Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
παιδες η beatrix ειναι και στο facebook.beatrix carmen, beatrix karmen καπως ετσι την βρηκα. μιλησα μαζι της στο τηλεφωνο και μου το πε. δεν πρεπει να λεει και πολλα..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και γιατι την κανεις Ρομπα ρε μαγκα !!!!
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
ποιος την εκανε ρομπα???
ειδα τις φωτογραφιες της και ειπα οτι δεν πρεπει να λεει και πολλα. αν καποιος εχει πιο αντικειμενικη αποψη ας μας την πει.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τα στοιχεια της στο FB κρατατα για σενα η δωστα με ΡΜ !!!
Δεν θελει και πολυ μυαλο αυτο !!!
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
εφοσον η ιδια γκομενα μου δινει το ονομα με το οποιο ειναι καταχωρημενη νομιζεις εχει προβλημα αν γραφτει αυτο σε καποιο forum??ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν εχει αλλιως δεν θα εβαζε φωτογραφια που να φαινεται το προσωπο της.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ μαγκα οπως νομιζεις !!!
Απλα σου λεω οτι ειναι μαλακια εαν δεν το καταλαβαινεις δεν πειραζει !!!

 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις τι γραφω..τελος παντων. την καλημερα μου σε ολους!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
tresurert που κολας? Εφοσον η κοπελα δν εχει προβλημα δν χρειαζεται να το κανουμε θεμα. Καλα εκανε και εδωσε το ονομα της. Στο κατω κατω ενα beatrix οπως ειναι απο το εσκορτ να βαλεις στο facebook, την βρισκεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Εσκασε μυτι ωραιο μωρο,εκλεισα για σημερα, αντε να δουμε. Αλενα το ονομα της.
 

PACOS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εσκασε μυτι ωραιο μωρο,εκλεισα για σημερα, αντε να δουμε. Αλενα το ονομα της.
  Την είδα στο site, φαίνεται καλή, αλλά μη ξεχάσεις να σχολιάσεις μετά την συνάντηση φίλεμου!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
βρηκα reviews τελικα, ειναι στο σιτε εδω σαν Stella η Polina,μια απο τις δυο.
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εσκασε μυτι ωραιο μωρο,εκλεισα για σημερα, αντε να δουμε. Αλενα το ονομα της.
Ενημερωσε μας αδερφε.Πραγματικα πολυ κουκλι το γκομενακι! Αμα ειναι καλη αυριο μετα το γηπεδο μας παιρνει να ριξουμε κανενα φυσιγκι αν αξιζει το μωρο!  :fuck2:Και η αλλη η Λιζα καλη φαινεται!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Παιδες ηταν να την παρω 10 το βραδυ αλλα τελικα δν μου εστειλε το agency το room number. πολυ un-proffessional. δν ασχολουμε αλλο.
 

priapikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Είναι local από Αθήνα  ;)

Παιδια την εχω δοκιμάσει.Δεν ειναι απο Αθηνα.Ειναι μια ρουμανα που μενει στη Λαρισα.Το Αθηνα το βαζει για να τσιμπησει κοσμο.Εγω την εφερα στην θεσσαλονικη με 2 φιλους.Ηρθε με τρενο απο Λαρισα,Εκατσε 4 ωριτσες (μια ωριτσα με τον καθενα περιπου) και ζητησε 150 ευρω απο τον καθενα.Με λιγο παζαρι,επεσε στα 100 ευρω το ατομο (συνολο 300) και της τα δωσαμε.ΕΙναι καλη περιπτωση αν και λιγο γερασμενη.Μην φανταστειτε οτι ειναι καμια γρια.Μια χαρα ειναι,ειδικα για τα λεφτα που ζηταει.Ο κωλος που βλεπετε στην φωτο ειναι αληθινος,και ειναι το μεγαλο της ατου.Το στηθος της ειναι μικρουτσικο και εχει την ρογα...προς τα μεσα!!!Κατα τα αλλα,κανει τα παντα με καποτα,εκτοσ αν την πιεσεις οποτε παιζει και Oral Without,χωρις εξτρα χρεωση.Anal μου το ξεκοψε και δεν υπεκυψε,οσο και αν την πιεσα,οσα και αν της εταξα!Γενικα ειναι μια καλη value for money περιπτωση,χωρις να ειναι κατι το υπερεξαιρετικο.Και να ξερετε..σηκωνει παζαρια.Μην της δωσετε οσα ζητησει.Με 100 euro θα σας κατσει,οτι και αν σας λεει αρχικα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παιδες ηταν να την παρω 10 το βραδυ αλλα τελικα δν μου εστειλε το agency το room number. πολυ un-proffessional. δν ασχολουμε αλλο.
Μηπως βιαστηκες να εισαι ο πρωτος και λογο καθυστερησεων στις πτησεις πηρες τα @@ σου !!!
Παντως λαθος του αντζεντη που δεν σε εννημερωσε !!!
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Παιδες ηταν να την παρω 10 το βραδυ αλλα τελικα δν μου εστειλε το agency το room number. πολυ un-proffessional. δν ασχολουμε αλλο.

Θα σου πρότεινα να ασχοληθείς γιατί αξίζει :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
Μηπως βιαστηκες να εισαι ο πρωτος και λογο καθυστερησεων στις πτησεις πηρες τα @@ σου !!!
Παντως λαθος του αντζεντη που δεν σε εννημερωσε !!!
Όντως το τουρ και για τις 2 άρχιζε στις 22.00 αφού τότε έφταναν και μάλλον ο πρόεδρος έχει δίκιο. Παντως ο αντζέντης έκανε φάουλ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom