Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Λες?Δεν το πολυπιστεύω ότι είναι ο Σαββίδης.Δεν νομίζω να κάθεται να γράφει με κλώνους.Κλώνος κάποιου άλλου θα είναι


Δυσκολο, δεδομενου οτι κραζω ολες τις παραταξεις
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Λες?Δεν το πολυπιστεύω ότι είναι ο Σαββίδης.Δεν νομίζω να κάθεται να γράφει με κλώνους.Κλώνος κάποιου άλλου θα είναι

Υπάρχει κάποιος κομπλεξικός (είναι attention whore) που έχει πρόβλημα με τους άντρες και κάθε χρόνο εμφανίζεται και με νέο ψευδώνυμο για να τους προκαλεί. Ένα από αυτά ήταν και του Σαββίδη!

Τώρα γράφει με άλλο ψευδώνυμο που το δημιούργησε μόλις κατάλαβε ότι ο "Χρηστάρας" δεν είχε άλλο μέλλον επειδή είχε ξεβρακωθεί!

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το teritorioum στο Πόζναν και τι γινόταν εκεί μέσα  λίγοι το ήξεραν!
Ο Σαββίδης δεν έχει πάει Πόζναν!  ;)

Ετσι βαλτους λιγη λογικη. Στο ενα θρεντ μιλαμε με τον Τρελο για το ανοιγμα αυτου του θρεντ και μετα λενε ειμαι ο Σαββιδης

Σε μια φαση ειχε πει ειμαι ο ΚΜΑΝ, λιγες σελιδες πριν τον ελεγα ναυαγιο.

Οχι οτι θα το πιστεψει κανεις, αλλα δεν ειμαι κλωνος.  Βεβαια ολοι οι κλωνοι ετσι λενε φανταζομαι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτά θέλουν εμπειρία πρέπει να το κυνηγάς ......
Ναι τοτε που ετρωγες τις φαπες σου στα κλαμπ, και σε πεταγαν εξω με τις κλωτσιες. Μετα ακολουθουσες κατα ποδας τα ζευγαρακια βγαζοντας τους φωτος στα κρυφα, ενω εσυ εμενες μονος με την χειρα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Bmw Μ6 την είδα, είχε ανοίξει την κάμερα ενώ μιλάγαμε και την είχε δείξει, είχε στείλει και βιντεάκι που ήταν αυτός στην Μ6 με γκόμενα. Για τα υπόλοιπα δεν ξέρω γιατί δεν τον έχω γνωρίσει από κοντά.
Μ'αρέσει που μιλάνε και κρίνουν τον Σαββίδη άνθρωποι που δεν έχουν ούτε πατήνι και είναι εντελώς άφραγκοι  :2funny:
:grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ο βλάκμαν από μόνος του προδόθηκε  όταν τον κράζαμε ότι μένει με άλλους 2 σε ένα διαμέρισμα εβαλε φωτογραφίες από την αποθηκη που μένει.....στις φωτογραφίες βγήκε η διεύθυνση από το νοσοκομείο μιάς μικρής πόλης της Γερμανίας και η τοποθεσία βγήκε σαν αποθήκη του νοσοκομείου.Απλά πράγματα  
  Τι δουλειά μπορεί να κάνει ο Βλάκμαν στο νοσοκομείο? γιατρός αδύνατον  νοσοκόμος πάλι αδύνατον γιατί είναι βρωμιάρης  να καθαρίζει ή να κουβαλάει τα πτώματα.
   Στο Skype κύριε Ιωσήφ σου είχε ξεφύγει ότι κουβαλάει πτώματα  :2funny:
:grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ναι τοτε που ετρωγες τις φαπες σου στα κλαμπ, και σε πεταγαν εξω με τις κλωτσιες. Μετα ακολουθουσες κατα ποδας τα ζευγαρακια βγαζοντας τους φωτος στα κρυφα, ενω εσυ εμενες μονος με την χειρα

Αλλαξαν τα πραγματα απο τοτε τυπε.

Πηρε σκυλο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Άμα έχεις λεφτά όλες σε παρακαλάνε,όχι μόνο αυτές
Πηγαινε αγόρι μου σε μια ασιατική φτωχη χωρα,παντρεψου μια κοπέλα να σταματήσεις να κλαιγεσαι.
Επίσης εδω είναι το νημα Σαββιδαρου.
Rosopont style,Chebourek Mastah
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
κακιασμενοπροβατο 955 μηνυματα σε λιγοτερο απο 2 μηνες..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
8000 μηνυματα σε 1μιση χρονο στο Μπου απο εναν αλφα μεηλ ειναι παρα πολλα...

περιμενω να δω τις κριτικες στα 10αρια του και οχι στους χρηστες και τους τροπους/τακτικες τους...

καλες οι θεωριες και οι αποψεις αλλα ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες... ολοι εχουν απο μια.

εγω αν επινα ταλισκερ δε θα εμπαινα σε ενα τετοιο ποταπο λαικο σαητ.

ποσο μαλλον αν γαμουσα καθε μερα 10αρια...

τελικα το Μπου σε γεμιζει περισσοτερο απο καθε γαμησι...

προσφερει αλλες ηδονες
:orchestra:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Υπερβολικα πολυς ελευθερος χρονος.

Και με ενα δεκαημερο διαλλειμμα τον Ιουλιο, γαμησε τα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αυτός είναι. Όπως και ο αμπαλος42 που γράφει σε άλλο νήμα. Τεσπα. Εν τω μεταξύ δεν παίζει να είναι καν Ρώσος/Ρωσοπόντιος, πολύ πιθανόν να είναι όντως άνεργος και ζει με τη μάνα του (όπως κατέθεσε ο ίδιος). Εγώ για 30-35αρη Έλληνα τον κόβω σε σύγχυση. Who knows.
O Σαββίδης έχει δηλώσει πολλές φορές πως με την οικογένειά του έχει κόψει σχέσεις. Και με τη μάνα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom