Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Σήμερα το μενού είχε σπιτικό κρεμπιέ  :sunglasses:
Μην αρχίσετε ότι λέω ψέματα και τέτοια
όποιος θέλει
αλλιώς στα αρχίδια μου  :grin:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Σήμερα το μενού είχε σπιτικό κρεμπιέ  :sunglasses:
Μην αρχίσετε ότι λέω ψέματα και τέτοια
όποιος θέλει
αλλιώς στα αρχίδια μου  :grin:

Σπιτικός δε μετράει ρε ...    :-
Μόνο πουτανιάρικος.    :sunglasses:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ωραια τα μιλφονια...κατευθειαν ψητούλι...γουσταρω

θελουμε γυμνο στο 10ρικο-20ρικο και στουντιακο αν παιζει...Τα σπιτικα τα κανουμε ολοι

ο κασκαντερ στην λοιμωξη φαινεται...Δωσε λιγο ρομαντισμο σαυτο το κρυο,μοναχικο,αρρωστημενο σαββατοβραδο
 

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ρομαντικο αγορι...modern electrodisco?

Ετσι γκρουβάρουν τα κρεμπιεδοboys ιν ντα χουντ

τραβελι απ τη μολδαβια τραγουδαει?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Λοιπον Εξτρακηδες δεν ξηγιεσται και πολυ καλα.Ξερετε πολυ καλα οτι αυτο το ΘΡΕΝΤ δεν εχει την ιδια αξια αν δεν συμμετεχουμε και εμεις οι καποτακηδες,το αλατοπιπερο ειναι να την λεει ο ενας στον αλλο,απο αυτο τρεφομαστε αμφοτεροι,παρακαλω καποιον να με διαψευσει.Καταφερατε και φαγατε τον tsambo.Bεβαια χρησιμοποιουσε ακραιες εκφρασεις και εχανε το δικιο του.Καλο ολοι μας να μην κανουμε προσωπικες υποθεσεις και να μη βριζουμε χυδαια.
Απο εκει και περα εδω και 30τοσες σελιδες δεν εχετε δημοσιευσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ιστορια παρανομης ακαποτης καταδρομης.Δεν ξερω πως λεγεται αυτο,πενια εμπειριων,φοβος,η μηπως καποιοι απο εσας την ειδαν αλλιως και αλλαξαν μυαλα.Παρολα αυτα,για να δωσω λιγη πνοη στο θρεντ δημοσιευω αμεσα ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΚΑΠΟΤΟ ΚΡΕΜΠΙΕ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ απο το ακαποτο παρελθον μου.Και μην μου πει κανεις οτι δε μετραει επειδη δεν ειναι σε μπουρδελο κλπ.Πρωτον γιατι ενεχει ιδιο και μεγαλυτερο κινδυνο κατα τα λεγομενα σας αφου ειναι παντρεμενη,ελλεεινιδα κλπ,επειτα γιατι λιγο πολυ ολες πουτανες ειναι,αλλες με πληρωμη και αλλες οχι,και επειτα επειδη εσεις δεν δημοσιευετε τιποτα.Παραθετω σε λιγο την ιστορια. :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :rockon: :rockon:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
επειτα γιατι λιγο πολυ ολες πουτανες ειναι

giphy.gif
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ωραια τα μιλφονια...κατευθειαν ψητούλι...γουσταρω

θελουμε γυμνο στο 10ρικο-20ρικο και στουντιακο αν παιζει...Τα σπιτικα τα κανουμε ολοι

ο κασκαντερ στην λοιμωξη φαινεται...Δωσε λιγο ρομαντισμο σαυτο το κρυο,μοναχικο,αρρωστημενο σαββατοβραδο
Λοιμωξη δεν κολλας μονο στο 10-20αρικο αλλα παντου.ξερω,δεν εχει την ιδια λογοτεχνικη αξια αλλα ας μην υποτιμαμε τα εξτρα με διαφορες γαμιολες που απλα δεν ειναι μεταξι-φυλης.
 

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ΠΕριοριζομαι πολυ με τις ελευθερες-αμολημενες.

Θελω πλούσια παλετα χρωματων στο φαντασιακο σεναριο που θα αναγνώσω
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΑΚΑΠΟΤΟΙ ΚΑΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΤΟΜΑΤΟ-ΜΟΥΝΟ-ΠΡΩΚΤΟΚΡΕΜΠΙΕΔΕΣ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑ Π ΚΑΙ Ξ ΚΑΙ Β ΚΑΙ Δ  ΚΑΙ Φ{ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΔΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΦΤΥΣΙΜΟ}
Φευγοντας γαι δουλεια επαρχια παω σε καταστημα κινητης τηλεφωνιας να τακτοποιησω θεματα ιντερνετ στο σπιτι.Εκει με εξυπηρετει εκφυλομουτρη,μεσαιου αναστηματος,καστανης κομμωσης και με βυζαρες,κωλλαρα υπαλληλος.Αφου κανουμε τα χαρτια,συμπληρωνω και το τηλ μου αναμεσα στα αλλα στοιχεια και την κανω.Το ιδιο απογευμα μου ερχεται μηνυμα,οχι απο την εταιρεια αλλα απο δικο της κινητο,οτι ειμαι η ταδε που σε εξυπηρετησε και αν ολα οκ με την συνδεση και αν ειμαι καλα.Ωραια λεω,απο ποτε η υπαλληλος ενδιαφερεται αν ειμαι καλα,μαλλον θα πουτσωσω σκεφτομαι :rockon:.Πραγματι,αρχιζουμε επικοινωνια με μηνυματα και δεν αργω να την καλεσω σπιτι μου.Το ψιλοκαθυστερει λιγες ημερες και σκαει τελικα.Ο συγκατοικος ελειπε.
Οταν ερχεται σε τετοια φαση γκομενα σπιτι πρεπει να ξερεις πολυ καλα τι θα επακολουθησει.Καθομαστε στην τηλεοραση.μιλαμε,μου το σκαει οτι ειναι παντρεμενη 10 χρονια και πως πρωτη φορα βλεπει καποιον αλλο.Πως γινεται ολες οι με παντρεμενες που ξενογαμιουνται να μας λενε οτι το κανουν για πρωτη φορα,για μαλακες μας περναν?Εγω καπως κρατημενος,με κοβει,μου λεει μηπως πρεπει να κανεις καποια κινηση?Στο επομενο δευτερο την εχω αρπαξει,φασωνομαστε που λενε και στο γυμνασιο,και την παω στο υπνοδωματιο που ειναι πανω και επικοινωνει με εσωτερικη σκαλα.Ο σωστος γαμιας ξερει οτι πανω στο γαμησι στην γκομενα πρεπει να φερνεσαι σαν πουτανα.Το οξυμωρο ειναι οτι με τις περισσοτερες επι πληρωμη πουτανες δεν μπορεις να κανεις αυτα που μπορεις με  μια γκομενα.
ΟΛΕΣ γουσταρουν βιαιο γαμησι με ξυλο,φτυσιμο,βρισιμο και το 98 τοις εκατο και δεσιμο.Οποια πει το αντιθετο ειτε λεει ψεματα ειτε δεν της το βγαζω εγω πχ η ο εκαστοτε τυπος.ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΟΜΩΣ.Και στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτος δεν ηταν ο αντρας της... :rockon:
Η γκομενα πεταει με συνοπτικες διαδικασιες σουτιεν και κορδο και σε χρονο dt εχει την τσαπου στην τρυπα του προσωπου της οπου με ανεπαλληλα deep throat με τελειωνει  και τα στελνει ολα μεσω του οισοφαγου της στον στομαχικο ασκο.Κατοπιν εκφραζει και αποψη χαζογελωντας για το τι μπορει να εφαγα εκεινη την ημερα :headbang2: :headbang2: :headbang2:
Αφου μου εχει δειξει το ποιον της και περναει καποια ωρα ξανασηκωνεται το κρεατινο σουβλι με συνοδεια γλυφομουνιου και πιπας και  εκει που παω να της τον φερμαρω στην μουνα της με καποτα μου λεει ελα χωρις.Κανονικα δεν  επρεπε  να το συζηταω καν, απλα την ρωταω ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ?Μου λεει ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ.Μεγαλυτερη μαλακια απο αυτο δεν υπαρχει,τι φαινομαι μωρη,απο ποτε φαινεται  o hiv και η ηπατητιδα αν δεν εχουν εκδηλωθει?
Τελος παντων,ενδιδω κλασσικα{πρωην περιστασιακα ακαποτος} και το ξεμουνιασμα που ακολουθει γινεται ανευ καποτας. Εγω εχω χυσει και εχω αντοχες,η γκομενα ομως οχι ακομη και αυτο ειναι  το χρυσο σημειο για να εκδηλωθει η οποιαδηποτε τσουλα.
Αρχιζει λοιπον τα μιλα μου,τι να πω,οχι τα καλαντα παντως,βρισε με,εμενα δεν μου βγαινει και πολυ αλλα αρχιζω τα γαλλικα,σκασε,ρουφα και στο καπακι δινω τις πρωτες ελαφριες σφαλιαρες.Ε,αρχιζει να λεει,τα ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ,ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ με αποτελεσμα  να τρωωει βρωμοξυλο το οπιο επεκτεινεται αστραπιαια και στην κωλαρα της.
Ενω ειναι στα 4 και τρωει ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ βαζει τα χερια στην πλατη και καλα σε στυλ οτι ειναι δεμενα πισθαγκωνα.Της λεω με αυτα τα χερια τι θα γινει ενοχλουν, μου λεει ΔΕΣΤΑ,βγαζω την μαξιλαροθηκη και την συλλαμβανω.Την γυρναω ιερα και μετα απο λιγο η γκομενα αρχιζει να χυνει παρατεταμενα.Ελα ομως που ειναι πολυοργασμικη και  μου λεει την ατακα θΑ ΣΕ ΧΥΣΩ ΠΑΛΙ,εμενα μου φαινεται τοσο αστεια η ατακα και με πιανει νευρικο :rockon: :rockon:  Ε ,,μετα απο λιγο το σκαει,''παρε με απο κωλο'', ενω ειναι δεμενη ολα αυτα,σαλιωνω την τσαπου και το γκροβερ της και μπαινω θριαμβευτικα.Εκει ειναι που η γκομενα τρελενεται και αφου ξαναχυνει  την ρωταω εγω που θα αδειασω,μου λεει ριξτα ολα μεσα.. :rockon:Δε θελω και πολυ και  μετα απο λιγο ενας πιδακας απο φλοκια εκτοξευεται ΑΚΑΠΟΤΑ ΚΑΙ ΒΙΑΙΑ στο ηδη σκισμενο κωλαντερο της  :rockon:Βγαινω σε ημιλυποθυμη κατασταση και η καριολα μου λεει ελα να σε καθαρισω..Της λεω καντο σιγα γιατι ειναι πολυ ευαισθητη η τσαπου τωρα.Ξερω μου λεει..
Ολα τα γαμησια που ακολουθησαν ηταν στο ιδιο μοτιβο,ακαποτοι τελειωτικοι,σταγγιχτικοι κρεμπιεδες,φτυσιματα στα μουτρα,μπουκια μετα καταποσεων κλπ.Το μονο που εδωσε λιγο αλατοπιπερο ηταν ο συγκατοικος μου που μου ζητησε αν μπορει να παρει αυτι και ματι,ειπα εννοειται ναι,αυτη δεν εμαθε ποτε τιποτα και αυτο ηταν το καλυτερο,αυτος ηταν αθορυβα πισω απο την πορτα ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΟΥΙΣΚΥ :rockon:και επαιρνε υλικο για την μετεπειτα χειραμαλαξη.
Υ.Γ.Η συγκεκριμενη αποτελει μια απο τις καβατζες μου,τα στανταρακια μου που λετε ορισμενοι :hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
μπραβο νασο...κινεισαι σε ωραια μονοπατια..Με δυο μιλφια παντρεμενα που χω παει ηταν ετσι φιλε..Με το καλημερα ορμηξανε μονες τους και ακαποτες χωρις καμμια κουβεντα γι αυτο.Ιδια ατακα "σε εμπιστευομαι,φαινεσαι καθαρος"...Βεβαια με τη διαφορα οτι με ξεραν παραπανω και για τους λογους τους με εμπιστευοταν.Στην αντιθετη εγω ομως δεν ηξερα τπτ ουτε επρεπε να χω καμμια εμπιστοσυνη.

Με νανουριζεις υπεροχα μυστη.Παμε στα επομενα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom