Νέα

Claudia Ferrari

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Πολλά ναι, αλλά σχεδόν τα ίδια με πολλές άλλες που αν μη τι άλλο δεν έχουν το όνομα....για να μην πω και τη χάρη...

Μπορεις να ψωνησεις κωλαρακι με λιγοοοοτερα λεφτα και να σου τυχει το λαχειο και να περασεις τελεια. Συνηθως επειδη οι πορνοσταρ μεγαλοπιανονται κανουν τα μισα απο οσα λενε και εχεις δωσει ενα σωρο λεφτα για οχι ιδιαιτερα πραγματα.
Λοττο ειναι αυτο και για να καταληξω πολλα τα λεφτα.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κάπου βρήκα αυτή της τη φωτο, που δεν είναι πολύ κολακευτική..
Μπορείς να μας πεις φίλε leonida, αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..;
Και γενικά αν έχει βρει κάποιος πιο πρόσφατες φωτο της ας μας πει..!
Κρίμα γιατί στις ταινίες της μου άρεσε πολύ..!
 

Συνημμένα

  • Claudia Ferrari2006.JPG
    Claudia Ferrari2006.JPG
    199 KB · Εμφανίσεις: 103

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Κάπου βρήκα αυτή της τη φωτο, που δεν είναι πολύ κολακευτική..
Μπορείς να μας πεις φίλε leonida, αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..;
Και γενικά αν έχει βρει κάποιος πιο πρόσφατες φωτο της ας μας πει..!
Κρίμα γιατί στις ταινίες της μου άρεσε πολύ..!

Δεν είμαι ο φίλος Λεωνίδας όμως οφείλω να ομολογήσω οτί ΝΑΙ ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα...Είναι μια μηχανή του σεξ προγραματισμένη να σε κάνει να τελειώνει όσο ποιο γρηγορά μπορείς με ΔΗΘΕΝ βογγητά και ουρλιαχτά ΥΠΟΚΤΡΙΤΙΚΟΤΑΤΑ..Τέσπα! Για συναγώνιστές με μεγάααααλα προσόντα (για να μην υποκρινεται βογγητα) και με δυνατό αυτοέλεγχο στην εξπερμάτωση (για να μην καταθέτεις την ώρα των βογγητών) είναι μια πόλυ καλή επιλογή...Γνώμη μου πάντα μετά απο test drive..
 
OP
OP
L

leonidas70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου βρήκα αυτή της τη φωτο, που δεν είναι πολύ κολακευτική..
Μπορείς να μας πεις φίλε leonida, αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα..;
Και γενικά αν έχει βρει κάποιος πιο πρόσφατες φωτο της ας μας πει..!
Κρίμα γιατί στις ταινίες της μου άρεσε πολύ..!

Οχι δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Καταρχήν η κοιλίτσα δεν υπάρχει. Εγραψα και για 2 μικρές ουλές στη μεση, μάλλον από εκεί έχει ρουφηχτεί το λίπος. Το στήθος είναι πολύ πιο καλοσχηματισμένο ή καλοεγχειρισμένο καλύτερα, αλλά και το πρόσωπο είναι καλύτερο. Μη με ρωτήσεις τι έχει αλλάξει, δεν ξέρω να σου πω, ίσως απλά η συγκεκριμένη φωτο δεν ειναι κολακευτική...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Οχι δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Καταρχήν η κοιλίτσα δεν υπάρχει. Εγραψα και για 2 μικρές ουλές στη μεση, μάλλον από εκεί έχει ρουφηχτεί το λίπος. Το στήθος είναι πολύ πιο καλοσχηματισμένο ή καλοεγχειρισμένο καλύτερα, αλλά και το πρόσωπο είναι καλύτερο. Μη με ρωτήσεις τι έχει αλλάξει, δεν ξέρω να σου πω, ίσως απλά η συγκεκριμένη φωτο δεν ειναι κολακευτική...

Thanks φίλε leonida!
Γιατί στη συγκεκριμένη φωτο είναι σαν πουτάνα των 40 ευρώ (20 στην Αθήνα)..!
Πατσοκοιλιά, αγύμναστη, και γενικά πολύ κουρασμένη κ πρησμένη, σα να 'ναι ξενυχτησμένη, ή υπό την επήρρεια...
Κατά τ' άλλα είναι αστέρι στις ταινίες της, κ μακάρι να'ναι έτσι..
Άλλωστε απ' ότι ξέρω γυρίζει ακόμα ταινίες, οπότε δεν μπορεί να 'ναι σ' αυτό το χάλι..!
 
OP
OP
L

leonidas70

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι γυρίζει ταινίες, εχει αν θυμαμαι καλα τι μου ειπε, 2 χρονια ακομα συμβολαιο με PRIVATE...κι ουτε αυτη θυμαται ποσες γυριζει καθε χρονο. Ειναι πολύ αδύνατη και γυμνασμένη, αρκετά πιο αδύνατη από ότι "γράφει" στο φακό.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mαλλων leonidas70  εσυ της πηρες την παρθενια εδω περα και μονο εσενα θα θυμαται.
Με το συμπαθιο δηλαδη. :2funny: :2funny: :2funny:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως κι εγώ την έχω παίξει με την Claudia, βλέποντας το Millionaire!!Ταινιάρα... :P :P :P
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες αυτή ήταν,και ήταν κόλαση.Εγώ επέλεξα την Φάση του άντρα του ανοιχτοχέρι.Της πήγα έξτρα δώρο ενα άρωμα γαμάτο(bulgari τριαντάφυλο)που το γουστάρουν ολες οι γκόμενες και εμένα με φτιάχνει.Μου έκανε δώρο φωτός και αυτόγραφο και βγάλαμε και φωτογραφίες στο μπαλκόνι στο ξενοδοχείο.Είναι φοβερή επαγγελματίας,τα κάνει όλα.Το κάναμε μέχρι και στο ΜΠΑΛΚΟΝΙ αν ειναι δυνατόν!!!!Απλά ζεσταινόμουνα και της το πρότεινα,δεν έφερε καμμία αντίρηση,μόνο τα φώτα κλείσαμε για να μην μας βλέπει όλη η Αθήνα.Ηταν απίστευτα καλή και εξυπηρετική,ρε μάγκες καμμία σχέση με πουτάνα.Δεν μου ζήτησε καν τα λεφτά,απίστευτο!Πρίν φύγω της είπα να της τα δώσω τα έβγαλα απο την τσέπη και αυτή μου γύρισε την πλάτη κ πήγε κ έβαλε κρασί!??!Τα άφησα στο έπιπλο του καθρέφτη,δεν τα μέτρησε καν, με πήγε μέχρι την πόρτα με φίλησε κ έφυγα.Αυτό ήταν!Και στο κρεβάτι φωτιά,τσιμπούκι χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια,μετά ανάποδα,με έγλυφε παντού, :pipa2:μετά όλες τις στάσεις και τελειώνοντας τα στράγγιζε όλα.Το μόνο κακό ήταν ότι είχε αδυνατήσει πολύ,την ρώτησα μου είπε ότι γυμνάζεται 1-2ώρες την ημέρα(την έχει δεί κ φάση γιόγκα κ υγιεινή διατροφή,αλλα καπνίζει κιόλας lol :2funny:,μού την είπε κιόλας που έχω κοιλίτσα!? :idiot:.Πάντως πέρασα σαν πασάς,μπορώ να γράφω ώρες για την φάση,αν και τα φράγκα είναι αρκετά.Στην τελική μαζί της περνάς καλά κ έχεις και να το λές!!!!Α,σημειωτέον ότι για βίντεο δεν παίζει στο σάιτ γράφει οτι μπορείς αλλά είναι extra από 400 έως 1000 γιούρο.Σαν να είσαι παραγωγός σε τσόντα δηλαδή!ΑΟΥΤΣ :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom