Νέα

Δεύτερο ΙΧ ή σκούτερ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 780
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.894
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
καλά θα ήταν......

δεν έχω λεφτά ούτε για γυμναστήριο ούτε για σούπερ μάρκετ


κλέβω σακούλες σ/μ από γριες την ώρα που βγαίνουν από το σούπερ.....και τρέχω όσο πιο γρήγορα μπορώ.....νάτη και η γυμναστική βέβαια θα μου πεις


2 σε 1
Που τα σκέφτεσαι ρε σατανά...
 

tsontopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
144
Κριτικές
14
Like
813
Πόντοι
291
καλά θα ήταν......

δεν έχω λεφτά ούτε για γυμναστήριο ούτε για σούπερ μάρκετ


κλέβω σακούλες σ/μ από γριες την ώρα που βγαίνουν από το σούπερ.....και τρέχω όσο πιο γρήγορα μπορώ.....νάτη και η γυμναστική βέβαια θα μου πεις


2 σε 1
Μην ξεχάσεις να κανείς κάμψεις Δικέφαλων και γαλλικές όρθιος με τις σακούλες μαν , κρίμα τα χεράκια να μην τα γυμνάζεις .
Αν τώρα είναι ελαφριές οι σακούλες λόγω ακρίβειας θα σου προτινα να έπερνες και την γριά μαζί με τις σακούλες και να την είχες σαν μπάρα για πιέσεις , όρθιες κωπηλατικής ,κάμψεις και skull crushers .
Άσε που άμα έχει και κάνα χρυσό δόντι στην μασέλα πας Ερικο που αγοράζει σαν κόσμημα ,
Και έχεις ακούσει για τις πίπες της γριάς φαφούτας ;;
Θα γλιτώσεις και τα λεφτά από πηδήματα
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Scooter αλλά όχι beverly και υπό την προϋπόθεση ότι ξέρεις καλά από δίκυκλα διότι όπως και να το κάνουμε η οδήγηση μηχανής έχει κινδύνους και απαιτεί εμπειρία και δεξιότητα. Εχω scarabeo (πρωτοξάδερφο των beverly δηλαδή) και μου έχει βγάλει μεγάλο αριθμό βλαβών. Με 1500 € τι να πω για μεταχειρισμένο αυτοκίνητο...θα έχει χιλιόμετρα και θα χαλάσει κι αυτό. Φτάνουν για κανά gertz ή picando?
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
512
Πόντοι
21
με 1500ε δεν αγοράζεις αμάξι

συμβόλαιο με το συνεργείο αγοράζεις

πιο φτηνά θα σου έρθει να τα φας στα ταξί :confused::confused::confused:
Υπάρχουν καλοσυντηρημένα αμάξια που πωλούνται σε τέτοιες τιμές λόγω παλαιότητας και φθορών στο χρώμα που δε δημιουργούν όμως πρόβλημα στην κυκλοφορία όπως γίνεται κατανοητό...
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
512
Πόντοι
21
Σε μια αγορά δικύκλου πρέπει να υπολογίζεις και τα έξτρα.Κράνος,γάντια,μπουφάν,μποτάκια κλπ.1500€ το μηχανάκι και άλλα 1000€ τα υπόλοιπα.
 
OP
OP
B

Bestman

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
77
Like
113
Πόντοι
0
Κράνος έχω airoh σπαστό, είχα πάντα παπί, και στο τέλος πήρα ένα κινέζικο σκούτερ keeway 150, τα έδωσα όλα γτ η γυναίκα ήταν σπίτι με τα μωρά και εξυπηρετιομασταν με ένα ιχ.
Τώρα που έπιασε δουλειά όμως, υπάρχει πρόβλημα μετακίνησης.. για μένα..
Ιχ εννοείται κάτω από 1400 κυβικά λόγω τελών κυκλοφορίας..
 

BestNot

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2024
Μηνύματα
177
Like
286
Πόντοι
21
όταν πεινάς δε το πολυσκέφτεσαι απλά αρπάζεις τη σακούλα από το γριόνι και τρέχεις με τα λάφυρα :badair:
Κι όταν φτάσεις σπίτι
Την ανοίγεις
Και βρίσκεις τζελ και προφυλακτικά και vibrator

Καλή όρεξη

ΥΓ
Σκουτεράκι μόνο honda
Δεύτερη επιλογή yamaha klp
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.976
Like
14.475
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν καλοσυντηρημένα αμάξια που πωλούνται σε τέτοιες τιμές λόγω παλαιότητας και φθορών στο χρώμα που δε δημιουργούν όμως πρόβλημα στην κυκλοφορία όπως γίνεται κατανοητό...
με πόσ χλμ τύπε? :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom