Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ρε συ αλλη διατροφη και τροπος ζωης στο αμερικα και αλλος στο Ισραιλ. Οσο για τον χαρακτηρα σου λεω αν σε γουσταρει θα ερθει να στην πεσει και θα την φας το ιδιο βραδυ για να μη σου πω επιτοπου
ξερω οτι ολοι διαβαζουν τα ιδια βιβλια γιαυτο λεω δεν θα εχει και μεγαλη διαφορα :grin:

εσενα σου ετυχε σκηνικο ? γτ ξερεις απο γνωστους κλπ πολλα ακους
 

Stamzor

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Οχι φίλε μου μια χαρά κορμάρες έρχονται τουλάχιστον στη ρόδο 4 συνεχόμενα καλοκαίρια γίνεται χαμός.. απλά πρέπει να ξέρεις που να πας..δουλεύουν φίλοι μου σε ξενοδοχεία και καταλαβαίνεις Σκαουτινγκ...

Αυτο που έγραψες για τις ισραηλινές Ενδιαφέρον ... δεν έχω εμπειρία με τέτοια σχολή κι ας είναι και πολεμική... :knockinb: που να τις βρεις όμως αν έρχονται λίγες όπως λες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οχι φίλε μου μια χαρά κορμάρες έρχονται τουλάχιστον στη ρόδο 4 συνεχόμενα καλοκαίρια γίνεται χαμός.. απλά πρέπει να ξέρεις που να πας..δουλεύουν φίλοι μου σε ξενοδοχεία και καταλαβαίνεις Σκαουτινγκ...

Αυτο που έγραψες για τις ισραηλινές Ενδιαφέρον ... δεν έχω εμπειρία με τέτοια σχολή κι ας είναι και πολεμική... :knockinb: που να τις βρεις όμως αν έρχονται λίγες όπως λες.
τυπε μαθε απο πρακτορεια σε ποιο νησι θα σπρωξουν τις ισραηλινες το καλοκαιρι
και σκασε μυτη εκει
φορα και κανα μαγιο παραλαγης για να τους κεντρισεις το ενδιαφερον :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Μου χουν τυχει 3 ως τωρα γερμανιδες και 2 ρωσιδια.οι γερμανιδες πολυ πιο πορνιδια,πιο ευκολες και παρασυρονται πιο ευκολα σε extremeσεξιστικα.τα ρωσιδια ομως πολυ πιο καυλακια  :tits2: :tits2:
τι εξτριμ τους εκανες ρε τυπε? :think:
 

Stamzor

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι μουσουλμανες ρε τυπε χαλαρα

αχαχαχαχα! θα το έχω υπόψιν για το επόμενο καλοκαίρι! θα πάω να κάνω και ειδική παραγγελια το μαγιό του Ράμπο! και βουρ στο πόλεμο.. Όντως είναι τόσο κάλες οι Ισραηλινές??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
αχαχαχαχα! θα το έχω υπόψιν για το επόμενο καλοκαίρι! θα πάω να κάνω και ειδική παραγγελια το μαγιό του Ράμπο! και βουρ στο πόλεμο.. Όντως είναι τόσο κάλες οι Ισραηλινές??
σκυλια του πολεμου τυπε :fuck2:
 

Επισκέπτης
τυπε μαθε απο πρακτορεια σε ποιο νησι θα σπρωξουν τις ισραηλινες το καλοκαιρι
και σκασε μυτη εκει
φορα και κανα μαγιο παραλαγης για να τους κεντρισεις το ενδιαφερον :grin:
δεν πανε γκρουπαρισμενες οι Ισραηλινες :-
Απο τις 10 του Σεπτεμβριου και μετα θα δεις αρκετες στην Μυκονο και στην Σαντορινη αν και οι πιο πολλες γουσταρουν αρχαιολογικους χωρους και θα τις βρεις στους Δελφους, στην Αργολιδα, στα Μετεορα και αρκετες στην Θεσσαλονικη. Στην Αθηνα ερχονται αλλα για 1-2 μερες και ειναι δυσκολο να κανεις παιχνιδι
 

Stamzor

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
hmm ενδιαφέρον! Αλλά που να πας ρε γμτ Σεπτέμβριο διακοπές όταν αρχίζει η δουλεια?? :headbang:
 

Επισκέπτης
Μεγάλα ξέκωλα είναι και οι Λατινοαμερικάνες, αλλά αυτές έρχονται συνήθως για εκπόρνευση

Ειδικά αυτές απ τον Αγ. Δομίνικο καίνε άλλο καύσιμο  :rockon:
 

Επισκέπτης
Μεγάλα ξέκωλα είναι και οι Λατινοαμερικάνες, αλλά αυτές έρχονται συνήθως για εκπόρνευση

Ειδικά αυτές απ τον Αγ. Δομίνικο καίνε άλλο καύσιμο  :rockon:
οι λατινοαμερικανες αν σου κατσουν κανουν γαμω τα :fuck1: αλλα ειναι πολυ δυσκολες γκομενες
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Μεγάλα ξέκωλα είναι και οι Λατινοαμερικάνες, αλλά αυτές έρχονται συνήθως για εκπόρνευση

Ειδικά αυτές απ τον Αγ. Δομίνικο καίνε άλλο καύσιμο  :rockon:
τυπε εγω νομιζα οτι ειναι οι μουναρες που βλεπουμε στα σηριαλ. ε καμια σχεση .χοντρες ασχημες και βρωμιαρες.μιλαμε για βρωμιαρες.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
τυπε εγω νομιζα οτι ειναι οι μουναρες που βλεπουμε στα σηριαλ. ε καμια σχεση .χοντρες ασχημες και βρωμιαρες.μιλαμε για βρωμιαρες.


και στις photo από τις παραλίες τους γιατί είναι όλες μουνάρες ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε εγω νομιζα οτι ειναι οι μουναρες που βλεπουμε στα σηριαλ. ε καμια σχεση .χοντρες ασχημες και βρωμιαρες.μιλαμε για βρωμιαρες.

:2funny: :2funny: τυπε να τον ακους τον σκιουρο ξέρει απο αυτα.
 

Επισκέπτης
τυποι υπαρχουν κατι λατινοαμερικανες που χανεις το μυαλο σου, υπαρχουν και μπαζα που τα μπαζα τους ειναι πολυυυυυυυυυυ μπαζα αλλα γενικα ειναι δυσκολες, συναισθηματικες και ζηλιαρες
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
και στις photo από τις παραλίες τους γιατί είναι όλες μουνάρες ?
γτ τις μουναρες στις ελληνικες παραλιες? αλλα δεν ειναι ετσι προφανως ουτε εδω ουτε εκει.

πηγα σε αρκετες πολεις που ζουσαν λατινοι.μλκα τρισαθλια ρατσα. αυτα  τα μοντελα στα σηριαλ πρεπει να τα παιρνουν απο τα 12 ,πριν παχυνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom