Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
στορυ απο αγιασμένο,γυμνο μουνόχυσο θα διαβάσουμε ή παλι ποδοσφαιρο θα δουμε? :huh:
 

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
δε με χαλαει μια ρομαντική κομεντί αλα κομπρα να πεσω σαν πουλάκι εγκεφαλικα βιασμένο απο τυραννοσαυρο.Δε θελω ονοματα αλλα δε με χαλανε κιολας..Οπως και αυτους που μας διαβαζουν, υπερευαισθητα μωρακια.

Ριξε εμπειρια,οχι συνθημα του παναιτωλιακού
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
δε με χαλαει μια ρομαντική κομεντί αλα κομπρα να πεσω σαν πουλάκι εγκεφαλικα βιασμένο απο τυραννοσαυρο.Δε θελω ονοματα αλλα δε με χαλανε κιολας..Οπως και αυτους που μας διαβαζουν, υπερευαισθητα μωρακια.

Ριξε εμπειρια,οχι συνθημα του παναιτωλιακού

Δεν έχω αυτοκινητο ..καρδιά μου!!! Τουλαχιστον πουτανοάμαξο!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

trigga

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
αγορινα γενικα μιλαω,οχι σε σενα προσωπικα με τα πουταναμαξα και τα εκαβ

Ανοιξατε θεμα,το ντυσατε οπως πρεπει,ακουστηκαν και οι δυο γνωμες.ΟΚ

Παμε για ζουμάκι 19χρονης μολδαβης απο κασκαντέρ μεταμεσονυχτιο,αλλιως σβηστε το κι αυτο αν ειναι μονο για μπαλιτσα.Ο Νασος την ανοιξε την καρδούλα του,περιμένουμε να διαβασουμε κι αλλο ζουμακι αλλιως τι νοημα εχει να βλεπουμε αμστελ απ το ενα κεφαλι στο αλλο...

Καλοπροαιρετα παντα...Την αγαπη μου μωρακια
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
:hi:
αγορινα γενικα μιλαω,οχι σε σενα προσωπικα με τα πουταναμαξα και τα εκαβ

Ανοιξατε θεμα,το ντυσατε οπως πρεπει,ακουστηκαν και οι δυο γνωμες.ΟΚ

Παμε για ζουμάκι 19χρονης μολδαβης απο κασκαντέρ μεταμεσονυχτιο,αλλιως σβηστε το κι αυτο αν ειναι μονο για μπαλιτσα.Ο Νασος την ανοιξε την καρδούλα του,περιμένουμε να διαβασουμε κι αλλο ζουμακι αλλιως τι νοημα εχει να βλεπουμε αμστελ απ το ενα κεφαλι στο αλλο...

Καλοπροαιρετα παντα...Την αγαπη μου μωρακια
:hi: :hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Μαγκες ακαποτοι παεριμενουμε συντομα ιστορια ,αν οχι,θα αναγκαστω εγω,ενας 3xκαποτακιας, να ανεβασω ιστορια απο το ακαποτο παρελθον μου.Σουρεαλιστικο,κανονικα εσεις θα επρεπε να λετε  ιστοριες για μη νομιμες γαλατοπιτες. :rockon:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Μυστες εριξα τοσο δυνατο εξτραδακι
Και τωρα ειμαι κομματια... Μου  πεφτει το κινητο
Απο τα χερια! Θα μπω αυριο να δοσω πονο στους
Καποτακηδες πισωγλεντηδες
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
αγοριν

Ανοιξατε θεμα,το ντυσατε οπως πρεπει,ακουστηκαν και οι δυο γνωμες.ΟΚ

Παμε για ζουμάκι 19χρονης μολδαβης απο κασκαντέρ μεταμεσονυχτιο,αλλιως σβηστε το κι αυτο αν ειναι μονο για μπαλιτσα.Ο Νασος την ανοιξε την καρδούλα του,περιμένουμε να διαβασουμε κι αλλο ζουμακι αλλιως τι νοημα εχει να βλεπουμε αμστελ απ το ενα κεφαλι στο αλλο...

Καλοπροαιρετα παντα...Την αγαπη μου μωρακια

:kneel: :kneel: :kneel:  να :priest: ο στομας σου!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Μυστες εριξα τοσο δυνατο εξτραδακι
Και τωρα ειμαι κομματια... Μου  πεφτει το κινητο
Απο τα χερια! Θα μπω αυριο να δοσω πονο στους
Καποτακηδες πισωγλεντηδες
τη γαμησες, την εσφαξες και την εφαγες;
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
[size=11pt]Ο Σύλλογος Ακάποτων Μυστών Ελλάδος (Σ.Α.Μ.Ε.) ανακοινώνει την ίδρυση της ομάδας καταδρομών ακάποτου κρεμπιέ.
Είναι γνωστό ότι χτες τερματίστηκε το νήμα των Παράνομων Εξτρακίων, όπου ηχούσε ο λόγος των ακάποτων μυστών, αλλά και ο αντίλογος των ''εχέφρονων'' καποτάκηδων.
Το παρόν νήμα αποτελεί κάλεσμα στους μύστες και θιασώτες των εξτρακίων για οργάνωση και ανταλλαγή πληροφοριών για ρομαντικές κοπέλες, τεχνικές ακάποτης γάμευσης, πρόληψης Σ.Μ.Ν.  και για ό,τι άλλο προκύψει.
Η κύρια προϋπόθεση για έγκριση νέων μελών αποτελεί η εχεμύθεια.. Το μέλημά μας είναι να κάνουμε τα γούστα μας, αλλά να μην εκθέτουμε δημόσια τις ευαίσθητες πληροφορίες.
Παράλληλα, ως ιθύνων μέλος του Σ.Α.Μ.Ε. , σκοπεύω να οργανώσω κι έναν άλλο ιστιότοπο σε περίπτωση που δεν είναι ευπρόσδεκτη η παρουσία μας στο bourdela.
Αναμένουμε με ανυπομονησία τα νέα μέλη.

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ !!! [/size]

:rockon: :rockon: :rockon:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
χουφτοκρεμπιεδες ψευτες και trolls ειναι όλοι, μην τσιμπατε αλλο παιδια.  :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Έτσι ακριβώς είναι μύστη  :rockon: :rockon: και μετά τους φταίει το κράτος που δεν τους δίνει παραπάνω λεφτά  :jerking: :jerking:, τους απαξιώνει εντελώς η ελλεινίδα και ξεχνάνε για μήνες ή χρόνια το γαμήσι και καταλήγουν να γίνουν κρυφο-πούστηδες και να παρακαλάνε τους εξτραδάκηδες να τους γλέιψουν λίγο το καυλί  :orchestra: :2funny: :2funny:

Στη φρεγατα σου συνεβη αυτο kostaki? :gay:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ΟΚ αφού το ζητάς...αυτό που γράφεις δεν έχει καμία σχέση.


Να το ξεκαθαρίσω και σε σένα και σε όλους γιατί μάλλον δεν το έχετε πιάσει:

Γαμάω ακάποτα, βγαίνω και λέω σε όλους ότι γαμάω ακάποτα, κολλάω aids, ηπατίτιδα, σύφιλη,βλενόρροια και χοληστερίνη, πεθαίνω.Κανένα προβλημα.Μπορούν πολλοί να μου πουν σταμάτα αυτά που κάνεις θα πεθάνεις, να με απομονώσουν, να με δείχνουν με το δάχτυλο στο δρόμο, να είμαι κοινωνικά κατακριτέος και να με βρίζουν όλοι αλλά δε μπορούν να με βάλουν φυλακή.Δεν έχω κάνει κάτι παράνομο.

Γυρνάω παντού και φωναζω ότι γαμάω  ακάποτα και προτρέπω και τους άλλους να γαμάνε ακάποτα, απαξιώνω τη σημασία του aids λέγοντας ότι είναι καλή επιλογή και ότι θα πάρω επίδομα και θα ζώ τσάμπα εις βάρος του κράτους, συστήνω συγκεκριμένες πουτάνες που γαμιούνται ακάποτα χωρίς να ξέρω αν έχουν βιβιάριο καν όχι να κάνουν και εξετάσεις...τότε απλά παρανομώ!!!

Κατανοητό;

Θα μου πεις οτι προτρέπουμε και τις γυναίκες να γίνουν πουτάνες.Και ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο να γίνει κάποια πουτάνα;Το παράνομο είναι να τη βγάλω στην πορνεία, να της φέρνω πελάτες και να παίρνω μερίδιο από τα κέρδη.Αυτό λέγεται νταβατζής και τιμωρείται από το νόμο.


Μην μπερδεύεστε με το εξωτερικό που υπάρχουν συγκεκριμένες πουτάνες που προσφέρουν ακάποτο και το διαφημίζουν κανονικά.Κάθε χώρα έχει διαφορετικό νομικό πλαίσιο.Στη Γερμανία πχ επιτρέπεται να εκπορνευεται παντρεμένη γυναίκα, εδώ όχι, γυναίκα ή άντρας που είναι θετικός στο aids αρκεί να το γνωρίζει ο πελάτης και να γίνεται με καπότα κλπ κλπ.

Άρα σου το ξαναλέω φίλε απολύτως καμία σχέση.
Ειπες πολλα και ωραια. Συγχαρητηρια για το κουραγιο σου να προσπαθησεις να συνομιλησεις και ανθρωπινα σκουπιδια. Βρωμισες κι εσυ ο ιδιος λιγο σκουπιδιλα, ε? Συμβαινουν αυτα. Ξεχασες να πεις ενα και ξεχνιομαστε ομως,

[move][size=35pt]ΚΑΛΟ ΨΟΦΟ ! ! ![/size][/move]
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Την δική σου ύπαρξη την θεωρείς σπουδαιότερη;
Δεν σου ζήτησε κανείς τον λόγο σε ένα θρεντ που δε γουστάρεις κι εσύ κωλοτρίβεσαι σε αυτό.
Α, ξέχασα εσύ και κλοσερ έχετε το μονοπώλιο της ευαισθησίας στα κοινωνικά ζητήματα. :jerking:
Επιτελω κοινωνικο εργο τραμπουκιζοντας τα κατακαθια της κοινωνιας, τυπε. Εσενα τι σε κοφτει ακριβως? Μπηκες εδω μεσα μετα απο 20 σελιδες να σχολιασεις το δικο μου μηνυμα? Αυτο σε χαλασε. Αντε και γαμησου κι εσυ. Ρουφα καμια ψωλη Ρηγκαν ή κανα στραπον Θατσερ στις θλιβερες φαντασιωσεις σου και αντε και γαμησου και παλι.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Το είχα γράψει και στο σβησμένο πλέον thread:Ακάποτα γαμήσια με πουτάνες,που πριν από σένα έχουν περάσει όλες οι φυλές του Ισραήλ,είναι σαν να ανεβαίνεις σε δίτροχο χωρίς κράνος!Αν... κάτσει η στραβή,οι πιθανότητες επιβίωσης ελαχιστοποιούνται,ενώ με εξοπλισμό ίσως τη γλυτώσεις με ελαφρύ τραυματισμό ή απλές αμυχές,με τις πιθανότητες και τη Στατιστική πάντα κινούμαστε...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom