Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Massage, Κατεχάκη & Κηφισίας, Νέο Ψυχικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 361K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Αλλιώς να το γυρίσουν σε στούντιο, αλλά να παίζουν και με τιμές στούντιο... Όχι όλα δικά τους...
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Εχω πάει σε όλα τα μαγαζιά της Βίκυς, και είναι αλήθεια ότι ο καινούργιος χώρος τείνει προς το διαφορετικό με νέες εξωτικές παρουσίες που όμως δεν ξέρουν την "δουλειά" του μασατζίδικου αλλά απο την άλλη πιος νοιάζεται για το μασάζ? Στο χέρι σας είναι να μην τις επιλέγετε εάν θέλετε μασάζ, επιλέξτε κάποια που ξέρει. Αλλά ποιά είναι η "meta-milf" που σε στεναχώρησε φίλε μου? Κάποια απο τις παλίες ή απο τις καινούργιες?
Και εμείς έχουμε κλάψει πολλές φορές συνεδρίες για  τις οποίες νιώθουμε ότι πετάξαμε τα λεφτά μας! Πες μας να φυλαγόμαστε.

Οι παλιές, κάνουν καλά την δουλειά τους. Είναι απο τις υπολοιπες. Μετά απο 3 φορες, δεν ξέρω ηλικια (δεν λέει), αρα meta-milf, αλλά δεν θα την δώσω, γιατί θα πέσετε με τα μούτρα να μου την φάτε, ενα πράγμα σας λέω μόνο "δεν της φαίνεται". Την πρώτη φορά για άλλη είχα πάει (Ολγα) αλλά έλειπε και πέρασα με αυτή αν και δεν μου γέμιζε το μάτι. Την πρώτη & δεύτερη φορά ήταν καταπληκτική μέσα, αλλά την τελευταία ξεπετα. Εάν συνεχίσει ετσι θα την τιμωρήσω, θα την βγάλω απο στανταράκι μου και θα σας την δώσω εσάς!!!!!!
Φίλε είσαι ή ήσουν ο menios47? Εάν ναί καλωσήρθες πίσω μπαγάσα!
 

petralona1967

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Οι παλιές, κάνουν καλά την δουλειά τους. Είναι απο τις υπολοιπες. Μετά απο 3 φορες, δεν ξέρω ηλικια (δεν λέει), αρα meta-milf, αλλά δεν θα την δώσω, γιατί θα πέσετε με τα μούτρα να μου την φάτε, ενα πράγμα σας λέω μόνο "δεν της φαίνεται". Την πρώτη φορά για άλλη είχα πάει (Ολγα) αλλά έλειπε και πέρασα με αυτή αν και δεν μου γέμιζε το μάτι. Την πρώτη & δεύτερη φορά ήταν καταπληκτική μέσα, αλλά την τελευταία ξεπετα. Εάν συνεχίσει ετσι θα την τιμωρήσω, θα την βγάλω απο στανταράκι μου και θα σας την δώσω εσάς!!!!!!
Φίλε είσαι ή ήσουν ο menios47? Εάν ναί καλωσήρθες πίσω μπαγάσα!

Φίλε μου τώρα θυμηθηκα ποιος είσαι! Αρε φάπες που θές! Εχεις pm!!!
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
:tits2: :tits2:
Οι παλιές, κάνουν καλά την δουλειά τους. Είναι απο τις υπολοιπες. Μετά απο 3 φορες, δεν ξέρω ηλικια (δεν λέει), αρα meta-milf, αλλά δεν θα την δώσω, γιατί θα πέσετε με τα μούτρα να μου την φάτε, ενα πράγμα σας λέω μόνο "δεν της φαίνεται". Την πρώτη φορά για άλλη είχα πάει (Ολγα) αλλά έλειπε και πέρασα με αυτή αν και δεν μου γέμιζε το μάτι. Την πρώτη & δεύτερη φορά ήταν καταπληκτική μέσα, αλλά την τελευταία ξεπετα. Εάν συνεχίσει ετσι θα την τιμωρήσω, θα την βγάλω απο στανταράκι μου και θα σας την δώσω εσάς!!!!!!
Πέστα χρυστόστομε!!!      ( Περασα την προηγουμενη εβδομαδα με το meta-milf στανταράκι μου και έκανα την πιο χάλια συνεδρία απο τότε που τους γνώρισα (4 χρόνια).
Ανυπαρκτο μασάζ, λίγο body to body, μετα βουρ στην πούτσα μου, πίπα & καραμέλωμα αρχιδιών καλούτσικα, τα υπολοιπα ξεπέτα. Κατσε σπίτια σας εάν δεν θέλετε να γαμιόσαστε. Ασε που ζητησε μετά να μην γράφω στο site. Πληρωσα full και με ξεπεταξε σε 30 λεπτά. Oι υπολοιπες για τα μπάζα, μαύρες, γριές, χοντρες. Μάλλον είναι studio και κρατάνε τον τίτλο του μασατζίδικου για ξεκαρφωμα. Ακριβό μπουρδέλο κατάντησε κρίμα, επρέπε να λέγεται "DBA Studio".)     ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ...ΕΞΗΓΗΣΕΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΠΡΩΤΑ ΛΕς ΟΤΙ ΠΗΓΕς ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙς 4 ΧΡΟΝΙΑ,,Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩς ΤΗ ΛΕΝΕ....ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ? ΜΗΠΩς ΕΧΕΙς ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ(ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ) Η ΜΗΠΩς ΤΟ ΠΑς ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥς ΥΠΟΛΟΙΠΟΥς ΦΙΛΟΥς ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κποιο παραπονο,, να απευθηνθουν στη βικυ για αμμεση λυση προβληματος.. καλο απογευμα!!!!!  :tits2:
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
ΥΣ_- ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΙΛΦΑΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΓΑ ..ΑΡΑ ??????
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ...ΕΞΗΓΗΣΕΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...ΠΡΩΤΑ ΛΕς ΟΤΙ ΠΗΓΕς ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙς 4 ΧΡΟΝΙΑ,,Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩς ΤΗ ΛΕΝΕ....ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ? ΜΗΠΩς ΕΧΕΙς ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ(ΧΩΡΙς ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ) Η ΜΗΠΩς ΤΟ ΠΑς ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥς ΥΠΟΛΟΙΠΟΥς ΦΙΛΟΥς ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κποιο παραπονο,, να απευθηνθουν στη βικυ για αμμεση λυση προβληματος.. καλο απογευμα!!!!!  :tits2:

Δεν καταλαβες τι έγραψα, απο την βιασύνη σου να μου την πείς, ή επειδή δεν καταλαβαίνεις καλά τα ελληνικά επειδή είσαι ξένη. Εγραψα ότι ξέρω το μαγαζί σας 4 χρόνια (και εσένα, εάν είσαι η Βίκυ). Δεν έγραψα ότι ξέρω το στανταράκι μου 4 χρόνια. Αρα το υπολοιπο σου επιχείρημα και ο τόνος σου είναι άκυρα!!!
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
ΥΣ_- ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΙΛΦΑΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΓΑ ..ΑΡΑ ??????

Μαλλον πρέπει να κάνεις "κατανοηση ελληνικού κειμένου". Ζητα απο έναν που μιλάει ελληνικά να σου πεί τι έγραψα. Σου απαντάω παραπάνω ότι η αρχική σου κουβέντα είναι λάθος  :headbang:. Εσας σας ξέρω 4 χρόνια, την Ολγα (που είναι απο τις καλύτερες που εχεις εκει μέσα  :headbaning1:  :headbaning1:), την γνώρισα σε άλλο κατάστημα πριν γνωρίσω εσάς!!! Και δεν είναι μιλφαρα (στα 40 δεν την λές μιλφάρα ακόμα  :kneel:  :kneel:)
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
Μαλλον πρέπει να κάνεις "κατανοηση ελληνικού κειμένου". Ζητα απο έναν που μιλάει ελληνικά να σου πεί τι έγραψα. Σου απαντάω παραπάνω ότι η αρχική σου κουβέντα είναι λάθος  :headbang:. Εσας σας ξέρω 4 χρόνια, την Ολγα (που είναι απο τις καλύτερες που εχεις εκει μέσα  :headbaning1:  :headbaning1:), την γνώρισα σε άλλο κατάστημα πριν γνωρίσω εσάς!!! Και δεν είναι μιλφαρα (στα 40 δεν την λές μιλφάρα ακόμα  :kneel:  :kneel:)
ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΞΈΝΗ ? ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ?ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ !
 

petralona1967

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
ΥΣ_- ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΙΛΦΑΡΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΓΑ ..ΑΡΑ ??????

Εχει ένα δίκιο Βίκυ (ή όποιος γράφει, μπερδεύτηκα) . Γράφει οτι, εσας, σας ξέρει 4 χρόνια, και δεν είπε ότι δεν θυμάται το όνομα της κοπέλας που περασε. Είπε ότι δεν μας την λεέι για να μην του "την φάμε" και προφανώς για να μην της δημιουργήσει πρόβλημα στην δουλειά της, και μπορεί και να θολώνει λίγο τα νερά. Και αυτό είναι το καλό με το forum!!
Εγώ οποτε είχα πρόβλημα, σου έχω μιλήσει αμέσως ιδιαιτερως. Οσο για τον μικρο που παραπονιέται, θα του πω να ηρεμησει, ειναι λίγο παρορμητικός λογω καταγωγής!!!  :hi:
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΞΈΝΗ ? ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ?ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ !

Νομιζα ότι εσύ είσαι η οικοδεσποινα του μαγαζιού η γνωστή Βίκυ μας!!! Εάν λανθάνω σε αυτό sorry  :hi:!!!! Απο παλιά νομίζω ότι η Βίκυ έγραφε  :-!!!!
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
headbang3:ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,,ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ,,ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΝΟΜΑ ΚΟΠΕΛΑς,, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗς,,headbang3 ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΤΙς ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΟΛΕς ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕς ΛΕς Κ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΤΑ ΥΔΡΥΜΑΤΑ :heavymetalbig: ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΓΕΛΟΙΟ,,ΟΠΟΙΟς ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ,, ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΗ ΒΙΚΥ ΑΜΜΕΣΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ,, ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!! :tits2:
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Και γιατί να μιλήσω σε σένα ιδιαιτέρως annamaria0008??? Δεν οφείλεις να βλέπεις πόσο κρατάνε οι κοπέλες τα ραντεβού? Δηλαδή όποιον κάνει παράπονα να τον εξυπηρετήσουμε για να μη μας δυσφημεί και τους υπόλοιπους άστους να πάνε να πνιγούν?
Αν θέλεις να λέγεσαι σωστό μαγαζί, πρέπει κάποια πράγματα να τα τηρείς. Μισάωρο πρόγραμμα, θα πρέπει να είναι ΜΙΣΗ ΩΡΑ. Μιας ώρας, θα πρέπει να ΜΙΑ ΩΡΑ, ούτε δεκάλεπτα, ούτε δεκαπεντάλεπτα.

Προσωπικά έχω κάνει 3 sessions σχετικά πρόσφατα, με διαφορετικές κοπέλες και η αντιμετώπιση ήταν παρόμοια, λες και οι κοπέλες έχουν αυτή τη γραμμή ή έχουν αφεθεί ανεξέλεγκτες να κάνουν ότι γουστάρουν.

Φρόντισε λοιπόν να τηρούνται τα ωράρια, γιατί δεν είσαι στούντιο, είσαι μασσάζ. Όταν μου ζητάς τα 60 ή τα 80, δεν μου κάνεις έκπτωση επειδή έκατσα το 1/3 του χρόνου. Εγώ γιατί να δεχτώ το ψαλίδισμα του χρόνου?

Να σημειώσω πως προσωπικά, δεν πάω σε στούντιο γιατί δεν γουστάρω το "άψε σβήσε" της υπόθεσης, θέλω να έχω το χρόνο μου. Και ξέρω πάρα πολλούς που σκέφτονται έτσι. Αν είναι να είσαι "κρυφό στούντιο" να μας το πεις.
Δεν έχω να κάνω κανένα παράπονο προσωπικά σε σένα για να λύσω εγώ το πρόβλημά μου. Φροντίστε να λύσετε γενικώς αυτό το πρόβλημα, γιατί βλέπετε κάνουν κι άλλοι παράπονα.

Σεβαστείτε τα λεφτά μας...
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Προφανώς μόνο διαφήμιση θέλεις να κάνεις. Να απαντήσεις επί της ουσίας, δεν σε ενδιαφέρει...
Ευχαριστώ και αποχωρώ...
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
Προφανώς μόνο διαφήμιση θέλεις να κάνεις. Να απαντήσεις επί της ουσίας, δεν σε ενδιαφέρει...
Ευχαριστώ και αποχωρώ...
Πολλες φορες οι πελατες δεν θελουν να εξαντλησουν και το τελευταιο λεπτο μιας συνεδριας γιατι νοιωθουν ικανοποιημενοι και λενε στην κοπελα οτι μπορει να αποχωρησει.Αν υπαρξει αποχωρηση πριν την ωρα που εχει συμφωνηθει απο μερους της κοπελας τοτε μπορειται να μου το λετε και να το ληνουμε επιτοπου χωρις να χρειαζεται να κανουμε ατελειωτους  διαλογους.Τι αλλο καλυτερο μπορω να κανω?
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
NATΑΣΣΑ
 

Συνημμένα

  • thumbnail_image-0-02-05-0f73f690088c4091241b4d8eda75457c302ce27fc4d87dc7cb103d3e9d55abea-V.jpg
    thumbnail_image-0-02-05-0f73f690088c4091241b4d8eda75457c302ce27fc4d87dc7cb103d3e9d55abea-V.jpg
    96,1 KB · Εμφανίσεις: 22
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
με τη μαιρη πριν κανα 3μηνο ....πολύ σκινυ ... μασαζ ετσι κι ετσι .... 2ο μερος καπως αψυχο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom