Νέα

Δολοφονία 2 νεαρών στη Μάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaw Gries
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 573
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Ρε καραγκιόζη τραβατρόμπα σύμφωνα με τα γραφόμενά σου ο Φύσσας δε δολοφονήθηκε σαν αναρχοκομουνιστής, αλλά σαν αντι-Μιτσελικός γαύρος.
Γίδι..
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Το θεμα ειναι:

Ο Κουγιας δινει λυσεις στην πελατεια του, ή απλα πλασαρεται μεσω των Μιντια και ΕΤΣΙ θεωρειται νο1?

Προσωπικα, τον εχω δει να παιρνει πολυ βαριες περιπτωσεις, με ελαχιστη πιθανοτητα επιτυχιας και νομιζω το κανει μονο για τα λεφτα. Φοιτητες νομικης που εχω ρωτησει, δεν τον εχουν ως προτυπο (για τις πραγματικες του επιτυχιες).

Ασχετως αυτου, τον θεωρω ευφυεστατο και, αρα, ΣΑΦΩΣ πανω απ' το μεσο ορο Ελληνων ποινικολογων.
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
Το θεμα ειναι:

Ο Κουγιας δινει λυσεις στην πελατεια του, ή απλα πλασαρεται μεσω των Μιντια και ΕΤΣΙ θεωρειται νο1?

Προσωπικα, τον εχω δει να παιρνει πολυ βαριες περιπτωσεις, με ελαχιστη πιθανοτητα επιτυχιας και νομιζω το κανει μονο για τα λεφτα. Φοιτητες νομικης που εχω ρωτησει, δεν τον εχουν ως προτυπο (για τις πραγματικες του επιτυχιες).

Ασχετως αυτου, τον θεωρω ευφυεστατο και, αρα, ΣΑΦΩΣ πανω απ' το μεσο ορο Ελληνων ποινικολογων.
Το θεμα ειναι οτι ο Κουγιας μπορει να σταθει και στην τηλεοραση,εχει το λεγειν...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι:

Ο Κουγιας δινει λυσεις στην πελατεια του, ή απλα πλασαρεται μεσω των Μιντια και ΕΤΣΙ θεωρειται νο1?

Προσωπικα, τον εχω δει να παιρνει πολυ βαριες περιπτωσεις, με ελαχιστη πιθανοτητα επιτυχιας και νομιζω το κανει μονο για τα λεφτα. Φοιτητες νομικης που εχω ρωτησει, δεν τον εχουν ως προτυπο (για τις πραγματικες του επιτυχιες).

Ασχετως αυτου, τον θεωρω ευφυεστατο και, αρα, ΣΑΦΩΣ πανω απ' το μεσο ορο Ελληνων ποινικολογων.

δεν ντρέπεσαι μωρή μισοριξιά να βρίζεις μάνες?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
παντως στη συνεντευξη του πριν λιγο στο σταρ ηταν απροσμενα μετριοπαθης....σαν να του ριξανε 10 ηρεμιστικα στο νερο του πριν μιλησει...
ουτε καποιο καρφι για τους νεκρους, ουτε καμμια κορωνα της πουτσας...
παει χαλασε και αυτος...μαλακωσε...
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
παντως στη συνεντευξη του πριν λιγο στο σταρ ηταν απροσμενα μετριοπαθης....σαν να του ριξανε 10 ηρεμιστικα στο νερο του πριν μιλησει...
ουτε καποιο καρφι για τους νεκρους, ουτε καμμια κορωνα της πουτσας...
παει χαλασε και αυτος...μαλακωσε...
Ρε φιλε τι να πει,πολυ βαρη εγκλημα και ειναι συνηγορος αυτουνου που δεν πυροβολησε....ποσα χρονια λετε να σηκωνει μια τετοια υποθεση?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
Ρε φιλε τι να πει,πολυ βαρη εγκλημα και ειναι συνηγορος αυτουνου που δεν πυροβολησε....ποσα χρονια λετε να σηκωνει μια τετοια υποθεση?
εχει πει τερατα και σε ποιο βαριες υποθεσεις (π.χ. δολοφονια γεωργοπουλου)....
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Πόθεν προκύπτει ο χλευασμός?

Προκλητικα εξυπνακιας! Νομιζεις πως μας δουλευεις και το δουλεμα το καταλαβαινεις μονο εσυ κι οι κολλητοι σου, ενω εμεις ειμαστε χαζοι και δεν καταλαβαινουμε τιποτα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μηπώς το devil's advocate έπρεπε να γυριστεί με τον Κούγια πρωταγωνιστή ;  :)

URL]]
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Προκλητικα εξυπνακιας! Νομιζεις πως μας δουλευεις και το δουλεμα το καταλαβαινεις μονο εσυ κι οι κολλητοι σου, ενω εμεις ειμαστε χαζοι και δεν καταλαβαινουμε τιποτα.
Με πληγώνεις με τον τρόπο που μου φέρεσαι..
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εγω ξερω οτι οποιος εχει για υπεραςπιςη βαρια ονοματα, παλιοτερα λυκουρεζος κατσαντωνης, τωρα κουγιας κτλ δηλωνει αμεσως την ενοχη του.
Οι ´μεγαλοί ´ δικηγοροι μιλανε παντα για τις επιτυχιες τους αλλα ποτε για τις αποτυχιες τους που ειναι παντα περισσοτερες.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Για λιγα  ευρω.........δυο νεοι  ανθρωποι
Που παμε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom