Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
μπραβο νασο...κινεισαι σε ωραια μονοπατια..Με δυο μιλφια παντρεμενα που χω παει ηταν ετσι φιλε..Με το καλημερα ορμηξανε μονες τους και ακαποτες χωρις καμμια κουβεντα γι αυτο.Ιδια ατακα "σε εμπιστευομαι,φαινεσαι καθαρος"...Βεβαια με τη διαφορα οτι με ξεραν παραπανω και για τους λογους τους με εμπιστευοταν.Στην αντιθετη εγω ομως δεν ηξερα τπτ ουτε επρεπε να χω καμμια εμπιστοσυνη.

Με νανουριζεις υπεροχα μυστη.Παμε στα επομενα
Ευχαριστω φιλε gekouts.. :hi:Oταν μπορεις και συ ανεβασε καμια ιστορια με τα milf shake σου.Αυτο που λες, οτι οταν τον βαζεις καπου ακα, πας δυνητικα με ολους οσους ειχε παει και αυτη πριν,εχεις δικιο,δεν πρεπει να εμιστευομαστε ευκολα.Παμε συντομα στα επομενα.. :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Η φρεγάτα είναι γεμάτη πιρφόρους που έχουν να γαμήσουν μήνες τύπε και το παραδέχονται δημόσια  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Δηλώνουν ικανοποιημένοι με την ελλεινίδα τους γιατί έχουν μια παρέα όπως λένε και δεν τους νοιάζει τίποτε άλλο  :S :2funny: :2funny:.Βέβαια όπως όλοι ξέρουμε ψάχνουν απελπισμένα μια δικαιολογία για να ξεκλέψουν 1-2 ώρες και να πάνε σ'ένα τραβεστί να τους σκίσει το κωλαράκι στα κρυφά  :rockon: :rockon: :grin: :grin:

Εχεις ακουσει για τον ψυχολογικο μηχανισμο που λεγεται προβολη;

Οσο για τις ελλεηνιδες πολλοι τις κατακρινουν γιατι δε μπορουν να τις εχουν.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΟΙ ΜΥΣΤΕΣ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ


ekam6.jpg
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Επιτελω κοινωνικο εργο τραμπουκιζοντας τα κατακαθια της κοινωνιας, τυπε. Εσενα τι σε κοφτει ακριβως? Μπηκες εδω μεσα μετα απο 20 σελιδες να σχολιασεις το δικο μου μηνυμα? Αυτο σε χαλασε. Αντε και γαμησου κι εσυ. Ρουφα καμια ψωλη Ρηγκαν ή κανα στραπον Θατσερ στις θλιβερες φαντασιωσεις σου και αντε και γαμησου και παλι.

Οι πιο χυδαίοι και οι μεγαλύτεροι υποκριτές είναι οι σωτήρες.  :vomit:

Για λύπηση.
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Καλημέρα μύστες και θιασώτες των Παράνομων Εξτρακίων! Σήμερα θα μοιραστώ μαζί σας λίγα μυστικά για τη θωράκιση του οργανισμού πριν από ακάποτες επιδρομές.

Παραθέτω μια φωτογραφία από το πρωινό μου. Ως γνωστόν, το πρωινό είναι το σημαντικότερο γεύμα της μέρας. Η συνταγή του Τζούνη αποτελείται από τα εξής:


  • [li]2-3 πορτοκάλια ωμά και όχι σε χυμό, για να διατηρούνται οι βιταμίνες αναλλοίωτες. Αποφεύγουμε δια ροπάλου τεχνητά σκευάσματα, όπως Fanta.[/li]


  • [li]2-3 μανταρίνια ωμά, για τον ίδιο λόγο.[/li]


  • [li]1 σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι, γιατί ο εξτράκιας πρέπει να έχει ψηλά το ηθικό του στο πεδίο της ''μάχης''. Η σοκολάτα αυξάνει τη λίμπιντο, τη ροή ενέργειας και την οξυτοκίνη (''ορμόνη της ''αγάπης''). Επίσης, το σπέρμα γίνεται γλυκύτερο και ευκολοπόσιμο.[/li]


  • [li]1 αναβράζον δισκίο  Echinacea με Βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Θωρακίζει το ανοσοποιητικό σύστημα, ενώ παράλληλα βοηθά στην ενδυνάμωση της άμυνας του οργανισμού ενάντια στα παράνομα μικρόβια. Επιπρόσθετα, επιταχύνει τη γρήγορη ανάρρωση από το κρυολόγημα για να μη βήχουμε κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών και του ρεκτιφιέ.[/li]


  • [li]2-3 σταγόνες σπαθόλαδο ως υπογλώσσιο. Το περίφημο βάλσαμο των αρχαίων Σπαρτιατών είναι ιδανικό για πληγές και χτυπήματα, μώλωπες, εκχυμώσεις, στραμπουλήγματα, εγκαύματα, φλεγμονές, τσιμπήματα. Οι καθημερινές βλάβες από τις επιδρομές θα γίνουν παρελθόν.[/li]


  • [li]Προαιρετικά:
    1 δισκίο Λεκιθίνης σόγιας. Η λεκιθίνη και τα φωσφολιπίδια που περιέχει αποτελούν τα ενισχυτικά της διάνοιας. Ο νους του επιδρομέα πρέπει να είναι μόνιμα επάγρυπνος για τους γνωστούς λόγους. Επίσης, η λεκιθίνη ενισχύει τη μνήμη, η οποία βάλλεται καθημερινά από το μολυσμένο αέρα της πόλης και από τα μέταλλα των προωθητικών αερίων στα αποσμητικά χώρου των τσαρδιών.[/li]

WP_20160131_12_21_50_Pro.jpg
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ

ΠΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΚΑΠΟΤΗ ΖΩΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ  :wanker: :wanker: :wanker:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλημέρα μύστες και θιασώτες των Παράνομων Εξτρακίων! Σήμερα θα μοιραστώ μαζί σας λίγα μυστικά για τη θωράκιση του οργανισμού πριν από ακάποτες επιδρομές.

Παραθέτω μια φωτογραφία από το πρωινό μου. Ως γνωστόν, το πρωινό είναι το σημαντικότερο γεύμα της μέρας. Η συνταγή του Τζούνη αποτελείται από τα εξής:


  • [li]2-3 πορτοκάλια ωμά και όχι σε χυμό, για να διατηρούνται οι βιταμίνες αναλλοίωτες. Αποφεύγουμε δια ροπάλου τεχνητά σκευάσματα, όπως Fanta.[/li]


  • [li]2-3 μανταρίνια ωμά, για τον ίδιο λόγο.[/li]


  • [li]1 σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι, γιατί ο εξτράκιας πρέπει να έχει ψηλά το ηθικό του στο πεδίο της ''μάχης''. Η σοκολάτα αυξάνει τη λίμπιντο, τη ροή ενέργειας και την οξυτοκίνη (''ορμόνη της ''αγάπης''). Επίσης, το σπέρμα γίνεται γλυκύτερο και ευκολοπόσιμο.[/li]


  • [li]1 αναβράζον δισκίο  Echinacea με Βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Θωρακίζει το ανοσοποιητικό σύστημα, ενώ παράλληλα βοηθά στην ενδυνάμωση της άμυνας του οργανισμού ενάντια στα παράνομα μικρόβια. Επιπρόσθετα, επιταχύνει τη γρήγορη ανάρρωση από το κρυολόγημα για να μη βήχουμε κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών και του ρεκτιφιέ.[/li]


  • [li]2-3 σταγόνες σπαθόλαδο ως υπογλώσσιο. Το περίφημο βάλσαμο των αρχαίων Σπαρτιατών είναι ιδανικό για πληγές και χτυπήματα, μώλωπες, εκχυμώσεις, στραμπουλήγματα, εγκαύματα, φλεγμονές, τσιμπήματα. Οι καθημερινές βλάβες από τις επιδρομές θα γίνουν παρελθόν.[/li]


  • [li]Προαιρετικά:
    1 δισκίο Λεκιθίνης σόγιας. Η λεκιθίνη και τα φωσφολιπίδια που περιέχει αποτελούν τα ενισχυτικά της διάνοιας. Ο νους του επιδρομέα πρέπει να είναι μόνιμα επάγρυπνος για τους γνωστούς λόγους. Επίσης, η λεκιθίνη ενισχύει τη μνήμη, η οποία βάλλεται καθημερινά από το μολυσμένο αέρα της πόλης και από τα μέταλλα των προωθητικών αερίων στα αποσμητικά χώρου των τσαρδιών.[/li]

WP_20160131_12_21_50_Pro.jpg

Πινετε ματζουνια και νομιζετε οτι γινεστε ατρωτοι!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ετσι εκαναν οι πρωτογονοι ανθρωποι. Επιναν το αιμα της κομπρας που νομιζαν οτι εχει μαγικες δυναμεις, φορουσαν τη μασκα καποιου ζωου η οποια νομιζαν οτι τους δινει τις δυναμεις του και εβγαιναν στην νυχτα για να εγκληματισουν.

Αυτες τις πρακτικες καποια στιγμη οι κοινωνιες τις ενσωματωσαν σε θρησκευτικες τελετουργιες κανοντας τες ακινδυνες (θυσιες ζωων). Οι προτογονοι δεν ειχαν φυλακες και αστυνομιες για να καταστειλουν το οργανωμενο εγκλημα, αντιδρουσαν πιο προσαρμοστικα στα φαινομενα.

Η συγχρονη κοινωνια βεβαια θα σας τσακισει αν την απειλησετε. :cum:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Καλημέρα μύστες και θιασώτες των Παράνομων Εξτρακίων! Σήμερα θα μοιραστώ μαζί σας λίγα μυστικά για τη θωράκιση του οργανισμού πριν από ακάποτες επιδρομές.

Παραθέτω μια φωτογραφία από το πρωινό μου. Ως γνωστόν, το πρωινό είναι το σημαντικότερο γεύμα της μέρας. Η συνταγή του Τζούνη αποτελείται από τα εξής:


  • [li]2-3 πορτοκάλια ωμά και όχι σε χυμό, για να διατηρούνται οι βιταμίνες αναλλοίωτες. Αποφεύγουμε δια ροπάλου τεχνητά σκευάσματα, όπως Fanta.[/li]


  • [li]2-3 μανταρίνια ωμά, για τον ίδιο λόγο.[/li]


  • [li]1 σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι, γιατί ο εξτράκιας πρέπει να έχει ψηλά το ηθικό του στο πεδίο της ''μάχης''. Η σοκολάτα αυξάνει τη λίμπιντο, τη ροή ενέργειας και την οξυτοκίνη (''ορμόνη της ''αγάπης''). Επίσης, το σπέρμα γίνεται γλυκύτερο και ευκολοπόσιμο.[/li]


  • [li]1 αναβράζον δισκίο  Echinacea με Βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Θωρακίζει το ανοσοποιητικό σύστημα, ενώ παράλληλα βοηθά στην ενδυνάμωση της άμυνας του οργανισμού ενάντια στα παράνομα μικρόβια. Επιπρόσθετα, επιταχύνει τη γρήγορη ανάρρωση από το κρυολόγημα για να μη βήχουμε κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών και του ρεκτιφιέ.[/li]


  • [li]2-3 σταγόνες σπαθόλαδο ως υπογλώσσιο. Το περίφημο βάλσαμο των αρχαίων Σπαρτιατών είναι ιδανικό για πληγές και χτυπήματα, μώλωπες, εκχυμώσεις, στραμπουλήγματα, εγκαύματα, φλεγμονές, τσιμπήματα. Οι καθημερινές βλάβες από τις επιδρομές θα γίνουν παρελθόν.[/li]


  • [li]Προαιρετικά:
    1 δισκίο Λεκιθίνης σόγιας. Η λεκιθίνη και τα φωσφολιπίδια που περιέχει αποτελούν τα ενισχυτικά της διάνοιας. Ο νους του επιδρομέα πρέπει να είναι μόνιμα επάγρυπνος για τους γνωστούς λόγους. Επίσης, η λεκιθίνη ενισχύει τη μνήμη, η οποία βάλλεται καθημερινά από το μολυσμένο αέρα της πόλης και από τα μέταλλα των προωθητικών αερίων στα αποσμητικά χώρου των τσαρδιών.[/li]

WP_20160131_12_21_50_Pro.jpg


Την πάτησες!

Καφεδάκι πορνοκολομβίας δεν βλέπω...
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Την πάτησες!

Καφεδάκι πορνοκολομβίας δεν βλέπω...
[size=11pt]Έχω αντικαταστήσει τον καφέ με σοκολάτα υγείας γιατί μου φέρνει υπερένταση. Πουτανιά?  :sunglasses:

Υπάρχουν και οι εναλλακτικές μέθοδοι με καφέ γανοδέρματος, όπως του Ερωτιάρη. Εδώ, όμως, εκθέτω τη δική μου συνταγή για την οποία είμαι βέβαιος για τα ευεργετικά αποτελέσματά της.  :hi:[/size]
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Τον ψήφισες τύπε; Να πας στο μαγαζί που διατηρεί.
[size=11pt]Άλλον ψήφισα, τύπε.  :)

Μια φίλη μου έχει τρομερή έκπτωση στο μαγαζί του, οπότε μου ψωνίζει τα προϊότα που χρειάζομαι.  :hi:[/size]
 

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
τρομοκρατια ειστε....γουσταρω....

Μυστικισμός,παγανισμός,σταυροφορίες και βαλε ναουμε το σκηνικο....εχω στο στομα μια ελια και την γυρναω σαν πλυντηριο μιση ωρα και σας φανταζομαι
 

Επισκέπτης
μια ερωτηση μονο ρε παιδια.... ολα αυτα με τα πορτοκαλια και τις σοκολατες τα κανετε για να βλεπετε τσοντες και να γαματε τη χουφτα σας?? :2funny: γιατι δεν βλεπω να γραφετε για κανα γαμηση........ μονο κατι παιδιαρηστηκα ""ουυουυυ παω στην πιατσα για παρανομη ηδονη ουυυουυυ"" διαβαζω :uglystupid: :uglystupid: :jerking:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
[size=11pt]Άλλον ψήφισα, τύπε.   :)

Μια φίλη μου έχει τρομερή έκπτωση στο μαγαζί του, οπότε μου ψωνίζει τα προϊότα που χρειάζομαι.  :hi:[/size]
Eχει και κομοδινη βαφη για τα μαλλια Junis?σαν αυτη που χρησιμοποιει ο Παπανικολας? :rockon:
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
τρομοκρατια ειστε....γουσταρω....

Μυστικισμός,παγανισμός,σταυροφορίες και βαλε ναουμε το σκηνικο....εχω στο στομα μια ελια και την γυρναω σαν πλυντηριο μιση ωρα και σας φανταζομαι
[size=11pt]Τύπε, καλά που μου θύμησες να βάλω κι ελιές, μαζί με την κάππαρη, στη γαβάθα με σαλάτα που ετοιμάζω.

Οι ελιές προστατεύουν τα κύτταρα του σώματος από ισχυρά δραστικές ουσίες, όπως οι ελεύθερες ρίζες, οι οποίες συνδέονται με εκδήλωση διαφόρων ''παράσημων''.
[/size]
WP_20160131_15_55_01_Pro.jpg
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom