Νέα

Διέσυραν γυναίκα φορέα του Aids

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarNow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Οι δράστες δεν έμειναν μόνο στη φωτογραφία της νεαρής γυναίκας, γεγονός που προκαλεί ερωτήματα...
Σοκαρισμένη είναι μια ολόκληρη γειτονιά στο κέντρο της Μυτιλήνης, αλλά και όσοι πέρασαν από αυτή, χθες και προχθές το πρωί, όπου αντίκρισαν αφίσες με το ονοματεπώνυμο γυναίκας και την αναφορά ότι είναι φορέας του AIDS.

Μέχρι χθες το πρωί, περίοικοι και εργαζόμενοι στην περιοχή μάζευαν τις πεταμένες φωτοτυπίες που είχαν «μοιραστεί» κατά δεκάδες σε διάφορα σημεία, προκαλώντας σοκ και οργή στους περαστικούς που τις αντίκριζαν.

Η καταδικαστέα πράξη, πέραν των λόγων που την υποκίνησαν, έγκειται στο ότι ο δράστης ή οι δράστες φωτοτύπησαν ιατρική γνωμάτευση νοσοκομείου των Αθηνών ότι η εν λόγω γυναίκα έχει λοίμωξη του Ιού Ανθρώπινης Ανοσοανεπάρκειας (Human Immunodeficiency Virus – HIV) και το Σύνδρομο Επίκτητης Ανοσοανεπάρκειας (AIDS), νόσος του ανθρώπινου ανοσοποιητικού συστήματος.

Φωτοτύπησαν δηλαδή και μοίρασαν αντίγραφα της ιατρικής γνωμάτευσης με το πλήρες ονοματεπώνυμο της ασθενούς. Οι έρευνες της αστυνομίας βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη...

ΠΗΓΗ: Newsit . gr
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Πράγματι καταδικαστέο και πολύ επικίνδυνο αυτό που έκαναν. Τι μίσος ήταν αυτό δεν μπορώ να καταλάβω. Τι παλιάνθρωποι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
μουνοπανα σκουλικια σκατα στον ταφο τους
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Αρρωστημένες καί ανίατες (α)συνειδήσεις !  
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Αλλοίμονο το πόσοι λεχρήτες υπάρχουν ανάμεσά μας!!! >:(
 
OP
OP
OmarNow

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Αλλοίμονο το πόσοι λεχρήτες υπάρχουν ανάμεσά μας!!! >:(

Την αρχή πάντως την είχε κάνει το Ελληνικό Κράτος πριν περίπου δυο χρόνια, δίνοντας στη δημοσιότητα τις φωτογραφίες 11 νομίζω γυναικών.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Τί δουλειά έκανε είπαμε η κοπελιά;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
αυτο είναι ρατσισμος !
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.555
Πόντοι
3.656
Την αρχή πάντως την είχε κάνει το Ελληνικό Κράτος πριν περίπου δυο χρόνια, δίνοντας στη δημοσιότητα τις φωτογραφίες 11 νομίζω γυναικών.

τυπε ειναι γνωστο οτι το ελληνικο κρατος ειναι πουστικο   :headbang:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Την αρχή πάντως την είχε κάνει το Ελληνικό Κράτος πριν περίπου δυο χρόνια, δίνοντας στη δημοσιότητα τις φωτογραφίες 11 νομίζω γυναικών.
Έτσι.
Καθάρματα.  :(
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
τι κακία και ηλιθιότητα που κυκλοφορεί έξω...  :P
γαμημένοι πήθικοι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Έτσι.
Καθάρματα.  :(


Άσχετο με το θρεντ αλλά σχετικό με τα εκδιδόμενα άτομα εν γένει:

Ναι αυτό που έκανε το κράτος να δημοσιεύει φωτογραφίες ήταν τραγικό πράγματι.

Ωστόσο: Όταν ο οποιοσδήποτε εκδίδεται και έχει γνώση ότι είναι φορέας του AIDS ή γνώστης ΣΜΝ που έχει, πρέπει να διώκεται. Φυσικά όχι με διαπόμπευση. Δεν μπορούμε όμως εθελοτυφλώντας να το ρίχνουμε στον ανθρωπισμό και στο δήθεν και παπαριές τούμπανα. Όταν εκδίδεσαι και γνωρίζεις επαναλαμβάνω, ότι νοσείς, ή δεν εξετάζεσαι θεωρείσαι απόλυτα επικίνδυνος.

(να σημειώσω οι κοπέλες δεν γνώριζαν στη περίπτωση της κρατικής παλιάνθρωπιας αναφέρομαι)
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
οπα παιδια να ξεκαθαρισουμε κατι.

σιγουρα κατακριτεο να διαπομπευεις καποιον ασχετο, επειδη απλα ειναι φορεας. τελος εδω.

αν ο φορεας ηταν (ή ειναι) εκδιδομενος, συγγνωμη αλλα πρεπει να ενημερωθει το ευρυτερο κοινο. αν ξαφνικα μαθουμε οτι σε 3 σπιτακια της φυλης πχ συλληφθηκαν 3 εκδιδομενες που ηταν φορεις, δεν θα θελατε να ξερετε αν εχετε παει μαζι τους ? με απλη δημοσιευση ονοματος ή οικου, καταλαβαινετε οτι δεν βγαινει ακρη μιας και τα ονοματα ειναι παντα ψευτικα και ο καθε οικος αλλαζει κοπελες συχνα.

αν καπου κανω λαθος παρακαλω διορθωστε με, δεν ειμαι απολυτος σε αυτο που γραφω, απλα αν καποια απο τις κοπελες που πηγαινουμε συχνα ειναι φορεας, θα ηθελα να ξερω ποια ειναι και αν εχω παει μαζι της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
αν καπου κανω λαθος παρακαλω διορθωστε με, δεν ειμαι απολυτος σε αυτο που γραφω, απλα αν καποια απο τις κοπελες που πηγαινουμε συχνα ειναι φορεας, θα ηθελα να ξερω ποια ειναι και αν εχω παει μαζι της.

εσυ τυπε μου αν ησουν φορεας θα το ελεγες σε κοπελα πριν την γαμησεις ή απλα θα εβαζες προφυλακτικο
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
θα την πηδηξε ακαποτα κανας γκασμας  κ οταν θα ανακαλυψε το παρασημο θα θελε εκδικηση....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
εσυ τυπε μου αν ησουν φορεας θα το ελεγες σε κοπελα πριν την γαμησεις ή απλα θα εβαζες προφυλακτικο
με ρωτας ή υποθετεις οτι θα εκανα ενα απο τα δυο ? και στις 2 περιπτωσεις με προσβαλεις μαγκα, τουλαχιστον δεν εχω δειξει τετοια δειγματα ανευθυνοτητας απο τα μεχρι τωρα γραπτα μου ....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Εδώ το θρεντ είναι διαφορετικό. Είναι λάθος και καταδικαστέο αυτό που έγινε στη Μυτιλήνη. Αλλά λόγω της φιλοσοφίας του bourdela είναι λογικό να το επεκτείνουμε και στα δικά μας θέματα και ζητήματα. Εγώ ξαναλέω ότι είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ οι κάθε μορφής εκδιδόμενες που δεν προστατεύονται από ασθένειες ή που ενώ γνωρίζουν ότι είναι φορείς συνεχίζουν να εργάζονται στο χώρο του πληρωμένου σεξ.
 

Επισκέπτης
Και καλα εκαναν η εκανε γιατι κυκλοφορουν πολυ μαλακες που ειναι εντελως ανευθυνοι και ετσι μπορει να γλιτωσουν τουλαχιστον απο αυτην και δεν καναν καλα διοτι δεν μπορει να διασυρεις ετσι εναν ανθρωπο.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
αν ο φορεας ηταν (ή ειναι) εκδιδομενος, συγγνωμη αλλα πρεπει να ενημερωθει το ευρυτερο κοινο. αν ξαφνικα μαθουμε οτι σε 3 σπιτακια της φυλης πχ συλληφθηκαν 3 εκδιδομενες που ηταν φορεις, δεν θα θελατε να ξερετε αν εχετε παει μαζι τους ?

Εννοείται όχι. Αν κάτι με κάνει να ανησυχήσω θα πάω να κάνω το τεστ. Αυτός είναι ο μόνος επιστημονικός τρόπος να μάθω αν έχω έητζ. Το να μάθω αν κάποια που γάμησα είναι φορέας δε λέει τίποτα. Προσωπικά θεωρώ ότι κάθε εκδιδόμενη έχει έητζ, ηπατίτιδα, σύφιλη, έρπη, κονδυλώματα και χλαμύδια. Και κάθε χρόνο κάνω προληπτικές εξετάσεις γιατί ανήκω σε ομάδα υψηλού κινδύνου, τους τακτικούς πελάτες εκδιδομένων.

Δυστυχώς ο Έλληνας μπουρδελογαμάει όχι από ηδονιστική άποψη αλλά από ανάγκη με αποτέλεσμα να μην ξέρει να προστατευθεί και να πάσχει από βουκολικού τύπου φοβίες. Ονειρεύομαι τη μέρα που το 90% των κατοίκων των Αθηνών θα γυρίσουν στα χωριά τους και τα χωράφια τους.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.436
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς ο Έλληνας μπουρδελογαμάει όχι από ηδονιστική άποψη αλλά από ανάγκη με αποτέλεσμα να μην ξέρει να προστατευθεί και να πάσχει από βουκολικού τύπου φοβίες. Ονειρεύομαι τη μέρα που το 90% των κατοίκων των Αθηνών θα γυρίσουν στα χωριά τους και τα χωράφια τους.

Από μπουρδελιστική - ηδονιστική άποψη; Καλά τι είπες τώρα;...Όλοι από ανάγκη δεν γαμάνε; Ποιος θα ήθελες να πηγαίνει και να παίζει με τη πιθανότητα να ταλαιπωρηθεί από έστω κάποιο ασήμαντο ΣΜΝ... Για ποια ηδονιστική άποψη μιλάς; Μου θυμίζεις τα παιδιαρίσματα του Πορνομετανάστη που κάνει και αυτός τη πλακίτσα του.

Λοιπόν Νίκο 07 όποιος γαμάει στα μπορντέλα το κάνει για τους εξής λόγους:
1. Επειδή έχει βαρεθεί τη σχέση - γυναίκα του.
2. Επειδή θέλει να μη τρωει μόνο φασολάδα και να να έχει ποικιλία (εξακολουθεί όμως να γαμάει και τη γυναίκα του)
3. Ο μπάκουρος που δεν έχει σχέση ή γυναικα.
4. Αυτός που θέλει κάτι συγκεκριμένο που δε βρίσκει πχ kinky, ή ξέρω γω παρτούζες κλπ
5. Υπάρχουν και ειδικές περιπτώσεις, όπως πχ είναι έγκυος η γυναικα του

Αλλά να μιλάμε για ηδονιστικές απόψεις είναι τουλάχιστον παιδαριώδες και αναφέρεται σε πιτσιρίκια που πάνε μπούγιο και ορμάνε στα μπορντέλα της φυλής για να γελάσουν και να γαμήσουν. Η ανάγκη να κάνεις σεξ φυσικά είναι στο κεφάι μας αλλά δε παυει στον άντρα μια ανάγκη που βαράει σα καμπάνα. Γι αυτό ανα τον κ όσμο η πορνεια έχει τρελό χρήμα.

Άκου ηδονιστική άποψη. Τι άλλη μ***** θα ακούσουμε.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΔΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΝΟ Η ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ. ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΛΕΓΧΕΙΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom