Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
MΙΛΑΜΕ ΑΥΤΗ Η ΑΛΕΞΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΘΕΑ..ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ!!!!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.
ΔΛΔ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ  ΠΟΡΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑ-ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ????
ναι αλλά το θέμα είναι οτι τελικά μπαινοντας  ξανα στο θρεντ μετά απο 3-4 μέρες διαπιστωνω το τα ιδια παντελάκη μου τα ιδια παντελή μου....
οπως εχω πει και εχουν συμφωνησει οι μεγαλοι παιχτες κι επειδη το θρεντ ειναι για την ενημερωση του κοσμάκη περα απο το καλαμπούρι της ..."κλίκας" παρέας -κατ' εμε-
Ο ΚΟΣΜΟς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΙΤΥΤΟΥΡΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ 8-9 ΣΤΙς 10 τουριστριες είναι χωριατο μπαζα πολυ χειροτερα απο αυτες στα μπουρδέλα της σαπφους!!! κι αυτο πρέπει να γραφουμε καθε μέρα για να μην πεταει ο κοσμος τα λεφτά του!! και φίλε kompaiasi πιστεψε με 8 στους δέκα δεν φεύγουν!!! παρολο που αυτό που βλέπουν δεν έχει σχεση με τις φωτο καθονται πληρωνουν και φεύγουν με κάτι μούτρα οχι σαν μολις να πήδηξαν αλλα σαν να τους πήδηξαν κι εκει ακριβως βασιζονται
ΥΓ το θρεντ και οι διαλογοι με τον ρωσοποντιο τσατσα ονοματι κατια του γνωστού μουφοπρακτορείου απλά δεν υπάρχουν!!! ναστε καλα ρε !!!! θα γελαω ολη την εβδομάδα!!!  
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
η μωπως φταιει ο καλος στον εγκεφαλο? τοσο ντροπαλουληδες ειναι και δεν μπορουν να πουν ΟΧΙ και να κανουν μεταβολη?

Σίγουρα φταίει και ο κάλος παίχτη!!! Εξ ου και το βίτσιο!!!
Εσένα δεν σου έχει τύχει παλαιότερα σε μπουρδελό-στουντιό τσαρκες να περιμένεις κανένα 15 στο σαλόνι να δεις την μουνάρα και μετά να βγαίνει από εκεί μέσα η Ζουμπουλία?  :headbang: :headbang:

Τόσες μεταβολές που έχω ρίξει σαν κασκαντέρ ούτε στο στρατό παίκτη  :tooth: :tooth:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
το σκεφτηκα απλως δεν μπορω να την φερω στην θεσσαλονικη για 1-2 ωρες μονο που ενδιαφερομαι και ψαχνω πληροφοριες ποτε κανει τουρς στην ελλαδα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
το σκεφτηκα απλως δεν μπορω να την φερω στην θεσσαλονικη για 1-2 ωρες μονο που ενδιαφερομαι και ψαχνω πληροφοριες ποτε κανει τουρς στην ελλαδα
Το αναφέρει στο σάιτ της ρε παίχτη το πότε είναι εδώ,ρίξε κι ένα τηλέφωνο ή ένα e-mail είναι καλό κι ευγενικό παιδί και καλή επαγγελματίας,θα σου πει αυτό που θες να μάθεις.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
κανει τουρς παιχτη! και ερχεται συχνα στην θεσ/νικη!
καλο το σσερβις!ρωτα και τον φτερουγα πο εχει και προσφατη εμπειρια! αλλα ειναι.....θεια! :grin:
If you know what i mean!
το σκεφτηκα απλως δεν μπορω να την φερω στην θεσσαλονικη για 1-2 ωρες μονο που ενδιαφερομαι και ψαχνω πληροφοριες ποτε κανει τουρς στην ελλαδα
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες δεν ξέρω τι λέτε... πάντως μετά τα όσκαρ που κατέβασα και είδα 720p έχω ένα ραντεβού με μια γκομενάρα από ένα σιτε άλλο πράμα σου λέω, τη λένε παλάμη και κάνει φουλ πρόγραμμα... και τζάμπα (virus free). Ναι ρε σου λέω άλλο πράμα! Βγάζουμε ρολόι και ξεκινάμε με μουσική συνοδεία απ' το ομώνυμο σουξέ.... και 1 - 2 - 3 και... "Τακα τακα τακα τακα τακα ταααα... τακα τακα τακα τακα τακα ταααα... τακα τακα τακα τακα τααα τα τακα τακα τααααα... αααα..."

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ΥΓ το θρεντ και οι διαλογοι με τον ρωσοποντιο τσατσα ονοματι κατια του γνωστού μουφοπρακτορείου απλά δεν υπάρχουν!!! ναστε καλα ρε !!!! θα γελαω ολη την εβδομάδα!!!   

Είμαι χαρούμενος που σε διασκέδασα πάλι Κωστίκο!!!!!
Έβαλα όλη μου την δύναμη, να είμαι στο επίπεδο που θα επιθυμούσες!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
κανει τουρς παιχτη! και ερχεται συχνα στην θεσ/νικη!
καλο το σσερβις!ρωτα και τον φτερουγα πο εχει και προσφατη εμπειρια! αλλα ειναι.....θεια! :grin:
If you know what i mean!
θεια ε...? :rockon: :rockon: :rockon:

που παει να πει οτι αμα εισαι κρυωμενος μπορει να σου 'παρει κ βεντουζες'...!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

moschino1981

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΝΤΩΣ Η (ΘΕΙΑ) ΠΕΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΛΑ.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αν δε σε χαλάει η κοιλίτσα-που την κρύβει επιμελώς αφού το ξέρει-μια χαρά θα περάσεις.
Μυρίζει πάντα ωραία,είναι φιλική,σέρβις προς το GFE,μπορείς να πεις και δυο κουβέντες πριν και μετά.
Από τα καλά παιδιά κατά τη γνώμη μου και περίεργο για Ρουμάνα όχι ευρορουφήχτρα.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

Ρε Αλεξ, είπαμε έχω σαβουρώσει αλλά μη μου βάζεις "μουνιά στον πούτσο" -κατά το "λόγια στο στόμα"!  :grin:
Δεν έχω προσωπική άποψη για την κυρία! Προσπάθησα πριν κάνα χρόνο αλλά τα χαλάσαμε στο οικονομικό... Αν ξανάρθει κι έχει λογικευτεί ίσως δοκιμάσω και μιά της δεκαετίας μου!  ;)
κανει τουρς παιχτη! και ερχεται συχνα στην θεσ/νικη!
καλο το σσερβις!ρωτα και τον φτερουγα πο εχει και προσφατη εμπειρια! αλλα ειναι.....θεια! :grin:
If you know what i mean!
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Αν δε σε χαλάει η κοιλίτσα-που την κρύβει επιμελώς αφού το ξέρει-μια χαρά θα περάσεις.
Μυρίζει πάντα ωραία,είναι φιλική,σέρβις προς το GFE,μπορείς να πεις και δυο κουβέντες πριν και μετά.
Από τα καλά παιδιά κατά τη γνώμη μου και περίεργο για Ρουμάνα όχι ευρορουφήχτρα.
:rockon: :rockon: :rockon:το μονο που με χαλασε ηταν οτι δεν δεχοταν γλωσσοφιλα.κατα τα αλλα οπως τα λες
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom