Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Πριν λίγο
Ρόστερ
Όλγα
Ζέτα
Κάνα
Μαρίνα
Γιάννα
Και η Βυζαρου Πάολα που επέστρεψε μετά από απουσία βδομάδων
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνεται με αυτή τη Ζανα. Μου την συστήσαν ένα Σαββάτο αλλά δεν πέρασα μαζί της καθώς είχα στο μυαλό μου να πάω με κάποια άλλη. Έβαλα σκοπό να την πάρω την επόμενη φορά καθώς μου άρεσε. Μετά, την πέτυχα στο ασανσέρ και μου είπε πως αυτή δεν δουλεύει, αλλά είχε έρθει να πάρει την φίλη της. Μετά ρώτησα και μου είπαν οτι δουλεύει σποραδικά και πρέπει να παίρνω τηλέφωνο να ρωτάω αν είναι εκεί. Παίρνω καθημερινή, μου λένε πως έρχεται Σαββάτο. Παίρνω Σάββατο, μου λένε πως δεν δουλεύει εκεί καμία Ζάνα. Πάω άλλη μέρα απο εκεί, τους λέω το story και μου λένε οτι δούλευε σποραδικά, αλλά πλέον δεν δουλεύει καθόλου. Μετά απο 3 μέρες βγαίνει ο Zero και λέει την είδε εκεί.
Εμένα όλα αυτά με ξενερώνουν γιατί χαλάω χρόνο και φαιά ουσία. Και αυτό που με ενοχλεί περισσότερο απο όλα είναι ότι δεν λένε την αλήθεια, όποια και αν είναι, δεν θα τους παρεξηγήσουμε. Ακόμα και αν η αλήθεια είναι οτι η Ζάνα είναι επιλεκτική και πηγαίνει με όποιον καυλώνει. Μπορεί να με είδε και να αποφάσισε οτι δεν θέλει να περάσει μαζί μου. Είναι κατανοητό. Ούτε πρώτη φορά πάω στο μαγαζί, ούτε τελευταία.
 

delight7

Μασατζίδικο
Εγγρ.
20 Οκτ 2018
Μηνύματα
597
Like
722
Δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνεται με αυτή τη Ζανα. Μου την συστήσαν ένα Σαββάτο αλλά δεν πέρασα μαζί της καθώς είχα στο μυαλό μου να πάω με κάποια άλλη. Έβαλα σκοπό να την πάρω την επόμενη φορά καθώς μου άρεσε. Μετά, την πέτυχα στο ασανσέρ και μου είπε πως αυτή δεν δουλεύει, αλλά είχε έρθει να πάρει την φίλη της. Μετά ρώτησα και μου είπαν οτι δουλεύει σποραδικά και πρέπει να παίρνω τηλέφωνο να ρωτάω αν είναι εκεί. Παίρνω καθημερινή, μου λένε πως έρχεται Σαββάτο. Παίρνω Σάββατο, μου λένε πως δεν δουλεύει εκεί καμία Ζάνα. Πάω άλλη μέρα απο εκεί, τους λέω το story και μου λένε οτι δούλευε σποραδικά, αλλά πλέον δεν δουλεύει καθόλου. Μετά απο 3 μέρες βγαίνει ο Zero και λέει την είδε εκεί.
Εμένα όλα αυτά με ξενερώνουν γιατί χαλάω χρόνο και φαιά ουσία. Και αυτό που με ενοχλεί περισσότερο απο όλα είναι ότι δεν λένε την αλήθεια, όποια και αν είναι, δεν θα τους παρεξηγήσουμε. Ακόμα και αν η αλήθεια είναι οτι η Ζάνα είναι επιλεκτική και πηγαίνει με όποιον καυλώνει. Μπορεί να με είδε και να αποφάσισε οτι δεν θέλει να περάσει μαζί μου. Είναι κατανοητό. Ούτε πρώτη φορά πάω στο μαγαζί, ούτε τελευταία.
Zana δεν δουλεύει
Zero έκανε λάθος
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Φίλε Ηλία και οι υπόλοιποι...
Έγινε δύο φορές λάθος εκ μέρους μου καθότι όταν γράφω από κινητό μερικές φορές ο κορεκτορας κάνει τα δικά του....
Δεν υπάρχει ούτε Κάνα ούτε Ζάνα

Η κοπέλα είναι η Λάνα. Ρωσίδα μιλφ ψιλή ξανθιά εντυπωσιακή με μακρά προϋπηρεσία σε πολλά μαγαζιά
Για αυτό και στο τηλ σου λένε δεν έχουμε Ζάνα. Δίκιο έχουν
Τώρα δεν ξέρω ποια ακριβώς κοπέλα είδες στο ασανσέρ και αν όντως αυτή που είδες είναι η Λάνα η κάποια σλλη
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Καλησπέρα Σας
Σημερα 23/06/2020.
Να σας περιμένουν
Όμορφα κορίτσια :

    Λανα
Γιαννα
Ζέτα(14.00-21.00)
Όλγα
Μαρίνα
Ειρήνη(καινούρια κοπέλα)
Ζάνα (καινούρια κοπέλα 28 χρονών πάνωόμορφη ελληνιδά)

Tηλέφωνο  697 059 1709 / 2130437801

Σύμφωνα με πρόσφατη ανάρτηση του μαγαζιού υπήρχε Ζάνα... οπότε να μην κάνουν τους κινέζους...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Σύμφωνα με πρόσφατη ανάρτηση του μαγαζιού υπήρχε Ζάνα... οπότε να μην κάνουν τους κινέζους...

ενα μηνα πριν ειναι η αναρτηση
αυτη η ελληνιδα Ζανα δεν δουλευει πλεον ηρθε για λιγο και εφυγε
Λανα Ρωσιδα υπαρχει τωρα
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Πριν λίγο στο delight massage!:sunglasses:

•Πάολα η μελαχρινή με τις βυζάρες με μαύρο φόρεμα.

•Ζετα η γνωστή καστανόξανθη μιλφ.

•Λανα η λευκορωσσιδα με το κοντό ξανθό μαλλί.

•Γιαννα η νταρντανα από τη Λευκορωσία επίσης..!

•Βικτωρια επέστρεψε σήμερα κατά τα λεγόμενα της υπηρεσίας.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Βικτωρια???
Ευχαριστώ
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Τίποτα νεότερο για Σοφία, Μάργκο και Έρικα ???
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Πέρασμα από το Delight το μεσημέρι! Φρατζή 7!:sunglasses:

Η κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε τις:
Ζέτα η μιλφαρα καστανόξανθη με το ωραίο σώμα και πρόσωπο,φορούσε ένα ωραιο μαύρο φόρεμα...:P
Γιάννα μιλφ νταρντανα και αυτή με βυζάρες.:wink:
Η Βικτώρια όπου και ήταν ο λόγος της επίσκεψης ήταν στο δωμάτιο σε προγράμμα....
Και τέλος βγήκε η νέα παρουσία του μασατζιδικου.Η Θόδωρα...!:rockon:Μελαχρινή προ μιλφ με κόκκινο φόρεμα!Πρόσωπο που υπόσχεται πολλά...Σώμα με πιασίματα και όπως δήλωσε φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό...!
Λογικά θα δοκιμαστεί εντός των ημερών....
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
5
Like
3.539
Πόντοι
736
Το πρόγραμμα δεν το ανακοινώνετε πλέον!!!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Μπήκα στην ιστοσελίδα τους και το πρόγραμμα ανανεώθηκε πριν δύο εβδομάδες. Όποιος θέλει τηλεφωνεί και μαθαίνει.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Το απόγευμα στο Φρατζή 7!:sunglasses:

Η κυρία της υποδοχής,
μου παρουσίασε τις:

Πάολα με μαύρο φόρεμα με τις βυζάρες της!:P

Γιαννα η γνωστή μιλφαρα.

Ζέτα με ωραίο σώμα και μαύρο φόρεμα και αυτή.

Η Βικτώρια στο δωμάτιο....

Και νέα προσθήκη η Ρωξάννα...!Αδύνατη παρουσία από την Ουκρανία.Μελαχρινη με ξανθιές ανταύγειες με μαύρο φόρεμα και αυτή!:P



 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Δοκιμαστηκε η Ροξανα....
Μιλφ απο Ουκρανια.. γυρω στα 35... αδυνατη...στυλιαρι που λενε... με πολυ ωραιο κολαρακι..που αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα!! Ευχαριστη παρουσια στο δωματιο.. μιλαει λιγα ελληνικα.. μπορεις να συνενοηθεις.. Μασαζακι καλο... αλλα στο αγωνα ειναι ακομα καλυτερη... Αλλαξαμε αρκετες στασεις.. απο το μασαζοκρεβατο στον καναπε..μετα στα ορθια..με δυνατους κ γρηγορους ρυθμους... κλπ... κ δεν δυσανασχετησε καθολου..αντιθετα εδειξε οτι το απολαμβανει..!!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
47
Like
7.281
Πόντοι
5.646
Δοκιμαστηκε η Ροξανα....
Μιλφ απο Ουκρανια.. γυρω στα 35... αδυνατη...στυλιαρι που λενε... με πολυ ωραιο κολαρακι..που αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα!! Ευχαριστη παρουσια στο δωματιο.. μιλαει λιγα ελληνικα.. μπορεις να συνενοηθεις.. Μασαζακι καλο... αλλα στο αγωνα ειναι ακομα καλυτερη... Αλλαξαμε αρκετες στασεις.. απο το μασαζοκρεβατο στον καναπε..μετα στα ορθια..με δυνατους κ γρηγορους ρυθμους... κλπ... κ δεν δυσανασχετησε καθολου..αντιθετα εδειξε οτι το απολαμβανει..!!
κωλαρακι ωραίο ε;φουλ κάνει; ευχαριστώ.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
καλημέρα , δεν έχουμε κανένα νέο από Μάργκω και Σοφία ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom