Νέα

Διαμαρτυρία για το εκκαθαριστικό της εφορίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα strata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μόνο αύτά χρειάζεται μιά κοινωνία άγαπητέεεεεεεεεεεεεεεεεε????

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
μια κοινωνία βασικά χρειάζεται πολιτικούς να τα παίρνυνε...γιατί αλλιώς ο κόσμος δεν θα έχει λόγο να γκρινιάζει...και πώς θα έχει ισορροπία η ψυχή του;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Kυριε μου εχετε απολυτο δικιο σε οσα γραφετε

αυτα τα τομαρια δεν τα ενδιαφερει πως θα πληρωσετε εσεις, εγω ο οποιοσδηποτε

ειμαστε απλα ποσοστα γι αυτους..τιποτα παραπανω

ποσοστα ανεργιας, ποσοστα μεταναστευσης, ποσοστα φτωχειας, αυτοκτονιων κτλ

δυστυχως αυτα τα τομαρια εχουν  αναγκασει ελληνες ν αφησουν οικογενειες πισω για να κανουν τους χαμαληδες σε γερμανους, ολλανδους και αυστραλους..για ενα κομματι ψωμι..μας επεστρεψαν στο 1950 και μας εχουν πεισει για τα καλα οτι θα παραμεινουμε εκει για πολλα χρονια..οποιος αντεξει..τοσο απλα..

εσεις θαλασοπνιχτηκατε και καθε μηνα σκαγατε λεφτα για την συνταξη του ΝΑΤ την οποια σας πετσοκοψαν με το ετσι θελω..λες και ησασταν στην ιδια βαρδυα στο ειρηνικο με τον βενιζελο, τον σαμαρα και τον καρατζαφερη

Ο,τι και να γραψετε εχετε δικιο

Πλεον για πρωτη φορα ευχομαι ολοψυχα το κακο ανθρωπου

και πιο συγκεκριμενα ευχομαι  Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ

* εφορια να αναμενετε χοντρικα x 3 το ποσο που πληρωσατε περυσι

:grin:

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
εγώ πάντως εξακολουθώ να έχω τη μόνιμη απορία
ο πούστης ο ΓΑΠ γιατί κυκλοφορεί ακόμα άνετος; Ο Παπουτσής γιατί εξακολουθεί και ζει ακ΄μα;

Το κυκλάμινο μάλλον εννοείς (παπάκ). Ναι, σε οποιαδήποτε άλλη κοινωνία, θα τον είχαν τουλάχιστον στην μπουζού να τον ξεκωλιάζει κάθε απόγευμα ο ψωλαράς του ιδρύματος. Αλλά στην Ελλάδα, ακόμα και η τρομοκρατία είναι γτπ.

Και ο πιτσαδόρος, σαν καλή κοτούλα έκανε πίσω για την εξεταστική, με μια ακόμα μεγαλειώδη κωλοτούμπα. Μόνο που εδώ δεν είναι μόνο χέστης, είναι και μαλάκας.
 

Επισκέπτης
εγώ πάντως εξακολουθώ να έχω τη μόνιμη απορία
ο πούστης ο ΓΑΠ γιατί κυκλοφορεί ακόμα άνετος; Ο Παπουτσής γιατί εξακολουθεί και ζει ακ΄μα;

στο δεύτερο σκέλος συμφωνώ... αν κάνουνε τα ίδια...απλά θα γίνει της πουτάνας. Ούτε ο Άλεξ δεν θα πληρώσει ρε συ
Ο ΓΑΠ ειχε ερθει γαι Σ/Κ στο νησι που ειμαι και ειχαν παει ολοι οι βλαχοι να τον χαιρετησουν :S
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Ο ΓΑΠ ειχε ερθει γαι Σ/Κ στο νησι που ειμαι και ειχαν παει ολοι οι βλαχοι να τον χαιρετησουν :S
2756A.jpg
 [/URL] :grin:
 

Επισκέπτης
Ναι καλα.... :jerking:

Και πως θα αποδείξουν αυτοί οι φωστήρες οτι εγω (ο ανασφαλιστος) το κινω το ιχ μου και δε τοχω σε ακινησια στο garage μου

Υποθετω δε θα βρεθει καποιος τοσο κοροιδο ωστε να τσιμπησει, σε κατι τοσο αφελες.

Αυτο αναρωτιεμε κι εγω. Τη μηχανη την εχω ανασφαλιστη πανω απο ενα χρονο. Εδω και κατι μηνες ομως δεν την κινω γιατι δεν εχω λεφτα να τη φτιαξω. Δλδ θα με υποχρεωσουν να πληρωσω ασφαλεια ή θα μου ριξουν προστιμο ενω δεν την κυκλοφορω ?
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Αυτο αναρωτιεμε κι εγω. Τη μηχανη την εχω ανασφαλιστη πανω απο ενα χρονο. Εδω και κατι μηνες ομως δεν την κινω γιατι δεν εχω λεφτα να τη φτιαξω. Δλδ θα με υποχρεωσουν να πληρωσω ασφαλεια ή θα μου ριξουν προστιμο ενω δεν την κυκλοφορω ?

Ε ναι ρε φιλε...Θα σου επιβαλλουν προστιμο επειδη απλα εχεις πινακιδες χωρις να το κινεις?Δεν ειναι δικαιωμα σου?
Παπαρια μαντολες..Δε στεκει με τη καμια
Κατι μου λεει θα παρουν τα @@δια τους
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Ναι καλα.... :jerking:

Και πως θα αποδείξουν αυτοί οι φωστήρες οτι εγω (ο ανασφαλιστος) το κινω το ιχ μου και δε τοχω σε ακινησια στο garage μου

Υποθετω δε θα βρεθει καποιος τοσο κοροιδο ωστε να τσιμπησει, σε κατι τοσο αφελες.
Ρε αρχηγε,οσοι εχουν καταθεσει πινακιδες φυσικα και δεν ασφαλιζουν το οχημα. Το προβλημα ειναι τα ανασφαλιστα που κυκλοφορουν κανονικα.....
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Ρε αρχηγε,οσοι εχουν καταθεσει πινακιδες φυσικα και δεν ασφαλιζουν το οχημα. Το προβλημα ειναι τα ανασφαλιστα που κυκλοφορουν κανονικα.....

Ρε φιλε εγω λεω γιαυτους που εχουν πινακιδες αλλα δε κινουν το οχημα τους.
Αυτοι γιατι δλδ πρεπει ναναι ασφαλισμενοι?
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Ρε φιλε εγω λεω γιαυτους που εχουν πινακιδες αλλα δε κινουν το οχημα τους.
Αυτοι γιατι δλδ πρεπει ναναι ασφαλισμενοι?
Ναι,δεν υπαρχει τροπος να αποδειξεις οτι ΔΕΝ κινεις ενα αυτοκινητο που εχει πινακιδες!
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
Ναι,δεν υπαρχει τροπος να αποδειξεις οτι ΔΕΝ κινεις ενα αυτοκινητο που εχει πινακιδες!

Ναι καλα κρασα...Αν το πανε ετσι θα χασουν και τα τελη κυκλοφοριας...για να δουμε
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Ναι καλα κρασα...Αν το πανε ετσι θα χασουν και τα τελη κυκλοφοριας...για να δουμε
Εννοειται! Οπως ακριβως χανουν εσοδα απο τον Φ.Π.Α. καθε φορα που τον ανεβαζουν!!!
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Θα σας βάλουν βαρύ και δυσβάσταχτο φόρο, δεν θα προλάβουν όμως…
Μέσα στον Ιούλιο θα έρθουν τα γεγονότα...οπότε μην αγχώνεστε...δεν θα πληρώσουμε τίποτα ;)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Σκαστε και πλερω. Οι τσοχατζοπουλοι, οι χοντρο-μπενιδες , οι βουλγαρακηδες και τα τσιρακια τους εχουν εξοδα.

και οι συνδικαλιστες του δημοσιου φιλε, οι υπαλληλοι της βουλης κλπ. Παρτε το αποφαση υπαρχουν 2 κατηγοριες ελληνων, οι δημοσιοι που θα ζησουν και οι αλλοι που θα πεθανουν.
Η τραγωδια ειναι οτι και η αξιωματικη  :jerking: αντιπολιτευση με αυτους που θα ζησουν ειναι :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ο ΓΑΠ ειχε ερθει γαι Σ/Κ στο νησι που ειμαι και ειχαν παει ολοι οι βλαχοι να τον χαιρετησουν :S
αλλοίμονο
μη σου πω θα τον πληρώοσυνε να τους κάνει και μάθημα στα οικονομικά

έχει βγάλει κοτζαμάν πανεπιστήμιο
ειναι έξυπνος
είναι γάτος!
 

Επισκέπτης
Ηρθε σε κολητο μου καθηγητη το ραβασακι της εφοριας. 1700 ευρω. Ωρε καυλια που μοιραζει ο Αντωνακης. Αν συνεχιστει αυτη η κατασταση βλεπω να βγαινουμε στους δρομους με καραμπινες και δικανα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Γαμησε τα...Δεν ειναι μονο η εφορια...Θαρθει η ΔΕΗ το ΕΤΑΚ κτλ κτλ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα σας βάλουν βαρύ και δυσβάσταχτο φόρο, δεν θα προλάβουν όμως…
Μέσα στον Ιούλιο θα έρθουν τα γεγονότα...οπότε μην αγχώνεστε...δεν θα πληρώσουμε τίποτα ;)
Φιλε ο Σουπερμαν βγαινει τον επομενο ιουλιο οχι αυτον. :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom