές το χρόνο πάνε από 10 μέρες διακοπές εκτός Ευρώπης.
Έχω άλλο φίλο που βγάζει κοντά εκεί και τα τρώει όλα σε ρολόγια, γυαλιά, αξεσουάρ κλπ + τη μερσεντα που οδηγεί.
Όλα είναι επιλογές.

Μπορείς να τα τρως και στο σπονσορινγκ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πλούσιος είσαι αμα εχεις πανω απο 5 εκατομμύρια περιουσία κατά τη γνώμη μου.
Αυτό που λενε net worth.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom