Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Φετος γαμησε κανενας καμια τουριστρια ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα? :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Δε νομίζω.Και τώρα οι ξενοδοχουπάλληλοι έχουν ευκαιρίες.Απλά τώρα αφ' ενός δεν είναι όλοι Ελληνες και αφ´ ετέρου οι άντρες που αξίζουν στη Ρόδο έχουν γκόμενες Ροδίτισσες οπότε αυτοί που ασχολούνται  με το καμάκι είναι οι δεύτερης διαλογής κάτι τύποι σα γαμώ το κέρατό μου εμφανισιακά.Αυτό όπως διαπίστωσα δεν ισχύει στη Βόρειο Ελλάδα όπου με το καμάκι ασχολούνται πιο εμφανίσιμα παιδιά.(είναι και ο μέσος όρος πιο εμφανίσιμος από ό,τι στη Ρόδο).[size=14pt]Γενικά πιστεύω οτι τη δεκαετία του '80 το επίπεδο των καμακιών ήταν πολύ υψηλότερο[/size] από ό,τι είναι σήμερα και αυτό φαίνεται στα ντοκυμαντέρ της εποχής.


....όταν την δεκαετία του '80 ερχόντουσαν οι τουρίστριες στα Ελληνικά νησιά ,από Γερμανία, Σουηδία, Ολλανδία κλπ. μόνο και μόνο για να μας ξανασυναντήσουν και "έριχναν" αβέρτα το χρήμα εκείνες και όχι εμείς οι Έλληνες, για προμηθευτούν εισητήρια και γενικά να πληρώσουν για να ξεπεραστούν τα ό,ποια εμπόδια υπήρχαν στο να βρεθούμε. Κάποιοι αλήτες καταδεχόντουσαν μάλιστα, να πηγαίνουν στην δικιά τους χώρα το χειμώνα με όλα τα έξοδα πληρωμένα. Ξυπνούσα από την κρεπάλη της προηγούμενης νύκτας στο κάμπινκ της Χερσόνησου της Κρήτης και με την τσίμπλα στο μάτι μου έβλεπα  να βγαίνει γυμνόστηθη η Ολλανδέζα από την διπλανή σκηνή για να πάει να πληθεί στις κοινόχρηστες τουαλέτες. Ή να τα "πετάνε όλα" για να βουτήξουν στη θάλλασα σε βραδυνό αυτοσχέδιο beach-party  στη διπλανή παραλία με φωτιά και μπουκάλια βότκα ή ούζο τότε που ήταν πάμφθηνο μας έβρισκε το πρωϊνό αποκοιμησμένους πάνω στην άμμο αποκαμωμένους από νυχτερινό ξεφάντωμα  :rockon:  :pipa2: :kissass: :pipa1: :kissass2: :pipa3: :fuck1: :fuck2: http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emoticons/drink/beer.gif[/img[/URL]]...
Και η δικιά μου (που την γνώρισα με απίστευτα γελοίο τρόπο αλλά "έπεσε" τελικά) , ήθελε να πληρώνει τα πάντα όταν πήγα επίσκεψη στην χώρα της (με γύρισε και είδα ΟΛΗ την Ολλανδία) και κάναμε συνέχεια καυγάδες όταν πήγαινα κάθε φορά να πληρώσω τις βενζίνες εγώ ή εισητήρια και άλλα έξοδα.  Προσπαθούσε να μου μαγειρέψει μετά από κάθε φορά που της άλλαζα τα "φώτα" στο κρεβάτι (Δυνατός εικοσάρης τότε μέσα στις ορμές   :pipa1:) , αλλά φευ, τι να φάει κανείς εκεί όταν είχα κακομάθει στα Ελληνικά φαγητά, τα περισσότερα μου φαινόντουσαν άνοστα και ανάξια λόγου.

Ειρήσθω εν παρόδω, αποφεύγαμε τις Αγγλίδες στην Ιω και γενικά όλες όσες "φαινόντουσαν" μπατίρησες και φτωχομπινέδες και κατά συνέπεια δεν "πέφταμε" επάνω σε κακοτοπιές...(πριν 40 χρόνια βέβαια δεν υπήρχαν οι τουριστικές ασφάλειες και άλλα τερτίπια και είμασταν αρκετά "αγριεμένοι" π.χ. "έσκασε μύτη" ένα βράδυ Αυγούστου πούλμαν γεμάτο Γαλλίδες τουρίστριες (κυρίως φοιτήτριες) στην παραλία της Χαλκίδας, και αμέσως "έπεσε σύρμα" στα εκεί καμάκια και θυμάμαι την κωμική είκόνα να κοιτάνε αυτές από μέσα και εμείς απέξω από το πούλμαν προσπαθώντας με νοήματα από το παράθυρο να κάνουμε "κοννέ", να "μαζεύεται πλήθος" σιγά-σιγά - ένας~δύο στην αρχή και μετά από λίγο λαός μαζεμένος σαν να ήταν ομάδα ποδοσφαίρου και απέξω οι φίλαθλοι-. Στο τέλος αυτές, καταφέρανε τον οδηγό και την συνοδό, να κάνουν στάση να κατέβουν πριν συνεχίσουν την πορεία τους για αργότερα και αμέσως μόλις άνοιξαν οι πόρτες του πούλμαν σχεδόν ο καθένας έπερνε στην διπλανή καφετέρια εκείνη τη Γαλλίδα που της έκανε νοήματα απέξω (συννενόηση με φτωχοαγγλικά,  με νοήματα ή  ό,τι μπορούσε ο καθένας). Μια απίστευτα κωμική εικόνα που πρέπει να την έχει ζήσει κανείς, για να γελάσει με το τραγελαφικό εκείνης της στιγμής). Πάντως πέσανε μεγάλοι πήδουλοι στις Γαλλιδούλες (τις πιο "ξεπεταγμένες" από αυτές),  από ορισμένους έμπειρους μεγαλύτερους (και πιο εμφανίσιμους από μένα), φίλους μου όταν επέστρεψε το πούλμαν πίσω για διανυκτέρευση μετά από την γύρα τους στην Εύβοια. Εγώ κράτησα διαρκή επαφή (αλληλογρ. κλπ) με μια πιο άβγαλτη πιτσιρίκα (και πιο "χαμηλών τόνων"), που γνώριστήκαμε τότε και κράτησα το "all due payback" για την επόμενη επίσκεψή της στην Ελλάδα.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Φετος γαμησε κανενας καμια τουριστρια ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα???  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Τι γίνεται ρε παιδια με τις τουρίστριες; Γαμάει κανένας; Στα χρόνια μου γινόταν χαμός με τις Βόρειες Δυτικές και μεγάλος χαμός έγινε πιο μετά όταν πρωτοεμφανίστηκαν οι Ρωσίδες. Τώρα τι παίζει;
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Τι γίνεται ρε παιδια με τις τουρίστριες; Γαμάει κανένας; Στα χρόνια μου γινόταν χαμός με τις Βόρειες Δυτικές και μεγάλος χαμός έγινε πιο μετά όταν πρωτοεμφανίστηκαν οι Ρωσίδες. Τώρα τι παίζει;
Πάντως τις προάλλες ένας φίλος μου περιέγραφε εικόνες εθνικής ντροπής από το φετινό καλοκαίρι.
Γαλλιδούλες σε κάψες και να μην την πέφτει κανείς γιατί δυστυχώς η αρχαία τέχνη του καμακιού δεν μεταλαμπαδεύτηκε στην νέα γενιά. :woldman:
Μου είπε πως μονο ένας πιτσιρικάς είχε τις γνώσεις και είχε βαρεθεί να γαμάει.
Πρέπει να ανοίξουν σχολές! Να γίνουν προβολές εκπαιδευτικών video με Σταμάτη Γαρδέλη και έτσι!  :rockon: :rockon:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Πάντως τις προάλλες ένας φίλος μου περιέγραφε εικόνες εθνικής ντροπής από το φετινό καλοκαίρι.
Γαλλιδούλες σε κάψες και να μην την πέφτει κανείς γιατί δυστυχώς η αρχαία τέχνη του καμακιού δεν μεταλαμπαδεύτηκε στην νέα γενιά. :woldman:
Μου είπε πως μονο ένας πιτσιρικάς είχε τις γνώσεις και είχε βαρεθεί να γαμάει.
Πρέπει να ανοίξουν σχολές! Να γίνουν προβολές εκπαιδευτικών video με Σταμάτη Γαρδέλη και έτσι!  :rockon: :rockon:

Tύπε έφυγε ο τελευταίος των Μοικανων και ξεκινησε το χαος, δεν υπάρχει ελπίδα...


photo uploading
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Φετος γαμησε κανενας καμια τουριστρια ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα??
:zfuck: :zfuck: :kissass: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.149
Like
4.696
Πόντοι
1.756
Οποιος πηγε στο φοιτητικο καμπινγκ στο Ποσειδι να μου στειλει προσωπικο μην. κατι θελω να ρωτησω....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Οποιος πηγε στο φοιτητικο καμπινγκ στο Ποσειδι να μου στειλει προσωπικο μην. κατι θελω να ρωτησω....
Τι εγινε τυπε;Δεν οργανωθηκατε καλα;Την εφαγες και δεν θυμασαι απο ποιον;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.149
Like
4.696
Πόντοι
1.756
Τι εγινε τυπε;Δεν οργανωθηκατε καλα;Την εφαγες και δεν θυμασαι απο ποιον;
Μπα... την μηχανη την εχω μπροστα,οχι πισω... κατι μαλακιες εγιναν με μια γκομενα κολητου.... μην την ψαχνεις..
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαματε τουριστριες παντου  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Βοηθηστε τον Τουρισμό

Στηρήξτε την Ελληνική Οικονομία
ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ


Αληθεια καμια φετινη εμπειρια απο καποιον συναγωνιστη?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Γαματε τουριστριες παντου  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Βοηθηστε τον Τουρισμό

Στηρήξτε την Ελληνική Οικονομία
ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ


Αληθεια καμια φετινη εμπειρια απο καποιον συναγωνιστη?
Που χαθηκες εσυ;Μονο καλοκαιρινη σεζον κυκλοφορεις;Τουρίστα εισαι;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαματε τουριστριες παντου  :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :cum: :cum:

Βοηθηστε τον Τουρισμό

Στηρήξτε την Ελληνική Οικονομία
ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ


Αληθεια καμια φετινη εμπειρια απο καποιον συναγωνιστη?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση    αλλα γαμηστε τες δυνατα και ομορφα......... να ξαναερθουν :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

COCK

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
148
Like
118
Πόντοι
1
Εσυ γαμας?
κατα τα αλλα μας θυμάσαι κάθε καλοκαίρι για να μας πεις να γαμαμε τουρίστριες :kissass2:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση    αλλα γαμηστε τες δυνατα και ομορφα......... να ξαναερθουν :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Ελα ,πες την αλήθεια!Ντυνεσαι τουρίστρια και γυρνας στα νησια μπας και σε πηδηξουν!
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
σε ποιο νησί θα γαμησουμε φέτος τουρίστριες;;;;;; προτάσεις....  :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom