Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.875
Πόντοι
5.506
αλλο ενα νημα που σε ελαχιστες στιγμες γεμιζει γκιφακια με τραβελοψωλες να πετανε απο δω και απο κει και χαραδρομουνα σαν το γκραν κανυον ετοιμα να σου καταπιουν την υπαρξη για παντα και ολοι οι λογικα σκεπτομενοι ανθρωποι τρεχουμε να γλυτωσουμε εντρομοι απο τις σκληρες εικονες!
βγαζεις βιαστικα συμπερασματα...ετσι λεγατε και για τον φανη απο το νημα καμπιγκ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.869
Κριτικές
42
Like
29.158
Πόντοι
28.246
Γιατι τυπε λιγοι τους πεφτουμε;
οι μεγαλυτερες ψωλες και τα πιο αδαμαντινα κορμια της Ελλαδος ειμαστε εδω μεσα.
Κανονικα θα επρεπε ολες οι ελληνιδες να εχουν πιστοποιηση μπου -σαν του κοβιντ-, χωρις χαρτι να μην την γαμαει κανενας..
Σωστό κι αυτό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
το μονο που δεν μου αρεσει στην βουλα ειναι το ονομα...μπαςκλας ρε παιδακι μου
Ναι ...ενώ αν την λέγανε Βίκυ θα νόμιζες ότι είναι η Κουλιανου και θα ζητούσες αυτόγραφο;
Εγώ ας πουμε γουστάρω την Βούλα Παπαχρήστου και ας μην έχει την απίστευτη λάμψη το όνομα της....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να μπει στο Φ.Ε.Κ....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
τυπος βουλα κοζαρει και απο την σπυριαρα :undecided::undecided::undecided: στανταρ στα νιάτα του θα χε τρυπώσει σε κανα φοριαμο στα αποδυτήρια για γκλορυ χοουλ

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.299
Πόντοι
10.336
αλλο ενα νημα που σε ελαχιστες στιγμες γεμιζει γκιφακια με τραβελοψωλες να πετανε απο δω και απο κει και χαραδρομουνα σαν το γκραν κανυον ετοιμα να σου καταπιουν την υπαρξη για παντα και ολοι οι λογικα σκεπτομενοι ανθρωποι τρεχουμε να γλυτωσουμε εντρομοι απο τις σκληρες εικονες!


willis-bruce-smile.gif
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.875
Πόντοι
5.506
μπασκλασαρια η παπαχρηστου
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.869
Κριτικές
42
Like
29.158
Πόντοι
28.246

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
μπασκλασαρια η παπαχρηστου
Το απέκλεισαν το κορίτσι από τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2012 κάτι λαθρολαγνοι....το αδίκησαν ...Απονη ζωή,μας πέταξες στου δρόμου την άκρη μας αδικησες.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.041
Like
1.824
Πόντοι
216
το βουλα ειναι γτπ αλλα βγαινει απτο παρασκευη που μπορει να το κανει Ευη ή Εβιτα, τα οποια ειναι καβλιαρικα ονοματα
Αλλο ενα σημαδι οτι η Βουλα που εχουμε εδω μεσα ειναι θεοχοντρη :2funny: αν εχει μουνι φυσικα
Τυπε γαμουσα μια παντρεμένη που έβλεπε ο άντρας της και την λεγανε Σούλη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Είμαι κάμποσο. Δεν το ήξερα, τι θέλεις να κάνω τώρα; Να πάω να γαμήσω την Βούλα για τιμωρία;
Είναι πολύ σκληρή τιμωρία αυτή...θα θυσιαστω εγώ και θα την κάνω εγώ την κίνηση για Βούλα Παπαχρήστου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αδερφέ αν αναφέρεσαι σε one night stand ποτάκι, καμάκι και σεξάκι δεν είναι το ίδιο. Πάλι καβλάντισες, έκανες κίνηση κτλ.

Εδώ μιλάμε για φάση παίρνεις τηλ. και πας να γαμήσεις.
Καλησπερα Φιλε Orgasmik.....το εχω κανει αδελφε μου.....τηλεφωνο...περιοχη Καλλιθεα.....καποτες απο φαρμακειο....και κατευθειαν διαμερισμα......αλλα μια μαλακια και μιση......δεν αξιζε ο κοπος.....και το ρεζουμε.....οσο μου εκανε πιπα η λεγαμενη ο αλλος ετοιμαζε τις περουκες και τα νυχτικα στην μεσα κρεββατοκαμαρα.....φαντασου σκηνικο....καθισμενος στον καναπε...να μου κανει πιπα η αλλη....να της χαιδευω το μουνακι και να σκαει ο αλλος ....μπερουκα ξανθια και τιγρε νυχτικο εξωπλατο.....για ποτε εχυσα....ποτε φορεσα το κουστουμι και την κοπανησα αστα....ουτε σε ταινιες του Βεγγου τετοιο τρεξιμο....χαχαχαχαχαχαχαχααχαχααχαχα...εμεινε ο αλλος καγκελο απο την ταχυτητα....χαχαχχαχχααχαχααχα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Τυπε γαμουσα μια παντρεμένη που έβλεπε ο άντρας της και την λεγανε Σούλη.
Σαν την Σούλη Σαμπάχ;Ανατολίτικο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μεγαλος ειναι αλλα αμορφωτος....τον εχει φαει η νυχτα
Δουλειά της νύχτας η απλά χαβαλες της νύχτας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom