Νέα

Έχει νόημα «καθαρά φιλική» βόλτα ή ταπεινώνω τον ανδρισμό μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EXOTIKOS_ERASTHS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
732
Like
969
Πόντοι
86
εχω φιλο ο οποιος του αρεσει πολυ να εχει φίλες γυναικες.ειναι ευχαριστος σαν χαρακτηρας αλλα δεν ξερω,οπως το δει κανεις.Τον ειχα ρωτησει αν πηδαει καμία απο αυτες που εχει φιλες και μου λεει...
Οχι ρε,τις ξερω απο το σχολειο,και ειμαστε φιλοι κανονικοι
Ξερω κι αλλον εναν τύπο στην γειτονιά που τα ειχε με μια κοπέλα για καποιο διαστημα,χωρίσανε και πλεον επικοινωνουν σαν φιλοι και βγαινουν για φαγητο κανα βραδυ(φιλικά και μόνο απ οτι λεει)
Εγω με οσες εχω χωρισει ακομα και να ηθελα παντως να ειμαι φιλος τους,αυτές δεν ηθελαν
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.471
Like
2.328
Πόντοι
456
Προφανώς.
Οπότε μεταξύ του μόνη, προτιμά έναν σκλάβο . Ευνούχο του χαρεμιού.
Δικηγορίνα, στα 35 της, μάχιμη, 7άρι και δεν έχει κάποιον.
Εντάξει, τότε οι άνεργες κακάσχημες φακλάνες, τι θα πρέπει να κάνουν;
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Μήπως να της πεις ότι υποστηρίζεις φανατικα κασελακη
Και την πιάσει το φιλότιμο και θελήσει να σε κάνει άντρα ?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
Ρε παίκτη αν δεν υπάρχει ερωτικό ενδιαφέρον ας παίζετε και μπιρίμπα. Μπορεί και να σου γνωρίσει καμία φίλη της, ποτέ δεν ξέρεις. Αλλά να γουστάρεις γυναίκα και να κάνεις το φιλεναδίτσο επειδή πιστεύεις ότι μια μέρα θα σου κάτσει, είναι ατελείωτος μαζοχισμός.

Τα βλέπουν στις ταινίες και τις σειρές και νομίζουν ότι έτσι είναι η ζωή. Τη γυναίκα ή θες να τη γαμήσεις και την κυνηγάς ,ή δε σε ενδιαφέρει ερωτικά και τότε μπορεί να την κάνεις παρέα αν ταιριάζετε.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
981
Like
2.091
Πόντοι
446
Χαμένος χρόνος κ χρήμα κατ εμέ. Βαρέθηκα να πετάω χρήματα κατά καιρούς, σε τραπεζώματα, καφέδες, ποτά κ παραλίες, θέατρα για φιλικές συνευρέσεις για να αισθάνονται αυτές ποθητές κ να επιβεβαιώνονται. Κ αν πεις 2 κουβέντες παραπάνω, παρεξηγιούνται
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.363
Κριτικές
7
Like
38.338
Πόντοι
10.411
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !

Το ύφος και ο τόνος της φωνής της είναι αρκετα δυναμικός, που δεν σε αφήνει να έχεις το πάνω χέρι!
Να είσαι προετοιμασμένος

25446966.gif
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
149
Like
24.301
Πόντοι
25.186
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
τυχερος εισαι που δε σε εβαλε να μιλησεις με το δικηγορο της για να κανονισετε...
μονο ενας τροπος υπαρχει να παρεις πισω την αξιοπρεπεια σου.
να της ριξεις πιστολι, ενω αυτη θα εχει παει στο σημειο συναντησης, κι αν σου ζητησει εξηγησεις να της πεις "εισαι μεγαλη καριολα" κ δε σου αξιζει κατι περισσοτερο.
δεν κανω πλακα
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
149
Like
24.301
Πόντοι
25.186
εχω ηχογραφησει γκομενα που βγηκαμε με τη κολλητη της ταχα μου για να μου τη γνωρισει (να παρει εγκριοση εν ολιγης) αφησα το κινητο πανω στο τραπεζι και πηγα τουαλετα...το τι ακουσα μετα μονος δεν λεγεται.Παντως εγω θα εκανα τη προσπάθεια μου....και φιλε το λεω χρονια....μονο με μπουρδελα δε μαθαινεις τις γυναίκες.
μλκ εκανες απιστευτη κινηση....
τα σεβη μου.
τί λεγανε οι ξεκωλιαρες ??
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Ειστε πολυ τυχεροι εμενα το ονειρο μου ειναι να βρω μια γυναικα να μαστε φιλοι αλλα ολες με θελουν μονο για πουτσο

Τί τραβάτε κι εσείς οι πετυχημένοι 30ποντοι.. σας λυπάται η ψυχή μου...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Δεν ειμαι 30ποντος ουτε ωραιος ουτε λεφτας
Απλα ολες με ποθουν δε ξερω γιατι

Από την στιγμή που ΔΕΝ είσαι τίποτα απ'όλα όσα αναφέρεις.. το λιγότερο που επιβάλλεται να κάνεις τύπε είναι να βγεις σε εκπομπή της Πάνιας μπας και λυθεί αυτό το μυστήριο...
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
525
Πόντοι
81
1 ) κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου

2) απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων)

Εδωσες αγωνα να βγειτε ΜΟΝΟ γα καφε.. Και σου βαζει ορια θεματων..

Αποφαση = Επειδη μου συνεβη παρομοιο γεγονος με Πολωνεζα, η οποια μου ειπε οτι "ενταξει να βγουμε, αλλα οχι σεξ", το οποιον φυσικα το αρνηθηκα και τελικα δεν βγηκαμε...

Εβγα μαζι της , αλλα παραγγειλε εσπρεσακι..

Α) Αν, οταν κατσει και τακτοποιηθει, σταυρωσει τα ποδια και το ενα δειχνει προς εσενα ενω ασυνειδητα χαιδευει τα μαλια της, πινε το καφεδακι σου σιγα σιγα.. Εχεις πολλες ελπιδες..

Β ) Αν κατσει εντελως αρνητικα με σταυρωμενα τα χερια, πιες το καφεδακι σου μονορουφι, κανε νοημα στον σερβιτορο και πληρωσε αφηνοντας σεβαστο μπουρμπουαρ, και παρε την χασουρα σου και φυγε με ψηλα το κεφαλι.

Καλη τυχη οτι και να αποφασισεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
μην το κανεις φιλεεεε...
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
7
Like
5.229
Πόντοι
736
Στην θέση σου θα την '' έφτυνα '' λέγοντας κάποια δικαιολογία σοβαρή και θα φρόντιζα τις αμέσως επόμενες ημέρες να με δεί μ'ενα μουνέτο ,οπωσδήποτε ωραίο ,δίνοντας της την εντύπωση ότι κάτι παίζει και να'σαι σίγουρος ότι θα σκάσει από την ζήλια της και θα σε πλησιάσει αυτή . Τα υπόλοιπα έρχονται μόνα τους γιατί θα'χεις αποκτήσει πλέον το πάνω χέρι . Οι ελεεινίδες θέλουν φτύσιμο για να κολλήσουν .
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
846
Like
1.822
Πόντοι
206
Καλησπέρα , ύστερα από τηλέφωνα μηνύματα και συζήτηση κατάφερα να πείσω γνωστή μου δικηγόρο ηλικίας 34 εμφάνισης 7 αδέσμευτη, να βγούμε το Σάββατο για καφέ. ΤΟ θέμα είναι οτι μου απέκλεισε οτι θα γίνουν δύσκολες ερωτήσεις ( περι σεξ συντρόφων , σχέσεων) και η κουβέντα θα επικεντρωθεί σε θέματα καθαρά επαγγελματικά και πολιτικά. Δεν μου έχει ξανατύχει και το βλέπω εντελώς υποτιμητικό για εμένα !
Πολλές γυναίκες δεν γουστάρουν απ την αρχή το θέμα είναι εσυ να την κανείς να γουστάρει . Πήγαινε εάν δεν έχεις κάτι καλύτερο .
Απλά μην χάσεις πολύ χρόνο
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα μιά εξοδος να καταλήγει σε επαγγελμτικές συζητησεις. ξενέρωμα εντελώς.αν την γουστάρεις ως προσωπικότητα να επικεντρωθείς σε αυτό στην εξοδο κι όπου βγει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Ξεκινα συζητηση για μολυνση περιβαλλοντος,ειδη υπο εξαφανιση
και διαφορα αλλα τετοια ζορικα..
Να δεις αντιδρασεις αρχικα οταν θα μιλας...
Γνωμη μου?
Οι γκομενες που ξεκινουν με πολλα ΜΗΝ καταληγουν χυμενες πατοκορφα
και κολλανε μετα και ΔΕΝ ξεκολλανε με ΤΙΠΟΤΑ...
Μπορει βεβαια και να βγω ψευτης...
Θα δειξει...
Βγες πρωτα με το καλο εσυ και θα δεις ρε παιχτη...
Καλη επιτυχια..:thumbsup:
Η συγκεκριμένη μπορεί να είναι τόσο ξενερουα ώστε να νηστεύει από" κρέας "εδώ και χρόνια...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Δικηγορίνα, στα 35 της, μάχιμη, 7άρι και δεν έχει κάποιον.
Εντάξει, τότε οι άνεργες κακάσχημες φακλάνες, τι θα πρέπει να κάνουν;
Το έχει ρίξει στην δουλειά και κανένας δεν είναι του γούστου της προφανώς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom