Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Γιώργη, καλημέρα  ;)
Παραπήρες φόρα! Μακάρι νά 'ταν έτσι τα πράγματα!
Αν είσαι κούνελος χρειάζεται να το δηλώσεις απ' την αρχή!
Δύσκολα σου δίνουν 3η μπάλα στην ώρα, λίγο ευκολώτερα ίσως τώρα πιά, αλλά οι έμπειρες θα σου ζητήσουν xtra...

Μόνο ο εαυτός σου!!! Οσες φορές μπορείς μάγκα  ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Για να σας φύγει η απορία, ως Emma-LT εμφανίστηκε local που της μοιάζει μεν, αλλά είναι μείον δύο νούμερα στο βύζο, μείον 10-15 πόντους στο ύψος. Δοκίμασα υπηρεσίες και ήταν ΟΚ μεν, αλλά μετά τον πρώτο γύρο με έπιασε το σύνδρομο beam me up scottie και την έκανα, οπότε και σε ότι αφορά υπηρεσίες, nothing to write home about. Εννοείται έφυγε η obligatory μούτζα στο ασανσέρ. Πήγαινα γυρεύοντας και κατέληξα να πηδάω πινέζες.

Whatever.
:2funny:  :2funny:  :2funny:

Eίσαι ο Πάπας της αυτοκριτικής! Τέρμα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Κατ αρχην να πουμε για την VESTA οτι δεν χρειαζετε να διαβασουμε τις κριτικες απο ΟΛΟΥΣ που πηγανε ...εγω διαβασα 3 κριτικες και ειχα πληροφοριση απο ακομη 2 ατομα που πηγανε και λενε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια...δλδ μουναρος 1.80...μολις την βλεπεις λες τι μουναρο θα πηδηξω και οταν πας στο ψητο ..τιποτε..γαμησι μπουρδελου..δλδ εσυ κουνιεσε αυτη δε μιλαει χυνεις φευγεις..απλα λες οτι γαμησες τοσο ωραια γκομενα.Ειναι φανερο απο τα γραφομενα οτι η τυπισα το κανει για τα 125ε που της αναλογουν και δεν την νοιαζει να βγαλει γουστα..να φτιαξει πελατολογιο...μπορει να θεωρει και τιμη μας που γαμαμε τετοια μουναρα....αλλωστε τετοιες συμπεριφορες δεν ειναι δα και εκπληξη...το κανουν πολυ πιο μετριες γκομενες απ οτι αυτη.Αυτη ισως ειναι καλη για καποιους που τους αρεσουν οι παγοκολονες..γιατι υπαρχου και τετοιοι...που λενε κατα την διαρκεια του σεξ..."πουτανακι..δεν γουσταρεις ε???παρτον στο στομα τοτε"ξερετε..αυτοι που ψηνουνται μονοι τους  :grin:
Δεν λετε καλα που ειναι ετσι..και δεν ειναι καμια μητρομανης να μας κανει να πουλησουμε σπιτια και οικοπεδα..  :grin:
Επισεις να πω οτι ο YORGOS ειναι ο αρχηγος του review..χαιρεσε να τον διαβαζεις...αν και να γελας με τις φολες που τρωει ο αλλος ειναι καπως....
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Γιώργη, καλημέρα  ;)
Παραπήρες φόρα! Μακάρι νά 'ταν έτσι τα πράγματα!
Αν είσαι κούνελος χρειάζεται να το δηλώσεις απ' την αρχή!
Δύσκολα σου δίνουν 3η μπάλα στην ώρα, λίγο ευκολώτερα ίσως τώρα πιά, αλλά οι έμπειρες θα σου ζητήσουν xtra...

Καλημέρα φίλε μου!

Στην μέχρι τώρα πορεία μου έχω ρίξει πολλές φορές 3 τεμάχια σε 1 ώρα!Εξαρτάται βέβεια και απο τον παρτενέρ!!Πάντως το ξεκαθαρίζω απο την αρχή!  ;)

Στο 2 έχεις ανετα χρόνο για 4 φορές  :rolleyes:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Κατ αρχην να πουμε για την VESTA οτι δεν χρειαζετε να διαβασουμε τις κριτικες απο ΟΛΟΥΣ που πηγανε ...εγω διαβασα 3 κριτικες και ειχα πληροφοριση απο ακομη 2 ατομα που πηγανε και λενε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια...δλδ μουναρος 1.80...μολις την βλεπεις λες τι μουναρο θα πηδηξω και οταν πας στο ψητο ..τιποτε..γαμησι μπουρδελου..δλδ εσυ κουνιεσε αυτη δε μιλαει χυνεις φευγεις..απλα λες οτι γαμησες τοσο ωραια γκομενα.Ειναι φανερο απο τα γραφομενα οτι η τυπισα το κανει για τα 125ε που της αναλογουν και δεν την νοιαζει να βγαλει γουστα..να φτιαξει πελατολογιο...μπορει να θεωρει και τιμη μας που γαμαμε τετοια μουναρα....αλλωστε τετοιες συμπεριφορες δεν ειναι δα και εκπληξη...το κανουν πολυ πιο μετριες γκομενες απ οτι αυτη.Αυτη ισως ειναι καλη για καποιους που τους αρεσουν οι παγοκολονες..γιατι υπαρχου και τετοιοι...που λενε κατα την διαρκεια του σεξ..."πουτανακι..δεν γουσταρεις ε???παρτον στο στομα τοτε"ξερετε..αυτοι που ψηνουνται μονοι τους  :grin:
Δεν λετε καλα που ειναι ετσι..και δεν ειναι καμια μητρομανης να μας κανει να πουλησουμε σπιτια και οικοπεδα..  :grin:
Επισεις να πω οτι ο YORGOS ειναι ο αρχηγος του review..χαιρεσε να τον διαβαζεις...αν και να γελας με τις φολες που τρωει ο αλλος ειναι καπως....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :cool2:
 

Salonikos35

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑλησπερα Παιδια ! Λοιπον Σημερα εχω ορεξη για ....Ποιο καλο παιδι θα μου στειλει σε .P.M. καμια καλη προταση ;;;

Ευχαριστω.!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ασε βρε παιχτη μην ξοδευεσαι! ;)  αφου πηδας και με 20Ε πoυ να δινεις τωρα τα 250!  θα πηδηξεις :zfuck: 12,5 φορες ή 12,5 μωρα  :tits2: με αυτα! οχι μια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παιδια μια ερωτηση παρακαλω...Λοιπον εαν παω στα λεγομενα 250Ε..ποσες φορες επιτρεπεται ας πουμε να ...ΤΕΛΕΙΩΣΩ ;;;
Υπαρχει καποιος περιορισμος ;;;
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
salonikie διαλεξε Μαριγω η Γκολφω?Στην τιμη τα βρισκουμε.
 

Συνημμένα

  • sheep.jpg
    sheep.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • PINK Cow.jpg
    PINK Cow.jpg
    80,4 KB · Εμφανίσεις: 11

Salonikos35

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ασε βρε παιχτη μην ξοδευεσαι! ;)  αφου πηδας και με 20Ε πoυ να δινεις τωρα τα 250!  θα πηδηξεις :zfuck: 12,5 φορες ή 12,5 μωρα  :tits2: με αυτα! οχι μια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ελα αυτες τισ Βλαχομαγκιες σε κανα ΣΠΟΡΟ Φιλε.
Μη με πουλας τρελα εμενα. Αν δεν θες να βοηθησεις ΜΗΝ ΒΟΗΘΑΣ αλλα μη με πουλας και πνευμα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλημέρα φίλε μου!

Στην μέχρι τώρα πορεία μου έχω ρίξει πολλές φορές 3 τεμάχια σε 1 ώρα!Εξαρτάται βέβεια και απο τον παρτενέρ!!Πάντως το ξεκαθαρίζω απο την αρχή!  ;)

Στο 2 έχεις ανετα χρόνο για 4 φορές  :rolleyes:
Εισαι δυνατο πιστολι δεν μπορω να πω .
Εγω πανω απο ενα σε μια ωρα χρονια εχω να ριξω !!!
 

Salonikos35

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Εισαι δυνατο πιστολι δεν μπορω να πω .
Εγω πανω απο ενα σε μια ωρα χρονια εχω να ριξω !!!

Ειναι αναλογα τον οργανισμο ρε παιδια. Χαλαρωστε.
Εγω ας πουμε στην ωρα σχεδον παντα εχω ανετα 3.
Φυσικα παιζει ρολο και η γυναικα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Εισαι δυνατο πιστολι δεν μπορω να πω .
Εγω πανω απο ενα σε μια ωρα χρονια εχω να ριξω !!!
εμ τον εχεις συνηθησει στην ευκολη τροφη των ct και εχει ατονησει.Κυνηγα κανα διστημα να κουτουπονεις τπτ γκομενακια-τσουλακια να ξαναθυμηθει ο Πελοπιδας σου οτι ειναι αρπαχτικο και τοτε να δεις πως ανεβαζει στροφες στην ανηφορα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εμ τον εχεις συνηθησει στην ευκολη τροφη των ct και εχει ατονησει.Κυνηγα κανα διστημα να κουτουπονεις τπτ γκομενακια-τσουλακια να ξαναθυμηθει ο Πελοπιδας σου οτι ειναι αρπαχτικο και τοτε να δεις πως ανεβαζει στροφες στην ανηφορα
Α μαλιστα καταλαβα !!
Thanks θα το κοιταξω !!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
εγω δεν πουλαω τιποτα παιχτη! εσυ επειγεσαι να αγορασεις! Τωραα για το σπορο...εγω δεν θα σου πω στα αρχιδια μου ποιος εισαι οπως σου ειπε καποιος αλλος παιχτης και σου  απαντησε αλλου :2funny: αλλά σου λεω ευθεως τραβα μια μαλακια καλυτερα και βαλε τα λεφτα σου στην ακρη να πιασουν τοπο!
χαλαρα σε λεω...βαλε λιγο χιουμορ στην ζωη σου ;)
Ελα αυτες τισ Βλαχομαγκιες σε κανα ΣΠΟΡΟ Φιλε.
Μη με πουλας τρελα εμενα. Αν δεν θες να βοηθησεις ΜΗΝ ΒΟΗΘΑΣ αλλα μη με πουλας και πνευμα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom