Νέα

Διάβασέ το πριν αρχίσεις να ρωτάς και πας σε μασατζίδικο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
έχεις μαγαζιά που γίνεται???? Αν θες στείλε μου pm.. Σε ευχαριστώ
Επειδή αυτά είναι ακριβά προγράμματα καλύτερα να πας στην Έλενα στο Μπακνανα για να μην γίνεις πειραματόζωο και πετάξεις τα χρήματα σου...με ραντεβού.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Επειδή αυτά είναι ακριβά προγράμματα καλύτερα να πας στην Έλενα στο Μπακνανα για να μην γίνεις πειραματόζωο και πετάξεις τα χρήματα σου...με ραντεβού.
μπακνανα πόσο??????
 

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Καλησπέρα έμπειροι μασσαζοκομαντο, θα ήθελα να ρωτήσω ποιες είναι η πιο ήσυχες μέρες και ώρες για επίσκεψη σε ελαιοτριβεία.... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα έμπειροι μασσαζοκομαντο, θα ήθελα να ρωτήσω ποιες είναι η πιο ήσυχες μέρες και ώρες για επίσκεψη σε ελαιοτριβεία.... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Τυπε κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει κανόνας σε αυτό. Βέβαια παρατηρηται μια περισσότερη ησυχία πρωινές ώρες ας το πούμε. Όσον αφορά τις ημέρες, δεν υπάρχει επίσης κάτι σίγουρο να πεις. Μπορεί π. Χ. Να πετύχεις κόσμο δευτερα πρωί περισσότερο από ΣάββατοΚυριάκο.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Παιδια για να μην ανοιγω νεο θεμα παροτι που το εχω ψαξει εδω μεσα.

Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο αλλα με ψηνει να κανω ενα τριο.

Κατεληξα σε Αντριανα-Αντελινα απο Νιρβανα.

Αξιζει αυτο το duo?
Επισης ποσο κοστιζουν τα τριο? Οσο και αν εψαξα τα προγραμματα δε βρηκα τιμοκαταλογο.

Ευχαριστω
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Παιδια για να μην ανοιγω νεο θεμα παροτι που το εχω ψαξει εδω μεσα.

Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο αλλα με ψηνει να κανω ενα τριο.

Κατεληξα σε Αντριανα-Αντελινα απο Νιρβανα.

Αξιζει αυτο το duo?
Επισης ποσο κοστιζουν τα τριο? Οσο και αν εψαξα τα προγραμματα δε βρηκα τιμοκαταλογο.

Ευχαριστω

100€ για μισή ώρα κοστίζει το duo στη συγκεκριμένη αλυσίδα.
 

george(18)

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2020
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινούργιος στο forum και στο "άθλημα". Παντρεμένος από Αθήνα, 40άρης.

Μάλλον δεν μπορώ να ξεκινήσω κάποιο ερώτημα - feed (επειδή είμαι νέος), οπότε θα ρωτήσω τους έμπειρους το εξής :

Kαταρχάς, διάβασα την εισαγωγή, κατάλαβα πως δεν υπάρχουν κανόνες, αλλά είδα πως είναι και πολύ παλιό το post.

Οπότε μπαίνω στο ζουμί.
Θέλω μασάζ αλλά όχι σεξ (για αρχή). Πίπα (ακάπωτη) και CIF.
Η γκόμενα να επιτρέπει πιασίματα (κωλάρα) , να είναι καβλόφατσα και κατά προτίμηση Ελληνίδα.
Επίσης, στα μασατζίδικα, έχει ντουζ? πως είναι η φάση?

Παίζει κανά τέτοιο μαγαζί αυτό τον καιρό?
Οι "ανεξάρτητες" το κάνουν σπίτι τους?

Ευχαριστώ.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
680
Like
1.154
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους.
Είμαι καινούργιος στο forum και στο "άθλημα". Παντρεμένος από Αθήνα, 40άρης.

Μάλλον δεν μπορώ να ξεκινήσω κάποιο ερώτημα - feed (επειδή είμαι νέος), οπότε θα ρωτήσω τους έμπειρους το εξής :

Kαταρχάς, διάβασα την εισαγωγή, κατάλαβα πως δεν υπάρχουν κανόνες, αλλά είδα πως είναι και πολύ παλιό το post.

Οπότε μπαίνω στο ζουμί.
Θέλω μασάζ αλλά όχι σεξ (για αρχή). Πίπα (ακάπωτη) και CIF.
Η γκόμενα να επιτρέπει πιασίματα (κωλάρα) , να είναι καβλόφατσα και κατά προτίμηση Ελληνίδα.
Επίσης, στα μασατζίδικα, έχει ντουζ? πως είναι η φάση?

Παίζει κανά τέτοιο μαγαζί αυτό τον καιρό?
Οι "ανεξάρτητες" το κάνουν σπίτι τους?

Ευχαριστώ.
Γενικά έχουνε ντουζ όλα τα μασάζτζίδικα

Όταν θα πας μπορείς να πεις αυτά που θέλεις μασάζ μονάχα δηλαδή. Και να διευκρινίσεις ότι θες ακάποτη πίπα και cif. Διότι δεν κάνουν όλες

Εκεί που θα πας θα εμφανιστούν αυτές θα κάνουν παρουσίαση δηλαδή οι διαθέσιμες και επιλέγεις όποια θέλεις.

Οι ανεξάρτητες συνήθως δεν το κάνουν σπίτι τους αλλά στα ξενοδοχεία ή σε κάποιο δικό τους χώρο
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
241
Κριτικές
18
Like
953
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα έχω φετίχ με τις νοσηλεύτριες και θέλω από λαδοκορη να μου κάνει μασάζ με γάντια ο φοράνε οι νοσοκόμες ξέρετε τι γάντια είναι αυτά και αν μπορούν να προκαλέσουν κάποιον ερεθισμό στα γεννητικά?? Αν κάποιος έχεις χρησιμοποιήσει η γνωρίζει ας γράψει
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
241
Κριτικές
18
Like
953
Πόντοι
1.011
Παράκληση οποίος γνωρίζει ας απαντήσει στο ερώτημα μου!! Ευχαριστώ
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
744
Κριτικές
25
Like
4.912
Πόντοι
2.836

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
40
Like
25.079
Πόντοι
11.096
Γούστα είναι αυτά οκ.... αλλά πιστεύω πως αν πεις στην λαδοκορη για μασάζ με γάντια θά γελάει μέχρι την επόμενη. :2funny::2funny:
 

αδιαφορος

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές, καινούριος στο site αλλα και στο αθλημα περιφερομαι στο φορουμ και παραθετω αποριες.
1. οταν πας σε μασατζιδικα του τυπου που μας αφορα εδω μια εκτωνοση ειναι αυτονοητη στο εικονομικο πακετο ή το διευκρινιζεις; ειναι αγραφος κανονας να αφησεις μπορμπουαρ αν στον παιξει;
2. οταν σου δειχνουν τις διαθέσιμες κορασιδες πως ακριβος γινεται η φαση, ερχονται και μηλανε? απλα σκανε τις κοιτας και διαλεγεις; γενικα μου φαινεται λιγο αμηχανο σαν διαδικασια για αυτο θελω να ξερω απο πριν ακριβος πως γίνεται.
3. πρωτα διαλεγεις μετα πληρωνεις; αν σου σερβηρουν μια χωρις να σε ρωτησουν και δεν ειναι του γουστου σου πως το διαχειριζεσε; ζειτας τα λευτα και φεβγεις; ψιλοκαφριλα μηπως;
4. καθε κοινωτητα εχει την αργκο της και την συγκεκριμενη δεν την ξερω. ο φραπες που λετε στην συγκεκριμενη συζητηση σημενει το αυτονοητο; handjob;
5. ασχετο αλλα μιας και λεμε για αργκο το κυριακατικο τι σημενει; inside joke ή οτι γραφουμε μονο κυριακες καινουρια θεματα/κρητικες;

υστερογραφο επυκαλουμε δισλεξια για τυχον ορθωγραφικα
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
26
Like
1.159
Πόντοι
1.011
καλησπέρα συναγωνιστές, καινούριος στο site αλλα και στο αθλημα περιφερομαι στο φορουμ και παραθετω αποριες.
1. οταν πας σε μασατζιδικα του τυπου που μας αφορα εδω μια εκτωνοση ειναι αυτονοητη στο εικονομικο πακετο ή το διευκρινιζεις; ειναι αγραφος κανονας να αφησεις μπορμπουαρ αν στον παιξει;
2. οταν σου δειχνουν τις διαθέσιμες κορασιδες πως ακριβος γινεται η φαση, ερχονται και μηλανε? απλα σκανε τις κοιτας και διαλεγεις; γενικα μου φαινεται λιγο αμηχανο σαν διαδικασια για αυτο θελω να ξερω απο πριν ακριβος πως γίνεται.
3. πρωτα διαλεγεις μετα πληρωνεις; αν σου σερβηρουν μια χωρις να σε ρωτησουν και δεν ειναι του γουστου σου πως το διαχειριζεσε; ζειτας τα λευτα και φεβγεις; ψιλοκαφριλα μηπως;
4. καθε κοινωτητα εχει την αργκο της και την συγκεκριμενη δεν την ξερω. ο φραπες που λετε στην συγκεκριμενη συζητηση σημενει το αυτονοητο; handjob;
5. ασχετο αλλα μιας και λεμε για αργκο το κυριακατικο τι σημενει; inside joke ή οτι γραφουμε μονο κυριακες καινουρια θεματα/κρητικες;

υστερογραφο επυκαλουμε δισλεξια για τυχον ορθωγραφικα
Την απορία με τα τιπς την έχω και εγώ γιατί βλέπεις σε κριτικές ότι δίνουν 60-80 ή 100€ για την ανάλογη ώρα - πρόγραμμα και γαμανε κανονικά (μιλάω για μασατζιδικα που είναι στισ διαφημησεις δεξιά)
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
270
Like
476
Πόντοι
21
Τι τιπς και παπαριές γράφετε;
Στα πιο πολλά μασατζιδικα το σεξ περιλαμβάνεται στο μενού και στις τιμές.
Αν υπάρχουν έξτρα υπηρεσίες, θα αναφερθούν και θα πληρώσετε αντίστοιχα.
Δεν δίνετε λεφτά για χαβαλε, μόνο για πληρωμενες υπηρεσίες.
 

Mr.Rooster

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρώτα ότι θέλεις και σου απαντάνε. Σίγουρα τις πρώτες φορές μέχρι να βγάλεις δίπλωμα μασαζολατρη θα φας φόλες. Μετά όλα θα πάρουν το δρόμο τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom