Νέα

Δολοφονία στη Βάρη: «Γάζωσαν» με καλάσνικοφ τον Τάσο Μπερδέση - Πάνω από δέκα κάλυκες βρέθηκαν στο σημείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Έχετε αναρρωτηθεί ποτε γιατι στην κρητη , οι μπράβοι της νυχτας δεν εχουν μεροκάματα και επιςης δεν εχουν καμια τυχη οταν δραστηριοποιηθούν στο νησί ;

ΓΙΑΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ;
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Αρα πού διαφωνεις

Έχετε αναρρωτηθεί ποτε γιατι στην κρητη , οι μπράβοι της νυχτας δεν εχουν μεροκάματα και επιςης δεν εχουν καμια τυχη οταν δραστηριοποιηθούν στο νησί ;

ΓΙΑΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ;
Έχει.....και αυτοαποκαλούνται Βοσκοί....Ρώτα τους ψαγμένους να σου πούνε...
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
χωρίς την κάλυψη από απο τους δημοσιους υπαλληλους προστασία δε έστεκε, το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Έχει.....και αυτοαποκαλούνται Βοσκοί....Ρώτα τους ψαγμένους να σου πούνε...
Τι να ρωτήσω
Απο κει ειμαι
Η απάντηση ειναι οτι στη κρητη ειναι σαν την άμερικη , το 70% εχει βαρύ οπλισμό . Το ρίσκο για τους μπράβους της νυχτας ειναι μεγαλο . Μπορει να σκοτωθούν άνετα ,ειτε απο εναν 15 χρονο έφηβο , ειτε απο εναν 75χρονο παππού , εαν ξεκινήσουν τους εκβιασμούς.. ολο μου το σόι εχει όπλα κ νυχτερινά μαγαζιά . Κανεις δεν ηρθε ποτε να τους πει , Μιχάλη δώσε μου 400 ευρω το μήνα διαφορετικα θα σου κάψω τη καφετέρια.. δεν ενοχλείς , δεν ενοχλουνε.. τα χωράφια κ τα προβατα που αλληλοσκοτώνονται ειναι αλλη περίπτωση
 

τοκος

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
83
Like
83
Πόντοι
0
Έχετε αναρρωτηθεί ποτε γιατι στην κρητη , οι μπράβοι της νυχτας δεν εχουν μεροκάματα και επιςης δεν εχουν καμια τυχη οταν δραστηριοποιηθούν στο νησί ;

ΓΙΑΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ;
Γιατι δεν τα σηκωνουν αυτα στην Κρητη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom