Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τσαμπα μας τα ελεγε ο τσαμπο  :S
ακαποτος εξτραδακιας κι αυτος  :-
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
o tsambo τον tsimbισε επικά σήμερα

Αν ο tsambo έχει την παραμικρή tsipa θα πρέπει να εξαφανιστεί απο το σάιτ και να γλιτώσουμε και απο τις μαλακιες του.
Ιδανικά θα αυτοκτονήσει :priest:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αν ο tsambo έχει την παραμικρή tsipa θα πρέπει να εξαφανιστεί απο το σάιτ και να γλιτώσουμε και απο τις μαλακιες του.
Ιδανικά θα αυτοκτονήσει :priest:
Μην κρατας την ανασα σου. ;) Πρωτα θα κολλησετε (και σκορπισετε) οι μισοι βλεννορροια και μετα θα με ξεφορτωθειτε. :coffee:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Μην κρατας την ανασα σου. ;) Πρωτα θα κολλησετε (και σκορπισετε) οι μισοι βλεννορροια και μετα θα με ξεφορτωθειτε.
τσαμπο τι ειναι ολα αυτα που σου καταμαρτυρουν;
οφειλεις καποιες εξηγησεις σε ολους τους τριπλοκαποτακηδες που σε πιστεψαμε  :knuppel:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
τσαμπο τι ειναι ολα αυτα που σου καταμαρτυρουν;
οφειλεις καποιες εξηγησεις σε ολους τους τριπλοκαποτακηδες που σε πιστεψαμε  :knuppel:
Εγω οταν λεω για ψοφο οποιου τα κανει και τα πιστευει οντως αυτα που περιγραφουν εδω μεσα το εννοω σοβαροτατα. Αν εσυ θες να κανεις χαβαλε κανε, εγω δεν κανω ομως. :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
ναι τυπε τσαμπο περιεγραψε μας το σκηνικο ,  είναι ο πιο ρομαντικος κρεμπιες που εχω ακουσει ποτε...

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εγω οταν λεω για ψοφο οποιου τα κανει και τα πιστευει οντως αυτα που περιγραφουν εδω μεσα το εννοω σοβαροτατα. Αν εσυ θες να κανεις χαβαλε κανε, εγω δεν κανω ομως. :S
εγω την αποψη μου για τους ακαποτους εξτρακηδες την εγραψα με μια ιστοριουλα λιγες σελιδες πριν
οσοι εχουν μυαλο, καταλαβαν
απο κει και περα δε χρειαζεται να τους σπαμαρω το θρεντ με συμβουλες και νουθεσιες λες και ειμαστε στους προσκοπους
τους θεωρω πιο βλακες κι απο τις πετρες αλλα ως εκει  :S
 

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Δεν κανετε κανενα copy paste απο παλιοτερα κασκαντεριλίκια να κατεβει ο καφές με νοημα?Παλι θυρα 13 χωρις νοημα?.....Σας ικετευω δωστε υπαρξη στο θρεντ
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
απο κει και περα δε χρειαζεται να τους σπαμαρω το θρεντ με συμβουλες και νουθεσιες λες και ειμαστε στους προσκοπους
Οκ, αυτη ειναι η γνωμη σου. Πρεπει να συμμεριστω τη γνωμη σου για καποιο λογο ή εννοεις οτι τους αδικω με καποιο τροπο και τους καταπατω τα δικαιώματά τους? :2funny: Ε, κανε λιγο υπομονη, θα βαρεθω να ασχολουμαι σε λιγο καιρο. :coffee:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μην κρατας την ανασα σου. ;) Πρωτα θα κολλησετε (και σκορπισετε) οι μισοι βλεννορροια και μετα θα με ξεφορτωθειτε. :coffee:

Οι ικεσίες σου για ξεφτίλισμα έχουν κουράσει :orchestra:
Σπάσε ανώμαλο :vomit:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Οι ικεσίες σου για ξεφτίλισμα έχουν κουράσει :orchestra:
Σπάσε ανώμαλο :vomit:
Ειπε ο κακομοιρης που αν του απαντησουν σοβαρα τα βρισκει σκουρα μετα απο δυο μηνυματα και το γυρνα στην πλακιτσα και την τρολλια. :2funny: Συνεχισε να επαναλαμβανεις τη λεξη "ξεφτιλισμα" χιλιαδες φορες μπας και την πιστεψεις, μονο αυτο σου εμεινε να κανεις πλεον. :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ειπε ο κακομοιρης που αν του απαντησουν σοβαρα τα βρισκει σκουρα μετα απο δυο μηνυματα και το γυρνα στην πλακιτσα και την τρολλια. :2funny: Συνεχισε να επαναλαμβανεις τη λεξη "ξεφτιλισμα" χιλιαδες φορες μπας και την πιστεψεις, μονο αυτο σου εμεινε να κανεις πλεον. :S

Τι σοβαρα ρε ψεύταρε πριν λίγο ξεμπροστιάστηκες πανηγυρικά :orchestra:
Είσαι πραγματικά ηλίθιος για να επιμένεις μετά από αυτο ξεμπροστισμα ψευτιάς :idiot:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
           [size=40pt] Το ξεβράκωμα του Tsambo[/size]

[size=30pt]Εγω χυνω τις μαυρες στη Σωκρατους μεσα στον κωλο. :rockon: (χωρις καποτα εννοειται)
[/size]


:wanker:     :wanker:       :wanker:       :wanker:

:hi:      :hi:      :hi:     :hi:     :hi:       :hi:     :hi:

:kneel:      :kneel:     :kneel:     :kneel:     :kneel:    :kneel:

:orchestra:     :orchestra:      :orchestra:      :orchestra:     :orchestra:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τι σοβαρα ρε ψεύταρε πριν λίγο ξεμπροστιάστηκες πανηγυρικά :orchestra:
Είσαι πραγματικά ηλίθιος για να επιμένεις μετά από αυτο ξεμπροστισμα ψευτιάς :idiot:
Για την "κουβεντα" που εκανες πισω με τον αλτη επι κυριας για τις οδους μεταδοσης και τα ρισκα του hiv μιλαω ρε σκουπιδι. Που αρχισες το κοκοκο και τις τρολλιες αφου εγραψες τις ανεκδιηγητες, γελοιες, επικινδυνες μαλακιες σου και δεν ειχες τιποτα αλλο να απαντησεις. Και για τα δικα μας τα προηγουμενα. Που ως συνηθως γραφεις μια μαλακια απο τη φαντασια σου, στην καταρριπτουμε και μετα κολλαει η βελονα στο ιδιο πραμα επειδη το κατεστραμμενο μυαλουδακι σου (συμπτωμα προχωρημενης συφιλης ειπαμε, κοίταξέ το) απλα δε μπορει να αντιληφθει δυο απλες κουβεντες που λεμε. Παω στοιχημα οτι απλα θα απαντησεις το ιδιο με παραπανω, αν δε βγαλεις απλα μπλε οθονη.

Αλλα, περα απο το ανθρωπινο σκουπιδι παραπανω, υπεπεσε στην αντίληψή μου οτι κουραζω τους μοντερατορες (ειτε με τα ιδια μου τα μηνυματα ειτε με τις απαντησεις που προσελκυουν τα μηνύματά μου) οποτε το κοβω... Saved by the bell που λεν' και στο χωριο μου τυχερουληδες. Θα σας γλεντουσα μεχρι να φτυσετε την ηπατιτιδα που θηλαζετε σε μορφη μιγματος σκατου/χυσιου/λιπαντικου απο κωλοτρυπιδες πουτανων του 10ρικου. Παμε ολοι μαζι ενα πανηγυρικο τελευταιο

[move][size=35pt]ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ, ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! ! ![/size][/move]

:hi:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Για την "κουβεντα" που εκανες πισω με τον αλτη επι κυριας για τις οδους μεταδοσης και τα ρισκα του hiv μιλαω ρε σκουπιδι. Που αρχισες το κοκοκο και τις τρολλιες αφου εγραψες τις ανεκδιηγητες, γελοιες, επικινδυνες μαλακιες σου και δεν ειχες τιποτα αλλο να απαντησεις. Και για τα δικα μας τα προηγουμενα. Που ως συνηθως γραφεις μια μαλακια απο τη φαντασια σου, στην καταρριπτουμε και μετα κολλαει η βελονα στο ιδιο πραμα επειδη το κατεστραμμενο μυαλουδακι σου (συμπτωμα προχωρημενης συφιλης ειπαμε, κοίταξέ το) απλα δε μπορει να αντιληφθει δυο απλες κουβεντες που λεμε. Παω στοιχημα οτι απλα θα απαντησεις το ιδιο με παραπανω, αν δε βγαλεις απλα μπλε οθονη.

Αλλα, περα απο το ανθρωπινο σκουπιδι παραπανω, υπεπεσε στην αντίληψή μου οτι κουραζω τους μοντερατορες (ειτε με τα ιδια μου τα μηνυματα ειτε με τις απαντησεις που προσελκυουν τα μηνύματά μου) οποτε το κοβω... Saved by the bell που λεν' και στο χωριο μου τυχερουληδες. Θα σας γλεντουσα μεχρι να φτυσετε την ηπατιτιδα που θηλαζετε σε μορφη μιγματος σκατου/χυσιου/λιπαντικου απο κωλοτρυπιδες πουτανων του 10ρικου. Παμε ολοι μαζι ενα πανηγυρικο τελευταιο

[move][size=35pt]ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ, ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! ! ![/size][/move]

:hi:

Αντιο ψευταράκο :vomit:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Πως κολλάει κάποιος (και πως προφυλάσσεται από) HIV;
Ο HIV μεταδίδεται από ένα οροθετικό άτομο κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής επαφής, όταν συγκεκριμένα υγρά του σώματός του που περιέχουν HIV μπουν απευθείας στην κυκλοφορία του αίματος ενός άλλου ατόμου μέσω μιας βλεννογόνου μεμβράνης (π.χ. το εσωτερικό του ορθού και του κόλπου, το άνοιγμα του πέους και του στόματος) ή μέσω ενός κατεστραμμένου ιστού ή με μια σύριγγα ή από την μητέρα προς το έμβρυο.

Τα σωματικά υγρά ενός οροθετικού ατόμου που περιέχουν HIV σε ικανή ποσότητα για να επιτευχθεί μετάδοση του ιού, είναι:

Αίμα (συμπεριλαμβανομένου του αίματος περιόδου)
Σπέρμα και προσπερματικά υγρά
Κολπικά υγρά
Πρωκτικά υγρά
Μητρικό γάλα
Για να μεταδοθεί ο HIV πρέπει:

να είναι παρόν σε ικανή ποσότητα σε κάποιο από αυτά τα υγρά
να εισχωρήσει μέσα στο σώμα
Οι σεξουαλικές συμπεριφορές που μπορούν να μεταδώσουν τον HIV είναι:

Κολπικό σεξ (πέος μέσα σε αιδοίο)
Πρωκτικό σεξ (πέος μέσα σε πρωκτό)
Στοματικό σεξ (στόμα σε πέος ή αιδοίο)


Τελικά όλοι εξτράκηδες είμαστε :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Eξαιρούνται όσοι δίνουν πίπες έτσι
 

Συνημμένα

  • OEM-2015-the-most-popular-best-quality.jpg
    OEM-2015-the-most-popular-best-quality.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 36

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Στη φρεγατα σου συνεβη αυτο kostaki? :gay:

Η φρεγάτα είναι γεμάτη πιρφόρους που έχουν να γαμήσουν μήνες τύπε και το παραδέχονται δημόσια  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Δηλώνουν ικανοποιημένοι με την ελλεινίδα τους γιατί έχουν μια παρέα όπως λένε και δεν τους νοιάζει τίποτε άλλο  :S :2funny: :2funny:.Βέβαια όπως όλοι ξέρουμε ψάχνουν απελπισμένα μια δικαιολογία για να ξεκλέψουν 1-2 ώρες και να πάνε σ'ένα τραβεστί να τους σκίσει το κωλαράκι στα κρυφά  :rockon: :rockon: :grin: :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
 ο βλαξ ο τσαμπο πανικοβληθηκε από το ξεβρακωμα που του εκανα και δεν ξερει τι γραφει...  ουτε νοημα δε βγαζεις, αυτό και ότι προφανως
   εχει ψυχολογικα από την χυλοπιτα που εφαγε μετα από την μαυρη στη σωκρατους αφου θα την παρακαλαγε για ένα ακαποτο ακομα στο βρωμικο
   χεσμενο μαυρο κωλι της αλλα αυτή  θα του αρνιοταν....  ε ρε τι κατεστραμενος τυπος


Για την "κουβεντα" που εκανες πισω με τον αλτη επι κυριας για τις οδους μεταδοσης και τα ρισκα του hiv μιλαω ρε σκουπιδι. Που αρχισες το κοκοκο και τις τρολλιες αφου εγραψες τις ανεκδιηγητες, γελοιες, επικινδυνες μαλακιες σου και δεν ειχες τιποτα αλλο να απαντησεις. Και για τα δικα μας τα προηγουμενα. Που ως συνηθως γραφεις μια μαλακια απο τη φαντασια σου, στην καταρριπτουμε και μετα κολλαει η βελονα στο ιδιο πραμα επειδη το κατεστραμμενο μυαλουδακι σου (συμπτωμα προχωρημενης συφιλης ειπαμε, κοίταξέ το) απλα δε μπορει να αντιληφθει δυο απλες κουβεντες που λεμε. Παω στοιχημα οτι απλα θα απαντησεις το ιδιο με παραπανω, αν δε βγαλεις απλα μπλε οθονη.

Αλλα, περα απο το ανθρωπινο σκουπιδι παραπανω, υπεπεσε στην αντίληψή μου οτι κουραζω τους μοντερατορες (ειτε με τα ιδια μου τα μηνυματα ειτε με τις απαντησεις που προσελκυουν τα μηνύματά μου) οποτε το κοβω... Saved by the bell που λεν' και στο χωριο μου τυχερουληδες. Θα σας γλεντουσα μεχρι να φτυσετε την ηπατιτιδα που θηλαζετε σε μορφη μιγματος σκατου/χυσιου/λιπαντικου απο κωλοτρυπιδες πουτανων του 10ρικου. Παμε ολοι μαζι ενα πανηγυρικο τελευταιο

[move][size=35pt]ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ, ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ! ! ![/size][/move]

:hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom