Νέα

Δολοφονία 2 νεαρών στη Μάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaw Gries
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 573
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πάντως τα θύματα , όσο ζούσαν εξέπεμπαν (τουλάχιστον σε μένα) κάτι προβοκατόρικο
σα να προκαλούσαν κάποιον να τους πλακώσει , ίσως τα αναβολικά που έπαιρναν δλδ
η συνθετική τεστοστερόνη ,να  "αγριεύει"  και αυτόν που βρίσκεται απέναντί τους...
Ναι, αλλα  αλλοιμονο αν καθε φορα που καποιοs δεν μαs αρεσει οπτικα να τον επιστρεφαμε στην γη των ενδοξων προγονων....Θαμασταν  οι  λευκοι τζιχαντιστεs  :huh: :huh:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ναι, αλλα  αλλοιμονο αν καθε φορα που καποιοs δεν μαs αρεσει οπτικα να τον επιστρεφαμε στην γη των ενδοξων προγονων....Θαμασταν  οι  λευκοι τζιχαντιστεs  :huh: :huh:

μη βαζεις ιδεες τυπε  :grin: :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ναι, αλλα  αλλοιμονο αν καθε φορα που καποιοs δεν μαs αρεσει οπτικα να τον επιστρεφαμε στην γη των ενδοξων προγονων....Θαμασταν  οι  λευκοι τζιχαντιστεs  :huh: :huh:
εγώ συμφωνώ , αλλά μάλλον ο εγκέφαλος μερικών 19χρονων αιματώνεται μόνο στις αρχέγονες ενστικτώδεις περιοχές του...

υγ:παρεπιπτόντως γιατί δεν έχουμε ανοίξει εδώ κανά thread για σχολιασμό του αποκεφαλισμού του δημοσιογράφου απο τους τζιχαντιστές;
νομίζω είναι πιο ενδιαφέρον
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγώ συμφωνώ , αλλά μάλλον ο εγκέφαλος μερικών 19χρονων αιματώνεται μόνο στις αρχέγονες ενστικτώδεις περιοχές του...

υγ:παρεπιπτόντως γιατί δεν έχουμε ανοίξει εδώ κανά thread για σχολιασμό του αποκεφαλισμού του δημοσιογράφου απο τους τζιχαντιστές;
νομίζω είναι πιο ενδιαφέρον

Τι να πω???..........Οταν ειμασταν εμειs 18/19.................προπερσυ δλδ  :grin:  σκεφτομασταν πωs να ριξουμε κανα κοριτσακι ,  οχι ποτε θαρθει η στιγμη να μπουμε στα καγκελα  :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Τι να πω???..........Οταν ειμασταν εμειs 18/19.................προπερσυ δλδ  :grin:  σκεφτομασταν πωs να ριξουμε κανα κοριτσακι ,  οχι ποτε θαρθει η στιγμη να μπουμε στα καγκελα  :sunglasses:

τα επιθετικά ένστικτα και τα "καυλωτικά" ,προκύπτουν απο την ίδια περιοχή ανατομικά,
οπότε είναι κοντά αυτά τα δύο,
και πολλές φορές οι συνέπειες του "μετά" δεν προβλέπονται απο "πριν"...
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
Εγω αναρωτιέμαι ποσο χρημα υπαρχει στην επαρχια για να μπορουν ολοι να προσλαμβανουν κουγια  :think:
Γι'αυτο φιλε ψηφιζουν ακομα Ν.Δ, εχουν χρημα ακομα...δεν τους εχει αγγιξει τιποτα
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
εγώ συμφωνώ , αλλά μάλλον ο εγκέφαλος μερικών 19χρονων αιματώνεται μόνο στις αρχέγονες ενστικτώδεις περιοχές του...

υγ:παρεπιπτόντως γιατί δεν έχουμε ανοίξει εδώ κανά thread για σχολιασμό του αποκεφαλισμού του δημοσιογράφου απο τους τζιχαντιστές;
νομίζω είναι πιο ενδιαφέρον
Ναι, να πούμε και ποιοι εκπαίδευσαν τους τζιχαντιστές και ποιοι δημοσιογράφοι τους εκθείαζαν για τη δράση τους στη Συρία κατά του Άσαντ?
Ωπ για μισό... Κι ο εν λόγω μακαρίτης δημοσιογράφος τους εκθείαζε.
Διάολε, όλα κόντρα μας πάνε..
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Γι'αυτο φιλε ψηφιζουν ακομα Ν.Δ, εχουν χρημα ακομα...δεν τους εχει αγγιξει τιποτα
ποσοι ειναι ρε συ?25% απο το 40% που ψηφιζει,,δηλ 10-12%,,,τα χαιβανια που φωναζουν αλλα στην καλπη δεν πανε φταινε,,εχω κι εγω τετοιους γνωστους απο ΧΑ μεχρι συριζαιους,,δεν πηγαν ,ηταν μακρια λενεε,τοπαν σε αλλους κ κατι τεοιες μαλ,,ες  :jerking:
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ναι, να πούμε και ποιοι εκπαίδευσαν τους τζιχαντιστές και ποιοι δημοσιογράφοι τους εκθείαζαν για τη δράση τους στη Συρία κατά του Άσαντ?
Ωπ για μισό... Κι ο εν λόγω μακαρίτης δημοσιογράφος τους εκθείαζε.
Διάολε, όλα κόντρα μας πάνε..
οταν γενηθεις βορ αμερικη ξεκονας με χαντικαπ στο μυαλο κ στην αντιληψη του κοσμου,,οποτε δικαιολογειτε ο μακαριτης που πληρωσε τις νεο-μπαρουφες με την ζωη του σε τελικη... :S
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
οταν γενηθεις βορ αμερικη ξεκονας με χαντικαπ στο μυαλο κ στην αντιληψη του κοσμου,,οποτε δικαιολογειτε ο μακαριτης που πληρωσε τις νεο-μπαρουφες με την ζωη του σε τελικη... :S

Δεν ειπε αυτο, αλλα διαπιστωσε το ειρωνικο του πραγματος αλλα και το που οδηγουν οι δικες τους αποψεις
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Περα απ' την πλακα...

Υπαρχουν καμποσα μουνια με ποντικια, που νομιζουν οτι θα κανουν ο,τι γουσταρουν επειδη εχουν ποντικια.

Πχ, εχω πετυχει σκηνικο στο Πασαλιμανι με τουμπανο τυπο σε μηχανακι (και πισω, γκομενα), που παραλιγο να τρακαρει με αλλο μηχανακι απο ΔΙΚΗ του αβλεψια, και μετα ζηταγε τα ρεστα. Με ορεξη να δειρει τον αλλον, που ηταν μυξας.

Φανταζομαι πως στην ιδια λογικη, αυτοι οι 2 πηρανε τα λεφτα και μετα πουλαγαν τρελα (γνωριζοντας οτι οι 19χρονοι δεν μπορουν να τους δειρουν...)
Δυστυχως γι' αυτους, δεν ειχαν πληρως εμπεδωμενη την ιστορικη μεταβαση στην πυριτιδα, εδω και καμια χιλιετια.

Shit happens...
Ακριβως,
Πισω απο τετοια μπρατσα κρυβονται μπραβιλικια βρωμοδουλειες κτλ.
Γιατι ασχοληται ολη η ελλαδα με ενα απλο ξεκαθαρισμα, εχουν γινει πολλα στην αθηνα αλλα δεν πηραν τοση εκταση, τα ξεφτιλισμενα δημοσιογραφακια ηλπιζαν σε πολιτικη δολοφονια, χρυση αυγη κτλ, οπως με  τον φυσα, αλλα δεν τους βγηκε, μια χαρα ομως τα βοδακια του σαμαρα θα ξεχασαν για λιγο τον ενφια.
Επομενη ´ επιτυχια ´ του σαμαρα θα ειναι η συλληψη του Ξηρου, την καταλληλη στιγμη ομως,
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ποσοι ειναι ρε συ?25% απο το 40% που ψηφιζει,,δηλ 10-12%,,,τα χαιβανια που φωναζουν αλλα στην καλπη δεν πανε φταινε,,εχω κι εγω τετοιους γνωστους απο ΧΑ μεχρι συριζαιους,,δεν πηγαν ,ηταν μακρια λενεε,τοπαν σε αλλους κ κατι τεοιες μαλ,,ες  :jerking:
Θυμιζω τρια βασικα πραγματα.
Πρωτον, κυβερναει το 42%, με ποσοστο συμμετοχης 63%.
Δευτερον. Αν είναι λιγο το 42% της κυβερνησης, τοτε προφανως είναι ακομη πιο λιγο το 26% της αντιπολίτευσης.
Και μιλαμε παντα για νουμερα Ιουνιου 2012, γιατι εκτοτε δεν είχαμε βουλευτικες.
Τριτον. Εχουμε ξαναπει ότι χεστηκαμε για τους απεχοντες. Αφενός γιατι από πουθενα δεν προκυπτει ότι θα αλλαζαν το αποτέλεσμα και θα ψηφιζαν διαφορετικα και αφετέρου γιατι παντα οι αποντες εκπροσωπούνται από τους παροντες και δεν δικαιούνται να ομιλουν.

Επισης καλο θα ηταν να μην απαξιώνετε τη δημοκρατικη διαδικασια των εκλογων με σαχλαμάρες του στυλ "ελα μωρε, ποσοι είναι, εχει αποχη, τα χαιβανια που δεν πανε κλπ" γιατι αλλιως νομιμοποιείτε ολους αυτους που θελουν να καταργησουν τις εκλογες.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Θυμιζω τρια βασικα πραγματα.
Πρωτον, κυβερναει το 42%, με ποσοστο συμμετοχης 60%.
Δευτερον. Αν είναι λιγο το 42% της κυβερνησης, τοτε προφανως είναι ακομη πιο λιγο το 26% της αντιπολίτευσης.
Και μιλαμε παντα για νουμερα Ιουνιου 2012, γιατι εκτοτε δεν είχαμε βουλευτικες.
Τριτον. Εχουμε ξαναπει ότι χεστηκαμε για τους απεχοντες. Αφενός γιατι από πουθενα δεν προκυπτει ότι θα αλλαζαν το αποτέλεσμα και θα ψηφιζαν διαφορετικα και αφετέρου γιατι παντα οι αποντες εκπροσωπούνται από τους παροντες και δεν δικαιούνται να ομιλουν.

Επισης καλο θα ηταν να μην απαξιώνετε τη δημοκρατικη διαδικασια των εκλογων με σαχλαμάρες του στυλ "ελα μωρε, ποσοι είναι, εχει αποχη, τα χαιβανια που δεν πανε κλπ" γιατι αλλιως νομιμοποιείτε ολους αυτους που θελουν να καταργησουν τις εκλογες.
ρε συ χταες ειπες δεν προκειτε να γραψεις γιατον σαχλαμαρα ΚΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ρε συ χταες ειπες δεν προκειτε να γραψεις γιατον σαχλαμαρα ΚΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Για δειξε μου το ποσταρισμα μου, που λεω ότι δεν θα γραψω εδώ.
Μηπως μπερδευεσαι με το ποσταρισμα μου ότι δεν θα διαβασω τις αρχικες σελιδες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom