Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα θα παρακαλούσα το μέλος Maximiliano αφού θέλει να με συναντήσει  να μου στείλει μήνυμα αναφέροντας το nickname που χρησιμοποιεί εδώ . Το ότι δεν απαντάω εύκολα σε όλους ισχύει αυτό είτε επειδή είναι blacklisted είτε επειδή ακολουθώ μέθοδο screening για την ασφάλεια μου και κυρίως δουλεύω μόνο με regulars . Επίσης θα παρακαλούσα όσους δεν με έχουν συναντήσει να σταματήσουν αυτή την επίθεση κάθε φορά που είμαι στην όμορφη πόλη σας . Για να μην πολυλογώ κάποιος λόγος θα υπάρχει που δεν απαντώ σε κάποιους τον οποίο δεν αξίζει να αναλύσουμε από εδώ . Να ξέρετε όπως εσείς κρίνεται τις κοπέλες ανάλογος χώρος υπάρχει όπου κρίνεστε και εσείς . Καλή συνέχεια να έχετε .
Αμπερ
Πώς τα λες,πως τα λες,θα χυθεί κ ο καφές!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Καλησπέρα θα παρακαλούσα το μέλος Maximiliano αφού θέλει να με συναντήσει  να μου στείλει μήνυμα αναφέροντας το nickname που χρησιμοποιεί εδώ . Το ότι δεν απαντάω εύκολα σε όλους ισχύει αυτό είτε επειδή είναι blacklisted είτε επειδή ακολουθώ μέθοδο screening για την ασφάλεια μου και κυρίως δουλεύω μόνο με regulars . Επίσης θα παρακαλούσα όσους δεν με έχουν συναντήσει να σταματήσουν αυτή την επίθεση κάθε φορά που είμαι στην όμορφη πόλη σας . Για να μην πολυλογώ κάποιος λόγος θα υπάρχει που δεν απαντώ σε κάποιους τον οποίο δεν αξίζει να αναλύσουμε από εδώ . Να ξέρετε όπως εσείς κρίνεται τις κοπέλες ανάλογος χώρος υπάρχει όπου κρίνεστε και εσείς . Καλή συνέχεια να έχετε .
Αμπερ
πως τα λες ,Πώς τα λες έχει απ όλα ό μπαξές...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Πριν 2 μέρες ήταν 35 τώρα ξαφνικά έγινε 32 άρα να υπολογίζεις 40+
απορώ πως δεν πιάνεις στοίχημα και πας κουβα  συνέχεια...μόνο στα σιτιτουρια πιάνει η μαντεψια σου ρε ...το 40+ is true ή έτσι δείχνει  εμφανισιακα τουλαχιστον
 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Παντως εμένα αυτο που έκανε η τυπισσα ηταν σωστό. Βέβαια το αστείο με τις παλιές φωτο εχει καταντήσει εκνευριστικό, αλλα θεωρώ πως και αλλες κοπέλες θα πρέπει να κάνουν λογαριασμό και να επικοινωνούν με το φόρουμ. Άλλωστε τα βλέπουν που τα βλέπουν κάθε μέρα, ας απαντήσουν κιόλας. Και κατι τελευταίο. Αφού εχει μόνιμους πελάτες γιατί βάζει αγγελία; Ας τους στέλνει οτι έρχεται!!! Παντως και αυτήν την εβδομαδα δεν φαίνεται φως στο τούνελ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
απορώ πως δεν πιάνεις στοίχημα και πας κουβα  συνέχεια...μόνο στα σιτιτουρια πιάνει η μαντεψια σου ρε ...το 40+ is true ή έτσι δείχνει  εμφανισιακα τουλαχιστον

Που θα πάει,θ' αλλάξει και κει η τύχη... :tooth:
 

Koukouroukous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
165
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους σας..
Ερώτηση κρίσιμη και πολύ σημαντική. Υπάρχει κάπου κριτική για την συγκεκριμένη:

Φεύγω τη Δευτέρα Βέλγιο για μία βδομάδα και ήθελα να βρεθώ μαζί της. Την έχω σταμπάρει πριν από τις γιορτές που είχε κατέβει Αθήνα για 2-3 μέρες αλλά δεν μπόρεσα να το πραγματοποιήσω το ταξιδάκι.

Έψαξα αρκετά στο site αλλά δεν βρήκα δυστυχώς κάτι.
Έχει κάποιος να μου προτείνει να δω το οτιδήποτε για την κοπέλα;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
99
Like
25.774
Πόντοι
26.236
Καλησπέρα. Προτού έχεις την οποιαδήποτε απαίτηση απο κάποιον εδω μέσα δικαίως ή αδίκως, να ανεβάσεις πρώτα πρόσφατες φωτογραφίες σου για να αποφασίσει ο καθένας αν θέλει να σε δει και να μην σε κουράζει κιόλας και εσένα. Είναι άδικο πχ. να μαυρίζεις κόσμο γιατί αποφασίζει ότι δεν θα καθήσει μαζί σου όταν σε συναντήσει. Το να απαιτείς ταυτοποίηση από κάποιον εδώ μέσα είναι απαράδεκτο. Και στην τελική να γράψεις και στο προφίλ σου ότι δεν δέχεσαι νέους πελάτες. Και μετά πάνε γράψε ότι θέλεις στις μαύρες λίστες σας.
Καλή συνέχεια.
Επίσης επειδή αναφερθηκε η εργαζόμενη ανοιχτά για μέλος του site καθώς και τον τρόπο τον οποίο επιλέγουν να συναντήσουν κάποιον ή όχι επειδή τον έχουν σε black list μήπως να μας έλεγε το site & την τιμή που αγοράζουν καινούριες IP και στέλνουν κριτικές σαν πελάτες οι ίδιες για τον εαυτό τους ? Εκτός αν θέλει να να της πω εγώ...Αν και σίγουρα ξέρει.
Έτσι για να προχωράει η κουβέντα οκ ?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Εδειχνα σε φιλο το εσκορτο σαιτ και ειδε την καζακα και επαθε πλακα. Μετα τις κριτικες της δεν ξερω αν θα την προτεινα αλλα οπως μου ειπε ο φιλος επειδη λεει εχει παρει καζακα στο παρελθον και του ειχε βγει πολυ δυνατη εμπειρια με εχει πρηξει να παω. Αν εδινε αναλ θα πηγαινα σιγουρα γιατι τετοιο κωλι και να μην το δινει κριμα ειναι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Εδειχνα σε φιλο το εσκορτο σαιτ και ειδε την καζακα και επαθε πλακα. Μετα τις κριτικες της δεν ξερω αν θα την προτεινα αλλα οπως μου ειπε ο φιλος επειδη λεει εχει παρει καζακα στο παρελθον και του ειχε βγει πολυ δυνατη εμπειρια με εχει πρηξει να παω. Αν εδινε αναλ θα πηγαινα σιγουρα γιατι τετοιο κωλι και να μην το δινει κριμα ειναι

Δεν έχει πλέον καμία σχέση με τις φωτογραφίες,πάνε και δες πόσο σπασμένο είναι το πρόσωπο της και μετά αποφάσισε,αν και τα λεφτά που ζητάει είναι υπερβολικά για την μετριότητα εμφάνισης!!!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
φουλ γκαζια το κλαμπ. Δοκιμασε κανεις τιποτα;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Με απέφυγε ευγενέστατα, απλά ήθελα να δω αν είναι γενικό ή αν το έκανε προσωπικά σε μένα.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Μου είπε δεν δουλεύει σήμερα....δε ρωτάς και εσύ να λυθεί η απορία;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom