Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
θα πω αλλα ψυχραιμία στην επιστροφη ειναι κενο δεν γραφει ...και δεν μπορω να τα υπολογίσω..:embarrased::rolleyes::rolleyes:
ΤΟ 2.95 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ;
Οι ίντσες της ψωλής μου; Τι δεν καταλαβαίνεις;
1.67 επί 1.77 πόσο κάνει;
Πολλαπλασίασε με το 76 και αφαίρεσε το στη συνέχεια από το αποτέλεσμα...
 

Συνημμένα

  • image1.jpg
    image1.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 3

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
ΤΟ 2.95 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ;
Οι ίντσες της ψωλής μου; Τι δεν καταλαβαίνεις;
1.67 επί 1.77 πόσο κάνει;
Πολλαπλασίασε με το 76 και αφαίρεσε το στη συνέχεια από το αποτέλεσμα...
το 224,6484? μετα?
Cat Jumping GIF
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
Mε άλλα λόγια βγήκε παρά έναν καφέ μία ώρα ραντεβού με τη Λαίδη (χωρίς κωλαράκι).
Εσύ το @dimigoall το έπιασες;
Για το στοίχημα εννοώ.
Φάγατε καλά πάλι από την Τρίψωλη.
 

Συνημμένα

  • image1.jpg
    image1.jpg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 3

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
Mε άλλα λόγια βγήκε παρά έναν καφέ μία ώρα ραντεβού με τη Λαίδη (χωρίς κωλαράκι).
Εσύ το @dimigoall το έπιασες;
Για το στοίχημα εννοώ.
Φάγατε καλά πάλι από την Τρίψωλη.
dimigoll διαβαζω δασκαλε και τι φαγαμε και απο ποιον τριψωλη να τον σπρωξουμε στην ανηφορα ..:coffee:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
dimigoll διαβαζω δασκαλε και τι φαγαμε και απο ποιον τριψωλη να τον σπρωξουμε στην ανηφορα ..:coffee:
ΡΕ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ.......
Δεν κατάλαβες ότι έβγαλα μία ώρα ραντεβού με τη Λαίδη λόγω της Νορβηγικής δυάδας;
Όταν ποντάρεις ένα αρχίδι που έχει απόδοση πες 3 και βάλεις 50Ε επάνω δεν θα γίνουν 50 επί 3 ήτοι 150;
Άρα το κέρδος δεν είναι 150 μείον 50 ή 100;

Όσο για την Τρίψωλη, έχασε ο Ολυμπιακός από τον Αστέρα, δεν το είδες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
ΡΕ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ.......
Δεν κατάλαβες ότι έβγαλα μία ώρα ραντεβού με τη Λαίδη λόγω της Νορβηγικής δυάδας;
Όταν ποντάρεις ένα αρχίδι που έχει απόδοση πες 3 και βάλεις 50Ε επάνω δεν θα γίνουν 50 επί 3 ήτοι 150;
Άρα το κέρδος δεν είναι 150 μείον 50 ή 100;
κερδησες και αυτο εχει σημασια ..εγω ακομα ψαχνω κωδικούς και για να παιξω 4 ομαδες θελω αρκετη ωρα και φωναξε οσο θες ...εχεις καλο οξυγονο εκει ...για παράδειγμα τεταρτη ξανα θα μελετήσω με ηρεμια και σαν την χελωνα δεν βιαζομαι , χομπι μου ειναι και οχι μπελας ..

ενταξει θες να μαθω ποιο γρηγορα αλλα εγω εχω αυτη την ταχυτητα ..οποτε φτιαξε ενα τσαγακι και φωναξε αλλα δεν εχει νοημα ...τωρα αμα κουραστηκες σεβαστο ...αλλα δασκαλε αμα ειναι να σπας ποιοσομετρο μην μου παθεις τιποτα ..αλλα γενικα με τα νταηλικια δεν το εχω και πολυ διαχειρισιμο ξερεις ειναι της μοδας και κουραζει ...
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
αλλα δασκαλε αμα ειναι να σπας ποιοσομετρο μην μου παθεις τιποτα ..
Με νευρίασες γιατί πόνταρες 2 παιχνίδια αντίθετα από αυτά που κανονίσαμε και φυσικά έβαλες περισσότερα χρήματα από όσα επίσης είχαμε συμφωνήσει. Αν θες να τα σκορπάς δικαίωμά σου, αλλά φρόντισε να έχεις καβάντζες.
Σταματάμε εδώ και το επόμενο δελτίο θα το ρίξεις μοναχή σου. Όταν ολοκληρωθούν τα παιχνίδια θα το συζητήσουμε στο Σκάηπ να δω αν ξανάκανες ανάθεμα.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
Με νευρίασες γιατί πόνταρες 2 παιχνίδια αντίθετα από αυτά που κανονίσαμε και φυσικά έβαλες περισσότερα χρήματα από όσα επίσης είχαμε συμφωνήσει. Αν θες να τα σκορπάς δικαίωμά σου, αλλά φρόντισε να έχεις καβάντζες.
Σταματάμε εδώ και το επόμενο δελτίο θα το ρίξεις μοναχή σου. Όταν ολοκληρωθούν τα παιχνίδια θα το συζητήσουμε στο Σκάηπ να δω αν ξανάκανες ανάθεμα.
ναι δασκαλε με καυλωσε που μπαχαλεψα τα σκορ ...το ειχα πει απο εχθες αλλα αντι για 2 το εκανα μια και εξω επι τοπου ..καλα να εβλεπες τα μουτρα του προπατζη θα λιωναμε στο γελιο ..ο τυπος εφριξε και αυτος με τα σκορ , του συστηματος και αυτος:2funny::2funny: οποτε θα τα ριχνω ενα και ενα οπως ειχαμε πει.....και ενταξει θα το ριξω μοναχη μου αλλα δασκαλε το ξερεις οτι θα τα κανω μπαχαλο μονη μου:smiling-face-with-heart-eyes:
:rose: καλο βραδυ
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
ναι δασκαλε με καυλωσε που μπαχαλεψα τα σκορ ..
Κι εγώ καυλώνω που βλέπω τη Λαίδη και πήγα κι έβαλα παραπάνω επιλογές που εν τέλει έσπασαν, αν δεν τις έβαζα θα είχα 50Ε ακόμη κέρδος, το θέμα είναι να μην σκέφτεσαι με το κάτω κεφάλι όταν ποντάρεις.
Πήγαινε ξεκουράσου και θα δούμε μπορεί να μιλήσουμε το πρωί όταν ξημερώσει.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
Μια απολαυστικά ηλιόλουστη 28η Οκτωβρίου ξεκινά, κι ας γιορτάσουμε εδώ κι εκεί τούτη την ιδιαίτερη Εθνική Εορτή !



 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
Έχει δίκιο ο ΝτιμΓκολ από πάνω, αλλά φαίνεται ότι δεν διαβάσατε 2 σελίδες πριν το σχόλιο για τη Betshop και τον πίνακα....
Η ζωή έχει €ξοδα, μαζευτείτε και μην τα σκορπάτε παντού ΓΚΡ...
Φυσικά η Λαίδη θα πάρει ένα μικρό δείγμα λάδι, ενώ η Μάγκυ πετρέλαιο από το τρακτέρ.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20241028-092355.png
    Screenshot_20241028-092355.png
    211,2 KB · Εμφανίσεις: 0
  • Screenshot_20241028-092412.png
    Screenshot_20241028-092412.png
    319,7 KB · Εμφανίσεις: 0

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
Έχει δίκιο ο ΝτιμΓκολ από πάνω, αλλά φαίνεται ότι δεν διαβάσατε 2 σελίδες πριν το σχόλιο για τη Betshop και τον πίνακα....
Η ζωή έχει €ξοδα, μαζευτείτε και μην τα σκορπάτε παντού ΓΚΡ...
Φυσικά η Λαίδη θα πάρει ένα μικρό δείγμα λάδι, ενώ η Μάγκυ πετρέλαιο από το τρακτέρ.
δασκαλε το πετρελαιο :rolleyes::rolleyes:αμα θες μπετονακι με βενζίνη θα το τιμήσω:happy:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
Κούτσουρα θα φέρω σαν εσένα. Λοιπόν θα πάρεις μίζα 50€ να κλείσεις εσύ το ξενοδοχείο όταν έρθει η ώρα να κάνω γούτσου - γούτσου με τη Λαίδη, άσε με λίγο να ετοιμαστώ.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
3
Like
2.457
Πόντοι
736
Κούτσουρα θα φέρω σαν εσένα. Λοιπόν θα πάρεις μίζα 50€ να κλείσεις εσύ το ξενοδοχείο όταν έρθει η ώρα να κάνω γούτσου - γούτσου με τη Λαίδη, άσε με λίγο να ετοιμαστώ.
οταν ημουν εφηβη αγαπημενο μου παιχνιδι κλοτσιές στα κουτσουρα να κατέβουν την πλαγιά...:smiling-face-with-heart-eyes: μετα εμαθα και να τα σκίζω ..

οσο για το 50ρικο ..τι να σου πω δασκαλε διαβαζω μητσοτακη , διαβαζω εμπολεμη κατασταση ισραηλ Παλαιστίνη..το νημα με το καρτερι στις γυφτισσες δεν βρισκω :2funny:

και που λες για το 50ρικο σε ευχαριστω αλλα δεν ειναι δουλεια αντιθετα θα χαρω να κανω και εγω κατι για το δασκαλο...
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.838
Κριτικές
11
Like
5.808
Πόντοι
1.346
50 χρόνια μαγαρίζεται η Μεγαλόνησος :sad2:
Λόγω των συγγενών μου εκεί, έχω μια ιδιαίτερη αγάπη για την Κύπρο.


Έχω πει του ανιψιού να μην φοβάται αν έρθει η ώρα ακόμα και σε προχωρημένη ηλικία όσο αντέχω θα τρέξω εθελοντής, όπως ο Λορέντζος Μαβίλης....
Αν χαθεί η Κύπρος, χάνεται ένα ακόμη κομμάτι του ελληνισμού.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
50 χρόνια μαγαρίζεται η Μεγαλόνησος :sad2:
Λόγω των συγγενών μου εκεί, έχω μια ιδιαίτερη αγάπη για την Κύπρο.


Έχω πει του ανιψιού να μην φοβάται αν έρθει η ώρα ακόμα και σε προχωρημένη ηλικία όσο αντέχω θα τρέξω εθελοντής, όπως ο Λορέντζος Μαβίλης....
Αν χαθεί η Κύπρος, χάνεται ένα ακόμη κομμάτι του ελληνισμού.

Σωστός. Δε θέλω όμως να θυμηθώ την τραγωδία της Κύπρου σήμερα, μια και γιορτάζουμε άλλη επέτειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom