Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Σεβομαι την αποψη του Τρες οτι την εκπτωση την απορροφουν οι ατζεντηδες...
Εχω ομως τις επιφυλαξεις μου μιας και απο αρκετες που συζητησα, μιλανε για 50-50...και στα εξοδα και στα εσοδα...οποτε νομιζω οτι αγγιζει ΚΑΙ την κοπελα...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
...αλλα ακομα κι αν ισχυει αυτο (να το "τρωνε" οι ατζεντηδες).
ερωτω,
παιζει καμια "ντιρεκτιβα" του στυλ "θα ρθει ενας παζαρτζης γυφτος, ξεπεταξε τον"?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Πάει μπλόκαρα και είμαι για να τα μαζεύω και να φεύγω....
δυστυχως, το VFM, το καταλαβαινεις οταν ειναι ηδη αργα...
Μπορει να μπεις, να εγκρινεις εμφανιση, να κανεις ντουζ, και μετα να δεις το μαπα σερβις...!!!


γι αυτο ειμαστε εδω εξαλλου...για να σωζομαστε απο αυτα οσο μπορουμε!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
...αλλα ακομα κι αν ισχυει αυτο (να το "τρωνε" οι ατζεντηδες).
ερωτω,
παιζει καμια "ντιρεκτιβα" του στυλ "θα ρθει ενας παζαρτζης γυφτος, ξεπεταξε τον"?
Αυτο δεν το ξερω Προεδρα και στα αρχιδια μου αφου εγω κανω κουμαντο στα meeting και οχι τα κοριτσα !!! ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:2funny: :2funny: :2funny:
Aαα ρε Φραντσέζο! Αυτό είναι ενσυναίσθηση!!!
Εμ βεβαια ενω αυτη οταν δεν γουσταρει λεει δεν γαμεις ποσο θα κανει ,βαζει κατω το κεφαλι και σκεφτεται τα Πρασινα που πηρε !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τζιμπου(κλου)ρα με σηκωμενη την ουρα !! :grin: :grin: :grin:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
μακαρι να ξερασει το ηφαιστειο και να κανει αναγκαστικη προσγειωση στην Θεσσαλονικη...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
αυτην την Μοργκαν την εχω καημο!!!!!

Αυτή λοιπόν (τη Morgan), για να μπλέξω λίγο το ένα thread με το άλλο, με πόσα θα ήσασταν ευχαριστημένοι να τη "πάρετε". Γράφω πάρετε κι όχι πάρεις, γιατί ξέρω ότι δεν είσαι μόνο εσύ ο ενδιαφερόμενος, είμαι κι εγώ άλλωστε κι έχω σκοπό να τη συναντήσω, αν δεν αλλάξω γνώμη στη πορεία λόγω υψηλού κόστους. Ή να το θέσω αλλιώς: ποιά θα ήταν μια "δίκαιη" τιμή για το φουλ πακέτο που προσφέρει ούτως ή άλλως, για 1 ώρα και για 2 ώρες; Ώστε και αυτή να μην είναι δυσαρεστημένη (γιατί αυτό είναι το ζητούμενο, όχι το αν είναι ευχαριστημένη, γι' αυτό χεστήκαμε) κι εμείς να νιώθουμε ότι παίρνει όσα ακριβώς της αξίζουν. Τρες, εσύ που έχεις και προσωπική εμπειρία τουλάχιστον 2 φορές, τι λες;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω νομιζω οτι τα 300 εαν γινοντουσαν 250 θα ηταν VFM με τα μπουνια !!!
Αν και την θεωρω VFM και με τα 300 !!!
Λογο service !!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Αυτή λοιπόν (τη Morgan), για να μπλέξω λίγο το ένα thread με το άλλο, με πόσα θα ήσασταν ευχαριστημένοι να τη "πάρετε". Γράφω πάρετε κι όχι πάρεις, γιατί ξέρω ότι δεν είσαι μόνο εσύ ο ενδιαφερόμενος, είμαι κι εγώ άλλωστε κι έχω σκοπό να τη συναντήσω, αν δεν αλλάξω γνώμη στη πορεία λόγω υψηλού κόστους. Ή να το θέσω αλλιώς: ποιά θα ήταν μια "δίκαιη" τιμή για το φουλ πακέτο που προσφέρει ούτως ή άλλως, για 1 ώρα και για 2 ώρες; Ώστε και αυτή να μην είναι δυσαρεστημένη (γιατί αυτό είναι το ζητούμενο, όχι το αν είναι ευχαριστημένη, γι' αυτό χεστήκαμε) κι εμείς να νιώθουμε ότι παίρνει όσα ακριβώς της αξίζουν. Τρες, εσύ που έχεις και προσωπική εμπειρία τουλάχιστον 2 φορές, τι λες;
εγω πιστευω οτι η τιμη των 300 ειναι fair...
στα 250 που λεει κι ο Τρες θα ηταν Περιπτωσαρα!!!!
οκ?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
παντως,
αν με 300 γαμας Μοργκαν fs,
τα 200 χωρις fs, που ζητουν οι 2 δαμαλες που ερχονται, δεν ειναι τρελά λεφτα????!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
H Morgan, αν και έχει μαζέψει λίγο χρονάκια και ψιλοφαίνεται, όταν πάρει στροφές στο σεξ...πολύ λίγες την πιάνουν.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom