Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ελα ρε

Πόλυ βεριτάμπλ ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
κανανε  και τσαρκες μαζί με  στεν στα  τουρκοχωρια ?
 

Επισκέπτης
δεξιός ρε μαλάκα τι περιμένεις....
εδώ ο δικός μου ο μαλάκας χάρισε αυτό....

Άσε ρε μαλάκα..
3 τραγωδίες την ίδια ημερομηνία 3 συνεχείς χρονιές

1980 πέθανε ο Ξυλούρης
1981 θύρα 7
1982 αντικατάσταση μάσταγκ με σιτροέν..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
πάω  να  βάλω  λόντρυ
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κατηφόρησα για Ανατολη με έμα συναγωνιστή για να δούμε τι παιζει. Χαιρετουρες με τον ταριφα μας βάζει σε τραπεζακι και παραγγελνουμε τα ποτακια μας. Απο κινηση κατι γινόταν, καμια 15αρια παρέες και καμια 20αρια μωρα, έχω καιρο να επισκπευθω το ίδρυμα οποτε δεν ξερω αν ήταν καινουργια μωρα κλπ. Στο παρασυνθημα με τον 100 έχει πολυ ζουμι η υποθεση, ξεχωτιστο χώρο στο παταρι με κουρτινούλες κλπ. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κατηφόρησα για Ανατολη με έμα συναγωνιστή για να δούμε τι παιζει. Χαιρετουρες με τον ταριφα μας βάζει σε τραπεζακι και παραγγελνουμε τα ποτακια μας. Απο κινηση κατι γινόταν, καμια 15αρια παρέες και καμια 20αρια μωρα, έχω καιρο να επισκπευθω το ίδρυμα οποτε δεν ξερω αν ήταν καινουργια μωρα κλπ. Στο παρασυνθημα με τον 100 έχει πολυ ζουμι η υποθεση, ξεχωτιστο χώρο στο παταρι με κουρτινούλες κλπ. 

ρε μεγάλε πήγες που πήγες,δώσε μας μια εικόνα.Αν ειδες κανα καλο μουνι,ποιά σου έκανε εντύπωση για οποιοδήποτε λόγο,αν σου πρότειναν ωραια και ομορφα πραγματα...πόσες λευκές και πόσες μαύρες είδες,αν τα ποτά ήταν καθαρά :cheesy: αν η κουρτινα ήταν πορφυρή και γενικά ροστεριακό γίγνεσθαι...δε σου είπα βέβαια να γράψεις τόσο αναλυτικά όπως ένας μαλάκας που στο παρελθόν κατέγραφε ακόμη και τις γραβάτες των σερβιτόρων,αλλά γράψει κάτι να μείνει στην ιστορία..
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε μεγάλε πήγες που πήγες,δώσε μας μια εικόνα.Αν ειδες κανα καλο μουνι,ποιά σου έκανε εντύπωση για οποιοδήποτε λόγο,αν σου πρότειναν ωραια και ομορφα πραγματα...πόσες λευκές και πόσες μαύρες είδες,αν τα ποτά ήταν καθαρά :cheesy: αν η κουρτινα ήταν πορφυρή και γενικά ροστεριακό γίγνεσθαι...δε σου είπα βέβαια να γράψεις τόσο αναλυτικά όπως ένας μαλάκας που στο παρελθόν κατέγραφε ακόμη και τις γραβάτες των σερβιτόρων,αλλά γράψει κάτι να μείνει στην ιστορία..

Ξεκινάμε, γύρω στα 20 τεμάχια με 4 μελαμψα. Ποτά μάπα, και ποιότητα και ποσότητα... Τα κορίτσια ήταν μέσο όρο του 6 αλλά έιχα και κανα 2 δυνατά τα οποία δεν κάνανε παιχνιδί στις κουρτίνες( π.χ. Μόνικα και η κολλητή της η ξανθιά). Πάνω κάτω οι μισές κάνανε προγραμματάκι στις κουρτίνες. Με τον 100 παιζει μπούκι με σκούφο και μπριζόλα, εγώ προσωπικά τίμησα μια σβετλάνα. Μελαχροινό μετρίο, μικροκαμωμένο με σωματάκι σφιχτό, αλλα σα μουνί για τα γούστα μου είναι του 6... Στο πατάρι έχουν κάνει μόντα. Ο χώρος χωρίζεται απο μία τεράστια κουρτίνα. με λίγα λογια ο μισός χώρος είναι για τα απλά πριβέ των 50 που παίζει απλά φραπεδάκι και πίσω απο τις κουρτίνες είναι το προγραμματάκι των 100...
Υ.Γ. Απλά ρωτήστε τι παίζει απο πριβέ και θα σας τα πούνε οι γκόμενες με το νι και με το σίγμα. Άμα τα μασάνε απλα πάρτε άλλη γιατι όπως είπα και πρίν δεν πάνε όλες στις κουρτίνες.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για να διαλύουμε παρεξηγήσεις
Το μεδουσα είναι στους 23 δρόμους όρια με μικρή Οντέσσα
 

tsimos

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
2
Πόντοι
0
ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα διάβασε τι έγραψε....

πρεζάκια έχεις κατακλύσει την αγορά ρε τρύπα.....

αντιγράφει τον μικρό πρίγκηπα ο τύπος...
είχε κι αυτός το νικ του κουμπάρου του κι έμπαινε.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα

τσίμο δε γαμάμε κάνουμε νηστεία.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχχααχχααχαχχαα

α ρε τρύπα τι κακό έχεις κάνει στα μαλακισμένα.
εγω λεω να αφισεις τις νηστειες κ τις τρυπες κ να παρεις ενα λιστεριν,κατα προτιμηση το πρασινο,να κανεις μερικα μπουκωματα να ξεπλυνεις το στοματακι σου...και να μας πλακωσεις στη πιπ@ μεχρι να μας αφησεις αναισθητους...α ρε κατι παλικαρια που νομιζουν οτι καποιοι ειναι εδω μεσα...
Υ.Γ ασε μου λιγο μεδουλι να μπορω να περπατησω...ε ρε κατι παλαιουρες με βαρια αρχιδια εδω μεσα...
Υ.Γ2 παρε και ολα τα ποστς σου και βαλτα στη κ@λαρα σου...επειδη εισαι ολη μερα εδω και ποσταρεις νομιζεις οτι εγινες καποιος?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τη συνέχεια της αιματοχυσίας θα την παρακολουθήσω από το iPhone στο μπλε
 

tsimos

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
2
Πόντοι
0
στο θεμα μας λοιπον...επειδη ειμαι παλιος ανατολιτης...τσεκαρα χθες το εν λογω μαγαζι..μπορω να πω οτι ηταν λιγο υπερβολικο το ποστ του φιλου σκιπερ καθως δεν ηταν ολα τα κοριτσα προθυμα για παιχνιδια πανω στις κουρτινες...πολλες καναν απλο πριβεδακι..το σημαντικο ομως ειναι οτι υπαρχουν κοριτσακια που με ενα κατοσταρικακι κανουν τα παντα..φανταζομαι καθυμερινη θα ειναι πιο ευνοικες οι συνθηκες για σκηνικα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω λεω να αφισεις τις νηστειες κ τις τρυπες κ να παρεις ενα λιστεριν,κατα προτιμηση το πρασινο,να κανεις μερικα μπουκωματα να ξεπλυνεις το στοματακι σου...και να μας πλακωσεις στη πιπ@ μεχρι να μας αφησεις αναισθητους...α ρε κατι παλικαρια που νομιζουν οτι καποιοι ειναι εδω μεσα...
Υ.Γ ασε μου λιγο μεδουλι να μπορω να περπατησω...ε ρε κατι παλαιουρες με βαρια αρχιδια εδω μεσα...
Υ.Γ2 παρε και ολα τα ποστς σου και βαλτα στη κ@λαρα σου...επειδη εισαι ολη μερα εδω και ποσταρεις νομιζεις οτι εγινες καποιος?

να ρθω στο ανατολή με 0 ποστ να μου πεις ποιός είσαι και να μάθεις ποιός είμαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom