Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Η κομοδινοελλεινιδα θέλει να της γράψεις στα εγγλέζικα γιατί το παίζει ντίβα από την Αραβία  :jerking:

και εγω νομιζα για την Bella γραψατε οτι δεν απανταει γιατι ειχα στειλει μηνυμα και δεν απαντησε οντως. ειχε κανας αλλος καμμια τυχη? να επιβεβαιωθει ρε παιδακι μου οτι ειναι φεικ.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
και εγω νομιζα για την Bella γραψατε οτι δεν απανταει γιατι ειχα στειλει μηνυμα και δεν απαντησε οντως. ειχε κανας αλλος καμμια τυχη? να επιβεβαιωθει ρε παιδακι μου οτι ειναι φεικ.
Δεν είναι φεικ ρε συ,έχω μιλήσει μαζί της παλιότερα σε άπταιστα ελληνικά.
Απλώς είναι πουτάνα με όλη τη σημασία της λέξεως  :2funny:
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
301
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Κασκαντεριλικι στην Valeria, ότι βλέπετε στις φώτο. Στήθος συλικονη(καλή δουλειά) ,  ψηλή κορμαρα(με λίγα σπυράκια στην πλάτη). Αγγλικα καθόλου,στο σεξ αματουρ και δεν κάνει cif, cim. Θα ακολουθήσει και κριτική αλλά αύριο. Ελπίζω να βοήθησα.

αυτο...
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
301
Κριτικές
4
Like
408
Πόντοι
301
Όχι δεν πήγα γιατί όπως προανέφερα είναι πολύ άβολα.. Προξ. Κορομηλά...
Μόνο με μηχανή ή taxi...Θα το προσπαθήσω και αν πάω θα ενημερώσω καθώς φαίνεται πολύ ωραίο μωρό..

μιλανα προσπαθησα και εγω αλλα κεντρο και δεν λεει.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818

malistaz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
1
Έχω την εντύπωση ότι την έχω πηδήξει αυτήν...αλλά δεν είμαι σίγουρος... :headbang:
Πρέπει να είχε έρθει κάποτε με το πρώην afrodita, luxury πώς σκατά το λέγανε...

Λογικά για να μην θυμάσαι κάτι, μαλλόν δεν θα είχε κατι θετικό ή αρνητικό η συνάντηση
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Λογικά για να μην θυμάσαι κάτι, μαλλόν δεν θα είχε κατι θετικό ή αρνητικό η συνάντηση
Αν είναι αυτή που νομίζω καλή ήταν. Έχω και κριτική αλλά δεν μπορώ να ψάξω τώρα. Πάντως το γραφείο luxury ήταν. Αν δε βαριέσαι ψάξε τις κριτικές μου. Ήταν και με άλλο όνομα...
 

malistaz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
1
Αν είναι αυτή που νομίζω καλή ήταν. Έχω και κριτική αλλά δεν μπορώ να ψάξω τώρα. Πάντως το γραφείο luxury ήταν. Αν δε βαριέσαι ψάξε τις κριτικές μου. Ήταν και με άλλο όνομα...


Θα μπορούσε να ήταν η ίδια, αλλά στο τωρινό προφίλ δεν φαίνεται το τατου μπροστα
 

Amber

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα παρακαλούσα το μέλος Maximiliano αφού θέλει να με συναντήσει  να μου στείλει μήνυμα αναφέροντας το nickname που χρησιμοποιεί εδώ . Το ότι δεν απαντάω εύκολα σε όλους ισχύει αυτό είτε επειδή είναι blacklisted είτε επειδή ακολουθώ μέθοδο screening για την ασφάλεια μου και κυρίως δουλεύω μόνο με regulars . Επίσης θα παρακαλούσα όσους δεν με έχουν συναντήσει να σταματήσουν αυτή την επίθεση κάθε φορά που είμαι στην όμορφη πόλη σας . Για να μην πολυλογώ κάποιος λόγος θα υπάρχει που δεν απαντώ σε κάποιους τον οποίο δεν αξίζει να αναλύσουμε από εδώ . Να ξέρετε όπως εσείς κρίνεται τις κοπέλες ανάλογος χώρος υπάρχει όπου κρίνεστε και εσείς . Καλή συνέχεια να έχετε .
Αμπερ
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Καλησπέρα θα παρακαλούσα το μέλος Maximiliano αφού θέλει να με συναντήσει  να μου στείλει μήνυμα αναφέροντας το nickname που χρησιμοποιεί εδώ . Το ότι δεν απαντάω εύκολα σε όλους ισχύει αυτό είτε επειδή είναι blacklisted είτε επειδή ακολουθώ μέθοδο screening για την ασφάλεια μου και κυρίως δουλεύω μόνο με regulars . Επίσης θα παρακαλούσα όσους δεν με έχουν συναντήσει να σταματήσουν αυτή την επίθεση κάθε φορά που είμαι στην όμορφη πόλη σας . Για να μην πολυλογώ κάποιος λόγος θα υπάρχει που δεν απαντώ σε κάποιους τον οποίο δεν αξίζει να αναλύσουμε από εδώ . Να ξέρετε όπως εσείς κρίνεται τις κοπέλες ανάλογος χώρος υπάρχει όπου κρίνεστε και εσείς . Καλή συνέχεια να έχετε .
Αμπερ
Καλησπέρα. Προτού έχεις την οποιαδήποτε απαίτηση απο κάποιον εδω μέσα δικαίως ή αδίκως, να ανεβάσεις πρώτα πρόσφατες φωτογραφίες σου για να αποφασίσει ο καθένας αν θέλει να σε δει και να μην σε κουράζει κιόλας και εσένα. Είναι άδικο πχ. να μαυρίζεις κόσμο γιατί αποφασίζει ότι δεν θα καθήσει μαζί σου όταν σε συναντήσει. Το να απαιτείς ταυτοποίηση από κάποιον εδώ μέσα είναι απαράδεκτο. Και στην τελική να γράψεις και στο προφίλ σου ότι δεν δέχεσαι νέους πελάτες. Και μετά πάνε γράψε ότι θέλεις στις μαύρες λίστες σας.
Καλή συνέχεια.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Όταν οι πελάτες είναι blacklisted είναι νόμος, όταν οι κοπέλες έχουν κακές κριτικές και βάση αυτών τις κακολογούμε είμαστε καλοπροαίρετοι...  :rolleyes:
Τελικά δεν πιάνονται από πουθενά  :booty:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom