Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Ολόιδια είναι. Κορμάρα, και φανταστικό γαμισι. Σαν να παίρνεις την κοπέλα σου. Η καλύτερη που έχω πάρει ποτέ και πίστεψέ με , δεν έχω γαμίσει λίγες.
Όπως λέει ο Λεβί. Γω ειλικρινά αν είχα τα λεφτά (που δεν τα έχω ) , θα την έκλεινα ΣΚ και θα την γυρνούσα παντού. Και πολύ πήδημα φυσικά.
Μαλιστα. Εμενα το μονο που μου την σπαει ειναι αμα αρχισει τα μα μου, οχι γλυψιματα , οχι φιλια και τετια. Αυτη τουλαχιστον αφηνει τα φιλια στο στομα?

Οταν λες σκ θα την εκλεινες? δηλαδη μπορεις να την κλεισης για να κυκλοφορητε εξω και τετια? Και η χρεωση παει οπως στο γαμησι?
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.747
Κριτικές
37
Like
10.753
Πόντοι
6.246
Το θεμα ειναι , ειναι καλο κοματι αυτη η αννα? η θα φαμε κανενα παππα παλι με τις φωτος? Αναλογιες μοντελου εχει οπως φενετε?
Εάν κάνεις τον κόπο και ψάξεις σε αυτό το νήμα ή στο παραδίπλα της πολης μας (δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς)... εκεί γύρω στα τέλη Απριλίου...θα βρεις ολόκληρη ανάλυση και αρκετή πληροφορία για την συγκεκριμένη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλιστα. Εμενα το μονο που μου την σπαει ειναι αμα αρχισει τα μα μου, οχι γλυψιματα , οχι φιλια και τετια. Αυτη τουλαχιστον αφηνει τα φιλια στο στομα?

Οταν λες σκ θα την εκλεινες? δηλαδη μπορεις να την κλεισης για να κυκλοφορητε εξω και τετια? Και η χρεωση παει οπως στο γαμησι?
με την ώρα αδερφέ...
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Εάν κάνεις τον κόπο και ψάξεις σε αυτό το νήμα ή στο παραδίπλα της πολης μας (δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς)... εκεί γύρω στα τέλη Απριλίου...θα βρεις ολόκληρη ανάλυση και αρκετή πληροφορία για την συγκεκριμένη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


με την ώρα αδερφέ...
Δηλαδη αν την παρω να βγουμε για ποτο 2 ωρες θα με χρεωση 500€; Καλυτερα στο διαμερισμα να την γαμαω λεω εγω
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Με τη Misha πήγα να την πατήσω κι εγω και τελικά έστειλε ένα βίντεο που δεν είχε καμία σχέση με της φωτός και την ακύρωσα μισή ώρα πριν πάω. Έγραψα και κριτική στη σελίδα αλλά δεν ανέβηκε ποτέ. Για αυτή εδώ έχει κανείς γνώμη;


Να βρούμε κάτι να πηδήξουμε της προκοπής επιτέλους
Φιλαρακι μαλλον ειναι η dilara του γκλαμουρ . Αν δεν ειναι εκεινη τοτε εμφανισιακα ειναι ολοιδιες ( δεν εχω παει με τη dilara αλλα θυμομουν τη φωτο προφιλ της στο σαητ του γκλαμουρα ) . Εχει ερθει Ελλαδα απο Ουκρανια και οι γινεις της πηγαν Τσεχια θυμαμαι μου χε πει μετα το πολεμο και εχει σπιτι που επαθε ζημιες εξω απο κιεβο . Την ειχα δει για 1 ωρα στο λακομπα στα νοτια πριν κανα μηνα εδω αθηνα , βυζι πλαστικο , μακρια μαυρα μαλλια, λεπτουλα, φλατ κωλος , πεταχτα ματια ,τιποτα σπουδαιο σαν υπηρεσιες απλα τιμια. Δεν εχει σχεση με τη κοπελα των φωτο , ειδα τη στιχομυθια στο whatssap μολις που ειχαμε μου χε ζητησει να φερω εγω προφυλακτικα. Ζητα της φωτο και θα σου στειλει μεσω whatssap μια η οποια σβηνεται μετα απο λιγο, αυτο ειχε κανει σε μενα .

Ειχα σκεφτει να αφησω κριτικη αλλα κατεβασε το προφιλ της μετα το ραντεβου. Πριν τη δω ειχα βαλει ερωτηση με το λινκ στο νημα με τις ανεξαρτητες και μου χε κανει σχολιο ενα παλικαρι οτι ειναι πολλα τα 250 για 1 ωρα και οτι μοιαζει με τη λατινοπουλου ( 250 ζηταγε εδω για 1 ωρα ) . Ζητα φωτος πρωτα να σου στειλει και θα με θυμηθεις. Αν μπορω καπου να βοηθησω ρωτα με
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Οτι αγαπάς...
Πάρτην μονο για πήδημα.
Και γαμιεται καλα η πουτανα.... Παει το αποφασισα.. 180 ευρω αν και δεν μπορεσα ποτε μου δευτερο μπαλακι σε 1 ωρα... Δεν πειραζει, και μονο που θα ειναι διπλα μου αξιζει.
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.747
Κριτικές
37
Like
10.753
Πόντοι
6.246
Και γαμιεται καλα η πουτανα.... Παει το αποφασισα.. 180 ευρω αν και δεν μπορεσα ποτε μου δευτερο μπαλακι σε 1 ωρα... Δεν πειραζει, και μονο που θα ειναι διπλα μου αξιζει.
Αυτός είσαι!
:hi:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.954
Κριτικές
20
Like
26.965
Πόντοι
8.346
Και γαμιεται καλα η πουτανα.... Παει το αποφασισα.. 180 ευρω αν και δεν μπορεσα ποτε μου δευτερο μπαλακι σε 1 ωρα... Δεν πειραζει, και μονο που θα ειναι διπλα μου αξιζει.
Καλο βολι.

@Leviathan ποσοστα παιρνεις βρε απο το κορίτσι?? :grin::grin:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Φιλαρακι μαλλον ειναι η dilara του γκλαμουρ . Αν δεν ειναι εκεινη τοτε εμφανισιακα ειναι ολοιδιες ( δεν εχω παει με τη dilara αλλα θυμομουν τη φωτο προφιλ της στο σαητ του γκλαμουρα ) . Εχει ερθει Ελλαδα απο Ουκρανια και οι γινεις της πηγαν Τσεχια θυμαμαι μου χε πει μετα το πολεμο και εχει σπιτι που επαθε ζημιες εξω απο κιεβο . Την ειχα δει για 1 ωρα στο λακομπα στα νοτια πριν κανα μηνα εδω αθηνα , βυζι πλαστικο , μακρια μαυρα μαλλια, λεπτουλα, φλατ κωλος , πεταχτα ματια ,τιποτα σπουδαιο σαν υπηρεσιες απλα τιμια. Δεν εχει σχεση με τη κοπελα των φωτο , ειδα τη στιχομυθια στο whatssap μολις που ειχαμε μου χε ζητησει να φερω εγω προφυλακτικα. Ζητα της φωτο και θα σου στειλει μεσω whatssap μια η οποια σβηνεται μετα απο λιγο, αυτο ειχε κανει σε μενα .

Ειχα σκεφτει να αφησω κριτικη αλλα κατεβασε το προφιλ της μετα το ραντεβου. Πριν τη δω ειχα βαλει ερωτηση με το λινκ στο νημα με τις ανεξαρτητες και μου χε κανει σχολιο ενα παλικαρι οτι ειναι πολλα τα 250 για 1 ωρα και οτι μοιαζει με τη λατινοπουλου ( 250 ζηταγε εδω για 1 ωρα ) . Ζητα φωτος πρωτα να σου στειλει και θα με θυμηθεις. Αν μπορω καπου να βοηθησω ρωτα με
Όχι οι φωτός που μου έστειλε δεν ήταν ούτε αυτή που λες. Δεν είχε πλαστικό βυζί και δεν είχε τέτοια μέση δαχτυλίδι. Για αυτό και δε πήγα ποτέ
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Όχι οι φωτός που μου έστειλε δεν ήταν ούτε αυτή που λες. Δεν είχε πλαστικό βυζί και δεν είχε τέτοια μέση δαχτυλίδι. Για αυτό και δε πήγα ποτέ
Δημοσίευση στο thread ''Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες (Callgirls)'' Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες, πάνω από 116.000 αναρτήσεις πληροφορίες φωτογραφίες



Εδω ειναι το λινκ της που ειχα βαλει στο νημα με τις ανεξαρτητες στις 11 Ιουλιου και γραφω οτι την εκλεισα για μια μερα μετα . Παρακατω αν θα διαβασεις λιγο τα ποστ τη συναντησα τελικα τη κοπελα και τα μηνυματα που ανταλλαξαμε στο whatssap τα εχω . Αφαιρεσε το προφιλ της μια μερα ομως μετα και δε μπορεσα να τη βρω να αφησω κριτικη .

Αν δε το χρησιμοποιει κι αλλη κοπελα το ιδιο νουμερο αυτη που σου λεω τη θυμαμαι ειναι μια ολοιδια με τη dilara του γκλαμουρ αν οχι η ιδια . Πολυ λεπτη με πλαστικο βυζι κ εχει ενα τατουαζ μια φραση στη κλειδα του δεξιου ωμου. Τεσπα αν τη δεις εσυ ή οποιος αλλος απο τα παιδια εδω γραψτε το γιατι εχω περιεργεια, παντως αποριας αξιον πως σκατα παιρνουν το verification με ψευτικες φωτος
 
Τελευταία τροποποίηση:

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Δημοσίευση στο thread ''Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες (Callgirls)'' Γυναίκες συνοδοί ανεξάρτητες, πάνω από 116.000 αναρτήσεις πληροφορίες φωτογραφίες



Εδω ειναι το λινκ της που ειχα βαλει στο νημα με τις ανεξαρτητες στις 11 Ιουλιου και γραφω οτι την εκλεισα για μια μερα μετα . Παρακατω αν θα διαβασεις λιγο τα ποστ τη συναντησα τελικα τη κοπελα και τα μηνυματα που ανταλλαξαμε στο whatssap τα εχω . Αφαιρεσε το προφιλ της μια μερα ομως μετα και δε μπορεσα να τη βρω να αφησω κριτικη .

Αν δε το χρησιμοποιει κι αλλη κοπελα το ιδιο νουμερο αυτη που σου λεω τη θυμαμαι ειναι μια ολοιδια με τη dilara του γκλαμουρ αν οχι η ιδια . Πολυ λεπτη με πλαστικο βυζι κ εχει ενα τατουαζ μια φραση στη κλειδα του δεξιου ωμου. Τεσπα αν τη δεις εσυ ή οποιος αλλος απο τα παιδια εδω γραψτε το γιατι εχω περιεργεια, παντως αποριας αξιον πως σκατα παιρνουν το verification με ψευτικες φωτος
δεν θα μου εκανε εντυπωση αν δινουν κανα free fuck.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716

Εχουμε κάποια αναφορά για εδώ; Δυνατό κομμάτι δειχνει !!!
Έστειλα μύνημα, ούτε εκεί δίνει φωτό που να δείχνει πρόσωπο γιατί λέει είναι Ελληνίδα και θα εκτεθεί. Τώρα αν πας και είναι σαν Ορκ απλά τρέχεις.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Βρέθηκα σήμερα με την Άννα, ανέβασα κριτική περιμένω να δημοσιευθεί.


Σε γενικές γραμμές καλά, μας εφτιαξε την αυτοπεποίθηση, δεν ήξερα ότι με 15-16 πόντους θεωρούμαι πουτσαρας, γιατί αυτή την ζορισε πολύ το μέγεθος!
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Βρέθηκα σήμερα με την Άννα, ανέβασα κριτική περιμένω να δημοσιευθεί.


Σε γενικές γραμμές καλά, μας εφτιαξε την αυτοπεποίθηση, δεν ήξερα ότι με 15-16 πόντους θεωρούμαι πουτσαρας, γιατί αυτή την ζορισε πολύ το μέγεθος!
Δυο «θεματα»: Α) πολλες διαμαρτυρωνται για το μεγεθος και το «παχος» μας -μερικες για να μην γαμηθουνε βαθια η και να μην γαμηθουνε καθολου. Αλλες οντως ειναι στενομουνες. Υπαρχει και η δυσαναλογια υψους -εγω ειμαι 1.84 και ειναι σχεδον σιγουρο οτι με τα κοντοπουτανα στο 1.60 που μας κουβαλανε συνηθως εχω στραβωμουτσουνιαςματα. Ευτυχως οι πιο πολλες οπως και στην περίπτωση σου ητανε τιμια και δεν εκλεψε…τωρα Β) πως εγραψες κριτικη για ανεξαρτητη πουτανα…εγω με αυτες εχω δυσκολια να μπορεσω να «ανοιξω» κριτικη μεσω μπου αν δεν ειναι καταχωρημενη ηδη..
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Έστειλα μύνημα, ούτε εκεί δίνει φωτό που να δείχνει πρόσωπο γιατί λέει είναι Ελληνίδα και θα εκτεθεί. Τώρα αν πας και είναι σαν Ορκ απλά τρέχεις.
Εγω το εχω «νομο»: αν δεν δωσει φωτο ουτε καν ασχολουμαι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Βρέθηκα σήμερα με την Άννα, ανέβασα κριτική περιμένω να δημοσιευθεί.


Σε γενικές γραμμές καλά, μας εφτιαξε την αυτοπεποίθηση, δεν ήξερα ότι με 15-16 πόντους θεωρούμαι πουτσαρας, γιατί αυτή την ζορισε πολύ το μέγεθος!
τελικα ειναι η ιδια με την κοπελα απο το ινστα? :think:
 

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.747
Κριτικές
37
Like
10.753
Πόντοι
6.246
τελικα ειναι η ιδια με την κοπελα απο το ινστα? :think:
Προσωπικά θεωρώ απίθανο να είναι οι ίδιες...
Μια Instagramική Influencer με έδρα το Dubai να κάνει "πεζοδρόμιο" στην Θεσσαλονίκη????

Αλλά επειδή την έχω πάρει... το αντίγραφο είναι Unreal!!!!

Η Αννούλα έχει αντιγράψει την Instagramική τύπισσα κατα 99% σε όλα!!!

Νομίζω πώς το έχουμε εξαντλήσει το θέμα στο μέγιστο βαθμό!

:hi:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom