Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Yστερ' από τη σημερινή μου επίσκεψη στην Αlexa σας υπογράφω πως τα CT επι του παρόντος στην πόλη μας εξαφανίστηκαν...

Και εις άλλα με υγεία! Καληνύχτα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Yστερ' από τη σημερινή μου επίσκεψη στην Αlexa σας υπογράφω πως τα CT επι του παρόντος στην πόλη μας εξαφανίστηκαν...

Και εις άλλα με υγεία! Καληνύχτα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tοσο υψηλου επιπεδου !!!! :headbang:
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ χάλια τα πράματα και το επομενο σ/κ έχω επίσκεψη στην Θεσσ. Αμφιβάλω αν θα βρω τίποτα. Και ο zu που είναι ο πιο αξιόπιστος (γνώμη μου) δε βλέπω να στέλνει κανένα τεμάχιο. Υπομονη θέλει και πολλές πάσες στην άμυνα....
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ δεν είσαι για τα πριβέ.Στην πλατεία Αριστοτέλους κι από κάτω να σε φωτογραφίζουν οι Γιαπωνέζοι  :grin:
Δεν έχουμε Γιαπωνέζους αλλά θα ντύσω Κινέζους με καλύτερα ρούχα και Nikon στο λαιμό  :2funny:

Πες το αυτό στους Κινέζους που έχουν αιώνια έχθρα μεταξύ τους να δεις τι θα πάθεις λολ!!!!!
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για τα μεγάλα κεφάλια και για έμπειρους. Αφού το γαμήσαμε που το γαμήσαμε, καμιά με τεράστια βυζιά εκτός από τη Δάφνη την 35άρα (που είναι και χοντρή), την Έλενα (κομμώτρια) και τη Ρωξάνη (που δεν είναι μεγάλα). Το Μαράκι με τεράστιο μπούστο που διαφημίζει και η γνωστή εφημερίδα ον λάιν τι λέει? Γενικά για τεράστιο βυζί τι παίζει? (κωλ γκερλς πάντα) Όποιος είναι ενημερωμένος ας μου απαντήσει πριβέ. Απλά τα γράφω εδώ γιατί έτυχε να τα κοιτάτε όλοι οι "μεγάλοι" (νόου οφένς λολ)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Πολύ χάλια τα πράματα και το επομενο σ/κ έχω επίσκεψη στην Θεσσ. Αμφιβάλω αν θα βρω τίποτα. Και ο zu που είναι ο πιο αξιόπιστος (γνώμη μου) δε βλέπω να στέλνει κανένα τεμάχιο. Υπομονη θέλει και πολλές πάσες στην άμυνα....
πλακα πλακα, χτες Πεμπτη, μερα που ο ζουζουνας βγαζει τα απκαμινκς της επομενης και η Θεσσαλονικη πηρε πουλο! (πάλι)
Τωρα βεβαια, αν εκρινε ο ανθρωπος απο τον τζιρο που εγινε στην Περλα, δεν πρεπει να'χει και αδικο... :2funny: :2funny:
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
πλακα πλακα, χτες Πεμπτη, μερα που ο ζουζουνας βγαζει τα απκαμινκς της επομενης και η Θεσσαλονικη πηρε πουλο! (πάλι)
Τωρα βεβαια, αν εκρινε ο ανθρωπος απο τον τζιρο που εγινε στην Περλα, δεν πρεπει να'χει και αδικο... :2funny: :2funny:

lol Τι τζίρο περίμενε όμως μ αυτήν που έστειλε? Για τις πληγές στα μπούτια θα πηγαίναμε ή για τις υπηρεσίες? Όποιος ξέρει για κανένα κωλ με τεράστια μπουμπς ας στείλει πριβέ
 

indiser

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
λαός! ενημέρωση!

έστειλα mail zuzana και... αυτή τη βδομάδα τίποτα!

αλλά την άλλη
το παραπάνω τεμάχιο με την φίλη του!

πια είναι η φίλη την αναζητώ!

 

indiser

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
και η απάντηση που έστειλε!

not next week , but the week after amada black and a girl friend will come !!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ειδες ο ΖΟΥ..?!  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κονομισατε παλι !!! :grin: :grin: :grin:
Το 1,56 !!! :2funny:
 

Συνημμένα

  • Amanda1.jpg
    Amanda1.jpg
    74,4 KB · Εμφανίσεις: 10

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Με τα δεκαποντα ετσι ? Να μην μπερδευομαστε !!

Οτι πρεπει ειναι αυτη για μενα , ταιριαζουμε  :grin: :grin:
 

indiser

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
jim5 αυτή είναι η amada black! η άλλη πια είναι?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom