Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 984
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Κάντε το ένα τσικ αργότερα, αλήθεια!! :wink:
ΥΓ. Αν δείτε κάποιον να "γαμάει με τις κάλτσες" δεν θα είμαι εγώ.
κριμα, νομιζα οτι μπορω να σε αναγνωρισω απο τις καλτσες και να ερθουμε να σε ευχαριστησουμε δια ζωσης για τις πληροφοριες (αν ηθελες!). τωρα με δυσκολευεις. χαχα

ρε συ, θελω να ακουμπησω καπου το ποτο μου και να μην μας τον ακουμπησουν με το καλημερα, απλα αυτο σκεφτομαι!
 

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
μηπως θα ηταν καλυτερα καποια παρασκευη?
ειναι λιγο το θεμα του προγραμματος οπως σου εχω πει. οι καθημερινες ειναι αρκετα δυσκολες (τεταρτη-πεμπτη ας πουμε ειναι οριακα αδυνατο) παρασκευη ειναι καπως καλυτερα αλλα και παλι ειναι πιο δυσκολη απο σαββατο.

καταλαβαινω το σκεπτικο σου και πιθανοτατα να ειναι σωστο, απλα δεν ξερω αν θα μπορεσω παρασκευη. θα το κοιταξω ομως αν ειναι να ειναι λιγο πιο ησυχα.
 

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Σωστός. Το Σάββατο και ειδικά τόσο αργά δεν νομίζω να προλάβει η κοπέλα να τους μιληση
ποια κοπελα; ενοοεις αυτη που εχει το μαγαζι και υποδεχεται τους νεους με μια "ξεναγηση" εισαγωγης?

να σου πω την αληθεια επειδη το ειχα διαβασει εδω αυτο, θα ηθελα να γινει. θεωρω οτι θα εκανε την εισαγωγη στο χωρο πιο ευκολη αν πρωτα καναμε μια γυρα με την κοπελα και οχι μονοι μας οντας στο ψαξιμο.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
473
Like
718
Πόντοι
81
ποια κοπελα; ενοοεις αυτη που εχει το μαγαζι και υποδεχεται τους νεους με μια "ξεναγηση" εισαγωγης?

να σου πω την αληθεια επειδη το ειχα διαβασει εδω αυτο, θα ηθελα να γινει. θεωρω οτι θα εκανε την εισαγωγη στο χωρο πιο ευκολη αν πρωτα καναμε μια γυρα με την κοπελα και οχι μονοι μας οντας στο ψαξιμο.
Ναι εχει το μαγαζι και θα σας απαντήσει σε ολες τις απορίες σας σχετικά με τους κανόνες, το χώρο του μαγαζιου, αλλά και σε γενικότερες σχετικά με το lifestyle.
Το Σαββατο λόγο δουλειάς θα σας πει μόνο τα απαραίτητα και τέλος.
Εγω θα προτείνω Παρασκευη.
 

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Ναι εχει το μαγαζι και θα σας απαντήσει σε ολες τις απορίες σας σχετικά με τους κανόνες, το χώρο του μαγαζιου, αλλά και σε γενικότερες σχετικά με το lifestyle.
Το Σαββατο λόγο δουλειάς θα σας πει μόνο τα απαραίτητα και τέλος.
Εγω θα προτείνω Παρασκευη.
καταλαβα. ειναι σημαντικο αυτο που μου λες. παρασκευη τι ωρα ειναι καλη για να εχει κοσμο τοσο- οσο, οπως ειπαμε πιο πανω;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
473
Like
718
Πόντοι
81
καταλαβα. ειναι σημαντικο αυτο που μου λες. παρασκευη τι ωρα ειναι καλη για να εχει κοσμο τοσο- οσο, οπως ειπαμε πιο πανω;
Ο κανόνας ειναι οσο νωρίτερα τόσο λιγότερο κόσμο. Για αρχη δεν σε νοιαζει ο κοσμος εκτος και εαν πας για ματι.
Για μενα θα ηταν καλα να ειχε 5-6 ζευγαρια και να ηταν ησυχα για πρωτη φορα.
 

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Ο κανόνας ειναι οσο νωρίτερα τόσο λιγότερο κόσμο. Για αρχη δεν σε νοιαζει ο κοσμος εκτος και εαν πας για ματι.
Για μενα θα ηταν καλα να ειχε 5-6 ζευγαρια και να ηταν ησυχα για πρωτη φορα.
ναι ακριβως αυτο που λες θελουμε να πετυχουμε. σχετικα ησυχα αλλα όχι νέκρα. Παρασκευη κατα τις 12 ας πουμε θα μπορουσε να ειναι οκ ή είναι πολυ νωρις αραγε;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
473
Like
718
Πόντοι
81
ναι ακριβως αυτο που λες θελουμε να πετυχουμε. σχετικα ησυχα αλλα όχι νέκρα. Παρασκευη κατα τις 12 ας πουμε θα μπορουσε να ειναι οκ ή είναι πολυ νωρις αραγε;
12 - 12.30 ειναι καλα
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
131
Like
130
Πόντοι
1
παντως ωραιο θα ηταν καποια ατομα που εχετε μιλησει εδω να βρεθειτε στο κλαμπ
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
473
Like
718
Πόντοι
81
παντως ωραιο θα ηταν καποια ατομα που εχετε μιλησει εδω να βρεθειτε στο κλαμπ
Μηπως να καναμε βραδια βου !!! εκει :cheesy:

Αν θέλεις να γίνει παρέλαση από βίζιτες και ναυάγια...

η βραδιά μπου θα έχει χειρότερη αναλογία σε γυναικείο πληθυσμό από αναφορά τάγματος

Μονο μην το πείτε στον Αντωνη και πάθει κανένα εγκεφαλικό :globeos-haha:
Εχει πεση η ιδεα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι καλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom