Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Σαββατιάτικη καταδρομή με στόχο Μαργκω. Χτύπησα κανονικά και μου άνοιξαν. Η Μαργκω δυστυχώς ηταν σε δωματιο και η υπηρεσία μου πρότεινε Σοφια. Όποτε η επιλογή μονόδρομος.
Μιας και τόσα έχουν υψωθεί θα επιχειρήσω μια σύγκριση των δυο πάντα με τα δικά μου κριτήρια/μάτια:
Η Σοφια είναι πιο εκφυλη και πιο δοτική που μπορει να παίξει πιο καλά και το κομμάτι του gfe. Με κάποιες δώσεις θεατρικές σε κάποιες φάσεις ειδικα στο ηχητικό κομμάτι αλλα οκ. Εχει μια μοναδικη ρόγα στο φτιαγμένο στηθος που θυμίζει στόμιο μπιμπερό δηλ λεπτή και μαλακή που χοντραίνει στην άκρη. Είναι πολυ συνεργάσιμη και πιο καθαρη απο τη Μαργκω.
Η Μαργκω είναι πιο ωραία γυναίκα, πιο πολυ pse και παει μαζί σου μέχρι ένα σημείο, απο εκεί και πέρα διεκδικεί το κομμάτι της. Αν πρέπει να επιταχύνει το κάνει αν όχι αφήνεται. Σε κάποιες φάσεις νομίζω ότι είναι και θέμα μέρας η ωρας η διαθεση της.
Μασαζ στο ίδιο επιπεδο ίσως ένα Τσακ επανω η Μαργκω.
Και οι δυο είναι value for money, δεν μπορεις να χάσεις ιδιαίτερα αν είσαι καθαρός.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μία Αλεξάνδρα ξανθιά Ρωσίδα πιστόλι που δούλευε το 2016 περίπου εδώ ξέρουμε πού βόσκει?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
354
Κριτικές
7
Like
943
Πόντοι
371
Ξερουμε για Ζετα η Νικολ αν εργαζονται?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
354
Κριτικές
7
Like
943
Πόντοι
371
Σαββατιάτικη καταδρομή με στόχο Μαργκω. Χτύπησα κανονικά και μου άνοιξαν. Η Μαργκω δυστυχώς ηταν σε δωματιο και η υπηρεσία μου πρότεινε Σοφια. Όποτε η επιλογή μονόδρομος.
Μιας και τόσα έχουν υψωθεί θα επιχειρήσω μια σύγκριση των δυο πάντα με τα δικά μου κριτήρια/μάτια:
Η Σοφια είναι πιο εκφυλη και πιο δοτική που μπορει να παίξει πιο καλά και το κομμάτι του gfe. Με κάποιες δώσεις θεατρικές σε κάποιες φάσεις ειδικα στο ηχητικό κομμάτι αλλα οκ. Εχει μια μοναδικη ρόγα στο φτιαγμένο στηθος που θυμίζει στόμιο μπιμπερό δηλ λεπτή και μαλακή που χοντραίνει στην άκρη. Είναι πολυ συνεργάσιμη και πιο καθαρη απο τη Μαργκω.
Η Μαργκω είναι πιο ωραία γυναίκα, πιο πολυ pse και παει μαζί σου μέχρι ένα σημείο, απο εκεί και πέρα διεκδικεί το κομμάτι της. Αν πρέπει να επιταχύνει το κάνει αν όχι αφήνεται. Σε κάποιες φάσεις νομίζω ότι είναι και θέμα μέρας η ωρας η διαθεση της.
Μασαζ στο ίδιο επιπεδο ίσως ένα Τσακ επανω η Μαργκω.
Και οι δυο είναι value for money, δεν μπορεις να χάσεις ιδιαίτερα αν είσαι καθαρός.
το προγραμμα ειναι το ιδιο?
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
998
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
6
το μαγαζί ανοίγει μόνο σε γνωστές φάτσες ? στο τηλέφωνο που πήρα μου είπε αν δεν είμαι παλιός πελάτης δεν μπορώ να πάω μέχρι να ανοίξουν επίσημα ! respect
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Έχω παει κάποιες φορές χωρίς να ειμαι ο πολυ τακτικός πελάτης. Δεν ξέρω αν αυτο βοήθησε....
Δεν μου φάνηκε ότι είχαν πολλές κοπέλες μιας και όταν ζητησα Μαργκω και μου ειπε ότι ηταν απασχολημένη μου πρότεινε κατ ευθείαν Σοφια, δεν πηγα σε παρέλαση. Και το μαγαζι ηταν σχετικά σκοτεινό και ήσυχο....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μία Κατερίνα αφρατοκομψούλα μιλφ με βυζάρες που δούλευε εδώ (καμιά φορά ήταν και πόρτα) πριν την πανδημία ξέρουμε πού είναι; Θυμάμαι μου κάνε body to body και τα βλεπα όλα κωλυώμενα:jade:
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
181
Κριτικές
8
Like
505
Πόντοι
301
Έχει κάποιος πληροφορία εαν λειτουργεί το ίδρυμα?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
Μπηκα με Σοφια το απογευμα.Η κοπελα πρεπει να ειναι το καλυτερο μιλφ αυτη τη στιγμη στα μασσαζ! Μπαινετε με κλειστα ματια και απολαμβανετε :fuck2:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Μπηκα με Σοφια το απογευμα.Η κοπελα πρεπει να ειναι το καλυτερο μιλφ αυτη τη στιγμη στα μασσαζ! Μπαινετε με κλειστα ματια και απολαμβανετε :fuck2:
Έτσι ακριβώς. Λίρα 100
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Μπηκα με Σοφια το απογευμα.Η κοπελα πρεπει να ειναι το καλυτερο μιλφ αυτη τη στιγμη στα μασσαζ! Μπαινετε με κλειστα ματια και απολαμβανετε :fuck2:
Επιτέλους γαμησες τυπε μου , και είχα αρχίσει να ανησυχώ να ξέρεις ....ένα μεγάλο μπράβο που τον εμπασες ????
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
1623420243155.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom