Νέα

Έχει κανείς καμμια ιδέα τι να κάνω ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicks32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
προβλημα στην πολυκατοικια προέκυψε ξαφνικά όταν κάποιοι ένοικοι μερικές παντρεμένες γυναίκες δηλαδή με κάτι γιαγιάδες συνταξιούχους απαιτούν γενική συνέλευση γιατί υπάρχουν βασιμες υποψίες ότι η πολωνέζα που ενοικίασε το υπόγειο δέχετε λένε βραδυνές ώρες  κυρίους οι οποίοι περιμένουν απ έξω  πριν κόβοντας βόλτες. Με το που τό έμαθα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω αλλά δεν έδειξα τίποτα και είπα ότι εμένα μου φαίνετε πολύ ηθικό και καλό κοριτσάκι και ότι θα είναι τίποτα συγγενείς της , και να μην κατηγορούμε.Η κοπέλα είναι όντως κορίτσαρος και τσαχπίνικο , και μόνο που το σκέφτομαι ότι είναι λίγα μέτρα πιο πέρα από μένα γίνομαι πύραυλος, αλλά έλα που την έχουν σε καραντίνα και ούτε κουδούνι δεν μπορώ να χτυπήσω για να ζητήσω δήθεν κανά μπαχαρικό. Πως να το χειριστώ και να μην την διώξουν αλλα και να της χτυπήσω για να την βοηθήσω αν χρειάζεται κάτι? παρακαλώ όχι μαμακίες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φιλε δωσε μου το τηλεφωνο της κοπελας εχω αδειο διαμερισμα για να μεινει. :grin:
 

Επισκέπτης
προβλημα στην πολυκατοικια προέκυψε ξαφνικά όταν κάποιοι ένοικοι μερικές παντρεμένες γυναίκες δηλαδή με κάτι γιαγιάδες συνταξιούχους απαιτούν γενική συνέλευση γιατί υπάρχουν βασιμες υποψίες ότι η πολωνέζα που ενοικίασε το υπόγειο δέχετε λένε βραδυνές ώρες  κυρίους οι οποίοι περιμένουν απ έξω  πριν κόβοντας βόλτες. Με το που τό έμαθα μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω αλλά δεν έδειξα τίποτα και είπα ότι εμένα μου φαίνετε πολύ ηθικό και καλό κοριτσάκι και ότι θα είναι τίποτα συγγενείς της , και να μην κατηγορούμε.Η κοπέλα είναι όντως κορίτσαρος και τσαχπίνικο , και μόνο που το σκέφτομαι ότι είναι λίγα μέτρα πιο πέρα από μένα γίνομαι πύραυλος, αλλά έλα που την έχουν σε καραντίνα και ούτε κουδούνι δεν μπορώ να χτυπήσω για να ζητήσω δήθεν κανά μπαχαρικό. Πως να το χειριστώ και να μην την διώξουν αλλα και να της χτυπήσω για να την βοηθήσω αν χρειάζεται κάτι? παρακαλώ όχι μαμακίες
παντρεμενος???
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
γλυψε τις γιαγιαδες κ τις γυναικες οτι δεν τρεχει τιποτα κ σιγα σιγα αρχισε να την γαμας κ εσυ γιατι καλο ειναι να αδιαζουμε κ λιγο.Πες την πολονεζα οτι θα σε γαμαω τσαμπα κ το μονο ανταλλαγμα εινια οτι θα γλειφω τις γιαγιαδες κ τις γυναικες να μην σε διωξουν......... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
εγω παντως θα φοβομουν στη θεση τς πολωνης μηπως εισαι βαλτος για να με πιασουν ....
αρα πολυ πιθανο να μην παραδεχομουν τι κανω  :knockinb:
:-
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
γλυψε τις γιαγιαδες κ τις γυναικες οτι δεν τρεχει τιποτα  θα γλειφω τις γιαγιαδες κ τις γυναικες ........
τύπε μη του λες τέτοια γιατι θα ζητάνε κανονικό γλειψιμο μετά οι γιαγιάδες....
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
να σου πεφτει το λαχειο και να μην ξερεις πως να το εξαργυρωσεις.πουτανα κοινωνια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τύπε μη του λες τέτοια γιατι θα ζητάνε κανονικό γλειψιμο μετά οι γιαγιάδες....

θα του στειλουμε τον απολυτο_αρσενικο

τοτε τυπε... να επιληφθει της καταστασης...
ειναι ο πλεον ειδικος για αυτα
ενα τηλεφωνακι και ο απολυτος εφτασε

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
θα του στειλουμε τον απολυτο_αρσενικο

τοτε τυπε... να επιληφθει της καταστασης...
ειναι ο πλεον ειδικος για αυτα
ενα τηλεφωνακι και ο απολυτος εφτασε
...τότε τύπε το πρόβλημα λυθηκε...αν καθαρίσει ο απόλυτος :rockon: :rockon: το κορίτσι έμεινε
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αλλά έλα που την έχουν σε καραντίνα και ούτε κουδούνι δεν μπορώ να χτυπήσω για να ζητήσω δήθεν κανά μπαχαρικό. Πως να το χειριστώ και να μην την διώξουν αλλα και να της χτυπήσω για να την βοηθήσω αν χρειάζεται κάτι? 
...τύπε σοβαρά τώρα..τι πάει να πει καραντίνα?Κάποιος δε πρέπει να αναλάβει να μιλήσει στη κοπέλα και να της πει τι λένε οι ενοικοι?Αμα σου πουν τιποτα αμολα τις ρατσιστοξενοφοβικές παπαριές(σα και αυτές που αραδιάζουν οι αριστερές λούγκρες του bou.com :grin:) και αμα δε παίρνουν με το καλό οι θειές πες τους οτι θα τους φέρει και τα κανάλια και θα τους πεις και φασιστές αμα λάχει να ουμ... ;)
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
θα του στειλουμε τον απολυτο_αρσενικο

τοτε τυπε... να επιληφθει της καταστασης...
ειναι ο πλεον ειδικος για αυτα
ενα τηλεφωνακι και ο απολυτος εφτασε
καλή και ωραία η ιδέα σου Μόρτη αλλα εχεις σκεφτει οτι αμα παιζει καμια φαφουτα γρια στην πολυκατοικια ο Απολυτος θα την γαμήσει μεχρις εσχάτων με αγνωστα τελικα αποτελέσματα?  :2funny: :2funny:
Πρεπει να τα λαμβάνουμε ολα υποψην φιλε μου δεν χρειαζεται παντα το βαρυ πυροβολικο σε μια μαχη, μερικες φορες και ενας απλος τυφεκιοφορος μπορει να μας δωσει το αποτελεσμα που θελουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
Τον ΤΑΚΜΑΝ τον ξερετε?
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
...τύπε σοβαρά τώρα..τι πάει να πει καραντίνα?Κάποιος δε πρέπει να αναλάβει να μιλήσει στη κοπέλα και να της πει τι λένε οι ενοικοι?Αμα σου πουν τιποτα αμολα τις ρατσιστοξενοφοβικές παπαριές(σα και αυτές που αραδιάζουν οι αριστερές λούγκρες του bou.com :grin:) και αμα δε παίρνουν με το καλό οι θειές πες τους οτι θα τους φέρει και τα κανάλια και θα τους πεις και φασιστές αμα λάχει να ουμ... ;)
α να μπραβο στα λογια μου ερχεσαι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλή και ωραία η ιδέα σου Μόρτη αλλα εχεις σκεφτει οτι αμα παιζει καμια φαφουτα γρια στην πολυκατοικια ο Απολυτος θα την γαμήσει μεχρις εσχάτων με αγνωστα τελικα αποτελέσματα?  :2funny: :2funny:
Πρεπει να τα λαμβάνουμε ολα υποψην φιλε μου δεν χρειαζεται παντα το βαρυ πυροβολικο σε μια μαχη, μερικες φορες και ενας απλος τυφεκιοφορος μπορει να μας δωσει το αποτελεσμα που θελουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
Τον ΤΑΚΜΑΝ τον ξερετε?

τυπε ο τακμαν κυνηγαει γριες με ριγκαγκια
και βραχιολια του υπογρυπα
ο απολυτος ειδικευεται εξ ολοκληρου στις φαφουτες.
ΕΙναι πιο εξιδεικευμενος οπως και να το κανεις.

Εχει πλουσιο βιογραφικο και πολυετη πειρα
οπως τοτε στο σπιτακι της ΚατΓουμαν που εφερε την αποστολη εις περας
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα του στειλουμε τον απολυτο_αρσενικο

τοτε τυπε... να επιληφθει της καταστασης...
ειναι ο πλεον ειδικος για αυτα
ενα τηλεφωνακι και ο απολυτος εφτασε
ο τυπος εχει στα ποδια του τα γκραννια με τα μασελακια τους και αυτος σκεφτεται την πολωνεζα
τι ανωμαλια υπαρχει στο κοσμο :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο τυπος εχει στα ποδια του τα γκραννια με τα μασελακια τους και αυτος σκεφτεται την πολωνεζα
τι ανωμαλια υπαρχει στο κοσμο :2funny:

καλομαθημενη νεολαια ρε τυπε
τι να πεις...
για στειλτον για ζιγκολικι να δει
πως βγαινει το μεροκαματο να σου πω εγω
μετα πως γινεται ανθρωπος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
nicks32 τυπε ασε την πολωνεζα γιατι σε βλεπω να καταληγεις σαν αυτον :2funny:
Η πολωνέζα - ερωμένη σκότωσε τον Μίμη Ζουγανέλη
zouganelis.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
πιστευω παντως πως αν ο απολυτος
ασχοληθει με τις γριες...
και εγω παρω τους υπολοιπους στα
αγρια μεσανυχτα στο σταθερο και τους κλασω
το θεμα θα φτιαξει.

νεα τεχνολογια τηλε-ΦΟΝΙΚΟΥ... σταθερη  :sunglasses:
 
OP
OP
nicks32

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
η μεγάλη ευκαιρία ήταν να πάρω την διαχείριση έτσι θα μπορούσα σαν κύριος να μπαινοβγαίνω για τα κοινόχρηστα , αλλα πριν μέρες έδωσα μάχη για να μην τα πάρω εγώ και μου τα ζαλίζουν επικαλέσθηκα διάφορα,δουλειά πολυ , καταχρηστικός χαρακτήρας ,πυρετο κ.α τώρα τι να πω διορθώθηκα και θα αναλάβω τα κοινόχρηστα ? θα μυριστουν ότι κάτι πάει στραβα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η μεγάλη ευκαιρία ήταν να πάρω την διαχείριση έτσι θα μπορούσα σαν κύριος να μπαινοβγαίνω για τα κοινόχρηστα , αλλα πριν μέρες έδωσα μάχη για να μην τα πάρω εγώ και μου τα ζαλίζουν επικαλέσθηκα διάφορα,δουλειά πολυ , καταχρηστικός χαρακτήρας ,πυρετο κ.α τώρα τι να πω διορθώθηκα και θα αναλάβω τα κοινόχρηστα ? θα μυριστουν ότι κάτι πάει στραβα
τυπε εχεις σκεφτει μηπως τα γκραννια δεν την θελουν γιατι εχουν μυριστει οτι την γουσταρεις εσυ?
μπορει να θελουν να απολαυσουν αυτες το τσουτσουνακι σου
μην χασεις τετοια ευκαιρια δικε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom